>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Ponadto, na dzisiaj na pewno jest coś w brazylijskiej Serie B i argentyńskiej Primera Division.
I w nawiązaniu ...

Dzisiaj/jutro:

Brazylia Seria B

Boa EC MG - Ipatinga MG 1 ✅ (2.0.0.) (2:1)
Guarani SP - Vitoria BA ANTY 2 (1.1.2.) ✅ (0:0)

Argentyna Primera Division
Godoy Cruz A.T. - San Martin de San Juan 1X ✅ (2.0.0.) (1:0)

Kolumbia Liga Postobon
Itagui Ditaires - Millonarios FC 12 ✅/Over ⛔ Ryzykowny (2.0.0.) (1:0)

Gwatemala Liga Nacional

Halcones FC - CD Petapa 12 ✅/Over ✅ (2.0.0.), Over- ✅ (1.1.2.) (4:1)
Francja Ligue 1
AS Saint Etienne - FC Sochaux 1 (2.0.0.) ⛔ (0:1) Gospodarze z czerwoną kartką od 10 minuty ????

Węgry NB I

MTK Budapest FC - Egri FC 12 ✅/Over ✅ (3:0) (2.0.0.)

Serbia Superliga
Partizan Beograd - FK Hadjuk Kula 12 ✅/Over ✅ (2.0.0.), 1 ✅ Over- ✅(1.1.2.) (5:2)

Kostaryka Primera Division
Deportivo Saprissa - AD Santos de Guapiles 1 (2.0.0.), 1 Over- (1.1.2.)


Nie patrzyłem na liczbę kolejek, które już się odbyły. Niekiedy chyba i po 3, 4 (?) kolejki są ...


Któryś z algorytmów typował też dzisiaj Almirante Brown - Defensa Justicia (argentyńska B), typ 1 ale nie znam wyniku tego meczu ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Typy na jutro.
[...]
Gwatemala
1.1.2 podaje:
Comunicaciones - Xelaju 1 over-
2.0.0 podaje:
Comunicaciones - Xelaju 1
[...]
Ten mecz odbędzie się 16 września ale dzisiaj ta liga gra, więc nie jest to prawidłowa prognoza (na teraz).
Nie sprawdzałem pozostałych.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
@Leniuszek
Ten nick to tak trochę na przekór? ;)
@Yar000
Almirante Brown 1 - 1 Defensa Justicia
Almirante -czerwona kartka, może dla tego tylko remis.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
USA
2.0.0 podaje:
Chicago - Montreal 1

*brałem pod uwagę tylko te ligi, w których rozegrano min. 10 kolejek
**na niebiesko zaznaczyłem mecze, które przed rozpoczęciem lepiej sprawdzić jeszcze raz ze względu na rozgrywane w międzyczasie mecze
Może ten mecz wejdzie,
ale zasady działania algorytmu nie biorą się z nikąd.
Chicago ma (w Konferencji Wschodniej) 27 meczów za sobą. Goście 29 meczów (to nie jest jedna kolejka więcej, tylko dwie). Tak więc kolejne spotkanie, którego algorytm nie typuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I w nawiązaniu ...
[...]
Boa EC MG - Ipatinga MG 1 ✅ (2:1)
[...]
Godoy Cruz A.T. - San Martin de San Juan 1X ✅ (1:0)
[...]
Itagui Ditaires - Millonarios FC 12 ✅/Over ⛔ Ryzykowny (1:0)
[...]
Halcones FC - CD Petapa 12 ✅/Over ✅ (4:1)
[...]
AS Saint Etienne - FC Sochaux 1 (2.0.0.) ⛔ (0:1) Gospodarze z czerwoną kartką od 10 minuty ????
[...]
MTK Budapest FC - Egri FC 12 ✅/Over ✅ (3:0)
[...]
Partizan Beograd - FK Hadjuk Kula 12 ✅/Over ✅ (5:2)
[..]
Deportivo Saprissa - AD Santos de Guapiles 1
[...]
Aktualny wynik to 0:2, więc pewnie ten ostatni typ nie wejdzie ...

To już któraś z kolei taka &#39;seria&quot;. Podobać mi się zaczyna ta wersja 2.0.0. ???? . Konkretnie, cieszy mnie, że &quot;na pałę&quot; postawiona hipoteza o overach sprawdza się, choć oczywiście prognoz nie było znowu tak wiele ...
Intuicja podpowiada mi, że prawdopodobnie nie ma w tym (overy) przypadkowości.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Może ten mecz wejdzie,
ale zasady działania algorytmu nie biorą się z nikąd.
Chicago ma (w Konferencji Wschodniej) 27 meczów za sobą. Goście 29 meczów (to nie jest jedna kolejka więcej, tylko dwie). Tak więc kolejne spotkanie, którego algorytm nie typuje.
Postaram się następnym razem bardziej przyłożyć do podawania typów.

A tak podsumowując typy, które podałem na 15.września:
2.0.0 7/7 w tym:
typ 5/5
over 2/2
1.1.2 4/7 w tym:
anty 1/3
anty R 0/1
over- 0/1
over-+ 1/1
typ 1/1
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Algorytm2 prognozuje na ligę włoską
AS Roma-Bologna 1x
Genoa-Juventus over
Napoli-Parma 1
Ciekawa będzie skuteczność bo liga jest dopiero po 2 kolejkach.
 
harash 7

harash

Użytkownik
MT 2.0.0
Argentyna
Newell´s Old Boys - San Lorenzo X2
Quilmes Atletico Club - Atletico Lanus 1
Brazylia
Cruzeiro MG - Vasco Da Gama RJ X2
Flamengo RJ - Gremio RS 12/over
Internacional RS - Sport Recife PE 1
Ponte Preta SP - Botafogo RJ 12/over mecz bardzo ryzykowny
Chorwacja
NK Slaven Belupo - HNK Rijeka 1 (z komunikatem o potężnym ryzyku)
Czechy
FC Vysocina Jihlava - Banik Ostrava 1
SK Slavia Praha - FK Teplice 1

FK Varnsdorf - MFK Karvina 1
Dania
Aalborg BK - Randers FC 1 (z komunikatem o potężnym ryzyku)
Norwegia
Rosenborg BK - Valerenga IF 12/over
Bryne FK - Sarpsborg 08 12/over
Sandefjord Fotball - Bodo/Glimt 1x (z komunikatem o potężnym ryzyku)

...........
patrząc na flashscore.com dojechałem od góry do Finlandii + zrobiłem Norwegie, niestety jestem zbyt skacowany by zrobić całość na dziś
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Algorytm2 prognozuje na ligę włoską
AS Roma-Bologna 1x
Genoa-Juventus over
Napoli-Parma 1
Ciekawa będzie skuteczność bo liga jest dopiero po 2 kolejkach.
Może opierać się na &quot;przypadku&quot;. (Tzn. działał będzie tak jak zwykle, na podstawie swoich założeń, tylko typ może być nieco &quot;nadwerężony&quot; ;) w jedną czy w druga stronę z uwagi na nikłe dane) ...
--------------------------------------
Uwaga ogólna: trzymajcie też rękę na pulsie, jeśli prognozy mają być prawidłowo stawiane, czy dane, które pobieracie z konkretnych źródeł nie różnią się od danych (statystyk) np. w B A H.
Nie mogą się różnić. Te statystyki są sprawdzone i prawidłowe.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Specjalnie napisałem o tych typach, żeby zobaczyć od której kolejki można opierać się na algorytmie. W tym przypadku po drugiej kolejce trafność 66%.
AS Roma-Bologna 1x
Genoa-Juventus over
Napoli-Parma 1
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Jeżeli ktoś korzystał z typów które podałem na dzisiaj to myśle, że może być zadowolony, sam jestem bo zagrałem kilka, choć za niezbyt wysoką stawkę. ????

Podsumowanie skuteczności typów podanych na 16. września:
1.1.2:
ogółem 10/15
typ 3/3
anty 4/5
over-+ 1/2
over- 3/5
2.0.0
ogółem 13/17
typ 9/12
over 4/5
Może ten mecz wejdzie [...]
Wszedł. ???? 3:1

Jutro gra:
Russia 1 Divison, ale o 6:00 jest mecz, który może namieszać w tabeli, więc podam typy jutro rano
Japonia 9:00
na razie algorytm podaje typy:
1.1.2 podaje:
Kumamoto - Oita ANTY2✅ over-+✅ (2:1)
Avispa Fukuoka - Machida ANTY1R ✅ (1:1)
Gifu - Tochigi ANTY2 ✅ (1:0)
2.0.0 podaje:
Kumamoto - Oita 1X ✅ (2:1)
Avispa Fukuoka - Machida 1 (1:1) ⛔
Nie było mozliwości sprawdzenia dzisiaj typów, ale jeśli kogoś to interesuje to podałem wyniki.
Szwecja
2.0.0 podaje:
Kalmar - Orebro 1 ⛔ (1:2) I to moja pierwsza wtopa. ????
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Japonia 9:00
na razie algorytm podaje typy:
1.1.2 podaje:
Kumamoto - Oita ANTY2 over-+ 9:00
Avispa Fukuoka - Machida ANTY1R 11:00
Gifu - Tochigi ANTY2 12:00
2.0.0 podaje:
Kumamoto - Oita 1X
Avispa Fukuoka - Machida 1

ale mogą się one jeszcze zmienić po meczach granych o 6:00, więc warto sprawdzić jeszcze raz przed graniem!
Nie bardzo rozumiem. Wydaje mi się że prognozy powinny być teraz bardziej trafne, jak kolejka jeszcze się nie rozpoczęła, niż po rozegraniu jakiegokolwiek meczu w kolejce.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
MT 2.0.0
[...]Quilmes Atletico Club - Atletico Lanus 1
[...]
SK Slavia Praha - FK Teplice
[...] niestety jestem zbyt skacowany by zrobić całość na dziś
Wiem, że jesteś skacowany ;)
Jeden mecz odbędzie się 18 września br. a drugi dzień później.
Tak więc na ten moment, nie są to prognozy Multi-Typera.
--
Pozostałych mi się nie chce sprawdzać. Program i objaśnienia do niego są w Waszych rękach.
Jak sobie pościelicie tak się wyśpicie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wiem, że plik programu w próbnej wersji 2.0.0. beta, prawdopodobnie Wam wygasł.
(Jeśli Ktoś chciałby pobrać program w wersji 2.0.0. to na nic mu się to nie przyda, bo na stronie plik także wygasł. Próba &quot;obejścia&quot; nie zda się na nic bo musicie mieć aktywne łącze z dokładną godziną wprost z Internetu a nie z Waszego kompa).
Robimy sobie więc przerwę. Teraz czas na opinie. Było kilka solidnych, pełnych dni i chyba dość dużo meczów.
Nie chodzi mi o opinie związane z aspektami &quot;technicznymi&quot; jak np. niemieszczeniem się wszystkich elementów arkusza w ekranach waszych kompów, czy ból &quot;wklepywania&quot; ręcznego danych wejściowych.
Oczekuje opinii związanych z pomocą lub brakiem użyteczności tego programu w Waszym typowaniu wyników. Porównania do starszej wersji (pracującej na innych &quot;zasadach&quot;) a oczywiście porównania tego co można porównać, np. prognozy overowe itd.
Jeśli jesteśmy przy overach, to czy widzicie sens pozostawienia tych prognoz w wersji 2.0.0. czy nie? Jak to &quot;czujecie&quot;, czy pomaga to Wam w typowaniu? Zapytałem, bo overy w tej wersji algorytmu pracują o ad hoc przyjętą hipotezę wynikłą z obserwacji w zasadzie dwóch a nawet jednej &quot;kolejki&quot; typowania, a mówiącą o zbieżności wyników overowych z nieremisowymi (w tym algorytmie a nie w ogóle). Hipotezą nieweryfikowaną na wielu spotkaniach. W zasadzie na niewielu z przeszłości, i na obecnie podawanych typach.
Nie pytam o to czy program w wersji 2.0.0. przynosi Wam zyski bo jeszcze sami o tym nie wiecie ???? . I ja też tego nie wiem. Zbyt mało spotkań &quot;przemielił&quot;. Bankructwo może być też pełzające ;)
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Jak widzisz, testuje ten program od 3 dni, więc za dużo napisać nie mogę. W typach gdzie oba algorytmy się spierały rację zawsze miał 2.0.0. Myślę, że warto zostawić overy, skuteczność 12 i over jak na razie jest podobna, a to na over kurs jest przeważnie wyższy. Piszę jak na razie, bo podawane przeze mnie typy dotyczyły głównie piłki &quot;egzotycznej&quot;. Trzeba by jeszcze trochę potestować ten algorytm, na piłce europejskiej, gdy w ligach będzie rozegranych ok 10 kolejek.

Nie bardzo rozumiem. Wydaje mi się że prognozy powinny być teraz bardziej trafne, jak kolejka jeszcze się nie rozpoczęła, niż po rozegraniu jakiegokolwiek meczu w kolejce.
Tak jak kemot, nie bardzo rozumiem. Czy tabela przed rozpoczęciem kolejki, nie jest bardziej miarodajna? Wydaje mi się, że gdy drużyny rozegrały tyle samo meczy, to miały takie same szanse na zdobycie określonej ilości punktów, co za tym idzie na zajęcie określonego miejsca w tabeli i to odzwierciedla ich rzeczywistą siłę.
 
Do góry Bottom