>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

K 38

kemot2012

Użytkownik
Argentyna
Newell&#39;s Old Boys - San Lorenzo X2 1:0
Brazylia

Internacional RS - Sport Recife 1 2:2

Flamengo - Grêmio over 1:1
Cruzeiro - Vasco da Gama X2 1:1
Ten algorytm nie opiera się na matematyce, ale na &quot;czuju&quot; i obserwacjach i generalnie ma bardzo dobre wyniki. Wydaje mi się że powinno się jeszcze popracować nad różnymi ligami żeby tego &quot;czuja&quot; potwierdzić lub dostosować do mentalności zawodników w różnych ligach/kontynentach. Może wtedy osiągnie się jeszcze większą skuteczność. Co do overów to oczywiście bym zostawił. Lepiej jest mieć wybór.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzięki za wypowiedzi i obserwacje. I też odpowiadam:

=kemot2012;3074024][...]
Ten algorytm nie opiera się na matematyce, ale na &quot;czuju&quot; i obserwacjach [...]
Nie. Na &quot;czuju i obserwacjach&quot; z marszu, opiera się jedynie, hipoteza dotycząca overów. Została postawiona dlatego, że trudno było nie zaobserwować wielkiego wysypu overów przy okazji meczów bez remisu.
Algorytm opiera się na realnych wynikach czy statystykach. Przetworzonych w odpowiednie wartości matematyczne i zamieszczonych w zapisie Algorytmu. Dodatkowo otrzymuje aktualne dane &quot;wejściowe&quot; od Użytkownika.
[...] Wydaje mi się że powinno się jeszcze popracować nad różnymi ligami żeby tego &quot;czuja&quot; potwierdzić lub dostosować do mentalności zawodników w różnych ligach/kontynentach. [...]
... to popracujcie, popracujcie ???? .
Użytkownicy otrzymają program i droga jest otwarta do stosowania go do mentalności zawodników w różnych ligach na wielu kontynentach.
Bender7 w tym wątku pokazał praktycznie, w jaki sposób można to robić, np. w odniesieniu do danych historycznych.

[...]

Tak jak kemot, nie bardzo rozumiem. Czy tabela przed rozpoczęciem kolejki, nie jest bardziej miarodajna? Wydaje mi się, że gdy drużyny rozegrały tyle samo meczy, to miały takie same szanse na zdobycie określonej ilości punktów, co za tym idzie na zajęcie określonego miejsca w tabeli i to odzwierciedla ich rzeczywistą siłę.
Temat niniejszy ma rok bez dwóch miesięcy. Zapisy algorytmów były zmieniane setki razy. Na podstawie obserwacji i analizy. Generalnie co do zasady masz rację i jest to logiczne. Jednak realnie było tak, że podane Algorytmowi najbardziej &quot;świeże&quot; statystyki powodowały bardziej prawidłową prognozę. To zresztą też jest zgodne z logiką.
Skoro były tutaj w dyskusji przytoczone kwestie &quot;ludzkie&quot;, osobowościowe czy mentalne oraz takich samych szans to nie można ignorować faktu, iż mecze danej kolejki rozgrywane są w różne dni tygodnia, o różnych często porach dnia. To tylko &quot;na papierze&quot; wszyscy przed kolejką mają takie same szanse. Warunki rozgrywek nie są równe. Każdy zespół jedzie na inny teren. Im więcej meczów więc danej kolejki się odbędzie, tym więcej wiadomości z tych faktów można wyciągnąć.
Kwestia do ustalenia i przemyślenia przeze mnie. Być może są tutaj jakieś wahania w zależności od rodzaju algorytmu. Na razie, nie zmieniałem &quot;warunków w trakcie gry&quot; czyli wskazówek dotyczących prawidłowego użytkowania. Możecie oczywiście grać jak chcecie, na swoją odpowiedzialność.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zachęcam pozostałych Użytkowników do wypowiedzi. Czy program był lub nie był pomocny w Waszym typowaniu wyników?
Przecież program był pobrany przez więcej niż dwóch Użytkowników. Przy braku opinii zrozumiem, że nie jest Wam niezbędny.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Argentyna
Newell&#39;s Old Boys - San Lorenzo X2 1:0
Brazylia

Internacional RS - Sport Recife 1 2:2

Flamengo - Grêmio over 1:1
Cruzeiro - Vasco da Gama X2 1:1
[...]
I cytując pozostałe spotkania nazwę je, &quot;prawidłowe&quot; a zaproponowane przez harash&#39;a:

MT 2.0.0
[...]
Chorwacja
NK Slaven Belupo - HNK Rijeka 1 (z komunikatem o potężnym ryzyku) ⛔ (1:3)
[...]
Dania
Aalborg BK - Randers FC 1 (z komunikatem o potężnym ryzyku) ✅ (4:0)
Norwegia
Rosenborg BK - Valerenga IF 12/over ✅ (3:0)
Bryne FK - Sarpsborg 08 12/over ✅ (4:3)
Sandefjord Fotball - Bodo/Glimt 1x (z komunikatem o potężnym ryzyku) ✅ (2:1)
[...]
Dodatkowo,
z &quot;nieprawidłowych&quot; a meczów już zaistniałych (chyba, że był podany zgodnie z &quot;prawidłami&quot; ???? )
[...] FK Varnsdorf - MFK Karvina 1 [...]
✅ 4:1
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Patrząc na prognozy podane tylko w temacie, to program w wersji 2.0.0. wytypował prawidłowo jakieś ≈ 80% wszystkich wskazanych spotkań, (traktując trafienie tylko jednej dwóch możliwości z &quot;12/Over&quot; jako typ wskazany prawidłowo). (Zysk nieznany).
To w niniejszym wątku.
Moje główne pytanie dotyczy tego, czy program był Wam pomocny w Waszym osobistym typowaniu.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Zagrałem kilka typów z algorytmu, wierząc mu na słowo, bez dodatkowej analizy. Zwykle nie gram tak egzotycznych lig, a tylko w takich jest rozegranych te 10 kolejek. Gdy będzie już tyle spotkań w bundeslidze i ekstraklasie, to będę mógł się odnieść do tego jak typy algorytmu mają się do moich.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Wszystkie weszły, jeśli o to chodzi. ????

Skonto Riga - FK Jelgava (Typ) 1 1,25
15-09-12 13:002:0
Guarani SP - Vitoria BA (Podwójna szansa) 1X 1,36
15-09-12 21:00(0:0) 0:0
IA Akranes - Valur Reykjavik (Podwójna szansa) 1X 1,23
16-09-12 19:00(0:0) 1:1
Jönköpings Södra - Trelleborgs FF (Podwójna szansa) 1X 1,23
16-09-12 18:452:0
Incheon United FC - Gangwon FC (Podwójna szansa) 1X 1,13
16-09-12 10:00(0:0) 2:1
Roasso Kumamoto - Oita Trinita (Podwójna szansa)
1X 1,50
17-09-12 08:00
W paru typach dałem, dla pewności podpórki, nawet gdy program dawał czystą 1.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Moje główne pytanie dotyczy tego, czy program był Wam pomocny w Waszym osobistym typowaniu.
Jak najbardziej. Jak pisałem już kiedyś, gram dla rozrywki za małe stawki, ale nie zmienia to faktu że bazując na obu logarytmach, te małe stawki dały większy kapitał.
 
B 34

bsg

Użytkownik
Nie podawałem dużo typów ale program był mi bardzo bardzo pomocny i zgadzam się że ponad 80% było prawidłowo przetypowane proszę o szybki powrót do aktywnego działania algorytmu bo gwarantuje mi to kasę :] prosto z mostu mówiąc takie źródełko za free dzięki któremu można zgarnąć naprawdę fajne pieniądze nie może wyschnąć a dla YarOO pokłony i podziękowania ! a osobiście chciałbym wystosować apel do algorytmu &quot;MISIACZKU WRACAJ&quot; ???? czekam z utęsknieniem . jeśli będzie trzeba podawać typy i je analizować z chęcią pozdro .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Bsg;3074837][...] a dla YarOO pokłony i podziękowania ! [...]
... Dziękuję :grin:

[...] apel do algorytmu &quot;MISIACZKU WRACAJ&quot; ???? [...]
Wróci, wróci ;)

[...] jeśli będzie trzeba podawać typy i je analizować z chęcią pozdro
Bardzo miło z Twojej strony. To &quot;podawanie typów&quot; jest przede wszystkim pomocne Użytkownikom. Przykładowe a omawiane wcześniej &quot;rozpracowywanie&quot; lig będzie przecież Wam jak najbardziej pomocne, więc wszystko w Waszych głowach i rękach. Jak to rozkminicie, taką wiedzą będziecie dysponować.
Testować można także na wynikach &quot;historycznych&quot;.

Yaroo kiedy nastpna pełna juz wersja programu. Taka sama jak ta beta 2.0 pozdrawiam
Następna wersja, w zawiązku z deklaracjami, które padły tutaj w wątku o testowaniu i podawaniu typów również nie będzie pełna w sensie zakończona ale oczywiście ogólnodostępna. Może coś fajnego wyjdzie podczas tych testów albo niefajnego i warto to później ująć albo odjąć w ostatecznym zapisie algorytmu. Może w dłuższym okresie załamie się teoria o overach w tym Algorytmie, które występują zbieżnie z prognozami remisowymi? Kto wie ...
Program w wersji beta poszerzony - zgodnie z życzeniami o starszą wersję - wróci do &quot;obiegu&quot; w ciągu najbliższych 2 dni. Może nawet kilkunastu godzin.

Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponieważ z braku czasu nie &quot;spreparowałem&quot; jeszcze do końca pliku,
to wrzucę kilka meczów na dziś chociaż:
&quot;Nowy&quot; program (kursy wg B A H):

Polska 1.Liga (po 7 kolejkach).
Kolejarz Stróże - ŁKS Łódź 1 (1.80) ✅ (2:1)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Stomil Olsztyn 1 (1.55) ✅ (1:0)
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1 (1.50) ✅ (3:1)
Czechy Gambrinus Liga (po 7 kolejkach).
SK Slavia Praha - FK Teplice 12 (1.23) ✅ /Over ⛔ (2.00) (2:0 czyli prawie, prawie :grin: ...)
Niemcy RL Bawaria (po 11 kolejkach).
SV Seligenporten - SPVGG Bayern Hof 12 ✅ (1.17) /Over (brak inf.) ✅ (3:2)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
&quot;Nowy&quot; program (kursy wg B A H):

Polska 1.Liga (po 7 kolejkach).
Kolejarz Stróże - ŁKS Łódź 1 (1.80) ✅ (2:1)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Stomil Olsztyn 1 (1.55) ✅ (1:0)
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1 (1.50) ✅ (3:1)
Czechy Gambrinus Liga (po 7 kolejkach).
SK Slavia Praha - FK Teplice 12 (1.23) ✅ /Over ⛔ (2.00) (2:0 czyli prawie, prawie :grin: ...)
Niemcy RL Bawaria (po 11 kolejkach).
SV Seligenporten - SPVGG Bayern Hof 12 ✅ (1.17) /Over (brak inf.) ✅ (3:2)
co tu mówić GRATY ;)
 
Do góry Bottom