>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

bender7 91

bender7

Użytkownik
Bender7 rozumiem, że to wszystko miałoby być w jednym arkuszu? Twoja propozycja jest bardzo dobra. I chciałbym tak moc zrobić. Nie jestem władny. W tym momencie zapis algorytmu - B_R_U_T_U_S może potwierdzić ten fakt - jest tak rozbudowany i pozazębiany, że jedna linijka więcej powoduje niezapisanie się arkusza. Nie przyjęcie tylu wierszów/danych. To naprawdę nie jest kilka znaków. Może są jakieś sposoby &quot;kompatybilności&quot; i pracy równoległej kilku lub więcej arkuszy ale ja nie jestem specjalistą od tego, niestety.
Ok, rozumiem. Ja też nie jestem specjalistą - uczyłem się dobrych kilka lat temu programowania (najpierw Turbo Pascal, później C++), ale już wiele z tego zapomniałem. Brutus jest tu chyba największym ekspertem jeżeli chodzi o programowanie. Myślałem, że jak Excel (formuły itp.) to pójdzie łatwiej to przekształcić.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Brazylia
Portuguesa SP - Fluminense RJ 1X [...]
⛔ (0:2)


Niestety, zupełnie inna opcja ????
[...] Atletico Belo Horizonte MG - Sao Paulo SP 1X
✅ (1:0)

Ciekawy dla prób wydaje się mecz ligi brazylijskiej Atletico MG -Sao Paulo. &quot;Stary&quot; algorytm wskazuje anty1, czyli X2, &quot;nowy&quot; zaś 1X. X jest wspólnym mianownikiem. Będzie remis?
Kto wie ... Może byłby remis, gdyby nie gra Gości w osłabieniu od 28 minuty? Bramkę stracili chyba jakoś dopiero po 60 minucie meczu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ok, rozumiem. Ja też nie jestem specjalistą - uczyłem się dobrych kilka lat temu programowania (najpierw Turbo Pascal, później C++), ale już wiele z tego zapomniałem. Brutus jest tu chyba największym ekspertem jeżeli chodzi o programowanie. Myślałem, że jak Excel (formuły itp.) to pójdzie łatwiej to przekształcić.
Niesamowite ale przez &quot;przypadek&quot; (nie wierzę w przypadki) wpadłem teraz na to!
Kliknąłem w coś bezwiednie i wkleiłem a później jakoś sam mi się pokazał :grin: jakiś ciąg znaków i zajarzyłem, że to mogą być odwołania do innego arkusza.
Z pomocą Bożą więc wiem jak to zrobić bardzo prosto po wpisaniu kilku krótkich &quot;odwołań&quot;.
Na razie, póki co, dociągnijmy jakoś do niedzieli &quot;po staremu&quot;.
W międzyczasie i w wolnym czasie, połączę te dwa algorytmy. Dane wejściowe będziemy wpisywać tylko w jednym. W drugim zostawię je odkryte (same tam się będą ukazywać), żebyśmy byli pewni, iż faktycznie są takie same.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jest też niezła jazda chyba, na bliskie jutro bo
popatrzcie na mecz:
Brazylia Serie A
Gremio RS - Nautico PE
Multi-Typer w nowej wersji proponuje ... X2 kurs np. 2.95
Starszy, proponuje ANTY 1 i over.

-------
Jeśli chodzi o nowy algorytm to trzeba podkreślić,
że overy są tam wsadzone eksperymentalnie &quot;na czuja&quot; (takie mecze są na pewno i przede wszystkim typami &quot;bez remisu&quot;). Nie tak jak w jego starszej wersji.
 
A 12

arek68

Użytkownik
To ja podam jeszcze typ na ten mecz starszego Algorytmu typującego tylko remisy :
Gremio RS - Nautico PE - typ X
Pozdrawiam Arek...
Czy któryś z kolegów gra ten mecz u buków?
 
A 12

arek68

Użytkownik
chodzi mi po głowie progresja na ten mecz 2 za 10j; X - 20j i over 40... czy dobrać inne stawki ? Może ktoś z was gra progresję i mi podpowie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To ja podam jeszcze typ na ten mecz starszego Algorytmu typującego tylko remisy :
Gremio RS - Nautico PE - typ X
Pozdrawiam Arek...
Czy któryś z kolegów gra ten mecz u buków?
Ten bardzo stary :grin: algorytm może faktycznie umocnić w przekonaniu o remisie.
Zagram ten mecz ale z uwagi na wysokość stawki nie zaryzykuję remisu.
X2 w okolicy 3.00 zupelnie mi wystarczy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
na dziś nasz misiaczkowy algorytm też proponuje lige Izraelską na czystą 1
Ashdod - B. Jerusalem 1 jest kurs 1,80 czyli całkiem przyzwoicie ????
Nie chcę przesądzać o wyniku spotkania ale od 20 minuty Gospodarze prowadzą 2:0. Zaniedługo koniec pierwszej polowy meczu.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Ja zagrałem w tej izraelskiej lidze na &quot;czystą 1&quot; . Co prawda niedużo-w ramach testów. Ciekawe czy ewentualna wygrana będzie koszerna ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja zagrałem w tej izraelskiej lidze na &quot;czystą 1&quot; . Co prawda niedużo-w ramach testów. Ciekawe czy ewentualna wygrana będzie koszerna ????
Ponad 30% mieszkańców tego miasta to (emigranci) obywatele byłego ZSSR
tak więc można przyjąć, że wysoce zlaicyzowani ;)
 
B 34

bsg

Użytkownik
jutro stawiam z algorytmów japońską z 1 błędem możliwym czyli pewnie siądzie i spróbuje całą kolejkę z tego sport Analyzera walnąć ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 38

kemot2012

Użytkownik
Jakoś większe zaufanie mam do rodzimych algorytmów.. Też sobie coś z kraju kwitnącej wiśni obstawię..
A jak na tym Sport Analyzerze wychodzi Gremio RS - Nautico PE?
 
B 34

bsg

Użytkownik
Wychodzi 3-0 dla Gremio no ja pobrałem z algorytmów to:
Toyama - Chiba 1x
Shonan - Kusatsu 1X
Tochigi - Tokushima 1x
ale gram na 2 z 3 na próbę warto sprawdzić czy dziś to Gremio tak jak pisał Yaroo wejdzie też pokazywało win na ten Izraelski co dałem zarówno SAnalyzer jak i algorytm .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Realnie, dopiero 2 kolejki się odbyły. Danych ma niewiele.
Dlatego a także z innych powodów, polecam powściągliwość. Również co do programów,
które powinny być dodatkiem do naszych przemyśleń lub naprowadzeniem na &quot;trop&quot;.
Decyzję, grać czy nie grać podejmuje zawsze człowiek.

Ashdod - B. Jerusalem ✅ (2:1)
 
Do góry Bottom