>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
w typach dnia to obstawiłem z rana ^^ więc mam nadzieje że twój program myśli jak ja heh
Te ostatnie typy, które podawałem w tym i ten argentyński (w sumie 28 ostatnich prognoz) to na razie zapis &quot;w głowie&quot; i na kartkach. Niemniej, według schematu/algorytmu, który zostanie włożony do arkusza kalkulacyjnego więc można przyjąć, że &quot;program&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niezależnie od testów Multi-Typera (wersja 1.1.2) publikowanych tutaj w wątku przez Użytkowników, zaniedługo (dzisiaj) - poinformuję kiedy dokładnie - zamieszczę na wiadomej stronie zapis algorytmu, który typował ostatnie kilkadziesiąt wyników zaprezentowanych w moich ostatnich tutaj postach. Jakoś przez noc się uporałem i to co na kartce i w głowie, wpisałem do arkusza.
Obecna wersja różni się zasadniczo zapisem algorytmicznym od wersji poprzedniej. Z &quot;zewnątrz&quot; jest właściwie taki sam.

I teraz,
proszę czytać bardzo uważnie:

- jest to wersja &quot;beta&quot;. Nie przeznaczona jeszcze do końcowego odbioru i tylko dlatego (podkreślam tę informacje dla Osób, dla których jest ona istotna z różnych względów) będzie ograniczona czasowo,
- sprawdzicie ją sobie do niedzieli a później zobaczymy, co w tych prognozach jest dobrego a co nie, zanim wypuszczę algorytm w jego ostatecznym kształcie,
- zdecydowałem się (ale nie sprawdzając tego dogłębnie) na wprowadzenie overów 2.5 razem z typami &quot;bez remisów&quot;. Nie wiem na ile moje teorie z postów wcześniejszych się sprawdzą. Działam tutaj na razie &quot;na czuja&quot;. Po to jest faza testowa,
- baaaardzo rzadko, a na pograniczu &quot;prawie w ogóle&quot; bedą typy &quot;2&quot;. To samo dotyczy &quot;czystych&quot; remisów. I to jest aksjomat zwiazany ze stanem mojej &quot;wiedzy&quot;.
Tak jak w przypadku poprzedniej wersji algorytmu, lepiej abym Wam dał wybór &quot;podpórkowy&quot; niż wybierał za Was losowo. Chyba zgoda co do tego?
- nie ma typów &quot;ANTY&quot;,
- będą Wam wyskakiwać różne komunikaty, żeby szczególnie nie grać tego danego meczu, albo o wielkim ryzyku itp.
To jest wynik mojej ułomności związanej z obeznaniem się z arkuszem kalkulacyjnym.
Chciałem pewne rzeczy pogodzić ze sobą, a na takich komunikatach w pewnych sytuacjach, zależało mi.
Najważniejsze dla Was jest to aby:
grać tylko te mecze, w których algorytm pokazuje w polu &quot;Wynik&quot; prognozę.
Jeśli wraz z prognozą, pokażą się jakieś komunikaty &quot;ostrzegające&quot; to taki mecz gracie na swoje własne ryzyko. I należy taką prognozę oddzielić od prognoz bez ostrzegających komunikatów.

Pozostałe zasady są identyczne jak w przypadku wcześniejszej wersji.

Edit:
tradycyjnie, Wasze zapory czy antywiry mogą &quot;oszaleć&quot; :grin:.
Niemniej, plik jest czysty.
W związku z tymi &quot;dodatkami&quot;, mam już taki chaos w głowie, że nie potrafłlbym chyba sam sobie już wytłumaczyć z czego się co wzięło, jeśli chodzi o zapis algorytmiczny. Udało mi się to zrobić w takim jak jest kształcie i tego nie zmienię.
Czy prognozy tego algorytmu są &quot;kompatybilne&quot; z prognozami poprzedniej wersji? W pewnym zakresie tak. W jak dużym, nie wiem.
Jakieś pytania jeszcze? ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Od tego momentu już można pobierać.
Plik stanie się aktywny od godz. 23.59.59 (na dzisiaj nie ma meczów &quot;do grania&quot;)
do (chyba, 16.09. br, godz. 23.59.59).
Później, jak napisałem, poprawię co trzeba i wypuszczę wersję wg mnie odpowiednią.

Wymagana aktywna synchronizacja komputera z serwerem czasu, z Internetu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z &quot;Multi-Typer 2.0.0 beta&quot;:
Za parę minut:

Brazylia Seria B

Avai SC - Ipatinga MG 1 ✅ (2:1)
Vitoria BA - Boa EC MG 12 ✅ /OVER ✅ (3:2)
Guarani SP - Gremio Barueri SP 12 ✅ /OVER ⛔ (1:0)

***
ABC RN - Ceara CE 12 ✅/OVER ⛔ MECZ BARDZO RYZYKOWNY (czyli, grasz na swoją odpowiedzialność). (0:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
OK, dzięki.
Jednak plik nie otworzy się wcześniej niż o 23.59.59 ????
I nie mam siły już zmieniać tej godziny :grin:
Proszę o info w wątku, czy plik się Wam odblokował.
Edit:
chyba był jakiś poślizg czasowy (bo np. u mnie dopiero jakoś teraz plik się odblokował) więc nie wiem, czy w ogóle to ograniczenie czasowe będzie działać. Może się Wam plik zablokuje na trzy godziny przed czasem a może będzie nadal funkcjonował niezablokowany ;).
Z rzeczy innych mniej ważnych ... Jeśliby elementy zapisane w arkuszu wychodziły gdzieś poza &quot;zasięg&quot; monitora to pewnie można sobie to wyregulować w ustawieniach otworzonego arkusza w zakładce &quot;widok&quot; czy jakoś tak ...
Jeśliby to nadal stwarzało problem, to ja to wyreguluję wpierw u siebie i zapiszę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z &quot;Multi-Typer 2.0.0 beta&quot;:
[...]
Vitoria BA - Boa EC MG 12/OVER
[...]
W zakresie &quot;overowym&quot; mecz już właśnie wszedł. Mam nadzieję, że Ktoś gra.
Edit: jako mecz &quot;bez remisu&quot; także wszedł.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z &quot;Multi-Typer 2.0.0 beta&quot;:
Za parę minut:

Brazylia Seria B

[...]
... Czyli z meczów &quot;polecanych&quot; dość dobrze to wygląda.
Mecz ryzykowny natomiast był .... ryzykowny. Pół na pół.
Jeślibym miał podsumowywać bez tych eksperymentalnych &quot;overów&quot; to weszło wszystko. Tyle, że wiadomo, większość &quot;podpórki&quot; (12).
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Ciekawy dla prób wydaje się mecz ligi brazylijskiej Atletico MG -Sao Paulo. &quot;Stary&quot; algorytm wskazuje anty1, czyli X2, &quot;nowy&quot; zaś 1X. X jest wspólnym mianownikiem. Będzie remis?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze raz, w związku z potencjalnym niemieszczeniem się w obrębie ekranu, elementów naniesionych w arkuszu:
spróbujcie zmienić tę widoczność we własnym zakresie w zakładce (arkusza) pn. &quot;Widok&quot;.
W przyszłości ja to zmienię wpierw u siebie i zapiszę.
Jeśli chodzi o hasło ... Zamysł był taki aby po pierwszym uruchomieniu już się nie pojawiało. Jeśli się pojawia, to sorry. Dbam o bezpieczeństwo plików dlatego nie są na obcym serwerze i obcej stronie i mają hasło. Może następnym razem zahasłuję jedynie .rara :grin:
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy może mi ktoś powiedzieć jak mogę uzyskać dostęp do tego algorytmu ?
Nie &quot;wymagam&quot; przebrnięcia przez cały temat ale gdybyś czytał komunikaty w sygnaturkach ???? Użytkowników to wiedziałbyś, że w moim profilu są: nazwa strony, klucze będące loginem i hasłem jednocześnie. Również otwierające plik programu.
I koniecznie po rozpakowaniu, wcześniej przeczytaj plik &quot;CzytajTo&quot;.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Yar000 ze względu na ilość tych wersji Algorytmu mam taką propozycję, może zrobisz coś takiego jak proponuję w załączniku? Bo jeżeli teraz mam wszystkie interesujące mnie mecze wpisać do wersji 2.0 a później jeszcze raz to przepisywać do innej wersji to robię dwa razy to samo. Ta wcześniejsza wersja działała nie najgorzej jeżeli chodzi o wyniki i szkoda by było dalej jej nie testować, a skoro to tylko Excel to byłaby tylko kosmetyczna zmiana, skoro działasz na tych samych danych, a i jak na dłoni widać by było które wersje się ze sobą &quot;zgadzają&quot; (np.gdyby wszystkie wersje pokazały OVER - to coś byłoby na rzeczy)
Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Bender7 rozumiem, że to wszystko miałoby być w jednym arkuszu?
Twoja propozycja jest bardzo dobra. I chciałbym tak moc zrobić.
Nie jestem władny.
W tym momencie zapis algorytmu - B_R_U_T_U_S może potwierdzić ten fakt - jest tak rozbudowany i pozazębiany, że jedna linijka więcej powoduje niezapisanie się arkusza. Nie przyjęcie tylu wierszów/danych. To naprawdę nie jest kilka znaków.
Może są jakieś sposoby &quot;kompatybilności&quot; i pracy równoległej kilku lub więcej arkuszy ale ja nie jestem specjalistą od tego, niestety.
Jedyne co mógłbym zrobić, to wrzucić to do jednego pliku. Jeden arkusz będzie 1.1.2 a drugi 2.0.0.
Następnie, przyglądnę się temu i może zacznę eksperymentować z jakimś trzecim, &quot;neutralnym&quot; arkuszem gdzie wpisywałoby się tylko dane wejściowe. Pewnie to proste dla Osób &quot;obytych&quot; z tym arkuszem ale dla mnie humanisty :grin:, nie bardzo.
 
Do góry Bottom