>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam
Bede szczery. Caly ten algorytm to jedna wielka sciema i jeszcze wieksza kompromitacja. Naprawde skoncz juz ten caly kabaret bo to juz zalosne. Pomysl o niektorych graczach ktorzy moga korzystac [...]
najlepszy tekst w calej tej bajeczce o &quot;algorytmie&quot;....[...]

Nadal go nie ma?

Co się z Wami dzieje Panowie twierdzący, że ten Algorytm nie istnieje oraz pozostali Krytykanci? Przecież teraz dopiero można mi dowalić i obnażyć moje &quot;oszustwa&quot; czy beznadziejność tego tworu, który nazywam Algorytmem.
Wystarczy ściągnąć program i go potestować. Choćby w tym wątku.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
... a ja jestem zszokowany pozytywnie Twoją pracą.
Korzystając z danych archiwalnych mogę w kilka godzin zrobić to, na co w obecnym dopiero zaczynającym się sezonie musiałbym czekać do maja 2013 ;)
Wystarczy ściągnąć program i go potestować. Choćby w tym wątku.
Właśnie ???? Nie rozumiem dlaczego &quot;krytycy&quot; tego nie zrobią, by udowodnić w bardzo prosty sposób, za pomocą liczb, że mają rację lub nie.
 
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Bardzo chętnie bym wypróbował ten program, tyle że jakoś nigdzie nie mogę znaleźć linka do ściągnięcia... pomożecie?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Bardzo chętnie bym wypróbował ten program, tyle że jakoś nigdzie nie mogę znaleźć linka do ściągnięcia... pomożecie?
Kliknij np na tej stronie w nazwę użytkownika Yar000 i dalej &quot;Zobacz publiczny profil&quot; - tam jest hasło i login do podanej strony. Jest to napisane na stronie 58 tego tematu - pewnie nie chciało Ci się czytać :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 45

sikorrrr

Użytkownik
... a ja jestem zszokowany pozytywnie Twoją pracą.
Sikorrrr też zresztą nie próżnuje.
Bez przesady ???? Bender robi 1000x więcej. Jutro usiądę i spróbuję zrobić jakąś progresję na te mecze, a niech ktoś zajmie się wyszukiwaniem nowych ???? Może coś się uda ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chciałbym przetestować pewien inny algorytm, pamiętać o tych meczach a nie chcę zakładać nowego tematu i pisać tego na kartkach zeszyciku, więc:
(Spotkania dziś lub przełom dziś/jutro)

Austria RL Mitte
FC Gratkorn - Union St. Florian 1X ⛔ (1:2)
SV Wallern - DSV Leoben 1 ✅ (3:0)

Niemcy RL południowy zachód

1. FC Kaiserslautern (A) - SPVGG Elversberg 07 bez remisu (12) ✅ (3:1)

Piłka nożna, Austria RL Ost
SC ESV Parndorf 1919 - SC Ritzing 1 ✅ (2:1)

Austria RL West
WSG Wattens - FC Pinzgau Saalfelden 1 ✅ (5:1)

Szwecja 1. Division Norra
Västeräs SK - Väsby United 1 ✅ (2:1)

Brazylia Seria B
America RN - Guaratingueta SP 1 ✅ (4:1)
Parana Clube PR - Bragantino SP 1 ✅ (2:1)
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Tam na górze ładnie to wygląda ;)
Ja z kolei do kolacji, spokój w domu, zrobiłem zastawienie progresji na stały zysk 10J. Ja rozumiem to tak, że z każdego meczu który zagraliśmy, czy wszedł czy nie, na zakończenie mamy mieć zysk 10x ilość meczy w progresji.
Przykład: nie wchodzi pierwszy mecz-&gt; progresja
nie wchodzi drugi mecz-&gt; progresja
wchodzi trzeci mecz-&gt; koniec progresji, a zysk na czysto to 30J bo zagraliśmy w tej progresji 3 mecze.
Plus jest taki, że szybki zarobek, minus jest taki, że im mniejsze kursy, tym szybciej wzrastają stawki. Z mojej obserwacji wynika, że kursy od 1,7 warto grać na nast progach, nie mniejsze bo 1,7 to i tak mały.
Tutaj macie screen jak to wygląda na 18 meczów(nie liczyłem tego ostatniego).
http://zapodaj.net/80d2288b1f777.jpg.html
Chodzi oczywiście o over 2,5
Jak widać, im więcej meczów zagramy, tym większy zarobek mamy. Ja przyjąłem kapitał 1000J i zysk 10J co i tak jest dosyć ryzykownym. Nie jest to optymalna progresja, jak i też zbyt mało zdarzeń. Może siądę do tego co Bender zrobił, z ligi portugalskiej.
Na pewno będę szukał jeszcze innych rodzajów stawkowania, może są lepsze sposoby.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Sikorrrr;3058238]Tam na górze ładnie to wygląda :wink: [...]
... a to jeszcze nie koniec. Jeszcze wejdą Brazylijczycy ;)
Są kursy duże i są mikroskopijne ale takie dziś mecze &quot;wybrało&quot; ...

[...] Ja z kolei do kolacji, spokój w domu, zrobiłem zastawienie progresji na stały zysk 10J. [...]
Jak widać, im więcej meczów zagramy, tym większy zarobek mamy [...]
Może siądę do tego co Bender zrobił, z ligi portugalskiej.
Na pewno będę szukał jeszcze innych rodzajów stawkowania, może są lepsze sposoby.
Widzę, ze też się postarałeś.
Niestety, nie za bardzo dziś patrzę na oczy, chyba grypa mnie rozkłada jakaś więc nie wchodzę w szczegóły ale ciekawa koncepcja.
Sposobów nigdy za wiele!
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Ligi angielskie na dzisiaj:
3.liga*
Brentford - Colchester 1 OVER -
Crewe - Tranmere ANTY 2R OVER - +
4.liga
Rochdale - Burton 1 OVER -
Southend - Dagenham OVER -
York - Chesterfield 1 OVER -
5.liga
Telford - Lincoln 1 OVER -
Cambridge - Wrexham ANTY 2
Grimsby - Forest Green ANTY 2 OVER - +
Tamworth - Barrow OVER -
* Proszę wziąć pod uwagę, że w 3.i 4.lidze odbyły się dopiero 4.kolejki, a w 5.-7.kolejek
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chciałbym przetestować pewien inny algorytm, [...]
Tak patrząc na te kilka wyników,
może być z tego chleb ????
------
Poeksperymentuję jeszcze, zmieniając nieco ustawienia a właściwie zmieniając je znacznie. I niech się dzieje wola Nieba ...
Mecze na dzisiaj (pomijając spotkania w USA NASL - one są jutro bo chyba o 1.00 ...) :

Polska 1.Liga

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy bez remisu (12) ✅ (1:2)
Cracovia - LKS Łódź 1 ✅ (4:2)
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1 ✅ (2:0)

Portugalia Liga de Honra
CD Aves - SC Freamunde 1X ✅ (0:0)

Irlandia First Division
Longford Town - Wexford Youths 1 ✅ (2:0)

Słowacja 2. Liga
SFM Senec - MSK Rimavska Sobota bez remisu (12) ✅ (4:0)

USA Major League Soccer
Seattle Sounders - Chivas USA 1 ✅ (2:1)

Brazylia Serie A
Ponte Preta SP - Figueirense SC 1 ⛔ (2:2) W przypadku tego rodzaju meczów, wiem już w czym rzecz.


Brazylia Seria B

Criciuma SC - America Mineiro MG bez remisu (12) ✅ (0:4)
Sao Caetano SP - ABC RN 1 ⛔ (0:1)

Argentyna Primera Division
San Lorenzo - Colon De Santa Fe bez remisu (12) ✅ (2:1)

USA NASL
FC Tampa Bay Rowdies - Atlanta Silverbacks 1 ⛔ (1:1)
NSC Minnesota Stars - FC Edmonton 1 ⛔ (1:1) Gol w 90 min. Kur ... :;/:
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Ligi angielskie na dzisiaj:
3.liga*
Brentford - Colchester 1 ✅ OVER - ⛔ 1:0
Crewe - Tranmere ANTY 2R ✅ OVER - + ⛔ 0:0
4.liga
Rochdale - Burton 1 ⛔ OVER - ⛔ 0:1
Southend - Dagenham OVER - ✅ 3:1
York - Chesterfield 1 ⛔ OVER - ✅ 2:2
5.liga
Telford - Lincoln 1 ⛔ OVER - ⛔ 1:1
Cambridge - Wrexham ANTY 2 ⛔ 1:4
Grimsby - Forest Green ANTY 2 ✅ OVER - + ⛔ 1:1
Tamworth - Barrow OVER - ✅ 1:3
* Proszę wziąć pod uwagę, że w 3.i 4.lidze odbyły się dopiero 4.kolejki, a w 5.-7.kolejek
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Podzielone na trzy grupy:
1) anty:
- typy oddane- 16
- trafione/nietrafione- 9/7
- skuteczność- 56%
- zysk: 14J
2) over 2,5:
- typy oddane- 26
- trafione/nietrafione- 14/12
- skuteczność- 54%
- zysk: -78J
3) czyste typy(1x2):
- typy oddane- 14
- trafione/nietrafione- 5/9
- skuteczność- 36%
- zysk: -575
To jeśli chodzi o płaską stawkę 100J.
Mam też oddzielną tabelę, to co wklejałem wyżej, uzupełnioną o te spotkania z Anglii. Przeanalizujcie sobie, jak ktoś chce to mogę arkusz wysłać bo na screenie już wszystkiego widać nie będzie. Powiem jedynie tyle. Założyłem budżet 1000J i gram tak aby z każdego meczu, czy wejdzie czy nie w końcu wyszedł zysk 10J. Czyli jeśli zagraliśmy 10 meczów to czysty zysk wynosi 100J. Ryzykowne, ale póki co skuteczne. Algorytm by musiał nie trafić 5-6 meczów pod rząd. Ostatnio nie trafił 3 meczów i suma stawek, zaznaczam suma na 4 poziomie wynosiła 411,28J(stawka na tym poziomie była równa 253,53J). I krótkie podsumowanie:
-zagranych bło meczów 26
- zysk wynosi 260J
- yield wynosi 21,80%
Ryzykowne, ale jak na razie rentowne
Edit: zrobię jeszcze stawkowanie modulowane, tz. 10-20-30...-...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bender7 91

bender7

Użytkownik
Na chwilę obecną do zagrania tylko dwa egzotyczne mecze (Wenezuela):
Caracas - Atletico El Vigia ANTY 1R
Trujillanos FC - Yaracuyanos FC 1 OVER -
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Edit: zrobię jeszcze stawkowanie modulowane, tz. 10-20-30...-...
Małe podsumowanie co do stawiania meczy.
1) Stawkowanie na stały zysk, czyli to co na screenie było wcześnie daje wyniki jak wyżej, ale maksymalny próg to progresji to 5, jeśli kursy są w granicy 1,7-1,8 nawet(jeden próg może być z mniejszym kursem).
Suma stawek to jedyne 1192,62J.
2) Stawkowanie modulowane 50-100-150-200-250-300 daje nam 6 progów, ale jest o tyle gorsze, że jeżeli trafimy na 6 progu, to nie kończymy progresji tylko schodzimy do 5 progu- chyba wiecie o co chodzi. Tutaj potrzebna jest minimalna skuteczność, niestety nie jestem w stanie(nie mam pomysłu) jak ją policzyć. Suma stawek to 2550J\, a zysk to 237,5J. Yield na poziomie 9,31%. System nadaje się więc do obrotu bonusami.
3) Stawkowanie ciągiem Fibonacci&#39;ego. Także 6 progów: 50-50-100-150-250-400. Na początku jest fajnie, potem stawki szybko rosną. Też potrzebna jest skuteczność, której nie mam pomysłu jak policzyć(nie wiem ???? ). System także nadaje się do obrotu bonusami: suma stawek: 1950, zysk 212,5J a yield 10,90%
Innych konkretnych pomysłów nie mam jak to rozwiązać.
Wydaje mi się, że system 1 jest najbardziej rentowny, ze względu na to, że jeden wygrany typ kończy całą progresję z założonym zyskiem. Wadą jest że ma tylko 5 progów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
------
Poeksperymentuję jeszcze, zmieniając nieco ustawienia a właściwie zmieniając je znacznie.[...]
Powrócę do poprzednich ustawień:
Szwecja 1. Division Norra
Vasalunds IF - Syrianska IF Kerbura 1 ⛔ (0:1)


Brazylia Serie A

Vasco Da Gama RJ - Bahia Salvador BA bez remisu (12) ✅ (0:4)

Wenezuela Primera Division
Trujillanos FC - Yaracuyanos FC 1 ✅ (2:0)
Caracas FC - Atletico El Vigia 1 ✅ (1:0)

Niemcy Amatorzy.Bayernliga North
Alemannia Haibach - 1. FC Trogen 1 ✅ (4:0)
Anglia League One
Crawley Town - Portsmouth FC bez remisu (12) - przepraszam bo widzę, że trwa już 15 minut (ale jest remis :grin ???? ! ✅ (0:3)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powrócę do poprzednich ustawień:
[...]
W tym eksperymencie można zauważyć rzecz taką: tam gdzie prognoza &quot;bez remisów&quot; - realnie padają wysokie wyniki.
Owszem, wysokie wyniki (over 2,5) są i w przypadku pozostałych typów i to często, gęsto ale ... sprawdzając(sprawdzałem) wstecz ten algorytm w odniesieniu do wyników/spotkań historycznych, dosyć ciekawie to wygląda.
Te overy 2.5 współbieżne z prognozą &quot;bez remisów&quot; nie wyczerpują całego zakresu tzn. przy okazji innych (niż &quot;12&quot;) typów także będą padać wysokie wyniki. Jednak taka wyłapana jeśli okazałoby się, że prawidłowość dotycząca typów &quot;12&quot; ciekawie urozmaiciłaby ten eksperyment.
Dziś jeszcze z prognoz nieremisowych mecz Vasco Da Gama - Bahia Salvador ...
Czy będzie również i over 2.5?

Edit: napisałem o tym szumnie &quot;algorytm&quot; i użyłem słowa &quot;ustawienia&quot; ale jest to jeszcze,
bardziej koncepcja w głowie i na kartce papieru.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W tym eksperymencie można zauważyć rzecz taką: tam gdzie prognoza &quot;bez remisów&quot; - realnie padają wysokie wyniki.
[...]
Dziś jeszcze z prognoz nieremisowych mecz Vasco Da Gama - Bahia Salvador ...
Czy będzie również i over 2.5?
[...]
Zaczynam w tę &quot;prawidłowość&quot; wierzyć. Jak na razie jest 0:3 a dopiero 63 min. meczu ...
Edit: 0:4.
Jak wiecie (np. osoby, które posiadają Multi-Typera), te algorytmy są jedynie czystymi zapisami matematycznymi. Bez łączności z bazami danych, z wynikami ... Stąd, tym bardziej muszę dokładnie przyglądać się temu co widzę i czepiać się &quot;szansy&quot; zaistnienia jakiejś prawidłowości.
I teraz wyobraźmy sobie ... Wywalamy typ &quot;bez remisu&quot; (12) a w zamian wsadzamy typ over 2.5.
Mogą zresztą istnieć obydwie te prognozy równolegle.
I np. w poscie #1257 wchodzi 5/6 meczów czyściutkich. Bez &quot;podpórek&quot;.
Siadły zresztą powyżej, wszystkie mecze &quot;bez remisów&quot; (12) w tej koncepcji algorytmu, tak więc siadłyby wszystkie overy 2.5.
Przekonuje mnie takie &quot;cóś&quot; :grin:
Nota bene, nie weszło 6 meczów, weszło 21
choć trzeba wziąć poprawkę na fakt,
że &quot;modyfikowałem&quot; te algorytmiczne podejścia do tych meczów. Gdybym nie wprowadzał zmian, może weszłoby więcej a może mniej. Nie wiadomo tego.
Owszem, w tej formule algorytmu są przewidziane pozostałe możliwe &quot;podpórki&quot;, tj. 1X oraz X2 czyli kursy niższe. Czy można tę moją ww. hipotezę zastosować w odniesieniu do tych pozostałych rodzajów &quot;podpórek&quot;? Zastosować zawsze można ;). Inna rzecz, weryfikacja hipotezy.
 
Do góry Bottom