>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam,
bez wątpienia jakieś minimum jest wskazane.
Najlepiej przyjąć taki zakres minimalny, jaki brałeś pod uwagę przy analizie danych, wg której zaimplementowałeś algorytm.
Pozdrawiam
ziz99
Słuszna uwaga.
Jeślibym miał uśrednić to minimum, to pewnie byłoby to 10 lub 9 meczów.
... No ale,
słowo się rzekło. Niech to będzie ta siódma kolejka, już &quot;do grania&quot;.
I najwyżej zobaczymy co się będzie działo ????
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Informacja ogólna:
na stronie, zmieniona została treść w pliku &quot;CzytajTo&quot; na bardziej może czytelną (jest też troszkę &quot;odchudzona&quot;). To co chyba najważniejsze, czyli jakie warunki obiektywne muszą nastąpić aby użytkowanie przyniosło ewentualny, spodziewany pozytywny efekt, jest na początku.
Zmieniono też wygląd folderu plików.
Za jakiś czas zamieszczę też info, jaka jest minimalna liczba kolejek w lidze (zobaczymy, jak będzie z tymi siódmymi kolejkami, czy &quot;tak&quot; czy &quot;nie&quot; ...), od której to byłby sens stosować Algorytm ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na sobotę 1.09
Niemcy 3.liga Unterhaching - Bielefeld ANTY 2 kurs na 1X około 1,36
I tu jest ta dziwna sytuacja, o której już pisałem wielokrotnie, że Algorytm czasem inaczej &quot;widzi&quot; faworyta niż bukmacher. Było tak, że podobnych sytuacjach wchodziły typy przeciwko faworytowi ale faworytowi bukmachera.
Nie ma co jednak się rozwodzić nad tym. Porzuciłem &quot;rzeźbienie&quot; w tym kierunku.
Wskazał tak, to jest taki typ.

Ponadto, chciałbym przypomnieć, że ANTY 2 to nie tylko &quot;podpórka&quot; (w tym akurat przypadku kurs jest niewielki).
To wskazówka, która zaprasza do procesu myślenia nasze szare komórki.
I to my wybieramy czy ma być (w tym przypadku) &quot;1&quot; czy &quot;X&quot;.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Hmm, faworytem jest Unterhaching, średnie kursy to 2,31 - 3,21 - 2,84 (wg betexplorer). Ostatni mecz 07.04.2012 Unterhaching wygrali z nimi 5:0, co prawda wczesniej dostawali często baty, ale może teraz karta się odwróci? Dotychczas odbyło się 10 spotkań między tymi zespołami (bilans 3-0-7 dla gości) więc proponuję remis ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Austria 1. Division
SV Grödig - KSV 1919 over- (0:1) ⛔

Austria RL Ost
SK Rapid Wien (A) - FC Trenkwalder Admira (A) 1 over- (2:2) ⛔ ✅
SV Schwechat - SV Oberwart over- (2:1) ✅
Austria RL Mitte
SC Kalsdorf - Villacher SV 1 over- (5:2) ✅ ✅
[...]
Francja 2.liga Le Havre - Monaco over - + (2:1) ✅
Francja 2.liga Arles - Nantes ANTY 2 (2:1) ✅
Brazylia 1.liga Flamengo - Sport Recife 1 oraz over - (1:1) ⛔ ⛔
Bułgaria 1.liga Lewski - CzernoMore Warna over - (4:0) ✅
Węgry 1.liga Pecs - Kecskemeti over - (0:1) ⛔
Holandia 1.liga Den Haag - Groningen 1 oraz over - (0:1) ⛔ ⛔

Dziwna rzecz,
bo nawet byłoby, nawet :grin: ... (gdyby nie określać minimum kolejki).
(Przepraszam Autorów postów za moje wstawki wyników).

Edit: edytowałem, bo po ostatniej dyskusji dotyczącej liczby kolejek.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Ponadto, chciałbym przypomnieć, że ANTY 2 to nie tylko &quot;podpórka&quot; [...]
To wskazówka, która zaprasza do procesu myślenia nasze szare komórki.
I to my wybieramy czy ma być (w tym przypadku) &quot;1&quot; czy &quot;X&quot;.
Nawiązując do powyższego, informuję, że do pobrania jest wersja Algorytmu z dodanym zapisem, odpowiadającym za prognozę bardzo wysokiego ryzyka,
a odnoszącą się do meczów &quot;przeciwko faworytowi&quot;.
Było już coś takiego, może pamiętacie? We wcześniejszych algorytmach.
Będziecie mieli może troszkę więcej typów ale i więcej myślenia nad nimi.
Jest to w Algorytmie odrębna kategoria i tak ją należy traktować. Oznaczona jako &quot;Anty 1 R&quot; i &quot;Anty 2 R&quot;.
Czy te prognozy wysokiego ryzyka, prawidłowo określą faworyta? Prawdę mówiąc, tak naprawdę do samego końca, nie wiem :grin: ale wiem, że więcej typów to większa frajda ;).
Pamiętajcie, ze nikt Wam nie każe tych typów grać.
--------------------
UWAGA!
Przepraszam, ale zahasłowałem go omyłkowo chole ... wie jakim hasłem ale nie tym co trzeba.
Zmęczenie po prostu o tej porze...
Niestety, będę mógł to poprawić dopiero po południu ... Nie wiem, o której godzinie.
Usuwam więc na razie ten plik i proszę o cierpliwość.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[..
Dotychczas odbyło się 10 spotkań między tymi zespołami (bilans 3-0-7 dla gości) więc proponuję remis ;)
Remis może jeszcze być ... W tym momencie jest 2:0 dla Unterhaching.
Czyli, jest dobrze.
Edit: w tym momencie już 2:2.

---------------------------------------------
Nie wiem, jak i czy to kontrolujecie i sprawdzacie ale jest dziś chyba trochę lig do zagrania ...

Patrzę na wyżej wyniki, meczów zaproponowanych przez Was do grania (60% trafionych) + ewentualnie Unterchaching jeśli nie przegra
i myślę sobie, że jak tak dalej pójdzie to może ograniczenie kolejek nie będzie potrzebne?
W sumie, zapis Algorytmu jest tak specyficzny, że posiada jakby swój własny &quot;ogranicznik&quot; :grin: i dlatego wiele meczów &quot;odrzuca&quot;...
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
i myślę sobie, że jak tak dalej pójdzie to może ograniczenie kolejek nie będzie potrzebne?
Może sprawdzać i wypisywać wszystkie, ale liczyć skuteczność oddzielnie dla tych po 6 kolejkach i wszystkich razem?

Unterhaching - Bielefeld 3:2 - a jednak kolejny mecz bez remisu
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Bender7;3047989]Może sprawdzać i wypisywać wszystkie, ale liczyć skuteczność oddzielnie dla tych po 6 kolejkach i wszystkich razem? [...]
To byłoby bardzo ciekawe. Tylko kto to zrobi (?), bo ja się nie zaangażuję (czas).

[...] Unterhaching - Bielefeld 3:2 - a jednak kolejny mecz bez remisu
Tak, ale Algorytm zapunktował. ✅
Z powyższych meczów 7 prawidłowych prognoz na 11, to przyzwoicie chyba byłoby gdyby to wszystko liczyć ...

Edit:
teraz patrzę, że niektóre spotkania przecież posiadają prognozę &quot;podwójną&quot; więc to powinno być chyba jeśli już, to inaczej liczone. Z drugiej zaś strony, potencjalny Gracz mógł się zdecydować np. na jeden z dwóch typów ...


Poza tym tak naprawdę to on się składa z kilku &quot;modułów&quot;.
Trudno skuteczność dla &quot;jedynek&quot; zrównywać ze skutecznością typów granych przeciwko faworytowi.
Są jeszcze i overy, z tymi różnymi swoimi &quot;prawdopodobnieństwami&quot; wystąpienia ...
Teraz doszły typy o &quot;wysokim ryzyku&quot;. Trudno je także mieszać z pozostałymi ...
Złożona sprawa.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wyjaśnię może jeszcze, dlaczego NIE otrzymacie gotowego i jednoznacznego rozwiązania w meczach przeciwko faworytowi:
chyba nie chcielibyście sytuacji, gdzie ja (czyt: Algorytm) dysponując danymi, z których wynika, że np. prawdopodobieństwo przegranej faworyta w konkretnym meczu jest w przybliżeniu równe prawdopodobieństwu remisu w tym meczu, losowo wybieram przegraną faworyta lub remis?
I przedstawiam Wam taki typ do grania.
Naprawdę lepiej rozkminić to samemu, zgodnie z własną wiedzą ...
a ja przedstawiam Wam w tym momencie &quot;wiedzę&quot; tylko taką, którą dysponuję.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Na niedzielę 02.09
Lens - Angers 1 oraz over-
Hearts - Dundee FC ANTY 1R
HamKam - Sarpsborg ANTY 2R oraz over - +
Fredericia - Hjarring ANTY 1R
Vejle - AB Kopenhaga ANTY 1R
Sparta Praga - Hradec Kralove ANTY 1R
Żiżkov - Banik Most 1 oraz over -
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z typów ryzykownych, zaniedługo:

02.09. 2012

Meksyk Primera Division
Cruz Azul - Atletico Pachuca ANTY 1R (skorzystałem z kolorku Bender7 ;) Szkoda, że Gospodarzom udało się wyrównać w 90 min. Kurs na remis pewnie mniejszy jest ... ✅ (1:1)

I z kolejkami niższymi niż 6 ... :
Argentyna Primera Division (Pod warunkiem, że to jest faza Apertura - nie wiem)
Arsenal de Sarandi - Atletico Lanus ANTY 1R ⛔ (1:0) Ostro chyba było na tym meczu ... Zacięty pewnie bo 9 żółtych kartek, jedna czerwona ...

Z Latynoamerykańskich: Chile, Peru, Kolumbia nie grajcie teraz, bo mecze w tych ligach właśnie trwają.
----
Jeszcze:

USA Major League Soccer (tę ligę też gramy)
Sporting Kansas City - Toronto FC (wg tabeli Eastern Conference) 1 oraz over - ✅ ✅ (2:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na niedzielę 02.09
Lens - Angers 1 oraz over-
[...]
Ten mecz odbędzie się w poniedziałek, ale jeśli jutro inne drużyny nie grają to ok. (Chyba to dokończenie kolejki czyli ok) ...
Lens - Angers i Żiżkov - Banik Most, na pewno nie mają jeszcze zaliczonej 6 kolejki, pozostałych nie sprawdzałem.
------------------
Nawiasem mówiąc, wprowadzenie typów &quot;ryzykownych&quot; ożywiło trochę sprawę :grin:. Inna rzecz, jakie będą wyniki ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie mam sygnałów jak Wam się z tym plikiem &quot;współpracuje&quot; i czy i w jakim stopniu jest pomocny, a od pewnego czasu posty tutaj wpisuje jedynie Bender7 i ja rozumiem więc, że jest ok. Tak więc stopuję nad nim pracę. Może uznam akurat ten algorytm za wersję ostateczną.
Miłego obstawiania.


----
Edit:
Temat jest do Waszej dyspozycji.
 
Do góry Bottom