>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Atletico PR - Criciuma Anty 2 Szwajcarii nie sprawdzałem jeszcze..
Tak. I to jest jeden z tych meczów, gdzie bukmacher określił faworyta innego niż program.
Nie podejmuję się już, aby doradzać jak &quot;grać&quot; to spotkanie. Czy przeciwko faworytowi bukmachera, czy przeciwko faworytowi programu ...
Jeśli zaś będzie remis, to będzie on zgodny z każdą z ww. opcji.
Szwajcaria, to Basel - Lusanne, typ: 1 (2:0).
Podaję, bo właśnie się skończył mecz ????
Natomiast mecz ligi duńskiej nie wszedł a do over&#39;a 2.5 brakło 1 bramki (1:1).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Atletico PR - Criciuma Anty 2 [...]
1:0.
Te osoby, które podeszły do sprawy literalnie, tak jak wskazywał komunikat programu, wygrały ????
To jest tylko z ważniejszych kwestii, do dogrania w programie. Czy trzymać się dosłownie komunikatu Algorytmu w takich sytuacjach czy nie.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Jak prowadzić statystykę osobno dla typów na win i osobno overy czy macie jakieś inne propozycje żeby było wszystko klarowne ?
A Newcastle wygrał ...;) czyli tutaj się nie pomylił..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Arek68;3025829]
[...] A Newcastle wygrał ...:wink: czyli tutaj się nie pomylił..
On tego nie typował ????

Jak prowadzić statystykę osobno dla typów na win i osobno overy czy macie jakieś inne propozycje żeby było wszystko klarowne ? [...]
... i są jeszcze typy trzeciego rodzaju, (ANTY) czyli przeciw faworytowi spotkania ...
To niekoniecznie są zwycięstwa bo to mogą być też i remisy. (One są traktowane w zasadzie jak &quot;podpórki&quot; ale tutaj są przeważnie wysokie kursy) ...

Ponadto, to jest tak naprawdę mieszanka trzech algorytmów w jednym.
Nie szkodziłoby nic, prowadzić też jakąś statystykę podsumowującą wszystko (trzy rodzaje wspólnie). Tylko nie wiem czy to nie będzie uciążliwe dla Prowadzącego statystyki ...
I trzeba jeszcze ustalić jak &quot;rozliczać&quot; te typy ANTY, gdzie różny jest &quot;pogląd&quot; na to kto jest faworytem (programu i bukmachera) ... ale może nie ma co mieszać i zaliczać je tak, jak wprost podaje program?
...No nie wiem ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Arku, skąd bierzesz statystyki? Pytam, bo Ehime - Yamagata to jest typ: ANTY 2 (a nie over 2.5)!! (Np. wg statystyk z B A H ale nie tylko ...).
To musi być wiarygodne źródło bo w innym wypadku z prognoz i prowadzenia statystyk blada d ... a wyjdzie (nawet, jeśli realnie będzie w meczu over 2.5 a właściwie, zwłaszcza ...).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Usunąłem treść. W zasadzie nie dotyczy meritum tematu ...


Edit:
niedziela nie za dobrze chyba &quot;weszła&quot; ...

Przy okazji ... Wyrzuciłem z Algorytmu jedną niezbyt potrzebną funkcję. Szybciej będzie się choć o ułamek sekundy ;) wklepywało dane ...
Plik (.exe, choć może nie wygląda na taki ...) Wam przesłałem właśnie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
witam,
Sirius- IFK Lulea 1 kurs 1,4 ✅
Tu chyba jakiś b. wysoki wynik był ... Szkoda, że nie było typu over, bo wyższy pewnie kurs ...
Zastanawiam się, czy znowu nie &quot;poluzować&quot; aby z tymi overami ... Dopuszczając więcej meczów &quot;do grania&quot;, z drugiej strony zwiększa się szansa wystąpienia overów ...

Program generuje w założeniach w ogóle mniej typów niż by można myło oczekiwać, ponieważ są to typy już wyselekcjonowane &quot;do grania&quot;. I to musicie wziąć pod uwagę (choć &quot;musi to na Rusi&quot; ;)) ...
Tak więc, aby program generował więcej meczów &quot;do grania&quot; to musiałbym je po prostu &quot;przesunąć&quot; z pozycji meczów po prostu proponowanych przez program jako te, które możnaby zagrać - na pozycję &quot;do grania&quot;, obrazowo pisząc.
Nie znalazłoby to jednak być może zrozumienia u tych Osób, które chciałyby np. otrzymać &quot;gotowy wynik&quot; a tu byłby taki Zonk! :grin:

Edit:
zrobię tak jednak, jak napisałem powyżej.
&quot;Poluzuję&quot; też typy &quot;Anty&quot;.

Przy okazji, postaram się określić mniej więcej procentowo prawdopodobieństwa trafienia przez Algorytm konkretnego typu. Tzn., będzie to jakby jednolite prawdopodobieństwo procentowe, wystąpienia każdego z zaproponowanych typów.
Wyrzucę te linijki zapisu Algorytmu, które nie gwarantują wg mnie prawdopodobieństwa &quot;trafialności&quot; co najmniej, powiedzmy 70% . (Nie dotyczyło to będzie typów overowych. Będą one bardziej &quot;loteryjne&quot; ...).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Zastanawiam się, czy znowu nie &quot;poluzować&quot; aby z tymi overami ... Dopuszczając więcej meczów &quot;do grania&quot; [...]
Edit:
zrobię tak jednak, jak napisałem powyżej.
&quot;Poluzuję&quot; też typy &quot;Anty&quot;.

Przy okazji, postaram się określić mniej więcej procentowo prawdopodobieństwa trafienia przez Algorytm konkretnego typu. Tzn., będzie to jakby jednolite prawdopodobieństwo procentowe, wystąpienia każdego z zaproponowanych typów.
Wyrzucę te linijki zapisu Algorytmu, które nie gwarantują wg mnie prawdopodobieństwa &quot;trafialności&quot; co najmniej, powiedzmy 70% . (Nie dotyczyło to będzie typów overowych. Będą one bardziej &quot;loteryjne&quot; ...).
Tak więc inaczej niż zwykle, czyli nie w wyniku zastosowania wyśmiewanej przez niektórych &quot;dokręcanej śruby&quot;, otrzymacie dziś program, gdyż będzie on &quot;poluzowany&quot; :grin:. Za to generuje więcej (ale nie o wiele więcej) typów. Faktycznie trochę się miotam, wracam do pewnych punktów, które już zostawiliśmy ale też mi się nie podoba gdy Algorytm rzadziej generuje prognozy. Będzie troszkę ich więcej a czy je &quot;zagrać&quot; ..? Wszystko w naszych głowach.
Poniżej &quot;kawa na ławę&quot; ;),
czyli prawdopodobieństwo (średnia) wystąpienia typów, generowanych przez program:
typy ANTY 2 = co najmniej 76% (a najniższe możliwe prawdop. &quot;indywidualne&quot; konkretnego typu = 59%),
typy ANTY 1 = co najmniej 79% (a najniższe możliwe prawdop. &quot;indywidualne&quot; konkretnego typu = 61%),

typy 1 = co najmniej 77% (a najniższe możliwe prawdop. &quot;indywidualne&quot; konkretnego typu = 67%).

Ogólne więc &quot;uśrednione&quot; prawdopodobieństwo, że w realu wystąpi wynik generowany przez program wynosi co najmniej 77%.
(Natomiast średnie najniższe możliwe prawdopodobieństwo &quot;indywidualne&quot; dla konkretnego typu, to 62%).
Przy czym powyższe, nie dotyczy typów over 2.5. One póki co, będą nieobliczalne :grin:.

W ujęciu więc ogólnym, jest moim zdaniem wcale ok. Trochę gorzej natomiast w ujęciu &quot;szczegółowym&quot; bo jednak
istnieje tam możliwość wystąpienia prognozy dla jakiegoś konkretnego meczu, gdzie najniższe prawdopodobieństwie wyniesie poniżej 70%, które to sobie zakładałem (w poscie poprzednim).

Program w tej wersji nie generuje typów &quot;2&quot;. Błędnie opisałem plik, który już używaliście, że są takie typy. Przepraszam. Ponadto np. prognozy remisowe zawierają się w typach ANTY (zresztą tak patrząc, to jakaś część prognozy na zwycięstwo Gości, także ...).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Prześlę Wam jednak plik w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym.
Mam sygnał, że przesłany w .exe jest rozpoznawany przez antyvir&#39;a jako &quot;podejrzany&quot;.
Jak pech to pech ... a to wygasa (bo) w trialu a to nie za bardzo &quot;wiarygodny&quot;. Najlepsze są chyba rozwiązania proste :grin:
Edit: poszło.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Panowie, jak tam z tymi plikami w arkuszu kalkulacyjnym jest, bo mam sygnały od naszego Kolegi o problemach z otwarciem pliku?
Mnie się otwiera
i mam nadzieję, że Wam się otwierają bo w międzyczasie trochę meczów było a i dzisiaj choćby i w Szwecja Superettan kroi się jak widzę np. jeden typ Anty2, będący jednocześnie overem 2.5 :grin:

Będę chyba jednak pliki przesyłał w arkuszu ale opakowane w .exe (mimo tej jego niby &quot;podejrzaności&quot; dla antyvir&#39;ów niektórych) ...

----
Świetnie, że rozpoczynają lub rozpoczęły grę kolejne ligi europejskie ...
Jednak, przy zwłaszcza obecnym systemie &quot;wklepywania&quot; danych do programu nie ma co tracić sił ;) na ich sprawdzanie ... Brak danych wejsciowych dla Algorytmu (albo wątłe, bo po kilku kolejkach) to w zasadzie gwarantowany brak generowanego wyniku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] a i dzisiaj choćby i w Szwecja Superettan kroi się jak widzę np. jeden typ Anty2, będący jednocześnie overem 2.5 :grin:

[...]
Nie kontroluję tego i nie zamieszczam typów w wątku więc nie dam sobie niczego odciąć, czy było to np. spotkanie Jonkopings - Brommapojkarna (3:2) bo po prostu nie pamiętam już, ale bardzo prawdopodobne ...
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Prześlę Wam jednak plik w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym.
Mam sygnał, że przesłany w .exe jest rozpoznawany przez antyvir&#39;a jako &quot;podejrzany&quot;.
Jak pech to pech ... a to wygasa (bo) w trialu a to nie za bardzo &quot;wiarygodny&quot;. Najlepsze są chyba rozwiązania proste :grin:
Edit: poszło.
kazde exek przez poczte jest traktowany jako &quot;tresc szkodliwa&quot; i nie pusci exeka, trzeba konkretnie sie nameczyc zeby to poszlo (sam mialem taki problem bo trzeba bylo wyslac exeka zeby cos tam zaliczyc, w czyms sie to pakowalo specjalnym ale juz nie pamietam ???? )
co do tematu to ciezko przekopac sie przez poand 50 stron, tym nie mniej z sieciami do czynienia mialem i na moje to gdyby druzyny nie zmianialy skladow co rok to nawet taka siec dalaby rade, a tak to dupa. W koncu stare dane w nowym sezonie zbyt przydtane juz nei beda (jak ktos wymieni pol skladu to stare dane beda tylko zaklamywac obraz sytuacji), a zeby siec sie cos nauczyla potrzebuje aktualnych danych i koło się zamyka... a wiadoma im wiecej danych tym lepiej, tym nie mniej wg mnie to pewnie skonczyloby sie to tak ze siec daje bardzo duze prawodopodienstwo wejscia kursu niskiego, no ale ja sie w takie rzeczy nie bawie bo wg mnei z w/w powodow nie widze w tym sensu (juz chyba lepiej sie w kursy walut pobawic :p ).
pozdr.
kolega podpowiada ze tzreba w format 7z spakwoac : &gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Tadzin;3034295]
[...]
co do tematu to ciezko przekopac sie przez poand 50 stron, tym nie mniej z sieciami do czynienia mialem i na moje to gdyby druzyny nie zmianialy skladow co rok to nawet taka siec dalaby rade, a tak to dupa. W koncu stare dane w nowym sezonie zbyt przydtane juz nei beda (jak ktos wymieni pol skladu to stare dane beda tylko zaklamywac obraz sytuacji), a zeby siec sie cos nauczyla potrzebuje aktualnych danych i koło się zamyka... a wiadoma im wiecej danych tym lepiej, tym nie mniej wg mnie to pewnie skonczyloby sie to tak ze siec daje bardzo duze prawodopodienstwo wejscia kursu niskiego, no ale ja sie w takie rzeczy nie bawie bo wg mnei z w/w powodow nie widze w tym sensu (juz chyba lepiej sie w kursy walut pobawic :p ). [...]
Fakt,
trochę się stron tutaj zrobiło ????
... Co do meritum, to nie jest sieć.
Jest to tylko &quot;czysty&quot; matematyczny algorytm. Tym gorzej dla mnie, że tylko algorytm :grin:
Faktycznie, opiera się na starych danych ale w tym sensie, że na ich podstawie wyodrębniłem określone cechy na podstawie których stworzyłem jakby wzory (wartości liczbowe). Są one reprezentantami szerszego zbioru. Jeśli mieszczą się w nich określone pary grających ze sobą drużyn to Algorytm przyporządkowuje im wynik.
Może niezbyt doklładnie to teraz opisuję, ale co do zasady to mniej więcej tak jest ...
Algorytm otrzymuje też przy konkretnym meczu każdorazowo dane aktualne dotyczące sytuacji w lidze, tych grających ze sobą drużyn.

[...] kazde exek przez poczte jest traktowany jako &quot;tresc szkodliwa&quot; i nie pusci exeka, trzeba konkretnie sie nameczyc zeby to poszlo (sam mialem taki problem bo trzeba bylo wyslac exeka zeby cos tam zaliczyc, w czyms sie to pakowalo specjalnym ale juz nie pamietam :grin: ) [...]
kolega podpowiada ze tzreba w format 7z spakwoac : &gt;

pozdr.
... No wielkie dzięki! Będę na przyszłość pamiętał czym zapakować to najlepiej ????
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
... No wielkie dzięki! Będę na przyszłość pamiętał czym zapakować to najlepiej
kurde no chcialem wyslac PW no ale nie da sie ???? , a co do tego pakowania to wystarczy tez dac haslo na spakowany zipem pliczek i poczta hasla nie zlamie i nie sprawdzi co zostalo spakowane :&gt;, a odnosnie 7z to poczta takiego formatu nie umie &quot;odpakowywac&quot; i sprawdzac co jest w srodku dlatego da sie w tym formacie wysyalc exe ; ]
 
Do góry Bottom