>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
11.08.2012 r.
Brazylia Seria B
Goias Go - Boa EC MG 1 ✅ (2:0)

Niektórzy się obawiają takich meczów z niższych lig, ale ...
Skoro to ma być program obejmujący wszystkie ligi Świata ;):
Szwecja 1. Division Norra

Östersunds FK - Akropolis IF 1 ✅ (4:0)

Szwecja 2. Division Norra Svealand
Skiljebo SK - Falu FK 1 ✅ (4:1)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Poniższe spotkania a właściwie typy &quot;obowiązują&quot; pod warunkiem, że ligi zespołów o których mowa nie rozgrywają wcześniej jakichś spotkań ...


Tutaj, zresztą zrobiłem niebezpieczny &quot;wyłom&quot; bo nie czekając na układ tabeli po meczach tej ligi z dnia poprzedniego, podałem prognozę na następny ... Ryzyk fizyk. Nie będę czekał na 11 czy 12 sierpnia ponieważ nie wiem czy nawet będę miał wtedy dostęp do Internetu, nie mówiąc o tym czy mi się ew. będzie chciało z niego skorzystać.


11.08.2012 r.
Norwegia Eliteserien

SK Brann - FK Haugesund ANTY 2
(Tutaj powyżej, bukmacher ma inne zdanie co do tego, kto jest faworytem. Mam więc mieszane uczucia. Zagracie jak chcecie).

EDIT: WYCOFUJĘ TO SPOTKANIE. Dziś wychodzi mi coś innego więc może układ w tabeli zmeinił się w międzyczasie? Jeśli mecz zostanie trafiony może to oznaczać jedynie albo aż tyle, aby nie przywiązywać uwagi do układu tabeli w danym dniu :grin:
[...]
Jak wyżej ...
Być może to samo dotyczyło będzie typów podanych na 12 sierpnia br. ale nie mam teraz czasu, siły ani ochoty tego sprawdzać ...
Sprawdzę to ewentualnie po odbyciu się dzisiejszych meczów.
Mecz IFK Mariehamn - FF Jaro wydaje się być ok.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Sprawdzę to ewentualnie po odbyciu się dzisiejszych meczów.
Cześć. Zauważyłem, że już któryś raz warunkujesz obstawienie danego meczu od układu innych spotkań. Weźmy ligę polską - spotkanie Jagiellonia - Podbeskidzie (18.08 - 13:30). Jaki mają wpływ mecze z 17.08 - Pogoń - Zagłębie i Piast - Górnik na ten mecz w Białymstoku? Czy chodzi o przełamanie jakiejś passy - spotkanie numer 1 i 2 zakończą się remisem to numer 3 ma mniejsze szanse, że padnie remis czy coś w tym stylu? Bo nie wyobrażam sobie, żeby odbywający się kilkaset kilometrów dalej mecz nie mający wpływu na układ tabeli (spadek, gra o Puchary) miał jakikolwiek wpływ w pierwszej kolejce na inny mecz tej samej kolejki.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć. Zauważyłem, że już któryś raz warunkujesz obstawienie danego meczu od układu innych spotkań. Weźmy ligę polską - spotkanie Jagiellonia - Podbeskidzie (18.08 - 13:30). Jaki mają wpływ mecze z 17.08 - Pogoń - Zagłębie i Piast - Górnik na ten mecz w Białymstoku? Czy chodzi o przełamanie jakiejś passy - spotkanie numer 1 i 2 zakończą się remisem to numer 3 ma mniejsze szanse, że padnie remis czy coś w tym stylu? Bo nie wyobrażam sobie, żeby odbywający się kilkaset kilometrów dalej mecz nie mający wpływu na układ tabeli (spadek, gra o Puchary) miał jakikolwiek wpływ w pierwszej kolejce na inny mecz tej samej kolejki.
Witaj.
Tak, dotychczas uznawałem to jako warunek.
Jednak dotyczy on mniejszej skali, niż ta, o której napisałeś. Nie Puchary i nie spadek. U mnie (zresztą w ogóle) jest tak, że odbycie się jednego z meczów może spowodować zmianę takich nomen omen zmiennych, jak np. miejsce w tabeli (innych drużyn), które również brane jest w Algorytmie pod uwagę.
Miejsce w tabeli jest bowiem jedną z kilku informacji, którą Użytkownik wpisuje do programu.

Być może jednak zagranie u buka meczu podczas trwania innych tej samej ligi lub obstawienie, nie znając wyników wcześniejszych, skończy się po prostu tym, że one &quot;wejdą&quot;. Natomiast obstawienie, już po odbyciu się wcześniejszych, skutkować będzie komunikatem programu, żeby &quot;nie grać&quot; czyli szkodliwe to dla Gracza nie będzie w tym sensie, że zwyczajnie nie zagra.
 
antares80 0

antares80

Użytkownik
Dobrze powiedziane przez kolegę Bender7. Ten facet od tego calego nibyalgorytmu caly czas takie pierdoly pisze...program wskazal taki a taki wynik tego meczu ale jak bedzie inny wynik to tez niby to wskazywal ale nie zauwazylem wczesniej.....hahahahaha normalnie komedia i zrywanie boków niesamowite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO BRAWISIMOOO!!!!!!!!
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem tych którzy krytykują pracę Yar000
Miałem na myśli bezmyślną krytykę Twojej pracy, a nie krytykę(zazwyczaj konstruktywną)działania programu.
Co do samego programu, nie prościej byłoby określać stopień prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia za pomocą skali, np. najwyższy stopień prawdopodobieństwa to jeden, a niższy to dwa. Np Dynamo przegra-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 13

f12

Użytkownik
Powiem jedno , autor już sam nie wie co pisze. Nie możesz człowieku podawać typy a nie pisać , że jak nie wejdzie ,, to wcale się nie zdziwisz&#39;&#39; , przestań także zmieniać ten algorytm co kilka dni ,, dokręcać mu śrubę &#39;&#39; itp . Ten temat to kabaret , sam widzisz , że nie ma żadnej ,, stałej&#39;&#39; dzięki której można się wzbogacić , to jest sport i nic nie warunkuje wyniku który zapadnie. Zastanów się nad sobą i ogranij
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Osoby &quot;niezainteresowane&quot; tematem chyba nie rozumieją (?), że nie mają wpływu na to co robię i dlaczego to robię. Na to co się tutaj dzieje lub co się nie dzieje. Na to, że projekt jest cały czas w ruchu, był, jest i będzie zmieniany ponieważ tkwienie w sztywnych schematach prowadzi często donikąd.
Nie dochodzi do nich być może także, że robiłem, robię, będę robił (a jeśli nie tutaj to na którejkolwiek z moich kilku tysięcy domen internetowych - a więc niezależnie od kogokolwiek, od wpływu czyjegokolwiek)
to, co uznam w granicach założonego tematu za odpowiednie.
Możecie co najwyżej założyć kółko krytykantów i wymieniać miedzy sobą &quot;myśli&quot;.
Ewentualnie pojawiać się tutaj ponownie z siłą sprawczą ... żadną.
 
A 12

arek68

Użytkownik
Witam serdecznie odwiedzających wątek Yar000 posiadam algorytm w wersjach od 1.0 do 1.4 sprawdzam wszystkie ligi i analizuję czy algorytm ma rację czy nie ale czy nie zauważyliście w wątkach vip czy analiza w poszczególnych tematach też to wszystko idzie do piachu bo wynik nie odzwierciedla rzeczywistości.... czy śledziliście bardzo dawno temu co grupa matematyków zrobiła i została zbanowana bo to było wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi a kosili kasę... my mamy to w sobie krytykować wyśmiewać a nie tworzyć zespół poprawiać ewentualnie zjednoczyć się przeciwko bukowi .... przecież o to chodzi wspierać nie kłaść kłody pod nogi
pozdrawiam Arek....
 
A 12

arek68

Użytkownik
Jedno zasadnicze pytanie do wszystkich odwiedzających temat dlaczego jesteśmy beeee... i wrogami dla myślących inaczej..... moje PW nie jest zablokowane możecie pisać...
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Ja jestem życzliwie nastawiony do tego algorytmu, dlatego śledzę ten temat, czasem zadam jakieś pytanie, czasem sprawdzę czy mój typ zgadza się z tu umieszczonymi. Koledzy Antares80 i F12 przesadzacie z krytyką.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... ad rem: w ostatnio podanych typach na dni 10 i 11 sierpnia br. na 5 rozegranych 1 nie wszedł. Mecz Goias z BOA trwa.
Tak jak napisałem, postaram się sprawdzić raz jeszcze podane wcześniej typy na 12 sierpnia br. i ew. je skorygować.
[...]
Co do samego programu, nie prościej byłoby określać stopień prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia za pomocą skali, np. najwyższy stopień prawdopodobieństwa to jeden, a niższy to dwa. Np Dynamo przegra-1.
Tak, to jest dobry pomysł. Było już tak, że algorytmy posiadały skalę prawdopodobieństwa.
Ostatnio z niej zrezygnowałem, bowiem uważam, że po pierwsze zapis Algorytmu rozrośnie się (i rozrósł) tak, iż dla mnie nie będzie on zbyt przejrzysty na tyle abym mógł dokonywać w nim (o zgrozo dla niektórych!) zmian. Po drugie, wychodzę z podstawowego założenia, że i tak ostatecznie decyzję czy zagrać czy nie zagrać podejmuje człowiek.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jedno zasadnicze pytanie do wszystkich odwiedzających temat dlaczego jesteśmy beeee... i wrogami dla myślących inaczej..... moje PW nie jest zablokowane możecie pisać...
Narażasz się na otrucie jadem obelg, ale skierowanych pod moim adresem :grin:
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Tak jak Ci Yar000 sugerowałem, dla większej przejrzystości tematu powinieneś na bieżąco podawać statystyki typów (np. w stopce). Przyjmujesz np. w zal. od gradacji prawdopodobieństwa stawki 10/10, 6/10 itd. Niegdyś na starcie zliczyłem Ci wszystkie typy, ale chyba nikt tego dalej nie prowadzi. Masz dwa moduły, to logika wskazuje prowadzić dwa osobne bilanse.

Zmierzam do tego, że jeżeli będzie dobry wynik (to co ja kiedyś początkowo zliczyłem to był!), to krytycy zamilkną. Może skup się na &quot;2&quot;-ach. Pamiętam te imponujące typy z końcówki zeszłego sezonu (na polską 1 ligę, dwa na 2 francuską itd). Ostatnie Twoje wpisy faktycznie trochę mogły zamotać ideę, a bilans to bilans - jak dobry, to detali nikt się nie będzie czepiał ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Być może, sam ten temat przez wprowadzoną przeze mnie wielowątkowość albo wprowadzane na bieżąco zmiany nie jest przejrzysty. Jest jaki jest. Nie będę tworzył nowych bytów.
Opcję &quot;stopki&quot; mam zablokowaną. Nawet gdybym miał odblokowaną, nie korzystałbym z niej w takim celu. Nie mam na to czasu.
Tak jak napisałeś, jeśli będą podawane statystyki (ewentualnie przez Kolegów bo ja nie będę miał czasu nad tym czuwać) to pewnie właśnie/albo być może takie będą. Osobne dla jednego modułu, osobne dla drugiego.
Może to przyczyni się do przejrzystości tematu.
Jeśli chodzi o krytykę ... Nie zależy mi na tym, aby zamilkła dlatego, że właśnie podawane są megaekstrawypasione typy, które się sprawdzają.
Niektórym osobnikom ten temat zwyczajnie nie &quot;leży&quot; od samego początku. Ze względu na sposób jego prowadzenia, ze względu na podejście do tematu, ze względu na wiele innych czynników, które w ogóle osobiście mam daleko w tyle.
To nie moje problemy.
Naprawdę nikomu nie robię łaski. Algorytm lub jego typy mogę zatrzymać dla siebie.
Póki co, jestem ekstrawertycznie nastawiony do Świata, Czasem tutaj wchodzę, Algorytm działa, wku ... wia pewnych osobników i chwała mu za to. Wku ... wia, czyli jest dobrze.

Mógłbym się tak jak napisałeś skupić znowu na &quot;dwójkach&quot; ale ... jestem teraz w innym punkcie. Jest to połączenia &quot;Antyfaworyta&quot; z typami &quot;zwykłymi&quot; tzn. na &quot;1&quot; i &quot;2&quot;. I tak wygląda &quot;dzisiaj&quot; tego Algorytmu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Model testowy, który jest liczony na programie NN też to dawał ????
Do tego Sport Recife ... zobaczymy
Miło widzieć, że taki sam typ miałem ???? (jak &quot;neurony&quot;).
Jeśli chodzi o Sport Recife to &quot;odrzuciłem&quot; ten mecz, ale sieci neuronowe są mądrzejsze więc mam nadzieję/ pewnie wejdzie Ci to spotkanie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Tak jak napisałem, postaram się sprawdzić raz jeszcze podane wcześniej typy na 12 sierpnia br. i ew. je skorygować.
[...]
[...]

12.08.2012 r.
FC Honka - FC Haka Valkeakoski 1 WYCOFUJĘ TO SPOTKANIE [...]
Vaasa PS - Kuopio PS 1 WYCOFUJĘ TO SPOTKANIE [...]
[...]
Tak jak wcześniej napisałem, nastąpiła w międzyczasie zmiana w tabeli ligowej i Algorytm nie kwalifikuje obecnie tych meczów do &quot;grania&quot;. Wolę więc wycofywać takie spotkania dopóki nie przekonam się, że zagranie takich meczów nie jest szkodliwe dla Gracza.
 
Do góry Bottom