>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Dla mnie osobiście w pierwszym meczu tej kolejki wygra WU lub Adelaide albo będzie remis 😅 czyli takie trochę wróżenie z fusów 🤷‍♂️
a tak na poważnie: tak jak kolega wyżej pisał WU nie wyszło w tym sezonie poza wynik 0-1/1-0, grają stricte defensywie a z przodu bez fajerwerków, Prijo miał połknąć ligę a skończyło się tak, ze po kilku minutach w dwóch pierwszych meczach, zniknął z kadry. Dylan coś tam próbuje ale wybitnym strzelcem nie będzie a z kolei Diamanti chyba z meczu na mecz chce mu się coraz mniej. Goście? Zbitek doświadczenia w postaci Jackobsena, Hallorana z młodzieżą typu Yengi, wychodzi różnie bo młodociani, głównie z przodu tracą zimna krew i maja problem ze skończeniem, ostatnio z Brisbane wejście Toure i podobna jazda, mogliby wygrać, mogli przegrać a zremisowali 0-0.
Ja dzisiaj for fun żeby „sprawdzić” czy aleague coś jeszcze jest w stanie w sobie zmienić czy raczej znowu zobaczymy win gospo 1-0; typek: 2/+2,5 @4,60 Superbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:





Jak dla mnie tutaj są 2 kierunki

1 - @2,31
un2,5 - @1,8

Co prawda Adelaida gra bardziej ofensywnie.. ale skuteczność to oni mają tylko na własnym stadionie - wyjazdy to to 0:0 w Brisbane i 1:1 w Perth... Myślę, że WU będzie grać swoje czyli na 0 z tyłu, a mając potencjał takich nazwisk jak Diamanti, Topor-Stanley, Kilkenny, Pain - są w stanie zdobyć po raz kolejny w tym sezonie 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1226
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak na szyblo...Gdzie oglądacie A-League tak ogólnie?
Na stronach "operatorów", najlatwiej, jest też mnostwo innych opcji, jest też kombinowanie z VPN.
Edit
WU vs Reds
X ht po @ 2,0 pobralem przed chwilą, ziew...
Edit, za drobne ofc :)
Edit2 Pain w 44 na 1-0 skrócił moje cierpienia i zabrał drobniaki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
Ziew, Pain, ziew - to w skrócie czyli :)
Z racji takiej, iż nie ma podstaw do bts, pobieram go właśnie po @ 2,10 za drobne. Ruletka ruszyła...
Edit
No Ams, karnego dla Reds poproszę, tak na 1-1 :)
Edit2
Niestety, ft 1-0, w 95 min. była ostatnia szansa... Ale nic z tego. Tym sposobem WU na czele A- league. Nie obstawilbym tego chyba nigdy... A Reds,......... Nastepny trener do wyrzucenia...
Ps
Nawet live typy (logiczne lub nie) nie wchodzą, czas sobie zrobić przerwę. W grze mam w tej kolejce under w Brisbane i 1 Sky Blue. Jak nie wejdą to idę na urlop :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1477
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ostatnio mam pecha do RR w tej lidze... Do przerwy ładnie goście poszli na 4rr, gospodarze na 1, a w drugiej połowie zupełnie odwrotnie i ładny kursik na over 11.5 mi uciekł w siną dal...

Swoją drogą to mecze WU przypominają mi o Europie i grze Atletico, czyli minimum zaangażowania w bramki....
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Hahaha nie oglądałem na szczęście tego widowiska ale No cóż, gdyby człowiek zawsze kierował się rozumem to jak qowalsky6 qowalsky6 napisał „było grać dw 1:0” ale człowiek romantyk, pamięta te piękne wyniki 8:2; 3:5 i tak dalej i dalej i łudzi się ze wróci stara dobra A-League ale chyba już nic z tego.. ja daje sobie ostatnia szanse na jutrzejsze derby, albo grubo albo wcale, jak wyjdzie lipa to podobnie jak wspomniana legenda działu A-League na forum, wybiorę się na urlop! I to chyba w same Bieszczady
Swoją droga znowu wrócę do transferów, tym razem do WU jeszcze się odniosę.. otóż sprowadzili DWIE gwiazdy przed tym sezonem - Prijo o którym wspominałem posty wyżej oraz RHENE KRHIN kompletnie o nim zapomniałem a ma sporo minut w serie A ale jak pamiętać skoro ani razu do kadry meczowej się nie załapał jeszcze?? No komedia, kontrakty podpisują, kasa idzie a te gwiazdeczki będą gotowe na playoffy - czyli jak w wielu przypadkach pewnie na 1-2 mecze, gwiazdorskie kontakty, kpina!
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
E 43K

emce15

Użytkownik
CCM - WSW

Mimo ostrzeżeń przed Piratami z tego roku jednak znow spróbuję ich pograć. Urena i spółka, trochę strzela tych goli a goście tracą choć bardziej u siebie 🙂 z drugiej strony trzeba pamiętać, że w tym roku znow gospodarz i gość to trochę umowna sprawa.

CCM - WSW over gospodarzy 1,5 bramki
Fortuna 2,02

Edit. No wreszcie zielono
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +784
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Central Coast Mariners - Western Sydney
Zawezmę under 2.5... (bez bts zaś?)
2.17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +546
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Jak by ktoś chciał składy na derby:




Post automatycznie złączony:

Mój kierunek na dziś?
btts - @1,7
X2 - @1,96

mam nadzieję, że to będzie lepsze widowisko niż na Gosford. Oba zespoły mają zawodników, którzy potrafią strzelić gola, sytuacja w lidze też sprzyja golą - City, które słabiej zaczęło sezon gra u siebie, Victory, które mocno wystartowało gra na wyjeździe... Dziwi mnie jedynie fakt, że City to aż taki faworyt.. jak dla mnie mecz może być bardziej wyrównany - stąd kierunek, że Victory jednak nie przegra dziś. Z innej strony - City to pierwszy, tak poważny przeciwnik dla Victory w tym sezonie... jednak skoro to derby Melbourne... to przy chociaż jednym golu dla City, to Victory nie będzie miało nic do stracenia i może coś tam wpadnie do bramki Glovera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +797
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
dobra zaczynam Last Dance - over2,5 + over9,5 RR = @2,20 Superbet

składy wyglądają ok, jest w końcu mój Pucciarelli na ławce, liczę że dostanie z 20min a w tyle to jedną bramkę wykreuje lub strzeli. Wiadomo jak w ostatnich latach wyglądały derby - głównie ostry wpierdziel, 7-0 zostaje w psychice ale MV już od tego czasu sporo pozmieniało przede wszystkim kadrowo i na ławce trenerskiej. Mógłbym tutaj się w sumie rozpisywać i umacniać typ ale wiemy jak Australia teraz wygląda... KIEDY jak nie w DERBACH zacząć walczyć i grać do końca o bramki a nie zadowalać się 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +546
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mecz w Brisbane odwolany, powód? Covid ofc... Porąbany ten sezon, a jeszcze się na dobre nie zaczął... Wszystko wykrakalem... Bajzel się rozkręca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1046
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
City over 1.5 zagram @2.50 jak lipa to idę z kolegą na urlop
edit;anielski orszak racz im dac panie................
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1160
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City over 1.5 zagram @2.50 jak lipa to idę z kolegą na urlop
Do roboty :) , 2 szybkie akcje i 2-1 na tablicy :) nie zniósłbym kolejnego undera!
Edit
Kiks bramkarza i 2-2, i o to w soccerze chodzi...
Edit1
Pierdylion szans ale ft 2-2.fajny mecz i o to chodzi w Australii!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +781
Do góry Bottom