>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla tych, co nie widzieli poniżej skrót dzisiejszych zawodów. Gdyby ktoś myślał, że typy na live były bezpodstawne, to ten materiał trochę pomoże w wyrobieniu sobie własnego zdania.


PS
Dla mnie spalony był z d... Nie pierwszy raz o VAR i spalonych mam jak najgorsze zdanie. Trudno... Jutrzejsze mecze karloos opisał, nie ze wszystkim się zgadzam, ale o to w tym chodzi aby były różne punkty widzenia. Typów nie podważam ale: WU po huraganie kadrowym, MV też. Pamiętacie ostatnie tych zespołów spotkanie? Było 1-6. Ja jak już poszedłbym w over, gospodarze dalej nie mają tak na prawdę swojego stadionu, to jest ich problem. Goście zdobywcy wooden spoon będa chcieli jak najszybciej się zrehabilitować - dla mnie bramki.
Derby Sydney - od 3 lat Blues Sky nie potrafi wygrać z Wędrowcami, jak już to bym brał under, ew. remis lecz to tak z przymusu. Sie ma wariaci :)
Nie szedłem w WU wietrząc ich problemy w grze "u siebie" i chęć odegrania się za wooden spoon gości (ft 0-1) ale overa nie bylo - kierunek na minus.
Za to w derbach Sydney ft 0-0, kolejne derby bez zwyciestwa Sky Blues, remis i under przewidywany - kierunek na plus.
Ps
Gdzie jest Bobo? Jego brak był widoczny...
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Perth - Adelaida

Tutaj 2 typy - ale stawka januszowa:

ov2,5 - @1,65
2 - @2,55

Czemu? ov ze względu na prawo serii - 3 mecze jednego dnia bez overu - to się rzadko zdarza w tej lidze.. dlatego bez wczytywania się w składy czy formę obu drużyn pobieram taki typ, ze względu na mecze które dziś się odbyły/odbywają

2? - ponieważ Adelaida już od kilku sezonów ma starty w lidze bardzo mocne - to jest zespół który nastawia się na początek sezonu i dopiero później powoli gaśnie. A jak i ten sezon tak zaczną, to powinni powalczyć i ograć zespół z Perth.
Ja również nie wierzę w kolejny badziewny mecz dziś więc idę w overy.

over 2,5 gola & over 9,5 rożnych
2,47 noblebet
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth,
Zrobiło się 0-1, mecz otwarty, Redsi aktywni i mają nagrode. No to over 1,5 ht po @ 2,35 za drobne ofc :)
Edit
Kto jak nie Bruno? :) no i fajna brama do tego ...
Edit2
Ft 1-1, tak już zostalo do końca choć momenty były :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W Perth ft 1-1, nie no 3 under dzisiaj :) czasami wyglądało to tak jakby się zmówili, do tego tradycyjnie "super" VAR, na deser ciepły chłopak z Adelaidy też był zadowolony :) Kusiło mnie dać na over, ale dałem sobie sam po "łapach". Co tu więcej napisać, że overy będą jutro?
W wolnej chwili wkleję skróty dla tych, którzy się dziś spóźnili...
Edit
Po 3 min. Enjoy


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Jets - CCM
W Jetsach sporo zmian (posiłkuje się strona podrzucona przez znawców) nawet jak na Australię 🙂, choc moją propozycję opieram bardziej na sentymencie do Rozbitków/Piratów z tamtego sezonu, czemu nie powtórzyć😋, wiem, że patrząc na tą pierwszą kolejkę to o bramki ciężko ale... znów rekreacyjnie

Jest - CCM goście ov 1,5 bramki
Fortuna 2,35

Edit. A jednak Piraci dali zarobić 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +982
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets - CCM
W Jetsach sporo zmian (posiłkuje się strona podrzucona przez znawców) nawet jak na Australię 🙂, choc moją propozycję opieram bardziej na sentymencie do Rozbitków/Piratów z tamtego sezonu, czemu nie powtórzyć😋, wiem, że patrząc na tą pierwszą kolejkę to o bramki ciężko ale... znów rekreacyjnie

Jest - CCM goście ov 1,5 bramki
Fortuna 2,35
Pamiętasz kolego, że to F3 derby? Tam padały wyniki (w Newcastle) od 0-1 po np. 4-3. Nie jestem "pre" w stanie się odważyć na jakiś kierunek. No fajnie jakby były bramki... GL
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Powitac wszystkich czas. Pierwsza kolejka i wrozenie z fusow przy kawie juz wczoraj pokazali ze wszystkie wyniki mozliwe ale dzisiaj tak dla spokoju dam w przerwie btts bo kurs ladny @2.90 Jets-CCM 0-0 w przerwie zobaczymy nie polecam ;)
edit;78 min i gol na 1-2 pierwsze koty za .......
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +705
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle
Się rozstrzelali w 2 pol., przy 0-2 nie zdążyłem tu napisać ale "czuć" było że Jetsi zaraz coś ustrzelą. No i 1-2 mamy. Przed chwilą słupek ratował Marynarzy. No to za drobne over 3,5 po @ 2,35 ... GL a kolegom powyżej graty za typy!
Edit
Wesoła kopanina, tym razem Ams obstawił w konkursie, że karnych nie będzie, szkoda, że Jets nie wyrównali ale sprawiedliwie pod koniec szanse mieli jedni i drudzy. No nic przynajmniej klasyczny over zaliczony...
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
W drugim dzisiejszym meczu zagramy RR na druzyne Macarthur Fc over 6.5 @2.20 tez nie polecam bo to pierwsza kolejka i trudno wyczuc jak zagraja po przerwie ale zeszly sezon ladnie nabijali overy w korkach ja probuje :cool:
edit; niezle poszla 1 kolejka 2 na 2 ;)
Macarthur zapisany do notesa warto przygladac sie overom na RR tej druzynie w tym sezonie odpuszczamy wszystkie kursy ponizej @ 1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Macarthur - Nixi

1 - @2,63

Dzień dobry,

powiem na wstępie, że ten kurs mnie lekko zdziwił - Forbet wystawił identyczne kursy 1/2 - co jak dla mnie jest lekkim zawyżeniem kursów na 'gospodarzy'. Co prawda oba zespoły grają na wyjeździe, ale to Nixi grają z dala od ojczyzny - a to oznacza, że stracili podstawowy atut. Do tego w Macarthur gra Davila, czyli filar i motor napędowy Nixów z poprzedniego sezonu. Myślę, że tutaj 3 punkty trafią do zespołu z Australii i taki kurs obieram. Stawka minimalna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Macarthur - Nixi

1 - @2,63

Dzień dobry,

powiem na wstępie, że ten kurs mnie lekko zdziwił - Forbet wystawił identyczne kursy 1/2 - co jak dla mnie jest lekkim zawyżeniem kursów na 'gospodarzy'. Co prawda oba zespoły grają na wyjeździe, ale to Nixi grają z dala od ojczyzny - a to oznacza, że stracili podstawowy atut. Do tego w Macarthur gra Davila, czyli filar i motor napędowy Nixów z poprzedniego sezonu. Myślę, że tutaj 3 punkty trafią do zespołu z Australii i taki kurs obieram. Stawka minimalna.
Grają w Newcastle, jest 0-1,pogoda paskudna, po karnym trochę naciąganym Kurto był bez szans. Niech coś wpadnie jeszcze przed przerwą, over 1,5 ht po @ 2,50 za drobne...
Edit
Niestety nic nie wpadło a i strzałów jak na lekarstwo...
 
Ostatnia edycja:
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Karny jak najbardziej słuszny, został wycięty w polu karnym to i jedenastka była - tutaj VAR pomógł. 0:1 to pobieram live bts - @1,53
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Odrazu mówię, że nie oglądam ale będę próbował bramkę dla gospodarzy, narazie mały kurs ale jak wytrwa taki wynik do przerwy to zagram. Narazie 1,62, czekamy
Edit pograne jednak przy 1,66 bo czasu moze nie być

Edit. Udało się
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Karny jak najbardziej słuszny, został wycięty w polu karnym to i jedenastka była - tutaj VAR pomógł. 0:1 to pobieram live bts - @1,53
Dla mnie to koleś wszystko robił żeby upaść na lini pola karnego, wycinajacy był w polu karnym, wycinany nie - tak to widzialem (fakt, tylko raz z powtórką) więc w zaparte nie pójdę w tej sprawie.
Oceńcie sami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Thx.... ja nadal będę optował przy swoim:
fail1.jpg




My tu o karny się rozwodzimy a tymczasem La Rose robi to za co mu płacą... 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +705
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Thx.... ja nadal będę optował przy swoim:
Pokaż załącznik 13326




My tu o karny się rozwodzimy a tymczasem La Rose robi to za co mu płacą... 1:1
No masz rację, z tego ujecia to widać, że zawodnik "gospodarzy" sabotuje swój team.
Graty chlopaki za bts-a!
Edit
Ft 1-1, kolejny under w 1 kolejce, fakt, że Kurto ratował Bullsów nie raz z opresji. Wkurzająca sytuacja, że przez covida rozpierducha w rozgrywkach i zespoły nie mogą choćby grać na swoich stadionach tylko tułać się będą po kontynencie. U Bulls problemem jest murawa ich stadionu, pierwszy mecz u siebie to chyba w grudniu zagrają. Nix znowu w Wollongong, oni mają już calkiem prze.... e. Roar dla odmiany przyleciało w dniu meczu z City. Syf jak w tamtym sezonie...
Potem wrzucę skróty z dzisiaj. GB...

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Witam Panów, widzę po wpisach, że niedziela trochę łaskawsza była? ;)

dzisiaj pucharowa środa:

Sydney Olympic - Sydney FC typ: BTS @1,83 STS

typ opieram podstawie tego, iż w drużynie gospodarzy występuję O'Donovan a więc były strzelec m.in. Newcastle Jets a goście trochę bardziej rezerwowym składem

Edit: i cyk do ht elegancko siadło ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
Do góry Bottom