>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam kolegów ktoś podpowie gdzie obejrzeć to widowisko .
Brawo ale kolegom szybko btts-y powchodziły graty, złoty50 i qowalsky6.
Nie działają poza granicami PL , ale spróbuje z vpn , dzieki .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Zrobilem to samo przed sekundą :) chociaż podstaw nie ma :) patrząc na ht... Czyli hazard wygrał ze zdrowym rozsądkiem... @ 3,20 za drobniaki ofc...
Edit
Szybko poszło 48 i 52 min. 1-1, taka sytuacja :)
Tak jak piszesz ale opłaciło sie
Post automatycznie złączony:

No to spróbuje CCM ov [email protected]
Edit;co za dużo to i .....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czasami wraca stara Australia dlatego ov 3,5 za 2.01 w fortunie

Edit. batman nie strzelił karnego uuu
Nie wiedziałem, że Waine ma taką fuchę. A propos jak podchodził do 11 to jeszcze gadał z Piscopio i mialem czutke, ze nie strzeli. Poza tym Marynarze przegrali ważny mecz, bo dla mnie są 3 najslabszym zespołem ligi (z Jets i wlasnie Nix) , do tego nie wzmocnili się a wręcz przeciwnie. Wiem, wiem znowu przez chwilę byli na czele ale festiwal z tamtego sezonu się raczej nie powtórzy. Do tego kolejny rok są wystawieni na sprzedaż ale nikt ich nie chce kupić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
E 43K

emce15

Użytkownik
Sydney - Byki
Gospodarze ov 1,5 kurs 1,5. W pucharach postrzelali, może się przetarł i dziś będzie łatwiej 🙂

Edit. Dziś kompletna klapa... ale jutro też jest dzień 😋
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby Sydney
Mamy 0-1, Sky Blues tak jak w poprzednim sezonie słabo zaczyna. Jak pisalem wczesniej kadrowo oslabieni. Szczegolnie brak Bobo i Brattana jest widoczny. Ale może choć 1x wyciągną. Sportowo po @ 2,10 mimo wszystko spróbuję. GL...
Edit
Robili co mogli ale Kurto ich zatrzymał, brawo Filip. Sydney znowu ma problem. Nie ma Bobo, nie ma Le Fondre z kim grać, nie ma goli... Ft 0-1, ot derby z przewagą gospodarzy lecz to Byki mają 3 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Na razie warto stawiać odwrotnie do mnie. W moich typach czerwono aż po horyzont. Tak jak już napisałem, to początek sezonu i jak ktoś dłużej obserwuję A-Ligę to wie, że co sezon to mamy praktycznie nowe rozdanie i co sezon poszczególne zespoły wyglądają różnie. Dlatego jak ktoś moimi wypocinami się sugeruję - to przypominam - to co na razie gram to jest za stawki minimalne, tak żeby przegrana, lub nawet kilka przegranych nie zabolało.

Teraz wracając na właściwe tory:

Dzisiejszy dzień przyniósł niespodzianki i cieszę, się że mecz konkursowy także nie był oczywisty i sprawił sporo problemów typującym - jednocześnie gratuluję typów i zdobyczy punktowych.

Na jutro:

Victory - Roar:

bts - @1,66
1 - @2,33


Victory w zeszłym tygodniu odniosło ważne zwycięstwo z WU. Następnie w tygodniu po remisie i karnych wyeliminowało z pucharów Perth Glory. Na pewno humory w zespole dopisują ponieważ jak na razie plan jest realizowany. W drugiej kolejce podejmują zespół Roar, który w zeszłym tygodniu uległ City. Druga połowa tamtego spotkania pokazała, że Roar potrafi być groźne i jest w stanie powalczyć z każdym w lidze.
Ten mecz może zakończyć się wygraną każdego z zespołów lub podziałem punków. Myślę, jednak, że Victory jest minimalnym faworytem i obieram ten kurs. Jak wspomniałem wyżej Roar powalczyło z City jak równy z równym, tym bardziej, w tym meczu ma szanse na wyrównaną walkę i strzelenie gola - stąd pierwsza myśl i pierwszy typ - bts.
Podsumowując - to początek sezonu, każdy z każdym może wygrać, na razie zespoły, niczym pięściarze wagi ciężkiej się badają i szukają słabych punków. W tym meczu wynik może być każdy dlatego moje typy to typy wysokiego ryzyka. Jednak, jeżeli mój scenariusz się sprawdzi, czyli początek będzie należeć do Victory, gole najpierw padną dla gospodarzy... to Roar powinno się otworzyć i to może dać bramkę jak z City i ciekawą końcówkę spotkania.. Ale to tylko takie moje wróżby z fusów.


WSW - Jets

1 - @1,95

Tutaj obieram kierunek na zespół z Sydney. Na pewno dużym atutem będzie doping kibiców WSW. Dodatkowo w pierwszej kolejce po niezbyt ciekawym meczu udało się zdobyć punk z faworyzowanym, lokalnym przeciwnikiem SFC. Teraz pora na komplet punktów - i z kim będzie łatwiej jak mające swoje problemy Jets. Odrzutowce w pierwszej kolejce zagrali dobre spotkani i niewiele zabrakło im do zdobycia punktu z CCM. Tylko że ta porażka na pewno nie pomogła odbudowaniu atmosfery w zespole. Dodatkowo jak dla mnie Jets to jak na razie zespół taki połatany na 'trytytki' i każdy ich mecz to 'wielka improwizacja'.
Ja obstawiam, że w tym meczu zabraknie im argumentów każdy wynik inny niż wygrana zespołu z Sydney będzie niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Spokojnie kolego, jeszcze będzie zielono :) ja też nie mam czym się za bardzo pochwalić.
A jutro?
Victory vs Roar - no bet, ani jedni ani drudzy nie powalają swoim "stylem". Mecz zagadka, zostaje live...

WSW vs Jets - Myslalem, że Wędrowcy w tamtym sezonie pokażą, ze faktycznie chcą być siłą w Australii ale mając wszystko nie osiagneli nic. Teraz powinni ograć biedaków z Newcastle lecz ja pamietam ich janosikowe akcje. Potrafią nie przegrywać z Blue Sky żeby potem rozdać punkty. Nie wiem co im Pan Li każe zrobić. Popatrzę sobie i może wtedy coś wymyślę...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
2 pol. Mamy 3-0, na poczatku slupek Roar i co tam szło o niewykorzystanych sytuacjach, ktore się mszczą? Po chwili 3-0, bramkarz ani drgnął... Oby jeszcze bramki padały bo over 3,5 w przerwie pobrałem. Osobiście myślałem że to Roar strzeli... A tam, może być i 4-0 :)
Edit
Mile złego początki (chodzi o 2 pol.), mnóstwo niedokładności, kierunek na minus... I jeszcze taśmę mi spier.... Dziady!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
pocichu licze na moc pana Lii
edit ;SPI DZIAD STARY NAPEWNO
Otóż nie, widziałem go już na stadionie Wedrowcow. Taszczył wielka walizkę, dopowiedz sobie co tam ma :)
Po dzisiejszym słabym i okropnym meczu (niech was nie zmyli wynik) za tydzień gram na przelamanie Glory (nawet z Garcia) właśnie z Victory i baty w Brisbane od Adelaidy.
A tymczasem @ na WSW spadają, jak to się skończy? :)
 
Ostatnia edycja:
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
zaspane na pierwszy mecz ;)

dorzucam WSW-NJ over 3 @2,00 fortuna, Jetsi ostatnio fajnie ofensywnie, WSW ma swoje działa oby dzisiaj odpaliły

EDIT:

5' AJjjj YUEL już mógł otworzyć :c
7' tym razem Thurgate po wycofaniu Yuel z 16m no powinien to skończyć pod lade... dzieje się nareszcie coś w AlEague!
15' ładnie skrzydełkiem znowu Jetsi, wgranie w pole bramkowe i obrońca na wślizgu wybija.. brakuje zamknięcia do pierwszej bramki
16' tymczasem WSW w końcu po RR zamieszanie ale bez celnego strzału...
18' KARNY DLA JETSÓW, wycinka perfidna, Williams, ostoja w ostatnim meczu popełnia ewidetny błąd
19' Mikelatadze i 0-1! z przebiegu spotkanie Jetsi lepsi, zobaczymy czy bramka obudzi WSW
28' Yuel znowu przedziera się z boku i dogrywa wsteczną piłkę ale czujnie WSW, chłopak naprawdę jest w formie
32' Ugarkovic chyba pierwszy celny strzał WSW ale bez zagrożenia
34' w odpowiedzi Grozos niewiele obok spojenia ale Meijas raczej kontrolował
39' błąd Jetsów, seria RR ale bez okazji
41' kolejny błąd NJ przy wyprowadzeniu i najlepsza jak dotąd okazja WSW, które tak ospale to rozegrało że dwa razy wyblokowani..
43' IBINI - ależ huknął z niczegoooo
HT - o taką A-League właśnie nic nie robiłem ;) oby nie siadło tempo i WSW musi podkręcić jeśli chcą wygrać, na koniec jeszcze ładnie uderzał Petratos i do okazji mógł dojść Mikeltadze z drugiej strony ale mam 1-1 HT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pan Li usmiecha się szeroko, walizki już nie ma, a Jetsi na skrzydlach :) robią co chcą. Wsw śpi... Albo liczy hajs...
Edit
Ibini na 1-1, co to lamaczek się kroi?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
Do góry Bottom