>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Tak bez przekonania symbolicznie Hemed gol po @3.30
edit; sie ma wyczucie czasu szkoda tylko ze za drobne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +640
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
wielbłąd Jetsów i HEMED na 2-1 ! brawko

EDIT: I CYK 2-2

Już stawiałem kreskę na Jetsach , już mi było ich szkoda bo zostali ewidentnie w szatni, pachniało 3-1 a tu nagle YUEL pięknie skrzydłem i w końcu dobrze dograł, Boumal 2-2 i dla mnie ten mecz się kończy choć chyba w końcu trafił się prawdziwy mecz z A-League, na koniec drugiej kolejki więc i tak dosyć szybko
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to co 63 min 2-2 Wsw ov 2.5 @1.85
Ja dalem x po @ 2,00 za drobniaki, bo może o taki psikus chodzi Panu Li...
Edit
Graty Panowie, już mi się reputa.
skończyła...
Edit1
Ft 2-2, mordka Panu Li się cieszyła przez cały meczyk. Ten to zarobił :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +613
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW vs Jets - Myslalem, że Wędrowcy w tamtym sezonie pokażą, ze faktycznie chcą być siłą w Australii ale mając wszystko nie osiagneli nic. Teraz powinni ograć biedaków z Newcastle lecz ja pamietam ich janosikowe akcje. Potrafią nie przegrywać z Blue Sky żeby potem rozdać punkty. Nie wiem co im Pan Li każe zrobić. Popatrzę sobie i może wtedy coś wymyślę...
Janosik ligi, nic się nie zmienili, a Pan Li goli jak się patrzy... A WSW, punkty rozdane :)
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
W kwestii ciekawostki - pogrzebałem czemuż to Sturridge nie znalazł się w kadrze na mecz Perth i okazało się, że... NIE CZUJE SIĘ KOMFORTOWO W DŁUGICH LOTACH SAMOLOTEM ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W kwestii ciekawostki - pogrzebałem czemuż to Sturridge nie znalazł się w kadrze na mecz Perth i okazało się, że... NIE CZUJE SIĘ KOMFORTOWO W DŁUGICH LOTACH SAMOLOTEM ;)
Ja czytalem, że musi się lepiej zaaklimatyzować, poza tym nie jest jeszcze w pelnej formie aby grać przez 90 min.
Edit
Zrobiła się gownoburza, a propos, że Sturrigde "nie lubi" latać :) Oficjalnie podawana jest na dzień dzisiejszy "moja" wersja. Musi złapać formę po 14 dniowej kwarantannie :) Mowilem, że będą cyrki w tym sezonie... Z resztą tamten nie był lepszy pod tym względem ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 3 - jeśli przez virusa nic się nie wykolei.
03.12. 09:45
Wellington Phoenix vs
WS Wanderers - bts, over, ale @ zaniżony, poczekam na live - oba zespoły pokazały, że obrona to nie jest ich mocna strona, oby utrzymali tendencję.
04.12. 07:05
Brisbane Roar vs
Adelaide United - dnb 2 po @ 2,40 za drobne - jeśli Roar nie dostało jakiegoś impulsu do zmiany "stylu", to ich zwycięstwa nie widzę, Redsi postawili się City gdyby nie wyjazd to dałbym czysty win.
04.12. 09:45
Melbourne City vs
Western United - niby wszystko jasne, City po drodze ma jeszcze puchar, pytanie jakim składem się pokażą? Goście wynik ostatnio ok, ale monolitem bym ich nie nazwał. Zostawiam na live...
04.12. 09:45
Sydney FC vs
Newcastle Jets - jeśli Pan Li nie zamiesza, to nawet bez Bobo Sky Blues "powinni" wygrać z Jetsami. Jetsi wyciągnęli ostatnio x ale umówmy się, szczęścia mieli co niemiara. 1 po @ 1,78 za drobne.
05.12. 06:05
Macarthur FC vs
Central Coast Mariners - pre no bet, skłaniałbym się nawet ku gospodarzom (a chociaż ku temu, że nie przegrają), ale Marynarze mimo, że będą po pucharze, to dalej zespół psikus. Może live?
05.12. 08:45
Melbourne Victory vs
Perth Glory - miałem czekać na odejście Garcii jeśli chodzi o Perth, ale nie wytrzymałem, dałem za drobne dnb 2 po @ 2,20. Jakby grali u siebie to rozpatrywałbym win. Victory punktuje, ale gra mega chaotycznie i bezładnie, w środę mają puchar. Myślę, że Glory jak da z siebie 100% to przynajmniej nie przegra tej potyczki.
PS
Zrobiłem sobie jeszcze podsumowującego typy trebla: Reds dnb, Sydney FC 1, Glory dnb i wyszedł mi @ 9,40 - za drobne (ofc) powiem: "sprawdzam"... GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1083
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Phoenix-WSW ja zagram overa i to az 3.5 po @2.25, obie ekipy lubia strzelac i obie ekipy nie lubia bronic btts po takim kursie nie do pogrania w pre jak nic sie nie wykluje na live a podskoczy do min @1.70 to bedzie zagrany.GL
edit; obraz zemsty
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +305
majekx 738K

majekx

Znawca A-League
dziwny to mecz.. i na pierwsze co mi przychodzi do głowy to:

mem.jpg

A na poważnie to ov już zostały podane, o btts szkoda słów... to ja pójdę w dwa kierunki:

Gol Hemeda - @2,6
2 - @2,8

Pierwszy typ - Hemed został po to ściągnięty, żeby strzelać braki... z Jetsami już coś trafił, pora na strzelenie zespołowi w którym grał w zeszłym sezonie. Drugi - jak dla mnie WSW trochę nie docenione przez buków - czyżby kursy były ustawiane przez automat? Nie uważam, żeby Nixi byli aż takim faworytem - to nie Nowa Zelandia. WSW na mecz może pojechać tramwajem więc raczej nie będą przemęczeni podróżą... Kurs > @2,3 na win 'gości' uważam za całkiem fajny.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +900
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja Panowie delikatnie dzisiaj próbuje „tylko” over 2,5 po @1,55 w Superbecie; nie do końca zgadzam się ze WSW ma taka słaba obronę, w pierwszym meczu Williams - profesor, w bramce sporo daje tez Meijas; z Jetsami fatalnie asekurowali boczne sektory boiska No i sam Williams za mocno się chyba poczuł po pierwszym meczu ale ogólnie uważam ze solidnie, na szczęście oba zespoły maja więcej do zaoferowania z przodu tak jak koledzy wspomnieli wyżej, jest Hemed który grał w Nixsach w tamtym sezonie ale jest przede wszystkim tez Bernie, który ostatnio piękna bramkę z niczego zapakował a u gosci należy wspomnieć Hoopera, gościa który strzelał dla Celticu a ostatnio zarówno w Nixach jak i w Indiach do tego myśle ze Batman może być podrażniony tym niewykorzystanym karnym z CCM oraz Sotirio i Ball którzy walczą o skład, spokojnie dzisiaj te trzy brameczki powinny wpaść, poszukałbym może nawet powtórki WSW sprzed tygodnia i over1,5 każdej z drużyn ale bezpieczeństwo w piątkowy poranek przede wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +504
majekx 738K

majekx

Znawca A-League
Co dziś tutaj taka cisza?
Jeden mecz już trwa.. 69' - w Brisbane nadal 0:0 - to było do przewidzenia, można by powiedzieć, ale w moim przypadku to bym wymyślił pewnie tutaj jakiś over czy btts i znowu by było czerwono ¯\_(ツ)_/¯

Skoro tego spotkania nie obstawiam, to zajrzałem do meczy zaczynających się o 9:45 czasu polskiego...

Sydney FC - Jets

Tutaj zdecydowanie idę w 1 - @1,73

Ktoś by powiedział, że szału nie ma, jednak mnie ten kurs przekonał. Jakoś nie wierzę w Jets (już raz się sparzyłem gdy słuchałem podpowiedzi moich 'demonów', ale może teraz się uda). Oba zespoły mają po 1 pkt. i tutaj jak dla mnie są duże rozbieżności - jak na SFC to zdecydowanie za mało, jak na Jets - to dobry wynik.. i ja myślę, że teraz pora na wygraną... czyją? zespołu wyżej notowanego czyli SFC




City - WU

Wg buków, zdecydowany faworyt to zespół obywateli.. wg mnie - też zespół gospodarzy jest faworytem, ale już nie tak zdecydowanym. WU w poprzedniej kolejce udało się ograć Perth grając przeciwko 7 obrońcą. Teraz na pewno będzie bardziej otwarta gra, bo przeciwnik będzie atakował a nie grał na remis. Czy WU tym razem będzie okopane czekało na przeciwnika? - możliwe. Spoglądam jednak na ostatnie wyniki City i widzę, że z ich broną jednak coś nie do końca gra (zauważył też to bukmacher wystawiając śmieszny kurs na ov2,5 ~ @1,5). Początkowo myślałem o overze.. jednak 3,5? - to ja możę zrobię zwrot na pięcie i postawię pod prąd - un 2,5 - @2,4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tu pisać!? Wczoraj Nixi do ht mogli prowadzi 3-0, ba gola im sedzia/VAR nie uznał (który to już raz?) a skończyło sie 0-2. Soccer zabijany jest przez takie akcje, z drugiej strony Nixi tego pecha ciągną z tamtego sezonu. Wsw to zrobił się za to ulubiony zespół Pana Li.
Dzisiaj? Antyfutbol Roar, grają okropnie, sędzia ślepak (calkiem się pogubił np. w 68 min), Redsi nieskuteczni, wynik 0-0.Dno a nie Australia... Zobaczymy co dziś dalej, z kierunków swoich się nie wycofuje, ale aż się boję kolejne widowisko oglądać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +628
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dzień dobry:)
Niestety w STSie brak oferty przedmeczowej na 1,5 bramki City. Dzisiaj poszłoby 1,5 gola City i 1,5 gola Sydney, a tak niestety musi iść 25 gola w meczu City - United (Prawie jak w Anglii:D) (1.52) oraz 15 bramki Sydney (1.75). Ako 2.66 - STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne City przegrywa z WU 0-1, szok to nie jest, bo derby mają swoje prawa. City po pucharze w tygodniu nie wyglądało w ht kwitnąco ale może ogarną 1x...
No to za drobne 1x po @ 1,80 i 1 dnb po @ 3,0. GL!
Edit
Jaja w Sydney, gospodarze na 3-2, no ale Var - srar i zostaje 2-2.
Za drobne 1 po @ 3,50...cyrki dzisiaj... KTF
Edit1
Kolejny raz Australia uczy pokory, garść drobniaków poszła w piach, a właściwie do czarnej walizki Pana Li, który dziś załadował mi hatttricka na live. 3-0 dla Starego Lisa... :( Pomijam okoliczności, okazje, przebieg gry. Liczy się wynik, a ten jest bezwzględny... Ba... pre Sydney mi się wysypało i tasma. Jedyny "plus", że stawki z gatunku rozrywkowych, to jedyne "pocieszenie"... Jutro jako hazardzista :) nie mam wyboru, miedziak przygotowany w sakiewce na live...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja musiałem odchorować po wczorajszym braku overa... :D

oglądałem dzisiaj drugą połowę Roar i Adelaide, BTS właściwie wydawał się pewnym - a skończyło się 0:0.. Ivanović dobijał dobijał i dobijał i nie dobił a z drugiej strony Yengi no widać brak doświadczenia jak cholerka...

z dwóch spotkań o 9:45 wybrałem na szczęście to gdzie padło więcej bramek ii powiem szczerze że cieszę się iż Jetsi urwali punkt Sydney a dlaczego? a) Jetsi cały czas prowadzili grę a niestety przegrywali 2-0 HT b) jako jedyni chyba nie zawodzą jeżeli chodzi o grę ofensywną c) fajnie wyszły im te transfery, Boumal świetnie dziś wyglądał, Mikeltadze i Penha dzisiaj trochę gorzej ale ogólnie na plus d) bardzo się cieszę że Yuel odpalił, niedoceniany mocno moim zdaniem, zaczął sezon z ławki ale dał taką zmianę z Roar, że placu nie oddaje, dzisiaj dwie bramki, jak poprawi jeszcze dokładność w zagraniach to będzie Pan piłkarz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +510
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
I co tam kangury na jutro?
Rzucam luźne propozycje bo rano dopiero zdecyduje czy coś ruszę ale sensownym wydawałoby się postawić jutro przeciwko CCM którzy w środę w pucharze długo grali w 10 a na placu gry musiał pojawić się chociażby Urena żeby ratować wynik, ostatecznie udało się wygrać ale trochę sił na pewno stracili, Macarthur win po 2 z kawałkiem obecnie a w drugim meczu nie wiem, serce podpowiada over ale cholera wie jak skład gości czy przypadkiem 10 obrońców nie będzie, MV tez męczyło puchar w środę ale skład bardziej rezerwowy, dajcie znać co i jak! Do usłyszenia rano!
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
Do góry Bottom