>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

E 43K

emce15

Użytkownik
WU - Perth

Początek sezonu, mecze underowe na styku, dlatego spróbują w tą stronę iść, choć ostatnie ich pojedynki to grad bramek 🙂 często w tamtym sezonie grałem podwójna szanse 0-0 ale teraz nie widzę tego w fortunie dlatego gram

WU - Perth remis do przerwy
Fortuna 2.23

Edit. No i nie mylilem się 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Ja bym upatrywał zwycięstwo Glory w dzisiejszym pojedynku ale zagram btts jak kurs podskoczy do około @1.70 a nic się nie wydarzy bo to możliwy scenariusz
 
Otrzymane punkty reputacji: +296
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WU vs Glory
Jeszcze się a-league na dobre nie zaczęła, a już mi się nie podoba :)
Po kolei:
1. kompletny burdel jeśli chodzi o terminarz i uklad gier (gospodarz/gość) Dowód? Glory zaczyna objazd po Australii i u siebie to zagra coś koło Bożego Narodzenia.
To może chociaż gospodarze u siebie? Nic z tych rzeczy, co prawda grają w Melbourne ale nie na "swoim" stadionie, ktorego tak naprawdę dalej nie mają (kiedyś już na to kuriozum wskazywałem).
2. No to moze latwo takie info znaleźć?
Niby tak, ale nowa strona ligi jak dla mnie jest nieczytelna. Za przeproszeniem ch... mnie obchodzi damski soccer albo tematy spoza pliki nożnej, lub luźno z nią związane. Ja wiem, ze nowy sponsor itd. ale ja chce informacji a nie teksty rodem z Wysokich Obcasów.
3. Covid i tak "wszystko" jeszcze bardziej rozpier... No i będę miał mega, ultra randomowa ligę a nie tak jak do tej pory "tylko" super nieprzewidywalna :)
4. Nie chce mi się dalej gadać, ale zaraz mamy w Australii zimę, czyli lato i 40 stopni C., zobaczymu jak pilkarze doby covida będą fizycznie przygotowani kiedy grać będą co 2-3 dni, jak sie terminarze posypią. Dobra, wystarczy... Podam typ: bts po @ 1,70 za drobne. Aloisi (nowy trener) na glowie stanie aby jego gracze coś "u siebie" strzelili. Glory ostatni raz czyste konto mieli gdzieś w maju. Tak mi więc wychodzi. Tradycyjnie jednak KTF i GL!!!
Ps wybaczcie dziadersowi te narzekanie, i tak kocham tę ligę :)
Post automatycznie złączony:

Ja bym upatrywał zwycięstwo Glory w dzisiejszym pojedynku ale zagram btts jak kurs podskoczy do około @1.70 a nic się nie wydarzy bo to możliwy scenariusz
Sorry za skopiowanie typu, to było w tzw. miedzyczasie. @ 1,70 na bts masz choćby teraz np. na premiumbull. Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Po pierwszych smutnych meczach kierunek dla mnie dzis jeden. Bts i over 2,5 - na STS kurs 2.14. Diamanti, Prijo vs Fornaroli, Sardinero. I nowi i starzy napastnicy w składzie. Jest komu strzelać. W Perth brak i Keogha i Sturidge’a, szkoda. No ale i tak jest komu uderzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +297
majekx 741,9K

majekx

Znawca A-League
Hahahaha... Panie Qowal - Pan jak zwykle dobrymi nowinami na forum ;). Ale na poważnie to nie ma co narzekać, trzeba brać to co jest, bo zawsze może być gorzej. Ja to sobie myślę, że takie działanie to wypadkowa kilku czynników - polityki ligi, zarazy, umów klubowych, cen na np wynajem stadionu itp....

Wracając do tematu dzisiejszego spotkania tutaj... to ja bym widział gol Prijovicia - @2,75 - niestety bukmacher też widzi taką możliwość i kurs nie powala. Pomysł na btts jest również kuszący i ja go pobieram.
Liczę, że serbski napastnik zrobi to do czego już mnie przyzwyczaił - czyli pierwszy sezon w nowej lidze zakończy ze średnią goli i okolicach 50% na mecz. Z Victory nie strzelił... to może z Perth coś ustrzeli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +712
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Hahahaha... Panie Qowal - Pan jak zwykle dobrymi nowinami na forum ;). Ale na poważnie to nie ma co narzekać, trzeba brać to co jest, bo zawsze może być gorzej. Ja to sobie myślę, że takie działanie to wypadkowa kilku czynników - polityki ligi, zarazy, umów klubowych, cen na np wynajem stadionu itp....

Wracając do tematu dzisiejszego spotkania tutaj... to ja bym widział gol Prijovicia - @2,75 - niestety bukmacher też widzi taką możliwość i kurs nie powala. Pomysł na btts jest również kuszący i ja go pobieram.
Liczę, że serbski napastnik zrobi to do czego już mnie przyzwyczaił - czyli pierwszy sezon w nowej lidze zakończy ze średnią goli i okolicach 50% na mecz. Z Victory nie strzelił... to może z Perth coś ustrzeli.
2.75 nie powala. Nie przesadzajmy:) nie jest źle. A Prijo gdzie gra, tam strzela. Dzis pierwszy sklad, liczę na gole wiec niech i Prijo strzela:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po pierwszych smutnych meczach kierunek dla mnie dzis jeden. Bts i over 2,5 - na STS kurs 2.14. Diamanti, Prijo vs Fornaroli, Sardinero. I nowi i starzy napastnicy w składzie. Jest komu strzelać. W Perth brak i Keogha i Sturidge’a, szkoda. No ale i tak jest komu uderzać.
Życzę sukcesów, sam dalem bts, ale ten krzywy qutas Garcia (niech mu WU zrobią Z na d.... e), naczytał sie moich postów z tamtego sezonu, ze Glory to parodia w obronie i wystawił dziś 7!!!! Qwa nominalnych obrońców.... Talk, ze tego.... KTF!
Edit
I 7 obrońców nie pomogło, oficjalnie zwracam się z prośbą do władz Glory: wyjeb... tego debila Garcie!!!
Dziękuję za uwagę :) ps momenty były ale ft 1-0... Przynajmniej "z" na dupie im Zorro z WU zrobił :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Życzę sukcesów, sam dalem bts, ale ten krzywy qutas Garcia (niech mu WU zrobią Z na d.... e), naczytał sie moich postów z tamtego sezonu, ze Glory to parodia w obronie i wystawił dziś 7!!!! Qwa nominalnych obrońców.... Talk, ze tego.... KTF!
Właśnie widzę. 7 na boisku i juz 3 z kartką. Dziady.

w styczniu, po przerwie wpadło 8 goli:D. Dzisiaj liczę na 3:D
 
Ostatnia edycja:
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Tak się dzisiaj zastanawiałem czy nie odpuścić sobie tego spotkania, wahałem się do końca ale widzę po nerwach że chyba dobrze zrobiłem ;)
ja w Australii wszędzie widzę bramki więc underowe spotkania przechodzą dla mnie niezauważalne ;)
wiecie Panowie coś na temat Keogh'a i Sturidge'a? Garcia aż tak chciał bronić, że zapomniał ich zabrać do samolotu? ;)
a tak całkiem poważnie, nie podoba mi się ten początek.. kiedyś to jeszcze można było przy 0-0 ht złapać jakiś over1,5 na spokojnie po niezłym kursie a tutaj widzę przeskok na dziobanie po 1-0 :/ . Po pierwszej kolejce sądziłem, że cztery ekipy w tym sezonie będą bardziej overowe - MC, CCM, Adelaide i właśnie Perth.. no cóż szybko dzisiejsi goście mnie zweryfikowali, zobaczymy jak pozostałe ekipy, wieczorem coś zapodam na jutro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak się dzisiaj zastanawiałem czy nie odpuścić sobie tego spotkania, wahałem się do końca ale widzę po nerwach że chyba dobrze zrobiłem ;)
ja w Australii wszędzie widzę bramki więc underowe spotkania przechodzą dla mnie niezauważalne ;)
wiecie Panowie coś na temat Keogh'a i Sturidge'a? Garcia aż tak chciał bronić, że zapomniał ich zabrać do samolotu? ;)
a tak całkiem poważnie, nie podoba mi się ten początek.. kiedyś to jeszcze można było przy 0-0 ht złapać jakiś over1,5 na spokojnie po niezłym kursie a tutaj widzę przeskok na dziobanie po 1-0 :/ . Po pierwszej kolejce sądziłem, że cztery ekipy w tym sezonie będą bardziej overowe - MC, CCM, Adelaide i właśnie Perth.. no cóż szybko dzisiejsi goście mnie zweryfikowali, zobaczymy jak pozostałe ekipy, wieczorem coś zapodam na jutro ;)
Garcia jak wyleci to wtedy stawiaj Perth :) do tego miesiąc mają wyjazdów. Keogh z kontuzja, a Angol nie gotowy. Do tego 7 obrońców a i tak mieli okazję tylko Bruno pusiaczyl. Co tu wiecej?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
no to jedziemy:

27.11.2021 7:05 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners typ: over 3 @2.3 LvBet

rzut oka na pierwszą kolejkę - gospodarze 1:1 z ekpią Kurto, który swoją drogą uchronił swoją drużynę od porażki; w składzie przede wszystkim Hooper, który zapewnia bramki, do tego zawsze groźny Ball oraz młody gniewny Waine. Po drugiej stronie CCM i wygrana w pierwszym spotkaniu z faworyzowanymi Jetsami 2-1. Ten mecz chyba najbardziej "śmierdział" starą A-League, co prawda oglądałem tylko drugą połowę ale śmiało można powiedzieć, że było sporo akcji, sporo się działo i w zasadzie Newcastle powinno ugrać chociaż jeden punkt. Ciężko o personaliach gości jutrzejszego spotkania coś więcej powiedzieć raczej opierają swoją grę na całej drużynie, przed tygodniem na boisku na ostatnie 20min pojawił się Morchese, o którym wspominałem przy ostatnim większym wpisie, widać potencjał ale przy pozytywnym wyniku skupiał się raczej na utrzymywaniu przy piłce i obijaniu rywali także może jutro dostanie więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności. Reasumując w spotkaniach obu drużyn przed tygodniem bramki padały tylko w jednej z połów, jutro jak dobrze pójdzie powinni zrobić ov1,5 w każdej!

27.11.2021 9:45 Adelaide United - Melbourne City typ: over2,5 @1,72 STS

tutaj w odniesieniu do tego co pisałem rano, obie ekipy pokazały się z niezłej strony jeżeli chodzi o grę do przodu w pierwszej kolejce, City trochę na ręcznym ale spokojnie dwie brameczki zaaplikowało, Adelaide bardziej szalona drużyna, spokojnie mogła zaaplikować przynajmniej dwie bramki w ostatnim meczu z Perth, zabrakło wykończenia młodym gniewnym. Dodatkowo uważam po ostatnich popisach Delianova, że jest to jeden ze słabszych bramkarzy w tym sezonie w całej A-League, VAR uratował go przed dosyć łatwym przepuszczonym strzałem przez Gilroya. Poza tym liczę w końcu na Pucciarellego, qowalsky6 qowalsky6 wiesz coś na temat jego absencji? ;) do czterech liter ta nowa strona tak swoją drogą... brakuje IN/OUT przed każdą kolejką... tylko składy godzinkę przed meczem to trochę za mało :x
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
no to jedziemy:

27.11.2021 7:05 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners typ: over 3 @2.3 LvBet

rzut oka na pierwszą kolejkę - gospodarze 1:1 z ekpią Kurto, który swoją drogą uchronił swoją drużynę od porażki; w składzie przede wszystkim Hooper, który zapewnia bramki, do tego zawsze groźny Ball oraz młody gniewny Waine. Po drugiej stronie CCM i wygrana w pierwszym spotkaniu z faworyzowanymi Jetsami 2-1. Ten mecz chyba najbardziej "śmierdział" starą A-League, co prawda oglądałem tylko drugą połowę ale śmiało można powiedzieć, że było sporo akcji, sporo się działo i w zasadzie Newcastle powinno ugrać chociaż jeden punkt. Ciężko o personaliach gości jutrzejszego spotkania coś więcej powiedzieć raczej opierają swoją grę na całej drużynie, przed tygodniem na boisku na ostatnie 20min pojawił się Morchese, o którym wspominałem przy ostatnim większym wpisie, widać potencjał ale przy pozytywnym wyniku skupiał się raczej na utrzymywaniu przy piłce i obijaniu rywali także może jutro dostanie więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności. Reasumując w spotkaniach obu drużyn przed tygodniem bramki padały tylko w jednej z połów, jutro jak dobrze pójdzie powinni zrobić ov1,5 w każdej!

27.11.2021 9:45 Adelaide United - Melbourne City typ: over2,5 @1,72 STS

tutaj w odniesieniu do tego co pisałem rano, obie ekipy pokazały się z niezłej strony jeżeli chodzi o grę do przodu w pierwszej kolejce, City trochę na ręcznym ale spokojnie dwie brameczki zaaplikowało, Adelaide bardziej szalona drużyna, spokojnie mogła zaaplikować przynajmniej dwie bramki w ostatnim meczu z Perth, zabrakło wykończenia młodym gniewnym. Dodatkowo uważam po ostatnich popisach Delianova, że jest to jeden ze słabszych bramkarzy w tym sezonie w całej A-League, VAR uratował go przed dosyć łatwym przepuszczonym strzałem przez Gilroya. Poza tym liczę w końcu na Pucciarellego, qowalsky6 qowalsky6 wiesz coś na temat jego absencji? ;) do czterech liter ta nowa strona tak swoją drogą... brakuje IN/OUT przed każdą kolejką... tylko składy godzinkę przed meczem to trochę za mało :x
Strona? To gówno jest, a teraz każą się dodatkowo rejestrować /logować aby skróty obejrzeć. No to nie bedzie promocji w Polsce soccera z Antypodow. Walić taką politykę.
Jutro:
Nix vs CCM - teamy mają swoje porachunki, na live spróbuję bts ustrzelić po lepszym @
edit ustrzelone po @ 3,20
Redsi vs City - no bet, ew. na live coś mnie urzeknie.
edit super mecz, fajne gole ft 2-2 - urzekł mnie :)
Sky Blues vs Bulls - derby odpuszczam, Brattan i Bobo nieobecni u gospodarzy (ten pierwszy to nawet cały sezon). U gosci oby Filip pokazał klasę. Live? Zobaczymy...
edit Filip pokazał klasę i zatrzymał Sky Blues, ft 0-1, choć farta Bulls mieli że zgarnęli 3 pkt. no ale derby ...
 
Ostatnia edycja:
majekx 741,9K

majekx

Znawca A-League
Tak, tutaj się zgadzam... nowy sponsor mocno przyoszczędził na funkcjonalności strony zrobił ją, ładną, kolorową.... ale nie funkcjonalną...

Co do porannego meczu - Nixi mimo meczu i siebie to grają w Australii... CCM, skład bardzo podobny do tego z zeszłego sezonu, , a tamten sezon był bardzo dobry - przynajmniej część ligowa.... jak dla mnie to czysta 2 jest fajną opcją - @2,75 . Jeszcze fajnie żeby bramki padały z obu strona, ale więcej ze strony CCM - i wtedy wszyscy by byli zadowoleni.. GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
E 43K

emce15

Użytkownik
Nixi - CCM
Witam, ponawiam typ na Piratów z tamtego tygodnia czy dla tak odrodzonej drużyny ma znaczenie z kim gra 😋 a tak na poważnie, wierze, ze będą mieli taki start jak w tamtym sezonie, trochę zmian było u nich ale dali radę w pierwszej kolejce. Australia robi się coraz bardziej nie przewidywalna, więc

Nixi - CCM goście over 1,5 bramki
Fortuna 2,5

Edit. Niestety, trzeba chyba będzie posłuchać znawcy, czekać, obserwować 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +299
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam fanów ligi. Kiedyś rzeczywiście działo się wiele a ostatnio wieje nuda w tej lidze. Patrząc na dzisiejszy poranny mecz, słowo szaleństwo od razu przychodzi mi do głowy. Proszę nie brać mojego typu na poważnie gdyż gram sobie od czasu do czasu za małe stawki.
WH bo mieszkam w UK.
Obie drużyny strzela gola,
Obie powyżej 3,5 rzutu rożnego,
Obie powyżej 2,5 kartki
Kurs 29
Stawka £10
Pozdrawiam i zycze powodzenia w Waszych pomysłach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +299
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nawet nie wiem czemu ale pograłem teraz btsa po @3
Zrobilem to samo przed sekundą :) chociaż podstaw nie ma :) patrząc na ht... Czyli hazard wygrał ze zdrowym rozsądkiem... @ 3,20 za drobniaki ofc...
Edit
Szybko poszło 48 i 52 min. 1-1, taka sytuacja :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
Do góry Bottom