>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:

Uwaga - w składzie City zagra Nabbout


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jets optycznie lepsze w drugiej połowie, bardziej im się chce, za drobne pobieram win gości @7.00 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +642
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Widzę ze pierwsza połowa Melbourne zjedli Jetsów, ale co z tego, liczy się to co w sieci. Druga połowa lepsze tylko posiadanie a tak to w sumie wyrównane statystyki i cyk… Jetsi 2:) gratuluje sunxl sunxl
 
Otrzymane punkty reputacji: +134
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak jutro Jetsi wyciągną choćby remis, to tytuł frajerów A-league i niechlubne trofeum w postaci wooden spoon przypadnie lokalnym rywalom czyli Victory. Pytanie, czy City zechce pośrednio dalej upokarzać kolegów zza miedzy? Czy zagra fair play i nawet bez swojego trzonu zespołu (socceroos) rozjedzie outsiderów? Takie sprawy to załatwia się w Szanghaju z Panem Li, a nie na forumku :)
Frajerzy roku to Victory, City postanowiło dobić lokalnego rywala przegrywając z Jetsami. Kto by na to wpadł przed meczem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +307
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Czas na to, co tygryski lubią najbardziej, a więc play-offy. Ja osobiście nie lubię w tej fazie grać na zwycięzców. Tutaj zespoły są już na na miarę wyrównanym poziomie i często decyduje dyspozycja dnia, albo też szczęście. Oczywiście w półfinale faworytami są Sydney FC oraz Melbourne City, ale pamiętajmy, że to tylko jeden mecz. Ja łączę sobie spotkania z soboty i niedziele i tworzę AKO z BetBuilderami:

Central Coast Mariners vs Macarthur FC: powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @1.88 ✅
Brisbane Roar vs Adelaide United: powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @1.72 ❌
AKO @3.24 Forbet ❌


Liczę tutaj na walkę od samego początku. Bramki odpuszczam, ale nie obrażę się jeżeli szybko padnie, dla którejś ze stron, bo rozkręci to nam widowisko. Rzuty rożne i kartoniki to jest to, co mnie interesuje najbardziej i w Gosford będziemy oglądać Evansa, a w Brisbane pewnie jakiś King albo Beath, więc o upomnienia nie ma co się martwić. Oby był ogień :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Play offy, zaczynamy...
CCM vs Macarthur FC
Takie mecze to na live, stawka wysoka, jeden mecz decyduje o wszystkim, każdy może wygrać z każdym. Ja mam kierunek życzeniowy, fajnie by zobaczyć było jak zespół niedawnych Rozbitkow28 poszalał w tym sezonie i zmienił się w Piratów :) Lata niedoli i upokorzenia, a dziś może być czas na powrót do lat chwały. Jest minus, zabraknie kapitana. Bozanic ma kontuzję niestety. Co do Bulls, to nie jestem ich fanem, ani nie podoba mi się ich styl. Beniaminek i tak sporo namieszał, top6 to ich sukces, ale czasem nie mogę na ich grę patrzeć. Ich silna strona to wyjazdy. Z kadry (przez socceroos) wypadł Genreau. Podsumowując mecz może być bardzo wyrównany, mam nadzieję, ze finalnie do dalszej fazy przejdą gospodarze ale przed spotkaniem nic nie położę na stole fortuny. Zostaje mi live...
Edit
Ps
A propos losu to zerknijcie sobie do Irlandii, fortuna wczoraj była przewrotna... Irlandzki fart po niezlym @ :)
Edit1
Niestety, po dogrywce 0-2, wczesniej var dla Marynarzy ale g...., potem czerwo dla gości. Samobój, masakra. No nic przygoda w Gosford zakończona...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Ciężko coś postawić przed meczem.. zwłaszcza jak stawka jest tak wysoka. Delikatni spróbuję zagrać czystą 1 - @2,23
Taki typ tylko z jednej prostej przyczyny... Sezon zasadniczy pokazał, że CCM mają sposób na Macarthur. DO tej pory rozegrali z spotkania i odnieśli 3 zwycięstwa. Dodatkowo grają na własnym stadionie, no i to w ich rękach/nogach był wybór przeciwnika - zagrali tak, żeby trafić na Macarthur. Oby nie było szachów, a jak sunxl sunxl zauważył - szybki gol powinien nam zapewnić widowisko - oby tak właśnie było.


Składy:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Osłabieni goście strzelili w dogrywce. Zostało ponad 20 minut, próbuję na jeszcze jedną bramkę - będzie wóz albo przewóz.

Typ: over 1,5 w dogrywce
Kurs: 1,72 w Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +576
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Co by nie mówić Macarthur zasłużyło na awans i pokazał prawdziwą wolę walki. Byli lepszym zespołem i nawet czerwona kartka ich nie powstrzymała. Rozbitkowie sami są sobie winni, mogli przycisnąć pod koniec RT, gdzie grali z przewagą zawodnika, żeby zamknąć to w 90 minutach, ale nawet tego nie potrafili zrobić. Brawo beniaminek, historia z Western United się powtarza z poprzedniego roku, gdzie nowa ekipa jest w półfinale :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dołożę jeszcze konkursowy typ na jutro :D

Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 7:05
Spotkanie: Brisbane Roar vs Adelaide United
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.75 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Już za kilka godzin odbędzie się drugi z meczów ćwierćfinałowych w tym sezonie A-League, gdzie zmierzą się Roar z The Reds. Na swojego rywala w półfinale czeka Sydney FC, które będzie faworytem nie zważając, kto z niedzielnej pary przejdzie dalej. To jednak melodia przyszłości i ja osobiście liczę na emocje. Jak to bywa w play-offach mało oglądamy piłkarskiej jakości, a walkę o każdy centymetr boiska i tego oczekuje od jutrzejszych gospodarzy i gości. Ja celuje w czerwień, ponieważ sędzia, okoliczności oraz drużyny sprzyjają. Alex King to jeden z najbardziej ovorowych arbitrów w Australii i chętnie sięga do kieszonki. Nie bez powodu został wybrany do prowadzenia takiego ważnego spotkania. Uważam, że tak jak jego kolega po fachu dzisiaj Shaun Evans zacznie szybko kartkować i tym samym zwiększą się szanse na czerwień. Nerwy, stres zrobią swoje, a zarówno Brisbane Roar, jak i Adelaide United łapali trochę czerwonych kartoników w tej kampanii. Jestem zdania, że kurs jest atrakcyjny i warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
A ja sobie na jutro zagram takie oto kombo:

punkty kartkowe ov 39,5+gole un 3,5 + rzuty rożne ov 9,5 - @2,81

Boję się, że Roar spróbuje zagrać to w czym jest najlepsze... czyli wybić grę w piłkę z głowy zespołowi Adelaidy. Obym się mylił, ale teraz nie ma co kombinować i trzeba zagrać to co ma się najlepszego.. a zespół z Brisbane ma we krwi styl gry polegający na przeszkadzaniu i zniechęcaniu przeciwnika. Roar powinni to wygrać (tutaj pobieram delikatnie 1 - @2,07) ale mecz nie będzie dla nich łatwy. Jednak znacznie łatwiejszy niż jakiś czas temu, bo z zespół z Adelaidy jest aktualnie w dolnej strefi sinusoidy swojej formy.

Ostatni mecz obu drużyn to wygrana Adelaidy - i może tutaj być pułapka na gości. Coś czego dziś nie przewidziałem. Adelaidzie znacznie trudniej będzie zaskoczyć przeciwników. A zmiana sposobu gry jest naturalnym działaniem zespołu który wcześniejsze spotkania przegrywa. To co dziś się wydarzyło na Gosferd. CCM wygrało wszystkie wcześniejsze mecze z Macarthur i nic nie zmieniło w swojej grze... za to Macartchur wyciągnęło wnioski, zmieniło taktykę.. i to przyniosło rezultat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +388
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Roar vs Reds 0-2, na razie miazga, Juric rozwala system. Dla zabawy (bo na razie podstaw nie ma) x symbolicznie po @ 6,50. Jak cuda i psikusy to z Roar...
Edit
Ht 0-2, Juric oklaskiwany przez fanów Red Army, Roar próbuje się otrząsnąć po 2 szybkich ciosach. W szatni będzie ciekawie.
Edit1
2 pol. to już pogoń Roar za wyrownaniem. Okazji full, ostatnie 10 min. to już w ogóle... Nieudany pościg tylko ft 1-2. Redsi swoje ugrali, Juric zrobił różnicę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Na betfan teraz powyżej 2.5 kartki 1,73 kurs. Przy takim wyniku i 1 mecz tylko to musi wejść na 500 %. PS. Dokładam jeszcze za 300 to samo kurs 2,1!!! To jest chore, 1:2 jeden mecz i od 70 do 95 minuty bez kartki!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom