>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Koniec psot, Perth wraca tam gdzie ich miejsce w tym sezonie (mimo ostatnich wyników) czyli do czarnej d... y.
Kara! A oliwa sprawiedliwa, za caly sezon po prostu nie byli godni co im przepowiedziałem "x" kolejek temu: "dla mnie nie mają szans na play - offy" I zdania nie zmieniłem pomimo ich remontady...
Niech czytają FB, Sydney czytało :) dokupili z powrotem Bobo i Le Fondre i... Proszę, 2 miejsce. Panie Corica - nie ma za co. Panie Garcia,.. No Pan wie... :)
Zostaję tylko Sydney do kibicowania:)
Post automatycznie złączony:

Koniec psot, Perth wraca tam gdzie ich miejsce w tym sezonie (mimo ostatnich wyników) czyli do czarnej d... y.
Kara! A oliwa sprawiedliwa, za caly sezon po prostu nie byli godni co im przepowiedziałem "x" kolejek temu: "dla mnie nie mają szans na play - offy" I zdania nie zmieniłem pomimo ich remontady...
Niech czytają FB, Sydney czytało :) dokupili z powrotem Bobo i Le Fondre i... Proszę, 2 miejsce. Panie Corica - nie ma za co. Panie Garcia,.. No Pan wie... :)
12 maja napisałem, że jak Glory będą w play - off to zrzekam się rangi "Znawca", a Pana honor gdzie?
"12 maja napisałem, że jak Glory będą w play - off to zrzekam się rangi "Znawca", a Pana honor gdzie?" to do mnie te pytanie?
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zostaję tylko Sydney do kibicowania:)
Post automatycznie złączony:



"12 maja napisałem, że jak Glory będą w play - off to zrzekam się rangi "Znawca", a Pana honor gdzie?" to do mnie te pytanie?
No co Ty, do Garcii przecież, zaraz dopiszę aby nie było, to coach Perth pitolil że będą play-offy itd. Guzik, zespół potrzebuje zmian, wielu!
Ps
Dopisałem" Panie Garcia", myślałem że z kontekstu to wynika. Sie ma.. A co do Sydney to mają wielką szanse, choć też do socceroos dołącza ich zawodnicy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No co Ty, do Garcii przecież, zaraz dopiszę aby nie było, to coach Perth pitolil że będą play-offy itd. Guzik, zespół potrzebuje zmian, wielu!
Ps
Dopisałem" Panie Garcia", myślałem że z kontekstu to wynika. Sie ma.. A co do Sydney to mają wielką szanse, choć też do socceroos dołącza ich zawodnicy...
Myślałem, że mi coś zarzucasz:)

Co do Sydney to od początku jestem za nimi, a jeszcze jak teraz wrócił Bobo to już w ogóle:)
Perth mi szkoda, wyszło na Twoje:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Myślałem, że mi coś zarzucasz:)

Co do Sydney to od początku jestem za nimi, a jeszcze jak teraz wrócił Bobo to już w ogóle:)
Perth mi szkoda, wyszło na Twoje:)
Nie żałuj, ja ich bardzo lubiłem, ale ten sezon przeputali, trener powinien się podać do dymisji jak ma honor. Castro, Fornaroli, Keogh a nie ma top6? Wystarczyło wzmocnić obronę, bez tej zbilansowanej odpowiednio formacji nie ma co szukać sukcesów. Nieważne gdzie... Błąd strategiczny. O braku obrony dyskutowaliśmy w dziale z tego co pamiętam to jeszcze w kwietniu. A gdzie był sztab trenerski itd.?
Ps
Chyba powinienem zmienić nick na Cassandra...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro mecz, który ostatecznie powinien pokazać nam ostateczny skład top6 A-league:
Adelaida vs Wanderers, mega ważny mecz dla... Nix :) O co chodzi? Oto scenariusze:
1. Adelaida przegrywa z WSW, wtedy (mając korzystny bilans bramek) Nix wygrywając swój mecz wywalają Redsów z top6.
2. Adelaida remisuje i nic jej już nie grozi jesli chodzi o status zespołów, które będą w play - off.
3. Redsi wygrywają z Wedrowcami i przynajmniej chwilowo zajmują 3 pozycję w top6.
Co tu wybrać? Naturalny kierunek to bts,
Edit
Kierunek na
bo mimo iż WSW o nic (prócz honoru) nie gra, to wątpię aby lekko oddali Adelaidzie 3 pkt. A przynajmniej postarają się ukłuć przeciwnika. A gospodarze? U siebie kończyć sezon zasadniczy bez gola to trochę wstyd, pomijam już że dobrze by było minimum zremisować. Ba 3 pkt. to też piwinien być ich obowiązek. @ na bts nie powala dlatego ja zostawiam to spotkanie na live. Się zobaczy, jednym słowem, sklady też coś już podpowiedzą. KTF!
Ps
Znalazłem 1 dnb po @ 1,50, "januszowy kurs" ale co tam. Za miedziaka się skuszę. Redsi mają swój los w swoich rękach, mam nadzieję, że nie zaprzepaszcza takiej szansy. Red Army im tego nie wybaczy, poza tym w Boże Ciało w Mieście Kościołów gospodarzom po prostu przegrać nie wypada :) ale wiadomo, wszystko w rękach Pana... KTF!
Edit
Ft 2-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Taki offtop, ale związane z Australią. Jak Panowie jutro widzicie szanse Socceroos z Kuwejtem w Kuwejcie? Myślę, że Kangury przywiozły solidną pakę, brakuje może Mooya i Rogica, ale tutaj reprezentanci City powinni zrobić robotę w ofensywie. Pogram sobie chyba takiego dubelka na jutro:

Adelaide United vs Western Sydney Wanderers: BTTS @1.46✅
Australia vs Kuwejt: 1/+1.5 gola @1.66✅
AKO @2.42 Forbet✅


Co do starcia w Adelaidzie wiele wskazuje na BTTS, h2h chyba nieprzypadkowe, a i ranga meczu nieco sparingowa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Taki offtop, ale związane z Australią. Jak Panowie jutro widzicie szanse Socceroos z Kuwejtem w Kuwejcie? Myślę, że Kangury przywiozły solidną pakę, brakuje może Mooya i Rogica, ale tutaj reprezentanci City powinni zrobić robotę w ofensywie. Pogram sobie chyba takiego dubelka na jutro:

Adelaide United vs Western Sydney Wanderers: BTTS @1.46
Australia vs Kuwejt: 1/+1.5 gola @1.66
AKO @2.42 Forbet


Co do starcia w Adelaidzie wiele wskazuje na BTTS, h2h chyba nieprzypadkowe, a i ranga meczu nieco sparingowa.
No nie dla Adelaidy raczej, a z offu już słyszę modły Nix o wygraną Wedrowcow.
Co do socceroos to on the paper wszystko się zgadza, ale ja musze ich zobaczyć. Dluga przerwa w grze reprezentacji, a forma zagadka. Plus, że większość kadry bedzie już miała za sobą aklimatyzacje na Półwyspie Arabskim.
Edit
Odpuszczam sobie pre kierunki w tym meczu. W tych eliminacjach wszystkie mecze odbywają się właśnie w Kuwejcie. Sędziuje Japoniec do tego, fakt, że wygrana Aussie daje im praktycznie przepustkę do wygrania rundy, bo pozostale mecze to powinna być formalność (Nepal, Tajwan, Jordania). Lecz dziś może nastąpi jakiś uklon w stronę gospodarzy? W krainach z basni 1000 i jednej nocy nie takie szejkowie potrafią spełnić sny (patrz Katar). Ten mecz bardziej mnie interesuje pod kątem graczy z A-league, którzy mogą w nim wystąpić.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Kilka minut gry, Redsi przeważają, były strzały, chyba chcą wygrać :) Za miedziaka 1 po @ 2,0 pobieram. GL!
Edit
Chwilkę później Gordon "robi" 1-0, samobójem żeby było śmieszniej.
Edit 1
Kolejny samobój i bts zaliczony po 22 min., szkoda, że @ był paskarski na to zdarzenie.
Edit2
Triady sobie jaja robią z tego meczu, 1-2 a potem czerwo dla WSW...
Edit3
Ft 2-2, zadowolili sie remisem...
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No nie dla Adelaidy raczej, a z offu już słyszę modły Nix o wygraną Wedrowcow.
Co do socceroos to on the paper wszystko się zgadza, ale ja musze ich zobaczyć. Dluga przerwa w grze reprezentacji, a forma zagadka. Plus, że większość kadry bedzie już miała za sobą aklimatyzacje na Półwyspie Arabskim.
Edit
Odpuszczam sobie pre kierunki w tym meczu. W tych eliminacjach wszystkie mecze odbywają się właśnie w Kuwejcie. Sędziuje Japoniec do tego, fakt, że wygrana Aussie daje im praktycznie przepustkę do wygrania rundy, bo pozostale mecze to powinna być formalność (Nepal, Tajwan, Jordania). Lecz dziś może nastąpi jakiś uklon w stronę gospodarzy? W krainach z basni 1000 i jednej nocy nie takie szejkowie potrafią spełnić sny (patrz Katar). Ten mecz bardziej mnie interesuje pod kątem graczy z A-league, którzy mogą w nim wystąpić.
Masz gdzieś kadrę powołaną na ten mecz?
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
https://www.socceroos.com.au/teams tutaj jest skład. Jest kilka akcentów z Bundesligi Hrustic, który w Eintrachcie się coraz lepiej czuje, do tego Dougall z Blackpool i liderzy City
Dziękuje. No jest kim straszyć Kuwejt:)
Post automatycznie złączony:

Kadre na turniej masz w googlach, nawet na wiki, a w meczu z Kuwejtem kto wyjdzie w 11 to tylko Arnold wie...
Nieumiejętnie szukałem:)
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Pomimo tego, że uwielbiam The Reds to jazda Wanderers, szacunek dla drużyn, które mają już w teorii wakacje walczą o zwycięstwo :D i Nix jutro mecz o awans przy tym wyniku w Adelaide
 
Otrzymane punkty reputacji: +241
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pomimo tego, że uwielbiam The Reds to jazda Wanderers, szacunek dla drużyn, które mają już w teorii wakacje walczą o zwycięstwo :D i Nix jutro mecz o awans przy tym wyniku w Adelaide
Ten wynik raczej się nie utrzyma, spokojnie, nie takie rzeczy miały w A-league miejsce.
Edit2
Poszli po najmniejszej lini oporu, ft 2-2, po tym wyniku Nixi są za burtą top6.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W A-league znowu poprzestawiano terminy spotkań i tak ćwierćfinały play - off będą mialy miejsce w dniach miedzy 11-13 czerwca, półfinały 18-19 i finał 26.06.br.
Dziś mamy mecz
Macarthur vs Nix.
Spotkanie bez jakiejś mega spiny, Bulls jak wygrają to mogą zaatakować 3 miejsce (co nie znaczy, że je utrzymają), Nixi przez zjeb.... karnego w 89 min meczu z Perth i przy wczorajszym remisie Adelaidy grają już tylko o honor i ewentualnie o prawo do udziału w Pucharze FFA od fazy 1/16. To jest zagwarantowane dla zespołów z miejsc 1-8. So, nie mam pojęcia co się wydarzy :) Chcialbym bramki, ale to chciejstwo, zostaje live i analiza składów. No nic Panowie sezon się kończy, za bardzo mi się nie podobał ale to z wiadomych przyczyn...
 
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
A ja na dziś pobieram 1 - @2,22

Myślę, że przez tego karnego Nixów sporo włodarzy FFA odetchnęło z ulgą. Nie będzie w playoffach wycieczek do Nowej Zelandii (co mnie akurat mocno smuci). Macarthur mają za to konkretny cel - jak najwyższą pozycję i tym samym jak najlepsze rozstawienie w playoffach. Po kursie > @2 dla mnie to dobry kierunek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Bulls vs Nix, otwarty meczyk jest 0-0, biorę za drobne over 1,5 ht po @ 3,90 za drobne. GL!
Edit
Dokladam symbolicznie over 0,5 ht po @ 3,0. Tu "powinny" być już ze 3 bramy, a ni ma :) typ na podwyższenie cisnienia jakby co...
Edit1
46 kontra, Ball i 0-1, ale poważnie, sytuacji było lekko na 4 gole. Niestety skuteczność tragiczna...
Edit2
Zaczęła się 2 pol., szybkie 0-2 na tablicy, tu gole spokojnie będą.
Ps
Ktoś czyta moje wypociny? Jak nie to dam sobie spokój, szkoda czasu...
Edit3
Czerwo dla Bulls, czaję się na bramy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
majekx 734,2K

majekx

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 - ja czytam... a o co chodzi? ;)

No to Macarthur zajmuje 6 pozycję.... Pytanie z kim chce grać Roar i CCM? Z Adelaidą czy z Macarthur... komu, kto lepiej leży?
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
Do góry Bottom