>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 - ja czytam... a o co chodzi? ;)

No to Macarthur zajmuje 6 pozycję.... Pytanie z kim chce grać Roar i CCM? Z Adelaidą czy z Macarthur... komu, kto lepiej leży?
:) thx, poczulem samotność dlugodystansowca. Bullsom "powinno" zależeć, 3 i 4 poz. daje prawo gry u siebie w cwiercfinale. No ale oni jak widać chyba wolą wyjazdy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
:) thx, poczulem samotność dlugodystansowca. Bullsom "powinno" zależeć, 3 i 4 poz. daje prawo gry u siebie w cwiercfinale. No ale oni jak widać chyba wolą wyjazdy :)
No powinno teoretycznie, ale to też doskonały przykład, że w bukmacherce nie zawsze jest tak, że jak drużyna gra o coś, a druga nie, to napewno ta pierwsza drużyna wygra. I nie chodzi mi nawet o ten mecz konkretny, ale często się tak zdarza właśnie. Z bukmacherskiego punktu widzenia to słabe, ale ze sportowego jak najbardziej fajne, bo o to powinno chodzić - każdy gra na maxa cały sezon, niezależnie od sytuacji w tabeli, bo takie coś potem powoduje, że terminarz wypacza rywalizację.

Inna sprawa, że kurs na gospodarzy przed 9:00 był 2,22 - taki grał majekx majekx, a potem w 2h wzrósł do ok. 3,10 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +412
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Chcialem zaatakować jeszcze over 2,5 w tym meczu, ale jak zobaczyłem tego karnego (spieprz....) to odpuściłem. No i szkoda Nix, oni "zaslugiwali" na top6 ale ich nie zobaczymy. I tak szacunek za grę do końca. A Bullsom sukcesów nie wróżę... A jak qowal coś powie, to nie ma zmiłuj :)
Edit
Weine na 0-3, 92 min. teraz żałuję, że odpuściłem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Sorry Qowal, źle Ci napisałem.. to jak teraz Macarthur trafi na CCM to będzie miało okazję do pierwszej wygranej... chociaż na wyjeździe z Roar też nie wygrali. To trafili z deszczu pod rynnę.

piotrex007 piotrex007 - do tego Australia jest wyjątkowo przewrotna.. w końcu to antypody :).
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Klimat sparingów czuć już na kilometr w A-League, więc spróbuje po prostu z overkami rzutów rożnych i bramek:

Brisbane Roar vs Sydney FC: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.55 ✅
Central Coast Mariners vs Western United: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.65 ✅
Newcastle Jets vs Perth Glory: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.51 ❌
AKO @3.86 Forbet ❌


Na takiego przeciwnika jak Sydney FC nie trzeba się dodatkowo motywować. Myślę, że Brisbane Roar będzie chciało trafić w ćwierćfinale na Macarthur FC. Uważam, że The Sky Blues zaczną z Bobo oraz Le Fondre, ponieważ trzeba podtrzymać rytm meczowy, a półfinał mają dosyć późno. Ofensywne spotkanie tego oczekuje w Brisbane. CCM po porażce w derbach F3 zapewne będzie chciało zmazać plamę, a Western United na koniec sezonu przełamać negatywną serię, bramki i rogi też możliwe. Newcastle może nie być ostatnią ekipa w A-League. Po wgranej w derbach zapewne ruszą za ciosem. Perth Glory zawiedzione wynikiem w Brisbane też będzie chciało się pocieszyć. Zobaczymy czy w każdym spotkaniu pojawią się minimum dwie bramki i dziewięć rogów :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +565
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
CCM - WU

taki składak:
1+CCM ov1,5+Simon gol - @2,32

CCM ma duże szanse na 3 lokatę i grę w playoffach z Macarthur. Na ten zespół chyba mają sposób bo w sezonie zasadniczym w spotkaniach z nimi zdobyli komplet punktów. Z drugiej strony - WU już jest na wakacjach.


Jets - Perth

ov3,5 - @2,38

Po prostu mam nadzieję, że będzie dobre pożegnanie z sezonem. Nieudanym sezonem obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Ht, jest 0-1, byla też poprzeczka dla Sky Blues, niezly mecz, okazje z 1 i 2 strony. Over 1,5 ht po @ 2,60 za drobne ofc... GL!
Edit
Niezła ht choć 2 bramka już nie padła...
Edit
2 pol. dalej 0-1, za drobne over 1,5 po @ 2,20 Bez napalania.
Edit
Ft 0-2, fartem w 95 min. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +591
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Pomimo tego, że sezon regularny A-League już się powoli kończy to jutro przed nami prawdziwa truskawka na torcie, a więc derby Melbourne. Spotkanie zostało przeniesione na AAMI Park i uważam, że pomimo braku stawki będzie sporo emocji. Victory zapewne wyczuwa swoją szansę pokonania City i po blamażach z tym rywalem 0:6 i 0:7 zrobi wszystko, aby na wakacje pojechać w dobrych humorach. City nieco osłabione brakiem m.in. Jamie Maclarena i Connora Metcalfe, którzy przebywają na zgrupowaniu Socceroos mają w planach zapewne zgranie zmienników przed półfinałem A-League. Myślę, że możemy spodziewać się ciekawego widowiska od bramki do bramki, tak jak to bywa w derbach Melbourne i tworzę sobie takiego składaka:

Melbourne Victory vs Melbourne City: BTTS + powyżej 39.5 punktów kartkowych + powyżej 9.5 rzutów rożnych @3.18 Forbet ❌

Liczę na gole, rogi i kartki, a upomnieniami zajmie się Evans, a on chętnie sięga do kieszonki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Live
35 derby Melbourne, Victory vs City, sklad City osłabiony, Victory wystawia to co ma najlepsze w tej chwili. Wiem co o Victory pisałem ale dziś jeśli przegraja to pierwszy raz w historii! zgarną wooden spoon stając się pośmiewiskiem Melbourne.Ba po ostatnich derbach już są... Dlatego za drobne 1x po @ 2,20 pobrałem...
Edit
Ht 0-0, ale nie oszukujmy się, chwilami ze strony gospodarzy wyglądało to na klasyczna obronę Jasnej Góry. Do tego Acton ma dzień konia, a u City brak napastników. I utrzymali remis. W drugiej połowie łatwiej nie będzie. Niech wznoszą modły, proście a będzie wam dane...
Edit1
City nie dało rady to samobój pomógł 0-1
Edit2
Koncowka meczu, obraz się nie zmienił, over 1,5 za drobne po @ 2,40 pobieram...
Edit3
Horror szoł w końcówce, najpierw City na 0-2, VAR i cofka. W 95 min. Victory na 1-1 :) Pan Li to by lepiej nie wymyślił... Za to Victory dziś dają na mszę :) Wymodlili...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +796
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Na betfan powyżej 2.5 kartki na żywo kurs 1.6. Wygląda na promo. PS już 1.91 dziwne te kursy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +421
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Siema jutro mecz Melbourne /Newcastle , pierwszy z ostatnim i kurs na 1 1.8? Co tu jest panowie grane :)?
Przede wszystkim mecz o nic, może jedynie goście grają o uniknięcie ostatniego miejsca na koniec. Melbourne pewnie będzie w rezerwowym składzie, nie musi się przemęczać. Inna sprawa, to jeszcze często dziwne wyniki takich meczów i to we wszystkich ligach, kiedy lider gra z ostatnią drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przede wszystkim mecz o nic, może jedynie goście grają o uniknięcie ostatniego miejsca na koniec. Melbourne pewnie będzie w rezerwowym składzie, nie musi się przemęczać. Inna sprawa, to jeszcze często dziwne wyniki takich meczów i to we wszystkich ligach, kiedy lider gra z ostatnią drużyną.
Jak jutro Jetsi wyciągną choćby remis, to tytuł frajerów A-league i niechlubne trofeum w postaci wooden spoon przypadnie lokalnym rywalom czyli Victory. Pytanie, czy City zechce pośrednio dalej upokarzać kolegów zza miedzy? Czy zagra fair play i nawet bez swojego trzonu zespołu (socceroos) rozjedzie outsiderów? Takie sprawy to załatwia się w Szanghaju z Panem Li, a nie na forumku :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak jutro Jetsi wyciągną choćby remis, to tytuł frajerów A-league i niechlubne trofeum w postaci wooden spoon przypadnie lokalnym rywalom czyli Victory. Pytanie, czy City zechce pośrednio dalej upokarzać kolegów zza miedzy? Czy zagra fair play i nawet bez swojego trzonu zespołu (socceroos) rozjedzie outsiderów? Takie sprawy to załatwia się w Szanghaju z Panem Li, a nie na forumku :)
Dlatego też kurs pre wcale nie jest aż tak atrakcyjny. Jak coś atakować, to myślę live 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +247
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja na jutro spróbuje sobie BTTSa, dobry kurs na to, jaki moment mamy sezonu. City jak i Jets sparingowo potraktują to spotkanie, a to zazwyczaj powoduje gole.

Melbourne City vs Newcastle Jets: BTTS @1.75 BETFAN ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +597
Do góry Bottom