>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Na betfan teraz powyżej 2.5 kartki 1,73 kurs. Przy takim wyniku i 1 mecz tylko to musi wejść na 500 %. PS. Dokładam jeszcze za 300 to samo kurs 2,1!!! To jest chore, 1:2 jeden mecz i od 70 do 95 minuty bez kartki!!!
Co jest chore? Tak się mecz ułożył, pomimo tego, że też miałem kartki na kuponie to uważam, że było to w miarę czyste spotkanie i zbyt dużo okazji do kartkowania się nie pojawiało, dobrze zawody prowadził Alex King
 
Otrzymane punkty reputacji: +422
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Aussie mają awans zapewniony, Jordania aby mieć nadzieje, że będzie się liczyć w kasyfikacji zespołów z 2 miejsca musi dziś wygrać i liczyć na korzystne kombinacje. Ciężko powiedzieć czy Kangury odpuszczają. Dla mnie no bet, składów nie znam, na live nie mam czasu.
Edit
Ft 1-0, Kangury wszystkie mecze tej fazy wygrały. I dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Od jutra wyczekiwane przez nas półfinały i w Totalbet udało mi się stworzyć takiego składaka do dubla, połączę sobie z Białorusią:

Sydney FC vs Adelaide United: powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 2.5 kartek @1.65 Totalbet ✅

Ciekawy jestem tej dwutygodniowej przerwy The Sky Blues. Wiadomo jest to pozytywne odpocząć chwilę po intensywnym sezonie zasadniczym, ale jednak The Reds mają już za sobą mecz o stawkę w Brisbane i trzeba przyznać, że z Roar wyglądali bardzo dobrze, ale do czasu. Przede wszystkim kontrataki były bardzo groźne i skuteczność Tomi Jurica dała bezpieczną przewagę 2:0, chociaż po golu kontaktowym Alexa Parsonsa nogi się trzęsły w United i mało brakowało, a oglądalibyśmy drugą dogrywkę w ćwierćfinale. To już jest historia i szczerze mówiąc, żaden wynik mnie nie zaskoczy. Jakoś Sydney FC nie grało tak przekonująco, ale może to co najlepsze zostawili na play-offy? Ja tutaj celuje w rogi i kartki tak jak poprzednio. Obie ekipy mają mocne ofensywy, grają przede wszystkim do przodu, a że z gwizdkiem będzie biegał Faghani to można spodziewać się też kartoników. Wiele sobie obiecuje po tym spotkaniu, oby nas nie zaskoczyło negatywnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pierwszy półfinał Play - off A - league już jutro. Sky Blues vs Reds.
Gospodarze nie powalali w tym sezonie, ale półfinał wyciągnęli, Resdsi mile zaskoczyli Red Army. On the paper Sky Blues powinni wygrać. Od kiedy mają z powrotem Bobo i Le Fondre wystrzelili w górę. Tak im radziłem i proszę. Natomiast @ pre na 1 dla mnie nie do gry. Czekam na live...
Edit
Ft 2-1, mozna bylo łapać fajne @, dziś bez niespodzianki, kierunek na plus :)
PS
Jakby kto pytał to bramki dla Sky Blues ofc Bobo i Le Fondre (ten jeszcze karnego spitolil) :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +865
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Łokieć Baumjohanna na pomarańczową kartkę, że nawet nie jest sprawdzane przez VAR takie zagranie, wstyd
 
Otrzymane punkty reputacji: +251
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilkę 2 półfinał
City vs Bulls
@ poszły w górę, raz że City bez Socceroos (Maclaren m. in.), dwa, że przez covida grają w Sydney. Dlatego tradycyjnie pre no bet. To jest ten moment o ktorym pisałem, że City ma w play - off pod górkę. A uzależnienie wyników od gry jednego zawodnika to błąd. No ale zobaczymy. Niech wygra lepszy.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
No i zapowiada sie powtorka minionego sezonu ,oby ten final byl ladniejszy dla oka i z przewaga dla City bo zasluzyli..
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Oba zespoły osłabione... City bez ataku, Sydney bez bramkarza... Heward-Belle za dużo nie grał.. to oznacza, ze obrona SFC będzie musiała grać naprawdę ostrożnie i pewnie sporo będzie piłek na uwolnienie, bo drugi bramkarz, na pewno nie ma takiego zaufania w zespole jak Redmayne.

Kto wygra? ja tutaj chyba zagram na zespół, który bardziej lubię... bo oba zespoły naprawdę są równe, mimo, że SFC wydaje się minimalnie lepiej trafiło z formą.

No i niewiadoma - gdzie będzie finał - cały czas sytuacja w Viktorii jest dynamiczna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No chyba trochę wiecej za Sydney, ale loteria to jest...
Grand Finale będzie w Melbourne, na stadionie przewidziano 50% miejsc dla kibiców. City już napędzają fanów na ten mecz. Teraz wskazówka przechyla się w stronę City... Tak, czy siak finału nie obstawiam pre, chyba, że na live mnie coś podkusi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:00
Spotkanie: Melbourne City vs Sydney FC
Typ: Sydney FC z trofeum
Kurs: 2.20 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Czas na Grand Final w A-League pomiędzy dwoma najlepszymi ekipami z sezonu zasadniczego. Nie ma tutaj większej niespodzianki, że oglądamy akurat tę parę, podobnie, jak w poprzednim roku. Wydaje się jednak, że tutaj stawka nam się bardziej wyrównała i City ma szanse, aby sięgnąć po raz pierwszy w historii po mistrzostwo. Według bukmacherów to oni są faworytami, ponieważ spotkanie finałowe odbędzie się na ich obiekcie, przy wsparciu kibiców. Nie mniej jednak jestem innego zdania i stawiam na doświadczoną ekipę Sydney FC. W tym miejscu należy wspomnieć, że zabraknie kilku kluczowych piłkarzy z obu klubów. Są to reprezentanci Socceroos, którzy udział brali w eliminacjach do przyszłorocznego Mundialu. I tak po stronie zespołu z Melbourne nie wystąpi Curtis Good, Connor Metcalfe, czy też najlepszy strzelec sezonu regularnego, a więc Jamie Maclaren. U rywali z Sydney nie zagra Ryan McGowan i podstawowy bramkarz
Andrew Redmayne. Szczególnie tego drugiego będzie mocno brakować, ponieważ jego następca Thomas Heward-Belle jest mało doświadczonym zawodnikiem, chociaż w dwóch starciach nie popełniał większych błędów. Widzimy, że jest to rywalizacja dwóch drużyn, które nie mogą do końca postawić na swoich najlepszych graczy, ale większe osłabienia widzę u gospodarzy, którzy przede wszystkim stracili na ofensywie. Przy tak wyrównanych ekipach stawiam na większy kurs, gdzie The Sky Blues mają większe doświadczenie i przede wszystkim duet Bobo-Adam Le Fondre, który pokona każdą defensywę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +890
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Grand Final, jak cały sezon, pełen absurdów.
Miał być w Sydney, będzie w Melbourne, u jednych i drugich osłabienia, ale przez kadrę nie zagra m. in. zdobywca zlotego buta - Maclaren. Finał bez najlepszego strzelca ligi, genialne. Wobec tego Le Fondre i Bobo mogą zrobić różnicę. No tak, ale wieksza część kibiców bedzie jutro City. Popaprane to wszystko. Czy coś wobec tego stawiam na jutro? Nie ma mowy, ja takie mecze raczej oglądam ale życzę wszystkim GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +704
Do góry Bottom