>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutro od rana:

Glory - Macarthur
2 - @2,91
i jeszcze odważniej: X2 - @1,6

gospodarze w tym sezonie już chyba pożegnali się z playoffami. Są w sporym kryzysie a ostatni dobry wynik na własnym stadionie to remis z przed miesiąca z SFC. Jednak wtedy SFC dopiero się rozpędzało i do tego mocno przeważało. Teraz do Perth przyjeżdża beniaminek z, jednak bardzo doświadczonym składem. Goście jeżeli nie chcą aby top 6 im uciekło powinni zdobyć 3 punkty (a na pewno nie przegrać). W końcu goście od 4 meczy nie wygrało, a ostatnia wygrana to spotkanie z Perth. Dobra okazja na przełamanie passy.

Kurs na czystą 2 jest bardzo zachęcający i ja idę w tym kierunku, a jeszcze mocniej, że Macarthur nie przegra tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Western Sydney Wanderers - Sydney FC
Typ: over 11.5 RR @2,35 Unibet 🔴 (2:7)

Ja wybieram ostatni jutrzejszym mecz, derby Sydney, zdecydowanie Unibet przysnął nam z kursami na rogi, WSW u siebie wykonało 63 cornery w 9 meczach co daje średnia 7,00.
Sydney FC na wyjazdach 62 cornery w 8 meczach a to już średnia 7.75 na mecz w delegacji. Kursy u innych bukmacherów od 1,90 po 2,10 natomiast w Uni przestrzelone bardzo.
Warto skorzystać już dzisiaj bo do jutra pewnie się to zmieni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +447
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Glory i zas fantazja dala znac o sobie ale co tam..@majekx kolego nie zgadzam sie z toba Glory sie tak latwo nie podda latwo nie odda punktow a nawet wierze w to ze 3 sobie dopisze i zacznie marsz do top6 pobieram Glory [email protected] i Glory ov 1.5@ 2.05 i oczywiscie niech nikt nie idzie moim tropem pozdrawiam,,i pozwole sobie cos zapodac naprawde niezly kawalek
Edit;dno i 10 metrów błota z którego się Glory już nie wygrzebie Richard kiepski z ciebie trener oba na minus koniec wiary w nich za dużo drobnych w piach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +447
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth,
Ht 0-0
Jeśli ktoś myślał że Glory walczy o życie w tym meczu aby dostać się do PO, to jest w błędzie. Gdyby ktoś miał pomysł, że Macarthur przyjechało do Perth po 3 pkt. to po tej połowie został uświadomiony, że nie o to im chodzi.
Niedobrze mi się robi po takich występach. Ani jedni ani drudzy po takich 45 min. nie powinni grać w play - off.
Ps
Nie odbieram im prawa do rehabilitacji, ale muszą się ogarnąć w 2 pol. odpowiadając sobie na pytanie: na czym polega soccer i czy ja to robię tak jak trzeba? Bo do tej pory nie zaplacilbym im ani centa za to "widowisko"...
Edit
Ft 0-0...:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Tak infojmacyjnie. W Brisbane boisko przypomina gąbkę nasączoną wodą.

i składy:


Post automatycznie złączony:

A tymczasem w Perth

55' 0:0 - gospodarze mocno atakują. Goście próbują wyjść szybkimi kontrami. Efekt jest taki, że Piłka praktycznie cały czas krąży dookoła pola karnego Macarthur

65' 0:0 - cały czas Glory atakuje, jednak może trochę mniej zajadle... mimo to Fornaroli trafił w słupek.

75' 0:0 - obraz gry nie uległ zmianie. Perth atakuje i gra piłką, Macarthur w obronie stara się czekać na okazje do kontry

85' 0:0 - wygląda, że to Glory walczy o 3 punkty. Goście ograniczają się do 'nie' straty gola.

FT 0:0 - co mogę powiedzieć po 2 połowie? Glory zaczęło ją mocno zmotywowane i zmusiło Macarthur do desperackiej obrony. Jednak w miarę upływu czasu ataki Perth traciły na dynamice. Gościom jak by pasowała taka gra i podział punktów. Ograniczali się do ataków z kontry. 3 punkty zdecydowanie chcieli zdobyć gospodarze (przynajmniej w 2 połowie). Goście chcieli po prostu nie przegrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Jeśli zaufać statystykom z flashscore to Perth w 10 minut drugiej połowy zrobiło więcej niż w całej pierwszej:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +358
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jak widzę Evansa, który będzie prowadził derby Sydney to próbuję:

Western Sydney Wanderers vs Sydney FC: rzut karny w meczu @2.70 Superbet ✅

Z tym arbitrem zawsze się wiele dzieje. Widać, że lubi błyszczeć na boisku i jak nie czerwone kartki to dyktuje rzuty karne. Niedawno miał serię kilku meczów z rzędu z podyktowaniem 11, teraz nieco się zaciął, ale w derbach może być gorąco. Przegrać z Victory w tym momencie to wstyd i z tego z pewnością zdają sobie sprawę piłkarze gospodarzy, dlatego mogą być nieco przemotywowani. Kto wie jakaś ręka, drobny faul od razu jest sprawdzane przez Evansa. 2.70 na podyktowanie rzutu karnego w takim spotkaniu z takim arbitrem warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, Perth "chcieli"?
Jeszcze goście to po tabeli nie chcieli przegrać, tak jak majekx pisał x2, to było to, ale Glory miało walczyć na 200% Ja tej walki nie widziałem na tym poziomie.
Niech ich kara spotka sroga. Kolejny mecz w Australii na 0-0...
Mam nadzieję, że w pozostalych meczach padną bramki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Panowie, Perth "chcieli"?
Jeszcze goście to po tabeli nie chcieli przegrać, tak jak majekx pisał x2, to było to, ale Glory miało walczyć na 200% Ja tej walki nie widziałem na tym poziomie.
Niech ich kara spotka sroga. Kolejny mecz w Australii na 0-0...
Mam nadzieję, że w pozostalych meczach padną bramki...
No nie wiem... w Brisbane woda po kostki a jeszcze zapowiadają deszcz, więc boisko ciężki i z biegiem czasu pewnie zawodnicy będą coraz bardziej zmęczeni i gra będzie siadała... obym się mylił
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No nie wiem... w Brisbane woda po kostki a jeszcze zapowiadają deszcz, więc boisko ciężki i z biegiem czasu pewnie zawodnicy będą coraz bardziej zmęczeni i gra będzie siadała... obym się mylił
Ale i o błędy łatwiej, ja tylko live dziś patrzę jak coś się "urodzi" to podam w dziale...
Edit
No ja cie nie moge, 3 mecz na Antypodach i 3 raz wynik 0-0, jaaak?
W miedzyczasie zadzwonił skośny Stary Pies i rechotał do sluchawki: Qowal - san, tak to sie biały przyjacielu załatwia :)
Pan Li zawsze wygrywa...
 
Ostatnia edycja:
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Pogoda w Brisbane zupełnie popsuła zawody... to pora aby w Sydney była porządna piłka...




XI
@SydneyFC
| Redmayne (GK) – King, Grant, McGowan, Wilkinson – Baumjohann, Ninkovic, Retre, Brattan – Bôbo, Barbarouses.

Banc : Pavlesic (GK), Warland, Buhagiar, Caceres, Ivanovic, Van der Saag, Wood.
 
Otrzymane punkty reputacji: +213
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Niedobre kangury drugi mecz po zero popsuli się
Od wczoraj 3, pierwszy raz w historii odkąd pamietam 3 mecze pod rząd i 3 razy 0-0...@ pewnie nieziemski...
Edit
Live Sydney
1-0, Sky Blues w derbach ma zawsze pod górkę, a Wedrowcy ostatnio bywali górą bądź remisowali z mistrzem Australii
Przynajmniej tu nie będzie 0-0 :) a i bramka piękna :)
Edit
Poprawka, już 2-0 :) ten mecz to rekompensata za poprzednie męki...
Edit
W 2 pol. Szybki gol kontaktowy, ale teraz przy roznym Sky Blues jak dzieci we mgle i 3-1...
Ten mecz ratuje honor Australii :)
Edit
Kilka minut zostalo, over 4,5 po @ 2,30 symbolicznie biorę :)
Edit
No jak to ma wejść jak Bobo karnego zjeb... A już "mówiłem" kiedyś żeby się nie brał do tej roboty...
Edit
Rehabilitacja Bobo w 94, potem jeszcze WSW ratuje poprzeczka w 96, super emocjonująca końcówka a Wanderers Family kolejny raz po derbach w ekstazie :) ft 3-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
W derby Sydney tak nie będzie... 1:0 - szczęśliwie ale dla dobra meczu całkiem dobrze..

a jak to pisałem - 2 kontra WSW i drugi gol. 15' - 2:0 - SFC czeka sporo roboty. A wydawało się, że gole gości to kwestia czasu. Szybkość Kamau dziś przynosi efekty gospodarzą


20' Ninkovic już reaguje agresją... SFC w ten sposób nie wygra tego meczu i żeby nie kończyli w 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę, MV vs CCM
Czy efekt nowej miotły i powrót 3 ważnych graczy wystarczy na kolejne punkty? Czy Marynarze w końcu zdobędą 3 punkty choć są osłabieni brakiem Ureny (o Janocie nie będę się rozpisywał bo to nie jest ważny gracz)?
A może zobaczymy kilka bramek?
Dla mnie odp. za moment na live... :)
Edit
3 min Simon z glowki i 0-1 :) 0-0 nie bedzie kolejnego...
Edit 1
Slaby mecz, Marynarze ht lepsi póki co ale szczerze mówiąc to nie powinno dziwić. Może się jeszcze spotkanie rozkręci w 2 pol....
Edit 2
W drugiej Victory wyrównało, Marynarze słabo, gospodarze uciulali punkt. Ft 1-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 2,5 kartki kurs 1.85. Do przerwy zero sztuk, jak to często bywa w Australii, jak jest do przerwy zero to w drugiej połowie robią minimum 3 kartki. Sędzia całkiem ok, dawał już 5 kartek w tym sezonie. Wynik stykowy ciągle, walka powinna być. Ich ostatnie trzy mecze bezpośrednie to 3x po 5 kartek.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Perth Glory - Melbourne City FC
Typ: over 11.5 RR @2,06 Unibet ⛔ (2:9)

Ostatnio Australia nie było dla mnie łaskawa, tam gdzie rogów powinno być pod dostatkiem, wychodziła totalna klapa, ale dzisiaj idę poraz kolejny z głosem serca, bo zarówno Glory ostatnio w tym elemencie nie zawodzą a City pod tym względem przoduje w lidze.
Perth w zremisowanym ostatnim meczu u siebie z Macarthur wykonało 10 cornerów a średnia miaja ponad 6 RR u siebie.
City w delegacjach średnia 6,64.
W tym roku w meczu bezpośrednim tyle, że w Melbourne było aż 17 wybić z narożnika boiska.

Niech wróci stara dobra Australia, a liczba rogów niech zbliży się do 20! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś 2 spotkania:
Roar vs WU i Glory vs City.
To jest ten moment sezonu zasadniczego gdzie zazwyczaj bardziej przypatrywałem sie zmaganiom o top6 niż coś rzucalem na szalę losu.
W Brisbane gospodarze zmotywowani do walki o punkty, goście tak samo. Na moje oko może się mecz zakończyć remisem, potencjał podobny, w tabeli są blisko siebie, ale co odwalą na boisku? Tego ani Moon, ani Rudan sami pewnie nie wiedzą. A ja pre nie zamierzam sprawdzać.
W drugim pojedynku niby wszystko jasne, gospodarze zaliczyli mega zjazd formy w ostatnich meczach, goście na szczycie i to w formie. Dlatego @ takie a nie inne. Myślałem poczatkowo o overze, a potem przyszła dygresja, czy na pewno pre to dobry pomysł po takich @? Do tego City przez jakiś czas bez trenera (problemy zdrowotne). Pre odpuściłem... I wyszło że live zostaje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
Do góry Bottom