>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Po oglądnięciu ostatniego meczu Jets na jutro wchodze w cusik takiego

Melbourne City - Newcastle Jets

Typ: 1/NIe Kurs: 2.29

STS

Tym razem próbuje tak. Tutaj może być zarówno 1:0 jak i 3 lub 4:0 wszystko zależy jak Melborne potraktuje rywala tak więc bramki zostawiam,a licze,że jednak Jets nie znajdą wolnej drogi do bramki.
Zwycięstwo raczej powinno wejść pytanie tylko czy do ZERA czy też jednak gościom się uda strzelić ale po mojemu to Jets już najchętniej by zakończyli zmagania stąd taki składak

Wynik: 3:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po oglądnięciu ostatniego meczu Jets na jutro wchodze w cusik takiego

Melbourne City - Newcastle Jets

Typ: 1/NIe Kurs: 2.29

STS

Tym razem próbuje tak. Tutaj może być zarówno 1:0 jak i 3 lub 4:0 wszystko zależy jak Melborne potraktuje rywala tak więc bramki zostawiam,a licze,że jednak Jets nie znajdą wolnej drogi do bramki.
Zwycięstwo raczej powinno wejść pytanie tylko czy do ZERA czy też jednak gościom się uda strzelić ale po mojemu to Jets już najchętniej by zakończyli zmagania stąd taki składak

Wynik:
Szanse masz, u Jetsow nie bedzie O'Donovana (za kartki). Poza tym mam nadzieję że City zagrają z pełną koncentracją po tym jak stracili ostatnio punkty. Jeśli mecz będzie rozgrywał się tylko na boisku, to - 1 handi na gospodarzy powinien być najmniejszym wymiarem kary. I taki scenariusz pobieram za miedziaka po @ 1,65... GL
Edit
FT 3-1, honorowa w końcówce, handi idealnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Melbourne City FC - Newcastle Jets FC
Typ: over 12.5 RR @2,23 Unibet ✅
Typ: over 13.5 RR @2,95 Unibet 🔴

Czy może być lepszy mecz na rogi u kangurów? Oczywiście zawsze może być lepszy, szczególnie tam gdzie się nie spodziewamy, a tutaj może być z dużej chmury mały deszcz, ale tak czy inaczej przejdźmy do faktów. A one są takie, że City ma najlepsza średnia w meczach u siebie w lidze bo aż 9 cornera na mecz. Jetsi? Oni mają wykonanych najwięcej RR na wyjazdach ze wszystkich drużyn, średnia 6,60. Sydney FC ma lepszą średnia, lecz dwa mecz mniej na koncie.
h2h, 14, 12, 15, 11, 15, 14.

Tak jak mówię, oczywiście to tylko piłka, mecz może się różnie potoczyć, ale w taki mecz po prostu trzeba wejść w rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +390
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Niby pierwszy gra dzisiaj z ostatnim, ale takie mecze lubią sprawiać psikusa. Spróbuję z zakładem łączonym :D

Melbourne City vs Newcastle Jets: powyżej 1.5 gola + powyżej 2.5 żółtych kartek + powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.92 BETFAN ❌ (nigdy więcej kartek w A-League)

Na takiego rywala nie trzeba się motywować, myślę, że Jets pomimo beznadziejnego sezonu będzie chciało zaskoczyć City. Przecież u siebie ponad dwa miesiące temu pokonali 1:0 ekipę z Melbourne, ale teraz będzie o wiele trudniej. Co do bramek i rzutów rożnych nie mam wątpliwości, że się pojawią o kartki zatroszczy się Lucas Stephen, a więc arbiter, który lubi sypać kartonikami. Goście zapewne będą trzymać jak najlepszy dla siebie wynik, więc oni sami mogą nawet te trzy upomnienia zebrać. Kurs ciekawy na takie połączone zdarzenie, próbuję!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:



Kursy są cienkie. Chcąc wyciągnąć coś z tego spotkania myślałem o wygranej do 0 City... jednak wybrałem dla siebie:

1 HA-1,5 - @1,68

Mam nadzieję, że obywatele będą chcieli wygrać pewnie i bez nerwowej końcówki, gdzie przecież wszystko się może zdarzyć. A że gospodarze są w stanie na własnym stadionie pewnie wygrać, przekonali się o tym gracze Victory, WSW, CCM i Macarthur. Dla City to powinny być łatwe punkty i kolejny krok do wygrania sezonu zasadniczego. Tylko jest mała rysa na tym wszystkim - bo w Australii nic nie jest łatwe :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Niby pierwszy gra dzisiaj z ostatnim, ale takie mecze lubią sprawiać psikusa. Spróbuję z zakładem łączonym :D

Melbourne City vs Newcastle Jets: powyżej 1.5 gola + powyżej 2.5 żółtych kartek + powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.92 BETFAN

Na takiego rywala nie trzeba się motywować, myślę, że Jets pomimo beznadziejnego sezonu będzie chciało zaskoczyć City. Przecież u siebie ponad dwa miesiące temu pokonali 1:0 ekipę z Melbourne, ale teraz będzie o wiele trudniej. Co do bramek i rzutów rożnych nie mam wątpliwości, że się pojawią o kartki zatroszczy się Lucas Stephen, a więc arbiter, który lubi sypać kartonikami. Goście zapewne będą trzymać jak najlepszy dla siebie wynik, więc oni sami mogą nawet te trzy upomnienia zebrać. Kurs ciekawy na takie połączone zdarzenie, próbuję!
Gosciu przemily, przestan zzynac od dluzszego czasu typy z innej strony, bo ile mozna?

Nie stac cie, zeby samemu cos wymyslec tylko zmieniasz kilka zdan i wklejasz?
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kursy na overy mizerne, stad zwykłe 2,5 do innych kilku meczów dorzucone wczoraj. Nocne weszły, czekam na 3 gole:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gosciu przemily, przestan zzynac od dluzszego czasu typy z innej strony, bo ile mozna?

Nie stac cie, zeby samemu cos wymyslec tylko zmieniasz kilka zdan i wklejasz?
No to może podaj tę stronę? Kiedyś też już był o to oskarżany, a okazało się, że to była jedna i ta sama osoba 🙈
 
Otrzymane punkty reputacji: +386
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Gosciu przemily, przestan zzynac od dluzszego czasu typy z innej strony, bo ile mozna?

Nie stac cie, zeby samemu cos wymyslec tylko zmieniasz kilka zdan i wklejasz?
Kolega sunxl udziela się na innych forach takoż. Był już ten motyw omawiany. Nie grzeczniej było najpierw zapytać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Live’ 59 i mamy 2:0

panowie przepiękna akcja i wykończenie, polecam obejrzeć jesli bedziecie mieć okazje.

62’ strata w środku pola Jets i świetna kontra City. Bramkarz jednak wybija na rozny.

69’dlugie podanie na wolne pole. Zagranie wzdłuż bramki Nabbouta i Maclaren dostawia nogę i mamy 3:0:)

to tyle by było ode mnie:) czas się ruszyć:) dobrego dnia panowie:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +299
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Adelaide United - Western United FC
Typ: over 2.5 & over 10.5 RR @2,55 Unibet 🔴

Taki skladak z dzisiejszego meczu zaproponuje. Adelaide w tym sezonie to najbardziej overowa drużyna w lidze, co prawda głównie tyczy się to meczów wyjazdowych, ale średnia goli w meczach dzisiejszych gospodarzy to 3,4. Również jeśli chodzi o WU lepiej to wygląda na wyjazdach 5 overów w 7 starciach. h2h to trzy starcia - 0:0, 1:5, 4:3 wszystkie mecze odbyły się w zeszłym roku.
Liczę, że dzisiaj również bramkarze kilka razy będą wyjmować piłkę z bramki.

Rogi, początkowo miałem grać o11.5 bez goli, ale zdecydowałem się na niższa linie cornerowa, Adelaide średnia u siebie to 6.25 RR na mecz, WU w delegacjach 5.43. Nie są to wybitne liczby, ale mam nadzieje, ze przynajmniej podtrzymają te statystyki i linia zostanie pokryta, oczywiście to jest Australia i również dobrze może być 20 RR tak jak było to miejsce w ostatnim ich meczu bezpośrednim, albo nagle mała liczba wybić z narożnika. Oba zespoły powinny być ofensywie usposobione co zapowiada wg mnie gole oraz rożne.
Jak będzie przekonamy się koło południa.

🖐
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Hej. Od czasu do czasu przypomnę sobie o Australii, która w moim mniemaniu z rok na rok robi się coraz nudniejsza......Adelaide drużyna, która lubie bo dużo może się wydarzyć..... nie kalkulują tylko grają w piłkę. Proponuje wiec coś takiego 6AD4E50B-3BB1-4CCD-B1D7-3F99FF6AD7BB.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +211
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
The Reds to moja ulubiona drużyna w A-League i z chęcią obejrzę sobie ich dzisiejszą potyczkę. Do AKO pobieram sobie Bet Architekta z Forbet:

Adeleide United vs Western United: Adeleide United strzeli gola + Adeleide United wykona powyżej 4.5 rzutów rożnych @1.60 Forbet ⛔

Western United ma dwie twarze. Jak gra u siebie to prezentuje się bardzo dobrze, na wyjazdach wygląda to o wiele gorzej. Nawet w Tasmanii wyglądali niemrawo. Często są zdominowani przez przeciwnika i mam nadzieje, że mądrze grające Adeleide to wykorzysta. Gol i pięć rogów pobieram sobie do AKO, do tego dobiorę sobie typ z DFB Pokal.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Składy:








Ja delikatnie biorę 1 - @2,01

Patrząc na styl i wyniki Adelaidy na własnym boisku - powinni zdobyć 3 punkty. Owszem WU do mocny i doświadczony zespół.. jednak, jak już wyżej zostało wspomniane, ich atutem to przedewszystkim własne boisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Miasto Kościołów live,
Z nieba (Berisha gol) do piekła (wczesniej ręka - ja tam nie widziałem :) ) VAR i 0-0. Potem czerwo na dobicie gości. Besart mega w.... kto wie czy na jednej czerwonej się skończy.
PS
Nie robilem wyliczeń ale mi chyba ostatnio VAR raczej zabiera niż daje. A mialo być tak pieknie, sam myślałem, że to zrobi grę bardziej "sprawiedliwą". Guzik... Mm spalone, ręki, łokcie, faule 2 min. przed golem co go potem nie ma. Kicha. A tak wiadomo, chcesz wygrać? To Ty musisz być przed bramką przeciwnika, a nie odwrotnie. Sedzia się myli? Trudno, mogłeś ty napierać wtedy pomyliłby się na twoją korzyść. A nie murarka i wyniki 0-0, gdzie nie da się oglądać takich spotkań. To tak na marginesie rzecz jasna :)
Edit1
79 minuta gol dla WU, ale oooo nie, VAR i spalony! Ile? 2 cm, ćwierć duzego palca? Ch.. wie. Żenujące to i demotywujace... Oceniam jako kibic, nic nie podawalem na ten mecz, nic nie gralem. Tak po ludzku krew mnie zalewa. Brakuje jeszcze 5 sedziego, ktory z kompasem i cyrklem oraz sekstantem będzie siedzial na bocianim gnieździe na srodku boiska... A i z chorągiewkami i wiatraczkiem :)
Edit2
No i na jednej czerwonej się nie skończyło, brali się za łby co chwilę wynik 0-0 choć WU strzeliło 2 gole...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
drif 14K

drif

Użytkownik
Miasto Kościołów live,
Z nieba (Berisha gol) do piekła (wczesniej ręka - ja tam nie widziałem :) ) VAR i 0-0. Potem czerwo na dobicie gości. Besart mega w.... kto wie czy na jednej czerwonej się skończy.
PS
Nie robilem wyliczeń ale mi chyba ostatnio VAR raczej zabiera niż daje. A mialo być tak pieknie, sam myślałem, że to zrobi grę bardziej "sprawiedliwą". Guzik... Mm spalone, ręki, łokcie, faule 2 min. przed golem co go potem nie ma. Kicha. A tak wiadomo, chcesz wygrać? To Ty musisz być przed bramką przeciwnika, a nie odwrotnie. Sedzia się myli? Trudno, mogłeś ty napierać wtedy pomyliłby się na twoją korzyść. A nie murarka i wyniki 0-0, gdzie nie da się oglądać takich spotkań. To tak na marginesie rzecz jasna :)
Edit1
79 minuta gol dla WU, ale oooo nie, VAR i spalony! Ile? 2 cm, ćwierć duzego palca? Ch.. wie. Żenujące to i demotywujace... Oceniam jako kibic, nic nie podawalem na ten mecz, nic nie gralem. Tak po ludzku krew mnie zalewa. Brakuje jeszcze 5 sedziego, ktory z kompasem i cyrklem oraz sekstantem będzie siedzial na bocianim gnieździe na srodku boiska... A i z chorągiewkami i wiatraczkiem :)
Edit2
No i na jednej czerwonej się nie skończyło, brali się za łby co chwilę wynik 0-0 choć WU strzeliło 2 gole...

Wooooo co to bylo!? WU mialo nie wygrac i nie wygrali. Przeciez to juz jest farsa....
No ale padlo to 0-0 po ponad 60... spotkaniach
Bedzie APL bedzie jeszcze ciekawiej :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +356
Do góry Bottom