>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Adelaide United - Melbourne City i znowu spróbuje przyatakować rzuty różne :D . Adelaide wiadomo jak w poprzednim sezonie tłukli rogi, Melbourne City zaś też z tego co pamiętam często grałem na nich rr i niejednokrotnie pokrywali linię więc w tym meczu pójdę w ogólny over cornerów i daje over 11,5 rr po @1.92, over 12,5 rr @2.48, over 13,5 rr @3.35 i over 14,5 rr @4.60. Zagrałem wszystkie możliwe linie dostępne na Unibet bo tak jak napisałem oba zespoły są dość overowe w tym temacie.

4 x W pierwszej połowie 8 cornerów, a w drugiej tylko 2?!:eek: Nie oglądałem meczu więc nie wiem jak to wyglądało, ale kurfa bez kitu - ja po pierwszej połowie już zadowolony i w ogóle, a tu takie coś...😩:poop:.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Reds vs City,
Fajny meczyk w Adelaidzie, oba zespoły z ochota do gry, aż rzucę (uwaga :)) miedziaka na over 0,5 ht po @ 1,8... GL!
Edit
Już się cieszyłem, Maclaren 100-ka ale spier... czyl, jak coś wisi mi miedziaka...
Edit2
Niezły mecz, Juric jeszcze kiksowal, City lepiej grali ale ht 0-0. Maclaren oddaj miedziaka! Za to co cornery biją...A mi dziś live ewidentnie nie idzie :(
Edit3
Głupia kartka dla Jamiesona, City w 10 i po chwili Juric na 1-0...
Edit4
Ft 2-0, czerwo pomogło Adelaidzie, City niech ma pretensje do siebie, a mecz by się może inaczej potoczyl gdyby Maclaren nie spusiaczyl w 1 pol.
PS I miedziaka niech oddaje :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dlaczego Koleszki nic nie typują? nie wiem , pomysłu nie ma?, czasu..


Build Bet:
Newcastle Jets lub remis + Under 3.5 Gola = @ 1.98 Unibet/1.95 Bwin (Szczerze , nie spodziwalem sie tutaj Gosci)
Newcastle Jets - WS Wanderers G 09:10 I 08.01



Dlaczego taki zakład, dziwny, łączony? - odpowiedz ponizej.



Obydwie drużyny rozegrały mecze poniżej oczekiwań a na pewno jeżeli chodzi o zdobyte bramki, czytając sprawozdania ze spotkań które przedstawia qowalsky6 qowalsky6 wychodzi na to ze byly nudne i nie wiele się z nich działo były większości pasywne. Wiadome jest ze obie drużyny pod względem oczekiwań będą poniżej środka tabeli. Na chwile obecna jedni, jak i drudzy rozegrali po jednym meczu i tyle mamy „próbki” aby cos wywnioskować.

Goscie (WSW) dzisiejszego meczu przegrali u siebie z Macarthur FC 0-1 i co można zauważyć na diagramach ze rzeczywiście zaprezentowali sie slabo nie majac przewagi a o prowadzeniu meczu zapomnij. Znów gospodarze (Jets) na wyjeździe zaprezentowali się „przyzwoicie" po również nudnym meczu przegrali 1-0, ale oni wykazali jakiś tam przebłysk na wyjeździe z COM ale ich jeszcze może tłumaczyć to że grali na wyjeździe.

Ogólnie zaklad, jaki sie tutaj mi rzucił w oczy to albo zagrać under 2.5 bramki ze względu ze te mecze są underowe i pasywne ,nie wiele w nich się dzieje a te dwa ataki są ułomne na to wychodzi, również myślałem tutaj o Jets ze mogą to wygrac, ale nie zdziwiłbym się jakbyśmy widzieli pierwszy remis w sezonie 0-0, ale mimo to widze lekka przewagę u gospodarzy, dlatego ze sprawdziłem jeszcze jedna ciekawa statystykę.

Wiadome ze każda z drużyna oddala tam jakaś ilość strzałów i wytworzyła jakieś tam akcje po których mogla paść bramka, ale jak wiadomo strzał strzałowi jest nie równy wiec sprawdziłem statystykę oczekiwanych bramek na mecz, czyli xG. Wiadomo ze kwestia jest jeszcze to jaka sile prezentowali ich przeciwnicy czyli kto mial silniejszego przeciwnika ale wydaje mi sie ze ci przeciwnicy byli porownywalnie podobni chodz Macarthur FC moze byc lepszy od COM ale COM wygralo juz dwa mecze i pokonało właśnie Macarthur FC. - możliwe ze jedni, jak i drudzy mieli podobnych przeciwników.

Dobra wracając do statystyki xG widać ze Newcastle Jets zaprezentował się lepiej ponieważ mimo ze nie zdobył gola to ich wskaźnik xG na podstawie przegranego meczu, wygląda obiecujaco, bo został wyliczony na poziomie xG 1.6 wiec stwarzali sobie okazje do strzelenia "prawie" dwóch goli, mieli "dogodne" okazje, ale meli również pecha, bo ta jedna bramkę mogli strzelić w tym przegranym meczu.

Gorzej wygląda sytuacja przeciwników ponieważ oni również nic nie strzelili a przewagi prawie wogole nie mieli i widocznie xG może to potwierdzac, bo wyliczony został na poziomie xG 0.6, czyli mieli nie wiele okazji, aby strzelić gola i to u siebie, wiec nie wiele stwarzali sobie okazji co oznacza ze Jest mial wiecej okazji i grał na wyjeździe a różnica moim zdaniem jest spora, bo xG 1.6 do 0.6 - obrony podobnie sie zaprezentowały no może gorzej Jest, ale tutaj różnica jest 0,5 xG, ale sadze ze usiebie mogą lepiej zagrać a WSW nie stwarzali okazji usiebie, wiec może nie zagrożą dużo bramce Jets.

Wiec moja opinia do tego meczu jest taka albo minimalna wygrana gospodarzy lub może remi dlatego również widze tutaj under 2,5 bramki, ale ze w Bwin.com możemy zbudować sobie zakład z łączonych zakładów z jednego meczu o tak zwanym Build Bet wiec widze taki o to "bezpieczny" zaklad, czyli 1X + Under 3.5 gola dlatego ze widze przewagę w gospodarzach, ale również może to sie skończyć nudnym remisem ale ze jest to liga Australijska i czasem tych bramek może być nad spodziewanie więcej to dostawiam tutaj 3,5 co i tak mam tutaj margines bledu o jedna bramke jezeli bym pomyli sie co do tych bramek (under 2.5 gola), sadze ze nie padna tam az 4 gole , tak bazujac na tym co bylo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
E 37,5K

emce15

Użytkownik
To i ja się wtrace w temat🙂 ciąg dalszy początku sezonu, słabo i bezbarwnie 😋 dlatego, tradycyjnie podwójna szansa 0-0 w fortunie 1,65. Faktycznie Jets coś grało w pierwszym meczu ale niepokonane CCM, nie było do ogrania 😋 WSW skupi się na obronie, by ten punkt chociaż uciulac, tak to widzę i gram🙂

Jets - WSW podwójna szansa 0-0
Fortuna 1,65

Edit. może coś się ruszylo z bramkami w najlepszej lidze świata 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja daje Newcastle Jets over 5,5 rr @1.97 i ogólny over rogów 10,5 @1.87 . Jets z tego co pamiętam z poprzedniego sezonu trochę cornerów potrafią nabić, a i w meczach z ich udziałem często pada over - przynajmniej z tego co pamiętam - nie chcę mi się teraz wszystkiego sprawdzać. No i w ostatnich pięciu meczach między Jets, a WSW w każdym linia 10,5 została przekroczona - wiadomo, że to nie ma żadnego przełożenia, a i same rzuty rożne są dość loteryjne, ale ja twierdzę, że jak się ma nosa to i na rzutach różnych idzie elegancko zarobić, a też nie do końca prawdą jest, że to w stu procentach loteria bo są drużyny, których styl gry sprawia, że tych cornerów biją dużo więcej niż inne zespoły.

Elegancko. Dlatego lubię Australię - za rzuty rożne właśnie😁.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witajcie...
a ja sobie zagram pod prąd - 2 - @2,75

Nadal nie wierze w CCM. A fakt, ze Jets przegrali pierwszy mecz może być objawem tego na jakim poziomie jest już ta drużyna. Co prawda WSW także rozpoczęła sezon od porażki.. ale Macarthur kadrowo wygląda znacznie lepiej niż zespól Marynarzy.
Mam nadzieje ze po pierwszych falstartach dziś zespoły powalczą o 3 pkt.

I składy:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +606
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś
Newcastle Jets vs Western Sydney Wanderers
Zacznę od sytuacji w soccerze australijskim AD2021. W sylwestra powstał nowy twór skupiający profesjonalne ligi Australi (APL) czyli A, W i Y league. Uwolnione zostały zasady wolnego rynku w stosunku do tych klubów. FFA zajmie się amatorami i reprezentacją, wszystkim "to" pasowało i dobrze moim zdaniem.
W styczniu odebrano licencje Jetsom, wyeb... oficjalnie Pana Lee (to nie ten co myślicie, chiński lis to Pan Li z Szanghaju, jakby co :)). Newcastle zostało przejęte przez konsorcjum klubów A-league: Sydney FC, Western United i WSW (!) właśnie :) Nie wiem jak to wpłynie na dzisiejszy mecz, zawodnicy ponoć zadowoleni, kibice też ale... Dziś na stare śmieci wraca stary trener Jets z tym, że teraz trenuje WSW, do tego będzie Ibini, którego Wędrowcy też "ukradli" przed sezonem. Ogólnie będzie iskrzyć. A wymienieni panowie oklasków raczej nie dostaną.
Podsumowując mecz zagadka wobec powyższych okoliczności i nie jestem w stanie nic mądrego pre wymyślić. Zostaje live, po składach na papierze dla mnie goście lepsi, ale to przecież wiecie, że często nie ma żadnego znaczenia.
Live
Kilka minut i 0-1, fakt gospodarze atakowali, a Gordon "ukradziony" CCM po różnym z główki... Na razie fajny mecz, może zobaczymy więcej bramek?
Edit
Był Var a mogli Wedrowcy mieć 0-2. potem Jets chcieli karnego (niesłusznie) i finalnie ht 0-1.
Edit2
Ładna akcja i strzał WSW i 0-2,...
Edit3
Nie zdążyłem napisać ale over 2,5 atakowałem, no to może over 3,5 po @ 2,40 za drobne? Biorę...
Edit4
Jednak zostało 1-2, okazje były,.. Ibini jak wszedł swoje gizdy dostał ofc, gospodarze nie wyciągneli x, wyszło, że nie gryzie się ręki, która Cię karmi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
75' wynik 1:2 - zatem idealna sytuacja na pobranie ov3,5 - @1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Macarthur - Nix
Naprawdę ciężko ugryźć ten mecz. Gospodarze to nowa druzyna, rutyna i młodość, poprzednie mecze, wg mnie niespodziewane wyniki. Natomiast Nixi, to druzyna mocna u siebie ale chodzi te prawdziwe "u siebie" teraz mecze rozgrywane na kontynencie, wreszcie będą musieli coś grac na tych wiecznych wyjazdach, tylko czy już teraz? Z Sydney coś pograli, wrażenie pozytywne ale Macarthur może wyciągną wnioski po ostatnim meczu. Mam taką nadzieję i dlatego podwójna szansa 1-1

Macarthur - Nixi podwójna szansa 1-1
Fortuna 1,94

Edit. Kolejne pudło, po czerwonej już myślałem, że się uda😋
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bulls vs Nix, do czasu czerwonej kartki goście dobrze wyglądali, potem wyrównanie gospodarzy na 1-1 no i zaczęli mieć przewagę (nie dziwota). Może coś jeszcze wpadnie, ale czekam na lepszy @
Edit
Podobnie jak w meczu z CCM Byki biją głową w mur. Wtedy przegrali, ale Nix w 10 więc zadanie niby łatwiejsze, a na tablicy dalej 1-1...
Edit
Nic się nie zmienia, odpuszczam...
Edit
94 min. i poprzeczka, Nix dzielnie się bronią a i szczęścia mają dużo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Oby wpadło.. bo teraz zawodnicy w białych strojach cały czas są na połowie Nixów. Do tego groźne strzały z okolic lini pola karnego...
Post automatycznie złączony:

Dodaje ov2,5 - @2,4 - jednak czerwona kartka 'zepsuła' wynik
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Ten cyrk z corona zaczyna byc juz nie tyle wku...... co poprostu uciazliwy i frustrujacy,mam nadzieje ze Glory rozegra jedno spotkanie do marca hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Taki to sezon... Jak już qowalsky6 qowalsky6 napisał. Ten sezon niewiele będzie się różnił od drugiej połowy zeszłego sezonu. Sporo chaosu i bałaganu.

Ważne że piłkarze chcą grać i jak już mecze się odbywają to z reguły z kibicami.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się tym co jest. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro Derby Sydney, a tu grób... A mecz konkursowy. Panowie, co jest?
Zacznę z innej beczki, przejrzałem sobie typy konkursowe i chyba nie widziałem kierunku na WSW. Wobec tego wystąpię jako advocatus diabolicus. Argumenty na 1 są prawie zawsze takie same: bo Sky Blues skład mają najlepszy, bo hegemon, bo grają u siebie, bo wrócił Bobo itd. Wychodzi jedynka jak nic... Na pewno? To po kolei. Mecz będzie na neutralnym gruncie (Stadium Australia), ostatnie mecze derbowe z korzystnymi wynikami dla WSW, a nie dla "gospodarzy". Forma mistrzów? Wygrali z Nix, ale wynik mógł być x gdyby nie Var w doliczonym. Do tego było widać, że brakuje im Le Fondra. I bramki były z dystansu. Zabrakło snajpera w polu karnym. Dyspozycja Bobo - jeśli wyjdzie na boisko, to dalej jest na dziś zagadka.
Natomiast dla Red and Black to są mecze sezonu w myśl zasady, że możemy przegrać z każdym tylko nie z lokalnym rywalem. I o dziwo ostatnio im to nieźle wychodzi. Osłabieniem będzie prawdopodobnie brak Coxa, ale Wanderers mają ciekawą kadrę no i skóry tanio nie sprzedadzą. Podsumowując wychodzi mi, że spróbuję poszukać w tym meczu kierunku na "gości". I tak x2 po @ 2,0 pobieram, ale za drobne bo typ jest z gatunku "pod prąd", rzadko też gram derby, ale zobaczymy... Mogę się przecież całkiem pomylić, covidowe wyniki czasem dobijają więc nie namawiam.
Edit
U Sky Blues nie ma Bobo, w składzie WSW jest Cox..
Edit live
Klasyczne Derby, obity słupek WSW, to tyle. Obu zespołom brakuje wykończenia, ładniejsze akcje mieli Wędrowcy ale co z tego...
Edit
Ft 1-1... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Sydney FC win @ 1.91 Betfair (Tutaj mozna bylo dac 1X+ ponizej 3,5 za 1,75 na angielskie warunki ale dalem pod naszych)
Sydney FC - WS Wanderers G 07:05 I 16.01 (1:1)


Patrząc na "rozpoczęty" sezon w tej lidze to trudno będzie tym drużyną wejść, z jakakolwiek forme a co dopiero utrzymać ta formę. Jeżeli raz grasz, a raz nie a w tym przypadku przerwa była dwutygodniowa, to na pewno wybija piłkarzy z rytmu meczowego, jeżeli były treningi to w jakim stopniu treningi zastąpią nam mecz?, no właśnie.

Po tej przerwie dalej jesteśmy na etapie „wróżenia" na bazie kilku meczów z tego sezonu z nie wiadoma forma, ale jest kilka powodów które mogą poprzeć gospodarzy. Pierwszy jest taki ze Sydney rozegrało już wcześniej kilka meczów w fazie Azjatyckiej ligi mistrzow, ale jak to się ma do tej przerwy, trudno powiedzieć, ale sadze ze sporym argumentem może być to ze zagrają siebie w tamtym sezonie 9-1-3.

Wiec u siebie grali na miarę oczekiwań, po drugie widze tutaj czynnik, który powinien z determinować drużynę gospodarzy do większej gry , raz, że jest to mecz derbowy, jeżeli się nie mylę a dwa ze w tamtym sezonie WSW jako goście wygrali 1-0 a co ciekawe Sydney FC nie wygrało od czterech meczów (0-2-2) , sadze ze Sydney FC będzie zdeterminowane, aby się z rewanozwac, tym bardziej ze WSW nie było jakimś mocarzem na wyjeździe w poprzednim sezonie.

Western Sydney Wanderers rozegrało w tym sezonie dwa mecze , przegrywając po bezbarwnym meczu z Macarthur FC 0-1 i wygrywając 2-1 na wyjeździe z Newcastle Jets którzy nie należą do silnych drużyn a gole oczekiwane (xG) są na tym samym poziomie co strzelone wiec szału niema, jeden do jednego, WSW w obronie mieli trochę szczęścia, bo ich oczekiwana liczba bramek straconych wynosi xGA 2.6 a stracili dwie bramki, wiec mieli trochę szczęścia. Tutaj zmierza się z lepsza drużyną, jaka jest Sydney FC,przynajmniej na papierze.

Sydney FC wygrali na wyjeździe Wellington Phoenix, ale „gospodarze" nie grali siebie wiec nie wiadomo jak bardzo cenna była ta wygrana, strzelili tam dwie bramki a w statystyce xG widnieje 1.1 co oznacz ze mogli miec sporo szczescia ze udalo sie strzelic druga bramke. W obronie nie ma jakiejs wiekszej roznicy patrzac na statystyke xGA to co mieli stracic to sprawiedliwie stracili(heh).

W tym meczu stawiam na gospodarzy którzy są lepsza drużyna na papierze, ale podpieram sie tez inna statystyka ktora mowi ze jak dotad gospodarze wygrali tylko dwa mecze na dziesiec oznacza to ze mamy bilans 2-2-6 w tym sezonie, wiec poszukam tutaj jakiegoś przełamania na gospodarzy, na pewno temu zakładowi przy stwarza nie pewność z forma drużyn po takiej przerwie, ale i również mecz derbowy, w meczach tych ostatniopada mało bramek wiec można się pokusić o under 2.5 bramek, również sezon underowy, ale jednak byłbym ostrożniejszy i nie zdziwi minie over.

Kilka innych opcji na ten mecz:
Można pograć dla bezpieczeństwa 1X + under 3,5 bramki w Unibet/Bwin kursy rzedu 1,75 ale bardziej opłacalne bez podatku
Można pograć również 1 + under 4,5 bramki po kursach powyzej 2,15 Unibet/Bwin
Można pograć 1X+Under 4.5 lub 3.5 i dodać over corners powyżej 3.5

No to kolega qowalsky6 qowalsky6 uzupelnil to nie pelna analize :) nie wiedziale ze graja na neutralnym ale sadze ze "gospodarze" beda zdeterminowani, mozliwe ze mecz bedzie zaciety wiec mniej bramek lub wziasc lepiej 1X + Under 3,5 za 1,75 unibet Edit: qowalsky6 qowalsky6 lepiej by bylo jakbysmy wszyscy wygrywali hehe, poza tym bazuje na statystyce do skladow jeszcze dojde hehe.

Sprawdzilem ten konkurs i prawie wszyscy graja na "gospodarzy" ale masowka :whistle:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Melbourne City - Western United - w tym meczu upatruje rzutów rożnych. Melbourne City w poprzednim sezonie bili sporo rogów co prawda teraz trochę wyhamowali bo tylko 4 korki z Roar i 5 z Adelaide United no ale dzisiaj grają u siebie. Western United w poprzednim sezonie raczej underowe jeśli chodzi o nabijanie cornerów za to w tym w meczu z Adeleide nabili ich aż 13 :eek: i dlatego oprócz ogólnego overa 10,5 rr @1.85 gram też rożne dla Western United over 3,5 po @1.64 i over 4,5 @2.40 . Normalnie pewnie bym grał w stronę City, ale coś za wysokie linie jak na mój gust.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam szanowne grono miłośników kangurzej ligi . Zdrowia i zieloności w 2021 wszystkim grającym .
Koledzy wyżej rozłożyli już pierwszy mecz na czynniki pierwsze , wydaje się , że wszystko powinno iść pod under rogi , gole no może oprócz kartek tak wychodzi ze statystyk ale ,że czasy są jakie są i wyniki są co najmniej dziwne to ja spróbuje dziś za drobne pójść w drugą stronę . I zagram pod prąd takie o to ako
Over 4,5 kartek@ 1.83
over 10.5 rogów@ 1.85
btts @ 1.70
over 3,5 gola @ 3.1
ako 12🔴
a to wszystko w unibet stawka symboliczna .
Pozdro i zieloności wszystkim , oby to był dobry mecz.
To nie był dobry mecz , jak na derby grali bez ikry tylko 3 kartki lipa straszna .
To zobaczymy co w drugim , ja tam idę w overy ale live więc typów nie podaję .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
Do góry Bottom