>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
W półfinałach sporo rzutów rożnych. W meczu Sydney z Perth 13 z czego 8 dla Blue Sky, a w meczu Melbourne City z Western United 14 po 7 dla obu ekip. Dlatego dzisiaj znowu zagram cornery i daje Melbourne City over 4,5 rr po @1.62 i over 5,5 rr po @2.25 i ogólny over rogów 10,5 @2.02 , 11,5 @2.70 i 12,5 @3.70 .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Sydney-City
Final w Australi to nie final ligi mistrzow ale emocje beda na takim samym poziomie,jak wiadomo Sydney jest faworytem w tym meczu,sercem ide za City ale rozum i portfel mowia cos innego,, nie mam zamiaru sie z nimi spierac wiec nie gram faworyta w tym meczu ale pogramy bramki over 2,[email protected] i btts @1.85 stac kazda z druzyn na taki wynik powodzenia i milego ogladania
edit; piach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Składy:

Post automatycznie złączony:


Post automatycznie złączony:

Ja niestety boję się o bramki, z faworytem też może być ciężko. Z jednej strony SFC, gdzie mam cały czas w pamięci spotkania z końcówki sezonu, z drugiej strony to jednak SFC. Fajny typ to ten od Waldi1979 Waldi1979 - więcej goli w drugiej połowie - i ja go pobieram - @2,01
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Uwaga, zaczęły rosnąć kursy po stronie Sydney! Uwaga - sędzia Beath na boisku, nie gramy na rynku kartek, bo nie wiemy, czy znowu nie będzie mu się zdawało, że jest na boisku futbolu australijskiego, tak jak w półfinale, przed kilkoma dniami.
Wydaje mi się, że opcją rozsądną w tym meczu jest rynek bramkowy, over 1,5 lub 2,0. Można przed meczem, ale kursy są nieco niskie, albo już po rozpoczęciu. Sam zrobię to po pierwszym gwizdku licząc, że wyceny polskich buków podniosą się bliżej poziomu światowego. To skandal, że u nas nie da się grać azjanów, a jedyny który je regularnie oferuje LVbet zaniża wyceny i operuje wysoką marżą. Tutaj np. za over 2,0 w POlsce jest 1,59 minus podatek, a na świecie.średnio 1,64, a można kupić 1,70.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
To zdumiewające, ale w żadnym polskim buku nie ma transmisji tego meczu. Jedynie sts się szykuje :mad: Jednak jest, zaczyna się, zapraszam do sts na transmisję dla mających z tym problem!
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Zawodnik City był na pozycji spalonej i zasłonił bramkarza, który nie widział strzelca i piłki. Poprawna ocena VAR.
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Sydney 0 rogów jak do tej pory dlatego próbuje jeszcze over 3,5 rr SFC @1.83 i over 4,5 rr @2.85 .

Przynajmniej rożne City weszły - reszta lipa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
To fajne rożne widze, może w drugiej połowie się rozkręcą placki XD

Ledwo się zaczęło, a Sydney już dwa ma - tak trzymać.
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Co ten Ninkovic zrobił... wydaje się ze Sydney jak w ostatnim meczu. Im się chce w drugich połowach. Dobre typy chłopaki złapaliście ze więcej goli w drugiej połowie:) jakby zaczęli się rozkręcać:)

przykro mi panowie. Wielu bramek się nie spodziewałem ale zeby nawet jednej?:(. A teraz jak na złość ze dwie w dogrywce.

Ps. Potwierdzilina Eleven ze Aleague w następnym sezonie również transmitują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Napisze to tak ;jestem rozczarowany finlem spodziewalem sie czegos innego; moze jakby nie ten piepszony var to inaczej by sie mecz potoczyl dzisiaj niestety jeden wielki minus zero goli jeden dupny NUL
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisze to tak ;jestem rozczarowany finlem spodziewalem sie czegos innego; moze jakby nie ten piepszony var to inaczej by sie mecz potoczyl dzisiaj niestety jeden wielki minus zero goli jeden dupny NUL
City w regulaminowym utrzymało tyły na 0, gola strzeliło, potem się zVARzylo i w dogrywce przegrało.... Taki finał...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A teraz z kronikarskiego obowiazku błyskawiczne i stronnicze podsumowanie tego szalonego i zavirusowanego sezonu.
Największy wygrany: Sky Blues, pobili rekord zdobytych mistrzostw na Antypodach, ba potrafili to zrobić 2 razy rok po roku, dorzucili do tego tytuł Premiers, ale mnie swoją grą i stylem nie zachwycili.
Zespoły z potencjałem i możliwościami to: City, które mocno postawiło się dominatorowi ligi, potrafili z nimi wygrać i do końca wynik finału nie był przesądzony. Dalej Nix, które tułało się po kontynencie, ale grali ambitnie, przyjemnie się ich mecze oglądało. Potem beniaminek WU z Filipem w bramce i Besartem w ataku, także na plus. Z zespołów spoza top6 na koniec fajnie zagrali Jetsi.
A rozczarowanie?
Na pewno uczestnik ostatniego finału czyli Perth, coś nie zagrało, coś się skończyło w tej ekipie. Dalej degrengolade zaliczyli Victory, Smutne to dla byłych mistrzów na pewno. Tradycyjnie wooden spoon dla Rozbitków28 :) oni to lubią...
Na koniec zespołem poza moją klasyfikacja zostaje Roar, dla nich sukcesem i tak było top6...
Zespoły bez wyrazu, które miały potencjał to Wędrowcy i Redsi, ale szczególnie ci ostatni zawiedli nie wchodząc do top6.
Oby następny sezon był lepszy i bardziej kangurski, bo w tym czasem oczy z bólu pękały :)
PS Podziękowania dla Waldiego i majekxa za opiekę nad działem, konkursy i ciężką pracę, wszystkim udzielającym się kolegom, a także czytelnikom i miłośnikom najlepszej ligi świata :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +312
E 37,5K

emce15

Użytkownik
To ja też napisze kilka słów ale nie o lidze jej plusach i minusach, bo tu qowalsky6 qowalsky6 napisał wszystko, no może dopisze, że Sydney grało wyrachowany soccer po przerwie i myślałem, że się na tym przejadą ale jak widać opłacało się :)
Sama liga mocno się zmieniła trochę mniej radosnej piłki, co wszyscy lubiliśmy ale ten dział dalej najlepszy na forum. Admini, znawcy, eksperci, konkursy wszyscy i wszystko pozytywne.

Do następnego sezonu i płynnie przechodzimy do khl
 
Otrzymane punkty reputacji: +297
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
To jeszcze moje 3 grosze na zakończenie tego dziwnego sezonu.

Na plus - postawa Nixów... Zespół z Nowej Zelandii grał fajny, szybki football. Mieli pomysł na grę i potrafili go zrealizować. Bardzo dobrze potrafili wykorzystać szybkość Ulisesa. Szkoda, że po wznowieniu rozgrywek stracili największy atut - atut własnego boiska.
Na minus - postawa Victory. Liczyłem na jakieś top 4 po playoffach.. a zakończyli sezon na przedostatnim miejscu ze stratą 10 punktów do 9 zespołu. Grali bez pomysłu, bez polotu i bez efektów.

Dziękuję wszystkim za wpisy i obecność na forum i w temacie. To powoduje, że temat żyje i coś się dzieje. Dziękuję Panu qowalsky6 qowalsky6 - dzięki Niemu otrzymaliśmy wiele ciekawych informacji, sporo newsów i ciekawych analiz.
Dziękuję także administracji - za cierpliwość i poświęcony czas przy opieką nad naszym, jak by nie było dość specyficznym działem.

Do następnego sezonu i do zobaczenia.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
A ja nie bede az tak mily za duzo bylo czerwonego w typach teraz czas na odpoczynek i od nastepnego sezonu kazdy do roboty typy maja byc przemyslane na 101% zrozumieli :sneaky: do uslyszenia:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mnóstwo zmian jak zawsze, wchodzi nowy klub Macarthur FC, Filip Kurto przedłużył kontrakt, karuzele trenerskie, piłkarze zmieniają kluby jak opętani.... Czyli standard :) Chwała temu, kto to przedstawi w przystępny sposób, mi emerytowi już nie w głowie takie elaboraty więc Panowie do dzieła!
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Do góry Bottom