>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Sędzia Chris Beath to prawdziwy jajcarz. Piłkarze szarpią się, kopią i bija, a on nie przydziela żadnego kartonika. On chyba całe życie spędza, tam gdzie taki sposób argumentacji jest właściwy i typowy. Nie lubię Australii coraz bardziej. :mad:
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Czyli to prawda, trzeba czytac sny na odwrót, trzeba było iść w under :) z dwojga złego, czy nawet z trojga🤷‍♀️ Cieszę się ze „goście” przeszli dalej.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sędzia Chris Beath to prawdziwy jajcarz. Piłkarze szarpią się, kopią i bija, a on nie przydziela żadnego kartonika. On chyba całe życie spędza, tam gdzie taki sposób argumentacji jest właściwy i typowy. Nie lubię Australii coraz bardziej. :mad:
Wiesz to był soccer, nie widziałeś meczu footballu australijskiego, tam się dzieje. A widzisz może on tam też sedziuje? :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro półfinały:
City vs WU oraz Sydney vs Glory
Moim zdaniem na nic elaboraty :) W ćwierćfinałach mieliśmy 2 razy 0-1 i oby jutro tak smutno nie BYŁO.
Ja pobrałem 2 "Januszowe" kierunki które w dublu dają mi @ ~2,45 (za miedziaka) , a mianowicie odpowiednio:
a) Maclaren vs Berisha i wychodzi w pierwszym meczu bts,
b) Sydney dnb bo nie wierzę w Perth, jednak oba zespoły maja swoje rachunki do wyrównania dlatego "ubezpieczam".
Wynik? A kto to na tym etapie wie? Oprócz Pana Li ofc, ale telefon milczy... GL!
Edit
Brak Bts - mi wywala dubla, a nawet w 93 min. Uskok miał szansę :( Za to Matka Boska z Sydney uchronila ten półfinał przed kolejnym nudnym 1-0 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Mi po glowie chodzi zagrac 1.5 gola City i 1.5 Sydney ..City rutyna nie sadze zeby pozwolili sobie na wpadke w polfinale z beniaminkiem mam przeczucie ze Filip ze trzy razy bedzie wyciagal gale z siatki a Sydney jak to Sydney kiedy trzeba to graja..jeszcze sie przespie z tym moze cos mi sie przysni jak koledze@pescarabajo ;)!!!!!!GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Mnie po głowie chodzi:
City - WU - bts - @1,64
Tutaj bez niespodzianek, jak wcześniej Qowal napisał - pojedynek dwóch snajperów i na pewno każdy z nich chce i potrafi się pokazać.

SFC - Perth - 2 - @3,6
Typ raczej z tych życzeniowych. Jednak tutaj liczę, że wyjdzie odpuszczanie meczy w końcówce sezonu i chyba najdłuższa przerwa między spotkaniami. Pewnie w plecy, ale za to co grało Sydney to chciał bym, żeby pierwszy przeciwnik utarł im nosa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Moja pierwsza myśl jak zobaczyłem składy półfinałów to dwie "jedynki", po najniższej linii oporu, zresztą większe gdybanie w po pandemiowej Australii chyba nie ma sensu, próbuję faworytów, w dubelku wychodzi niezły kurs

Sydney - Glory, Sydney, @1,98 2:0
MC- WU, MC, @1,89 2:0
AKO: 3,74 Unibet


i bezpieczniejsza wersja

Sydney - Glory, Sydney awans, @1,53 2:0
MC - WU, MC awans, @1,47 2:0
AKO 2,25 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
E 43K

emce15

Użytkownik
Co do pierwszego meczu to również bts ale mnie bardziej drugi interesuje
Sydney - Perth
Jak Sydney zagra po tej serii słabych meczów, grali z premedytacją czy słabo u nich z forma. Jak wiadomo chociaż zaczęli strzelać bramki dlatego over 1,5 na Sydney. Za to Perth ostatnio mocno w obronie ale tutaj napadzior gospodarzy zrobi swoje🙂

Sydney - Perth over 1,5 gospodarze
Fortuna 1,82

Edit. Zgodnie z planem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja bym się nie nastawiał na gole. To są play-offy gdzie zespoły zawsze w pierwszej kolejności myślą o zabezpieczeniu tyłów.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Tradycyjnie poczekam na składy i tradycyjnie jakiekolwiek by były będę szedł w overy:D jednak bałbym się robić dubla. Jak dałbym sobie uciąć kilka paznokci za bts i over 2,5 w City-Western 1.9 Fortuna. Tak w drugim meczu nie mam pojęcia. Na ostatnie 50(!!!) spotkań Sydney (tylko tyle otwiera flashscore:) NIGDY nie mieli takiej serii jak obecnie, czyli 5 meczów bez zwycięstwa. Powinno się przełamać... ale czy na pewno? Wielka niewiadoma:)

No i mamy składy, wszystkie strzelby na boisku Tak jak wyżej bts i over 2,5 - 1.9. za mniej 3,5 - 2.71, ale próbuję i 1,5 Western - 2.8. wszystko fortuna. grali tydzień temu. Skończyło sie 3:1 dla City, czas na rewanż!:)

Edit 65 minuta i karny dla City. Generalnie lepiej w drugiej połowie wyglądali "goście". 1:0 Maclaren;) to co... Berisha jazda!!:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Pierwszy mecz Melbourne City awans, po prostu większe doświadczenie oraz sił zachowanych, przecież Western grało aż 7 spotkań w większości podstawowym składem w przeciągu miesiąca i musi się to odbić! W drugim rogale, oba kluby overowe i powinien to być równy mecz z sytuacjami podbramkowymi, pozdro
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
O kurczaki spóźnił jo się. Typ na rzuty rożne Melbourne City chciałem podać, ale jako, że już jeden nabili to nie ważne. W takim razie Melbourne City over 1,5 @2.05 .

Edit: Melbourne City 2 rogi po pierwszej połowie dlatego dorzucam over 5,5 rr MC @2.08

No i elegant - to mnie się podobać XD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej,
Gram LIVE w STS wynik 1 polowy MV kurs 3.6 - 23 Minuta
Maclaren na 1-0 ale Var nie po naszej stronie więc mamy nudne 0-0... Takiego przebiegu właśnie nie chciałem :(
Edit
Myślałem że kolejny Var zabije ten mecz, ale tym razem turban z gwizdkiem dał karnego City, którego wykonawcą został.. no Maclaren ofc, 1-0...
Edit2
80 min. dalej 1-0, Matko Boska z Sydney, tylko nie kolejny mecz z jedną bramką! Over 1,5 po @ 2,20 za drobne.... Dosyć tych. nudow na 1-0!
Edit3
No to jeszcze ten bts poprosze....
Edit4
Panie Uskok jak Besart podaję w 93, to trzeba w bramkę trafić....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Ja mam Januszowe zwycięstwa city i sydney plus over w eliminacjach ligi mistrzów pilzna z Holendrami . Ale chętnie pogram coś tutaj live zobaczymy mecz wielka zagadka ale jakoś nie chce mi się wierzyć tu w awans perh ...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja mam Januszowe zwycięstwa city i sydney plus over w eliminacjach ligi mistrzów pilzna z Holendrami . Ale chętnie pogram coś tutaj live zobaczymy mecz wielka zagadka ale jakoś nie chce mi się wierzyć tu w awans perh ...
Jeszcze nigdy w historii a-league zespół z 6 miejsca nie wygrał play-offow. "Ostatnio" Perth napsulo krwi Blues Sky (wygrali finał dopiero po karnych) , ale dla mnie Glory wtedy byli "lepsi". Miałem Januszowego dubla, gdzie brałem dnb Sydney, ale teraz (bts nie wypalił w pierwszym meczu) muszę poczekać na live... Może coś dam...
Ps
Podali Składy, są optymalne, w Sydney zabraknie tylko Zullo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
Do góry Bottom