>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ładnie zaczęli:) over 2,5 - 2,2 fortuna:)

Live: Sydney wygląda jakby chcieli przerwać tę passe bez zwycięstwa:) już 4 rożny:) 20 minuta.

24 minuta 1:0 Ninkovic:)

28 minuta 2:0 LeFondre... to co zrobił bramkarz to kryminał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ładnie zaczęli:) over 2,5 - 2,2 fortuna:)

Live: Sydney wygląda jakby chcieli przerwać tę passe bez zwycięstwa:) już 4 rożny:) 20 minuta.

24 minuta 1:0 Ninkovic:)
Pyk i 2-0 chcą się zrehabilitowac i proszę....
Edit live
Sportowo @ 2,70 over 2,5 ht... Symbolicznie ale 3-0 to było by już po meczu :)
Edit2
Eee Sky Blues nie dobili przeciwnika, może to i dla meczu lepiej? Przy 3-0 raczej by się nie podnieśli, Glory to nie Liverpool, ale dopóki piłka w grze... 2 bramki to nie jest niemozliwe przecież...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Mi po glowie chodzi zagrac 1.5 gola City i 1.5 Sydney ..City rutyna nie sadze zeby pozwolili sobie na wpadke w polfinale z beniaminkiem mam przeczucie ze Filip ze trzy razy bedzie wyciagal gale z siatki a Sydney jak to Sydney kiedy trzeba to graja..jeszcze sie przespie z tym moze cos mi sie przysni jak koledze@pescarabajo ;)!!!!!!GL
Bum i te kaszany po 1-0 z cwiartek odrobione...Sercem w finale jestem za City. 🍺
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Za tą 2-gą bramkę to tego bramkarza batożyl bym przez cały kwadrans przerwy. Kiwać się z napastnikiem kilka metrów od własnej bramki to piłkarski kryminał (n):mad:
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czy też macie takie wrażenie, że piłkarze Perth, mając piłkę przy nodze, maja problemy z prostymi decyzjami. Kiwają się, gdy powinni szybko podać, albo ta ostatnia akcja przed przerwą, gdzie napastnik nie wiedział co zrobić i wypuścił piłkę poza linię końcową. Zupełnie jakby kilka na raz koncepcji lęgło im się w głowach, choć może żadna. Gdybym był ich trenerem to zrobiłbym ostrą awanturę i albo by się ocknęli z nadzieją na zmianę rezultatu, albo byłby zjazd do garażu z furą goli w plecy. Chciałbym mieć teraz podgląd na ich szatnię. Od tego zależy, co przed nami.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czy też macie takie wrażenie, że piłkarze Perth, mając piłkę przy nodze, maja problemy z prostymi decyzjami. Kiwają się, gdy powinni szybko podać, albo ta ostatnia akcja przed przerwą, gdzie napastnik nie wiedział co zrobić i wypuścił piłkę poza linię końcową. Zupełnie jakby kilka na raz koncepcji lęgło im się w głowach, choć może żadna. Gdybym był ich trenerem to zrobiłbym ostrą awanturę i albo by się ocknęli z nadzieją na zmianę rezultatu, albo byłby zjazd do garażu z furą goli w plecy. Chciałbym mieć teraz podgląd na ich szatnię. Od tego zależy, co przed nami.
Nie wiem jak Popovic to rozegra, natomiast gdyby tam był Muscat to byłaby "suszarka" :) i kontaktowy do 55 min. :)
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Niedaje mi te Glory spokoju over 0,5 po @1.75 w przerwie jak wiadomo 2-jajo w pape musza jedna wturlac
nie wturlali
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak Chianese będzie tak partolil to mają problem...
Dobra, "nie chce mi się" kolejnego under oglądać, z pomocą Matki Boskiej z Sydney, oby jeszcze ktoś strzelił bo zaczynam zasypiac. Over 2,5 po @ 2,0 za drobne pobieram... GL!
Edit
I Matka Boska Australijska nie dała rady. Ft 2-0, undery do bólu :(
Jednez najgorszych P-O jakie oglądałem w życiu... Oby finał.... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
ehhh fajnie jakby finał był w starym australijskim stylu czyli pełno goli rogów kartek i wszyscy zarobieni i szczęśliwy plus by sie działo w meczu :p
zawsze można pomarzyć :D
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Niedziela 10.30 Bankwest Stadium Parramatta Sydney wielki final najlepszej ligi
SYDNEY FC-MELBOURNE CITY kursy u bukow w miare wyrownane @2.40 na Sydney i @2.75 na City popularny btts wyceniony na @1.75 oz to duzo jak na kangurow w ostatnich 6 pojedynkach tych herosow btts padl tylko raz ,4 razy gora bylo Sydney a tylko 2 razy City,zapowiada sie ciekawy pojedynek dwoch najlepszych strzelcow Maclarena z City i Lafondre z Sydney..Tak po cichu napisze ze sercem bede za City i zycze im wygrania tego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Uważam że w finale będzie to samo. Nie zdziwię mnie 1:0 dla któregoś zespołu a nawet 0:0 w regulaminowym czasie gry.
No zgadza się, co do zasady tak właśnie jest. Ćwierćfinały i półfinały to pokazały, ba ostatni choćby finał to najlepszy dowód na potwierdzenie Twoich słów. Mi jednak marzy się mecz, który przelamie ten nudny schemat, wymeczone 0-1 i zachowawcza gra... Natomiast logika i historia przemawia, zazwyczaj przeciwko marzeniom, niestety...
PS
Ale by było jakby City wygrało tak 2-1 na przyklad? Na przekór "wszystkiemu"? Zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
E 43K

emce15

Użytkownik
Sydney - City

hmm no ciężko coś wymyślić, więc idziemy w czuja :p Końcówkę regularnej części Sydney, chyba jednak olał lekko, mimo, że zawsze w pierwszym składzie. Wiadomo, że mecz półfinałowy nic nie mówi, bo i przeciwnik średni ale idę w gospodarzy. Mój typ to podwójna szansa 1-1 . Napadzior gospodarzy to sztos Adam i Kosta, tak Jamie w City też strzela ale jakoś grupa w Sydney bardziej do mnie przemawia. Finał to loteria trochę dlatego typ tylko pod lepsze oglądanie (mam taki plan ale jak wyjdzie). Dodatkowo Sydney +1,5

Sydney - City podwójna szansa 1-1 Sydney / Sydney +1,5 /
fortuna 1,99 / 2,43

Edit. jednak obrona ważniejsza i po sezonie niestety
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney - City

hmm no ciężko coś wymyślić, więc idziemy w czuja :p Końcówkę regularnej części Sydney, chyba jednak olał lekko, mimo, że zawsze w pierwszym składzie. Wiadomo, że mecz półfinałowy nic nie mówi, bo i przeciwnik średni ale idę w gospodarzy. Mój typ to podwójna szansa 1-1 . Napadzior gospodarzy to sztos Adam i Kosta, tak Jamie w City też strzela ale jakoś grupa w Sydney bardziej do mnie przemawia. Finał to loteria trochę dlatego typ tylko pod lepsze oglądanie (mam taki plan ale jak wyjdzie). Dodatkowo Sydney +1,5

Sydney - City podwójna szansa 1-1 Sydney / Sydney +1,5
fortuna 1,99 / 2,43
Dla mnie Grand Finał to loteria, nie wiem, czy tłuste koty jakim stali się w ostatnich meczach Blues Sky, to przykrywka, czy faktycznie coś się w maszynie z Sydney pozacinało. Meczu z Glory nie liczę tam zrobili "swoje". City może im się postawić, może coach coś wymyśli bo przecież Sydney jest przewidywalne aż do bólu i schematyczne. Jeśli City zagra na 120% swoich możliwości i nie popełni błędu w defensywie, to kto wie? Czy uda im się przełamać historyczna dominację zespołu z Sydney? A jeśli już, to nie mogło by lepiej wyjść niż zdobycie tytułu przez Melbourne :) Osobiście jutro będę za City, bo mam już dosyć tej nudnej dominacji jaka fundują nam od lat Sky Blues :) Podsumowując typ jest życzeniowy więc symbolicznie na City po @2,75 pobieram dla lepszego oglądania... DW (podany też w konkursie do którego zapraszam) to 2-1, jak się bawić to na całego...
PS w ankiecie "kto wygra finał" głosy kibiców kształtują się 52 do 48% w stronę Sydney. Składy optymalne, do Sydney wraca Zullo, City dalej bez Jamiesona. Niech jutro wygra lepszy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney - Melbourne City 1:0 po dogrywce (0:0)
Połowa z najwyższą liczbą bramek? Druga połowa, @2,06 Fortuna / @2,09 Betsson


Doczekaliśmy się finału w australijskiej A-League, skład finału nie dziwi awansowały do niego dwie najsilniejsze ekipy, chociaż Sydney po corona pauzie słabiutko, pytanie czy odpuścili mając bezpieczną przewagę czy faktycznie coś tam się wypaliło. Z takich ala ciekawostek to Sydney nigdy nie obroniło mistrzostwa, rok temu wygrali, więc...czy w tym kolej na City, które jeszcze nie wygrało ligi? Ogólnie ciężki mecz do typowania jeśli chodzi o zwycięzcę, więc postanowiłem spróbować innej opcji, a mianowicie, że więcej bramek padnie po przerwie, sprawdziłem sobie tylko mecze po wznowieniu rozgrywek i tak, Sydney rozegrali 7 spotkań, w 4 więcej goli padło w drugiej połowie, a w 3 w pierwszej, natomiast City rozegrało tylko 4 mecze, w 3 z nich więcej goli zobaczyliśmy po przerwie, a w jednym było po równo. W tym okresie zagrali również jedno bezpośrednie starcie, które wygrało City, a bramki padły... w drugiej odsłonie. Ogólnie liczę, że z racji, że jest to finał to drużyny na początku skupią się raczej na defensywie, będzie badanie przeciwnika i piłkarskie szachy, które często można zaobserwować w tego typu spotkaniach, nie wykluczam wyniku bezbramkowego do przerwy, w drugiej jeżeli któraś już straci to przeciwnik nie mający nic do stracenia będzie musiał się odkryć i zaatakować, a to otwiera szansę na bramki z obu stron i mam nadzieję na overek, ale już po przerwie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +389
Do góry Bottom