>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Poniżej bramki z minionego weekendu:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-11-hyundai-a-league-1
Tutaj skrót Redsów gdzie było 0-0:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-wellington-phoenix-0
Kolejka 12
08.01. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
09.01. 09:50 Adelaide United vs Melbourne Victory
09.01. 12:00 Perth Glory vs Sydney FC
Więc z ciekawości co sądzicie o trzech X2 w najbliższych meczach?
Odpowiednio:
Gdyby nie Kurto, dałbym 1 na Wędrowców, oni są mega w...i, Nix niespodzianka do tej pory, ale czy utrzymają formę? edit. U Nixx nie będzie Sosy, Wędrowcy w optymalnym.
Edit2 WSW 2-3 jednak sparzylem się na live dając 1 i 2 raz grając przeciwko Nix i Filipowi notuje ⛔

Gdyby Redsi byli skuteczniejsi, to pomimo punktów, które Big V ostatnio &quot;wyrywa&quot; też bym dał 1, no może dnb. edit 2-0 ✅
W Perth 1x uważam za prawdopodobny. Ba, sam x też nie wygląda głupio. edit 3-1 ✅
Oczywiście trzeba składy poznać itd. ale to tak &quot;na sucho&quot;.
Slogany typu „to Australia, wynik może być każdy” tez są wyświechtane.
Ale niestety prawdziwe. Szczególnie to widać w tym sezonie. Wiem co mówię ???? Na razie tyle. Piszcie, komentujcie i do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Poniżej bramki z minionego weekendu:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-11-hyundai-a-league-1
Kolejka 12
08.01. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
09.01. 09:50 Adelaide United vs Melbourne Victory
09.01. 12:00 Perth Glory vs Sydney FC
Odpowiednio:
Gdyby nie Kurto, dałbym 1 na Wędrowców, oni są mega w...i, Nix niespodzianka do tej pory, ale czy utrzymają formę?
Gdyby Redsi byli skuteczniejsi, to pomimo punktów, które Big V ostatnio &quot;wyrywa&quot; też bym dał 1, no może dnb.
W Perth 1x uważam za prawdopodobny. Ba, sam x też nie wygląda głupio.
Oczywiście trzeba składy poznać itd. ale to tak &quot;na sucho&quot;.
Ale niestety prawdziwe. Szczególnie to widać w tym sezonie. Wiem co mówię ???? Na razie tyle. Piszcie, komentujcie i do zobaczenia ????
Wiem ze te slogany są prawdziwe ???? nawet w każdej lidze można ich używać ???? No ja w tym sezonie zdecydowanie za Perth ???? niech grają i wygraja ligę ????
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
To jutro btts łatwiutko? ;)
Fenixy niby na wyjazdach słabiutko, ale w ostatnim czasie coś tam grają, nawet pokazali... że w Melbourn da się strzelać bramki. Pierwsza połowa bardzo dobra z ich strony, akurat miałem wole to śledziłem, druga z kolei to mega dominacja gospodarzy i kompletna padaka w obronie Wellington. Jak jutro tak ma wyglądać ich obrona to ..
Nie wiem tylko jak WS się prezentują, ale grają u siebie i muszą gonić w tabeli. Ktoś się wypowie? Brać to 1.60?
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Kolejka 12
08.01. 09:50 WS Wanderers vs Wellington Phoenix
09.01. 09:50 Adelaide United vs Melbourne Victory
09.01. 12:00 Perth Glory vs Sydney FC
Ja mysle sobie tak.
Tulacze chyba w koncu wytulaja kolejne zwyciestwo. Z kim jak z kim ale z &quot;pastuchami&quot; Kiedy jak nie teraz no C&#39;mon. ⛔
Chlopaki z Poludnia napewno posladki zepna na kolegow zza miedzy ale czy to cos pomoze... Duze prawdopodobienstwo podzialu punktow. Ale oby Melbourne znow &quot;wyrwalo&quot; 3 punkciki.
Glory..? Jakis czase temu dalem im kredyt zaufania przeciwko SFC ale egzaminu nie zdali (1-2). Oni maja chyba jakis uraz jesli chodzi o Sydney. Mimo, iz kilka postow wczesniej pisalem ze ide lekko juz w kierunku przeciw SFC. Mysle sobie, ze oni lepiej radza sobie na wyjazdach bo tam wlasnie graja na boiskach a nie na krykieciskach. Moze to powoduje ze notuja chwilowo lepsze rezultaty. To jest kolejna szansa dla Perth na przelamanie. Ale pomiedzy nimi w AL remisu nie bylo od 10 spotkan?

No ja w tym sezonie zdecydowanie za Perth ???? niech grają i wygraja ligę ????
A bron Cie boze hehe. ;) VICTORY!!! Bron Honoru A-League i calej Australii :punch:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
„A bron Cie boze hehe. ;) VICTORY!!! Bron Honoru A-League i calej Australii :punch:„
Przepraszam nie umiem cytować jak Wy, wiec bede to robił w „starym stylu” ????

Jakiego honoru? Chyba nie w azjatyckiej lidze mistrzow? ????
Nie mam faworytów w Australii, nie chce zeby wyszło ze jestem jak
chorągiewka. Po prostu mam sympatie z ta czy inna druzyna. „Wczoraj” Sydney bo Mierzej i Bobo a „dzisiaj” Perth bo lubię gole ???? zdania nie zmienia ???? w tym roku „Go Glory!!” ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
WSW-Phoenix 3 single za niewielki kesz:
1. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,89 - 0,08j ✅ 6
2. bts @ 1,50 - 0,26j ✅ 2:3
3. WSW ov 7.5 RR @ 2,50 - 0,1j ⛔ 7

Widzę tu mniej więcej taki scenariusz:
Goście, którzy są w gazie dzielnie się trzymają, atakują z kontry. WSW cisną, nabijając rożne (Kurto parę razy paruje piłkę zmierzającą w światło bramki). Jedna z kontr Nixów kończy się zdobyciem gola. Od tej pory robi się nerwowo, sypią się kartki, WSW wali głową w mur (12 kornerów). Wreszcie w końcówce upragnione wyrównanie i mamy bts-a. Ot, taki poranny science fiction ;)
Dodam też, że sędzia Barreiro w tym sezonie daje radę. W większości pokrył (jak rasowy knurek) tę linię kartek ????

edit po 1 połowie (1:1, 2 ::zoltakartka:, 5 RR):
Scenariusz się sprawdza (no może wyrównanie trochę za wcześnie - ale bts siedzi). WSW chcąc zgarnąć pełną pulę muszą dalej cisnąć i 3 brakujące RR powinni nabić. A kartki? W wiekszości przypadków jak jest przynajmniej 1 do przerwy to taki bet siada - mamy 2.

Ale niewiele zabrakło do wielkiego szlemika. W drugiej połowie zapadli na niemoc narożną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kurto na 0 z tylu? A Riera znowu nie trafi karnego? ???? chyba nie, juz ostatnio nie strzelał po dwóch wcześniejszych pudłach ????
Na fortunie nie ma rogow. Może pojawia się na zywo, a może nie, różnie u nich to bywa. Ale myśle, ze warte grania. Ostatnio gospodarze sami nabijają powyżej 10 a meczach jest kilkanaście. Rzucam pomysł, ja wejdę na zywo jesli się pojawia ????
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam . W dzisiejszym meczu postawiłem takiego tripla :
WSW - wygra @ 2,15
WSW over 6 rzutów rożnych@1,8
Over 3 żółtka 1,4
W kreatorze zakładów daje nam ako 5,41.⛔
Powodzenia .
Ale to nic co odwaliłem na live dziś , pod koniec meczu przy prowadzeniu Nix-ów postawiłem remis i najwyższą linie rogów , kursy coś około 4,5 oba i .....nie zamknąłem zakładu . Jak ja usnę teraz f..ck .Brawo ja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
składy na dziś:


co gram?
gol Krishny - @2,9 - 0,2j ✅
un3,5 - @1,45 - 0,8j ⛔
-0,42j

Czemu under - ponieważ obrona Nixów z Kurto na bramce jest naprawdę mocna w tym sezonie, a z drugiej strony na wyjazdach zespół z Nowej Zelandii jakoś nie strzela za dużo bramek. Z drugiej strony WSW w ostatnim czasie kuleje w ofensywie...
Do tego dodaje gol Roya... nie strzelił już od 2 kolejek - może akurat dziś coś upoluje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
grendel 83K

grendel

Użytkownik
WSW-Phoenix 3 single za niewielki kesz:
1. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,89 - 0,08j
2. bts @ 1,50 - 0,26j
3. WSW ov 7.5 RR @ 2,50 - 0,1j

Widzę tu mniej więcej taki scenariusz:
Goście, którzy są w gazie dzielnie się trzymają, atakują z kontry. WSW cisną, nabijając rożne (Kurto parę razy paruje piłkę zmierzającą w światło bramki). Jedna z kontr Nixów kończy się zdobyciem gola. Od tej pory robi się nerwowo, sypią się kartki, WSW wali głową w mur (12 kornerów). Wreszcie w końcówce upragnione wyrównanie i mamy bts-a. Ot, taki poranny science fiction ;)
Dodam też, że sędzia Barreiro w tym sezonie daje radę. W większości pokrył (jak rasowy knurek) tę linię kartek ????
Prorok czy co . Twój scenariusz jak na razie się sprawdza.
 
Do góry Bottom