>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
PS 14.04.2018 CCM vs Jets 2:8 kojarzycie? ????
Pamiętam... aż zacząłem wspominać, ale zerknąłem na składy... O&#39;Donovan dopiero wraca do składu, Champness kontuzjowany, McGree w City, Jackson i Kutroubis w rezerwach, Duncan w Arabii Saudyjskiej... z tamtego składu tak naprawdę zagra 6 zawodników... może być zupełnie inny mecz (ale CCM gra jak gra, więc nie musi).
Ja mecz odpuszczam, jak dla mnie kolejka jest na plus i niech tak zostanie ???? .
Powodzenia grającym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Przeanalizowałem jutrzejszy typ pod kątem rzutów rożnych i wpadła mi w oczy interesująca prawidlowość. W większości meczów w tym sezonie, nawet z dużo wyżej notowanymi rywalami jak choćby Sydney, CCM nabija więcej rożnych niż rywale i w ilości większej niż 5. Natomiast Jets zupełnie na odwrót. To im rywale aplikują więcej kornerów. Więc mój typ na jutro wygląda tak:
CCM-Jets ov 5.5 RR @ 2,00 - 0,27j ⛔ 2


Goście przez długi czas gonili wynik, dlatego to oni bili rożne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Siema w meczu Central Coast Mariners - Newcastle United Jets może warto pójść w stronę rzutów rożnych, jak sądzicie?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja także przegapiłem pierwsza połowe.
Jest szansa ze Jets przycisna ?
Teraz biją głową w mur... Dla lepszego oglądania x2 po @ 2,1 ✅ ale symbolicznie, bo kopią się po czołach...
Edit live
Masz Pan, ja tu gadu gadu i 1-1 ????
Vargas się obudził i 1-2.
PS Mały ale plus, szkoda kibiców Marynarzy, w końcówce mogło być wyżej dla Jets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 559

dobryx

Użytkownik
Teraz biją głową w mur... Dla lepszego oglądania x2 po @ 2,1 ✅ ale symbolicznie, bo kopią się po czołach...
Edit live
Masz Pan, ja tu gadu gadu i 1-1 ????
Vargas się obudził i 1-2.
PS Mały ale plus, szkoda kibiców Marynarzy, w końcówce mogło być wyżej dla Jets.
Szkoda ze z rożnymi kiepsko.....Mogli jeszcze cos dorzucic
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Szkoda ze z rożnymi kiepsko.....Mogli jeszcze cos dorzucic
To kolejny sezon gdzie trudno coś ustrzelic. Kiedyś (a zaraz ze12 lat minie odkąd A-league oglądam) spokojnie można było rzucać na stół monety, ba dukaty się zdarzały. Karne, overy, bts-y, cornery... Teraz raptem drobne i miedziak czasem zawiruje... Do zobaczenia...
Skrót do dzisiejszego meczu, Marynarze dobici pod koniec ładną bramką Vargasa:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-newcastle-jets-0
Podsumowując taka se ta kolejka dla mnie, 2 live na ✅, po dzisiejszym meczu przedmeczowe rozpisy na ⛔ Został nam pojedynek Redsów w 2 dzień Świąt i to na live zostawiam ????
PS
Wszystkim miłośnikom Australii, kolegom i czytelnikom życzę z serca zdrowych, spokojnych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
plus:
Sydney FC
- na ciężkim terenie w Perth, przy ciężkich warunkach - upał, udało się zdobyć 3 punkty, prezentowali się lepiej od gospodarzy, potrafili być o krok przed przeciwnikiem i lepiej grali piłką.
Phoenix
- świetna druga połowa, przycisnęli Roar tak, że goście nie wiedzieli co się dzieje - widać w grze, że ostanie mecze mocno podbudowały morale i dało zawodnikom nowe siły.
Jets - miał być neutralny, ale, że druga połowa należała do nich, do tego to wyjazd i derby... stąd plus, minimalny ale jednak, ogólnie nie zachwycili ale zgarnęli 3 punkty.
neutralny:
Perth - zdobyli honorową bramkę, byli blisko remisu, jednak zagrali zbyt schematycznie - jednak chęci walki nie można odmówić.
Victory - wyrównane derby, może byli minimalnie gorsi, ale do zwycięstwa zabrakło nie wiele, nastawieni na kontry oddawali przeciwnikom pola i zostali za to ukarani.
City - prowadzili grę, lekko przeważali, ale brakowało skuteczności, rzutem na taśmę uratowali remis.
minus:
Roar - pierwsza połowa wyrównana z Nixami, i po niej na pewno należała się ocena neutralna, ale druga to już cofnięcie do obrony i błędy, które zaowocowały stratą bramek i stratą punktów.
CCM - walczyli tylko w 1 połowie, potem okazali się słabsi od przeciwnika i przegrali u siebie.
Po 9 kolejce:
Victory: 6,5
City: 5
Sydney: 4,5
Jets: 4,5
Phoenix: 2
Perth: 1
WSW: 1 (nie liczony jeszcze w 9 kolejce)
Adelaide: 0 (nie liczony jeszcze w 9 kolejce)
Roar: -2,5
CCM: -4
stan konta przed kolejką: -3,15j
Perth-Sydney
x HT - @2,1 - 0,3j ⛔ -0,3j
Phoenix - Roar
1 - @2,3 - 0,3j ✅ 0,39j
bts - @1,6 - 0,5j ✅ 0,3j
City - Victory
bts - @1,7 - 1j ✅ 0,7j
live Ov1,5 - @2,15 - 0,2j ✅ 0,23j
live 1 - @3,05 - 0,2j ⛔ -0,2j
Stan konta: -2,03

Kolejne święta przed nami, zatem wszystkim udzielającym się, jak i tylko zaglądającym do tematu życzę udanych, rodzinnych i wesołych Świąt.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
D 559

dobryx

Użytkownik
To kolejny sezon gdzie trudno coś ustrzelic. Kiedyś (a zaraz ze12 lat minie odkąd A-league oglądam) spokojnie można było rzucać na stół monety, ba dukaty się zdarzały. Karne, overy, bts-y, cornery... Teraz raptem drobne i miedziak czasem zawiruje... Do zobaczenia...
Skrót do dzisiejszego meczu, Marynarze dobici pod koniec ładną bramką Vargasa:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-central-coast-mariners-v-newcastle-jets-0
Podsumowując taka se ta kolejka dla mnie, 2 live na ✅, po dzisiejszym meczu przedmeczowe rozpisy na ⛔ Został nam pojedynek Redsów w 2 dzień Świąt i to na live zostawiam ????
PS
Wszystkim miłośnikom Australii, kolegom i czytelnikom życzę z serca zdrowych, spokojnych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
I co to bedzie dalej ?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Byly trener Sydney FC ma zostac niebawem trenerem WKS Slask, ponoc byl tam lubiany. Oprocz Majstra z SFC krolowal ze Sparta i Slovanem.Macie swoje zdanie na ten temat?
https://www.transfermarkt.pl/vitezslav-lavicka/profil/trainer/2859
Raz zdobył mistrzostwo A - league (bodajże w 2010), taki wypadek przy pracy ta Australia była ???? potem bez sukcesów na Antypodach, w Czechach ze Spartą chyba mistrza zdobył (2014?), jak dla mnie szału nie ma...
PS W konkursie pytanie chyba o nim przygotowywałem dlatego &quot;z bańki&quot; ???? &quot;świecę&quot; ????
edit. A nie to o Strace było (trenował Arkę), ale Czesi, Polacy, Australijczycy - świat jest mały...
edit2 O Tobruku nie wspomnę ???? Tam Aussie razem ze Szczurami Pustyni Szwabów napierdal...i aż miło - taka tradycja i przymierze ????
PS2 Jak zabrakło Szwabów to Angolom nosa ucierali, do dziś Polak jest w Australii &quot;lepiej&quot; widziany niż Angol ???? Więcej możecie sobie poczytać w bibliotece ???? Polecam wspomnienia z kampanii w Afryce Północnej kiedy 700 golasów australijskich przełamało obronę Osi i Montgomery miał problem im przypiąć ordery gdyż Kangury mieli tylko kapelusze, buty i karabiny ???? ???? Taki podobny temperament.. Ułańska fantazja na Antypodach... Dlatego po części to właśnie Australia mnie &quot;kręci&quot; ????
 
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Szczerze powiem nie kojarzę... ale patrząc po statach:
przyszedł do SFC w lutym 2009 - ratować SFC - SFC nie weszło do PO (zabrakło 2 pkt) - no ok... właściwie przyszedł już po lidze... miał sporo czasu na budowę zespołu na nowy sezon.
sezon 2009/2010 - 1 miejsce w sezonie zasadniczym, 1 miejsce w PO - dobry wynik
sezon 2010/2011 - 9 miejsce w lidze - do PO zabrakło 7 pkt - to sporo, a i wynik mocno słaby
sezon 2011/2012 - 5 miejsce - w PO odpadli w 1 rundzie - nie dotrwał do końca sezonu.
W sumie jak qowalsky6 już napisał szału nie ma. Zaczął dobrze, potem wtopa i zakończył przygodę z A-ligą. Skład SFC wtedy też jakiś taki bez nazwisk, które zapadły by w pamięci.
Z ciekawostek 2010/2011 to sezon w którym Besart podpisuje kontrakt z Roar i Roar przez kolejne 2 sezony rządzi w lidze - a obrona tytułu tam to wyjątek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Boxing Day
Reds vs WSW - składów jeszcze nie ma, na sucho idę w stronę Adelaidy (że przynajmniej nie przegra). Ostatnie 2 porażki z zespołami z Melbourne spowodowały, że ciśnienie na Coopers Stadium wyraźnie wzrosło. Gospodarze zapowiadają walkę od pierwszej minuty i uważną defensywę. A goście po nieszczęśliwych derbach gdzie z boiska wyleciał Janjetovic także ostrzą sobie zęby na 3 punkty. Do tego obaj niemieccy szkoleniowcy zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania. Podsumowując kierunek ode mnie to dnb na gospodarzy, dla których 3 przegrana pod rząd stanowiła by już problem, x takoż prawdopodobny, a i kurs przyzwoity. Z racji tego, że Boxing Day też ma swoje prawa ze stawkami nie ma co szaleć. Postaram się być na live, wtedy może coś jeszcze skoryguję, no i składy też ważna sprawa. Jeszcze raz Wszystkim życzę Wesołych Świąt i GL!
edit
A propos poniższej wypowiedzi to można dodać, iż w obu zespołach można zauważyć pewne podobieństwa. Trenerzy z Niemiec, ważne postacie w drużynie z Hiszpanii, w h2h (ogólnym) wyrównany w miarę bilans 1,x,2 obydwu teamów. Do tej pory w meczach z udziałem wspomnianych ekip zawsze padały te min. 2 bramki. Moim zdaniem jak Redsi &quot;zajmą&quot; się Rierą, to mają szansę wygrać. Co do bramkarzy w A-league, to patrząc na zastępców &quot;1&quot;, to o dziwo te młokosy wcale nie wypadają źle. Nie pamiętam aby po takich akcjach zastępcy zawalali mecz. Może jutro? Tak, czy siak podtrzymuję dalej kierunek dnb na gospodarzy. No asekuracyjnie może jakiś x za drobne (jakby co). Najlepiej być live... Nie znaczy to ofc, że 2 jest niemożliwa ???? W tej lidze każdy może wygrać z każdym i to łączy Antypody z naszą Ekstraklapą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Co do jutrzejszego meczu... ciężki wybór co zagrać.
Za Adelaidą przemawia:
- własne boisko
- WSW zagra rezerwowym bramkarzem, który tak naprawdę nawet w League Two za dużo nie grał
- mają sposób na zespoły z Sydney
- chyba są ciut lepiej zgrani
Za WSW:
- dobry początek meczu z Sydney FC
- bardzo mocni przy stałych fragmentach
- na papierze lepsza jedenastka
Oba zespoły ostatnie mecze przegrały i dlatego na pewno zawalczą o wygraną. Jak dla mnie to ewentualna gra w momencie jak będą składy albo i live. W tym momencie skłaniam się lekko w stronę Adelaidy.... ale może bts?... sam na razie nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida, Boxing Day, teraz 34*Celsjusza (do meczu spadnie do &quot;tylko&quot; 32 ???? Jakbym w Święta miał biegać za ⚽ w takiej temperaturze, to byłoby słabo... Pojawiły się pierwsze info o przedmeczowych kadrach. Do nieobecnego wspomnianego goalkeepera Wędrowców dołączył takoż Soitrio, tak, że strata jest. U gospodarzy bez jakiś kadrowych niespodzianek. Kursy lekko poleciały na The Reds, ale to naturalne w takich konfiguracjach. Pozostaje czekać na pierwszy gwizdek...
PS Sondaż internetowy &quot;daje&quot; 56% na zwycięstwo Adelaidy, ale to należy traktować zabawowo ofc...
 
Do góry Bottom