>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 744K

majekx

Znawca A-League
na razie SFC wygląda lepiej i zasłużenie prowadzi...
jeszcze w pierwszej połowie oba zespoły miały po setce... wynik HT: 0:1
ogólnie SFC grało składniej i lepiej przewidywało co przeciwnik zrobi. Gol trochę przypadkowy, ale to gol.
x HT - @2,1 - 0,3j ⛔
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem skąd parcie na remis hehe jeden rzucił reszta poszła
Możesz rozwinąć wypowiedź? Dla tych co nie oglądają/nie oglądali poniżej highlights
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-perth-glory-v-sydney-fc-0
Polecam 93 min., mecz był jak najbardziej na remis, polecam też przejrzeć staty (komu obraz przeszkadza) i chociaż go dziś w singlu nie miałem i nie podawałem (za to w rozpisie jak najbardziej jak wcześniej pisałem) to rozumiem tych, którzy poszli w taki wynik. Dużo nie brakowało... A śmieszkom i co najmniej 5-krotnym tematycznym bankrutom stanowcze nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Możesz rozwinąć wypowiedź? Dla tych co nie oglądają/nie oglądali poniżej highlights
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-perth-glory-v-sydney-fc-0
Polecam 93 min., mecz był jak najbardziej na remis, polecam też przejrzeć staty (komu obraz przeszkadza) i chociaż go dziś w singlu nie miałem i nie podawałem (za to w rozpisie jak najbardziej jak wcześniej pisałem) to rozumiem tych, którzy poszli w taki wynik. Dużo nie brakowało... A śmieszkom i co najmniej 5-krotnym tematycznym bankrutom stanowcze nie ????
Mistrzu coś Cie zaboło widzę. Chcesz pogadać zapraszam na priv - póki co Ty jesteś stratny na remisie a ja wyszedłem na 0 z Australii. Życzę powodzenia w dalszym &quot;typowaniu&quot;. Hehe dużo nie dużo w buchmaherce nie ma takiego pojęcia. Wygrywasz lub przegrywasz a nie płacz że było blisko. Za blisko nie ma hajsu. Simple.
Do usłyszenia niebawem.
Zapraszam na priv zobaczymy jaki tam jesteś mocny.
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:

Phoenix - Roar

1 - @2,3 - 0,3j ✅
bts - @1,6 - 0,5j ✅
Nixi ostatnio po ciężkim (dla oka meczu) wygrali z CCM. Tym razem przeciwnik trochę trudniejszy.. ale czy na pewno nie do ogrania? Gospodarze po remisie z Perth i wygranych z SFC i CCM na pewno są mocno podbudowani i w bojowych nastrojach. Z drugiej strony Roar to zespół walczaków i o ile znowu nic głupiego nie odwalą w typie głupiej czerwonej kartki to powinni powalczyć, a może i coś ustrzelić.

City - Victory

bts - @1,7 - 1j ✅
Derby Melbourne. Oba zespoły o świetnych spotkaniach w poprzedniej kolejce a więc i w gazie.... mam nadzieję będą tu bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Mistrzu coś Cie zaboło widzę. Chcesz pogadać zapraszam na priv - póki co Ty jesteś stratny na remisie a ja wyszedłem na 0 z Australii. Życzę powodzenia w dalszym &quot;typowaniu&quot;. Hehe dużo nie dużo w buchmaherce nie ma takiego pojęcia. Wygrywasz lub przegrywasz a nie płacz że było blisko. Za blisko nie ma hajsu. Simple.
Do usłyszenia niebawem.
Zapraszam na priv zobaczymy jaki tam jesteś mocny.
Zupełnie niepotrzebne słowa.
Qowal nie &quot;typuje&quot; tylko typuje. Poza tym dzieli sie tu często merytorycznymi informacjami stąd atak na niego bardzo mnie zaskakuje. Wygląda na typowy hejt. Nie chcemy tu tego.
Coraz mniej jest tematów na forum gdzie hejterzy się nie udzielają, a ten tu temat australijski należał właśnie do takiej rzadkości. Ludzie tu dzielą się przemyśleniami , a do tego dobrze bawią, nawet mimo czasem rozbieznych typów gdzie po meczu wychodzi, że ktoś trafił a kto inny - nie. Dostosuj się, proszę , a sparingpartnerów do bluzgów, nawet na priw, szukaj gdzie indziej.
Bez odbioru.
m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
drif 17,9K

drif

Użytkownik
Bedzie niestety szybko i bez analizy bo z tel pisze.
Derby Melbourne beda zapewne zaciete. Smaczku dodaje ze Victory moze dzis zasiasc na fotelu lidera po wczorajszej wpadce Perth.
Pierwsze co myslalem to win Victory a pozniej pomyslem zeby zagrac kartki. Tam zawsze iskrzy i przed swietami dzis napewno bedzie sie dzialo. Niestety Bet365 wystawil wysoka linie bo over 5.5 za @1.83
Z powodu troche ograniczonego czasu dzis lekko
Victory win @2.2 Bet365 1/10 ⛔
Over 5.5 cards @1.83 Bet365 1/10 ⛔
Powodzenia!
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
▶✅✅:bomb:Witam , wczoraj nie dałem rady nic wymyślić , to może dziś coś podam . A więc tak
Phoenix -Roar
rogi over 11,[email protected]
btts@1,61
City-Victory
x@3,3
Ako 10,12.
Jak zauważył kolega majekx tylko te dwie drużyny grają jeszcze dość mocno skrzydłami , i nabijaja sporo rogów , a remis w drugim meczu gram bo to derby a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami .
Chociaż dawno remisu pomiędzy tymi zespołami nie było.
Powodzenia wszystkim grającym.
Wesołych Świąt wszystkim i mniej spinania posladow co nie którym .
W końcu , Australijski Santa Claus dał dziś dobre prezenty, dzięki majekx i qowalsky oraz reszcie typerow za bezbłędne naprowadzanie na te mecze.
Wesołych Świąt raz jeszcze wszystkim grającym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mistrzu coś Cie zaboło widzę. Chcesz pogadać zapraszam na priv - póki co Ty jesteś stratny na remisie a ja wyszedłem na 0 z Australii. Życzę powodzenia w dalszym &quot;typowaniu&quot;. Hehe dużo nie dużo w buchmaherce nie ma takiego pojęcia. Wygrywasz lub przegrywasz a nie płacz że było blisko. Za blisko nie ma hajsu. Simple.
Do usłyszenia niebawem.
Zapraszam na priv zobaczymy jaki tam jesteś mocny.
W zasadzie mógłbym odpowiedzieć Ci złośliwie cytując wers po wersie Twoją wypowiedź, mógłbym &quot;udowadniać&quot;, &quot;bronić się&quot; i &quot;odpyskowywac&quot; lecz ogranicze się do lapidarnego i krótkiego przesłania: może czas już na Robin.Off...? ???? Po tylu bankrutach jakie masz na koncie wypadałoby przemyśleć sprawę. Nieprawdaż?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Wellington kopanina póki co w sam raz na remis ht ✅ co za drobne pobieram. Na koniec taki wynik też mnie by nie zdziwił. GL!
Edit
Kopanina ze wskazaniem na Nix, Roar stracili bramkę z d... po samobóju, potem w doliczonym Kurto bez szans po ładnym strzale Silvy. Mimo goli słabe widowisko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
W meczu derbowym idę w kierunku, jaki wskazał kolega Drif - czyli over kartkowy. Wprawdzie Unibet wystawił linię 4.5, ale kurs jest na tyle niski, że nadaje się tylko do taśmy. Pobieram więc over 5.5. Ciekawostką jest fakt, że sędzia dzisiejszego meczu - Evans - prowadził już pierwszy pojedynek w bieżącym sezonie między tymi ekipami i pokazał 6 kartek. Dlaczego nie miałoby być podobnie ?
MC-MV ov 5.5 ::zoltakartka: @ 1,90 - 1j ⛔ 5

sprostowanie:
Przepraszam, wprowadziłem w błąd. Sędzią wspomnianego meczu był Kurt Ams. Evans był wtedy czwartym sędzią, co nie zmienia faktu, że też lubi pokazać żółtko. Dodam jeszcze, że ov 5.5 został pokryty w pięciu z sześciu ostatnich pojedynków derbowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Mimo goli słabe widowisko
a mi się podobało. Gospodarze przeważali przez 90 min... może w pierwszej minimalnej i remis ok... ale w drugiej to już całkowicie wsiedli na Roar.Zagrali znacznie lepiej niż tydzień temu z CCM, a gol Singh&#39;a dobrze obrazuje postawę gości w tym spotkaniu.... aaa no i Williams w końcu coś ustrzelił.
Pora na derby derby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Żeby nie było off-top...
Melbourne City - Melbourne Victory, rzut karny, @3.75
Melbourne City - Melbourne Victory, rzut karny przyznany i niewykorzystany, @15.00
(Williamhill)
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
W Melbourne po pierwszym kwadransie 0:0. Oba zespoły atakują ale jak ba razie króluje &#39;rozregulowany celownik&#39;.
I jeszcze jedno, małe spostrzeżenie.. w Nowej Zelandii mecz się kończył po zmroku przy pełni księżyca, mecz w Melbourne startujący 30 min później zaczyna się w słońcu... niewiele lig to oferuje ;)
30&#39; szanse są z obu stron, piłka szybko znajduje się pod jedną i pod drugą bramką.. ale jak narazie nadal 0:0
HT większość 1 połowy wyrównana, końcówka to przewaga City. Ciągle 0:0 chociaż okazje były.
Zagrajmy zatem live:
HT 0:0
Ov1,5 - @2,15 - 0,2j ✅
1 - @3,05 - 0,2j ⛔
55&#39; Zupełnie zagubiona obrona City i z najbliższej odległości Toivonen daje prowadzenie V - 0:1
70&#39; obraz gry niewiele się zmienił. Do bramek brakuje precyzji, bo okazje są z obu stron.
90&#39; 4 minuty doliczone... zdecydowanie to mecz strzałów za stadion.
92&#39; Vidosić 1:1... wrzutka w pole bramkowe na aferę i gol po zamieszniu.
FT 1:1
Bohaterem kolejki jest grendel ???? ... ako piękne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Skrót derbów w Melbourne szczęśliwe dla City:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-city-v-melbourne-victory-1
A tutaj wydarzenia z udziałem Nix, po nudnej 1 ht z x (1-1), w drugiej padały fajne bramki dla gospodarzy.
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-city-v-melbourne-victory-0
Jutro F3 derby, czy Rozbitkowie28 się podniosą? Ostatni mecz wygrany w Gosford był w lutym br. ???? A Jets, którzy do tej pory zawodzą? Jak mi się uda być na live, to może coś skrobnę w trakcie.
PS 14.04.2018 CCM vs Jets 2:8 kojarzycie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom