>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Dzięki... Spora różnica.. można było brać u 2 buków przeciwne typy.. win-win :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +761
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Dzięki... Spora różnica.. można było brać u 2 buków przeciwne typy.. win-win :)
Nie znajdziesz lepszych kursów niż na Betfair. Czasem surebeta da radę zrobić w minutę w zależności co dzieje się na boisku. Ale ogolnie różnica kursów to około 2 grosze max 5 a u Ciebie na tym przykładzie różnica to 35 groszy - kosmos. Nic powyżej 30 nie jest kompletnie akceptowalne i dajesz się kroić
 
Otrzymane punkty reputacji: +533
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Brak pomysłów co do typowania zwycięzców , idziemy w kartki ;
Filip broni karnego BRAWOOOO !!! Ale byki bez pomysłu na grę , ciężko to widzę .
Bulls over 4,5 żk @ 2.55

Byki strzelą @ 3.45
Germain strzeli @ 9.25

SRY
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1627
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Bez tytułu.png

Co my tu mamy na jutro , w ramach zaległej 12-ej kolejki starcie gigantów 🤣
i @ 3.50 na WSW dlatego ,że City ledwo wygrało z Nix 1:0 !

Ja pobieram ten tłusty kurs na Wędrowców,od początku sezonu wyglądają lepiej
od Obywateli a to ,że mają lekki dołek wcale nie stawia Ich na straconej pozycji.

WSW win @ ~ 3.45
Któraś z drużyn strzeli rzut karny @ 2.75
Betclic
Post automatycznie złączony:

Bez tytułu.png

Co my tu mamy na jutro , w ramach zaległej 12-ej kolejki starcie gigantów 🤣
i @ 3.50 na WSW dlatego ,że City ledwo wygrało z Nix 1:0 !

Ja pobieram ten tłusty kurs na Wędrowców,od początku sezonu wyglądają lepiej
od Obywateli a to ,że mają lekki dołek wcale nie stawia Ich na straconej pozycji.

WSW win @ ~ 3.45
Któraś z drużyn strzeli rzut karny @ 2.75
Betclic

qowalsky6 qowalsky6 Tu był wałek już przed meczem a ja się dałem nabrać.Dobrze , że szybka reakcja na Over 5,5 pokryła straty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1630
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
odważnie... bardzo odważnie... zwłaszcza jak patrzę na tabelę i te potknięcia WSW z SFC. Pewnie bym brał win gości, bo jak napisałeś snajp snajp - kurs fajny, męczarnie City w ostatnim meczy z Nixami... Tylko, ja mam teorię, że WSW oddaje miejsce w top 6 na rzecz obywateli... Dlatego tylko będę się przyglądał... GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1401
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Tylko, ja mam teorię, że WSW oddaje miejsce w top 6 na rzecz obywateli.
Może być i tak ale znając SZP. to walnął w stół i powiedział " Dość Panowie ,jesteśmy 6 pkt do tyłu ,bierzemy to i sam postawił bańkę na swoich fixiarzy. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1295
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, ja Was pogodzę, obaj się mylicie 😉 I to wcale nie WSW (jak "już") odda miejsce dla City w Top6... Choć miasto się zgadza, bo będzie to inny zespół z Sydney... No chyba, że finalnie Pan Li odjeb.... numer życia 😄 ale na razie ciiiii.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2099
Lukasz1988!! 531K

Lukasz1988!!

Użytkownik
No to i ja coś dorzucę panowie od siebie . Ja tu widzę dużo strzelania i jednak wygrana Obywateli.

Melbourne City Vs WSW
City win @1,83
Over 2,5 @1,53
Over 3,5 @2,20
BTS I over 2,5 @1,73
BTS I over 3,5 @2,45
City gwałci 6:0 w 77'. Ehh , a miałem iść jeszcze w overy 4,5 i City I overy...
Spróbuję w 79' przy 6:0
Over 6,5 @1,85
83' 7:0
Delikatnie over 7,5 @3,75
7:0 FT. Czutka była dobra na city I strzelanie . Szkoda ,że z jednej strony tylko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3549
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
City vs WSW, mega podejrzany mecz, ht x po @ 1,95 za drobne pobrałem - dla sportu... Tu będą wałki jak nic... GL!
Edit
Dobra 2-0, czyli gangbang WSW trwa, no to Pan Li chyba sprzedał udzialy i tytuł prezesa Wedrowcow... Typ na minus mimo, że z 10 min. zostało ht....Nie wierzę, że Rudan nie uczulal aby nie zostawiać miejsca Ugarkovicovi na dosrodkowania. A oni co? No proszę...
Edit 1
4-0, przy zadnej nie zawinił bramkarz, zdążyłem jeszcze przed golem pobrać over 5,5 ...
Zaraz to w ht chyba zrobią :)
Edit 2
@majexa teoria 10/10 się sprawdza...
Edit 3
Rudanowi nerwy puściły, 5 zmian po przerwie, nie dziwię się, wszystkich bym oprócz Thomasa wyjeb... z boiska.
Aaa, Ugarkovic 2 asysty, nosz k...
Edit 4
6-0, over siedzi, nawet Maclaren sobie strzelił :) i 7-0, niestety Thomas też do wyjeb... :) Wszyscy won... :)
Edit 5
Mark Rudan po 7-0 powinien podać się do dymisji. Od dziś mamy nowy klub: WSW70...
Oho, telefon od Pana Li: "qowal - san to był mecz, co? hihihi...".
Ten Stary Żółty Pies zawsze ma humor zasr... jeden...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2297
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
odważnie... bardzo odważnie... zwłaszcza jak patrzę na tabelę i te potknięcia WSW z SFC. Pewnie bym brał win gości, bo jak napisałeś snajp snajp - kurs fajny, męczarnie City w ostatnim meczy z Nixami... Tylko, ja mam teorię, że WSW oddaje miejsce w top 6 na rzecz obywateli... Dlatego tylko będę się przyglądał... GL
trafna teoria Boss

ja czekam do okolo 75' i gram over - w meczu City od 5 spotkań nie padła bramka w końcówce meczu co jest jak na Australię bardzo rzadko spotykane ( chyba ze w 74' padnie bramka to będę musiał przemyśleć typ )

46' trener gości już widzi ze mecz przegrany i zrobił 5 zmian w przerwie.

73' i 5:0, kursy na over nadal niskie circa 1.6 -> czekam...
78' i 6:0 ale ich grzmocą -> kurs odpowiedni ale już odpuszczam :/
83' 7:0, trzeba było grac 🙄

Lukasz1988!! Lukasz1988!! - racja
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
Lukasz1988!! 531K

Lukasz1988!!

Użytkownik
trafna teoria Boss

ja czekam do okolo 75' i gram over - w meczu City od 5 spotkań nie padła bramka w końcówce meczu co jest jak na Australię bardzo rzadko spotykane ( chyba ze w 74' padnie bramka to będę musiał przemyśleć typ )

46' trener gości już widzi ze mecz przegrany i zrobił 5 zmian w przerwie.

73' i 5:0, kursy na over nadal niskie circa 1.6 -> czekam...
78' i 6:0 ale ich grzmocą -> kurs odpowiedni ale już odpuszczam :/
Baqu Tu nie było na co czekać . Dla mnie to tu jeszcze padnie 7 ,a może i 8.
 
korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Panowie, ja Was pogodzę, obaj się mylicie 😉 I to wcale nie WSW (jak "już") odda miejsce dla City w Top6... Choć miasto się zgadza, bo będzie to inny zespół z Sydney... No chyba, że finalnie Pan Li odjeb.... numer życia 😄 ale na razie ciiiii.....
Może i coś w tym jest, jakby nie patrzeć po tym meczu Melbourne wychodzi z ujemnego bilansu bramek, a przy równej ilości punktów, może mieć znaczenie.. :))
 
Otrzymane punkty reputacji: +303
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, ja Was pogodzę, obaj się mylicie 😉 I to wcale nie WSW (jak "już") odda miejsce dla City w Top6... Choć miasto się zgadza, bo będzie to inny zespół z Sydney... No chyba, że finalnie Pan Li odjeb.... numer życia 😄 ale na razie ciiiii.....
No chyba właśnie na naszych oczach Pan Li odpier... numer życia.
City vs WSW 7-0... Ma rozmach sk....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2808
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Bez tytułu.png
Ja nie będę nic mówił ale idę za ciosem :

WU wygra @ ~ 4.50

Ja nie wiem czy to WU jest takim pechowcem czy nieudacznikiem, wracają do tego co miało miejsce parę spotkań wcześniej ; muszą coś spitolić w drugiej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2592
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Te mecze w środku tygodnia to mnie wykończą... na razie się przyglądam, ale niespodzianki nie wykluczam... a tymczasem składy:



W WU brakuje Danzakiego w Victory Rodericka... Tak naprawdę to ten mecz pokaże na ile prawdziwy jest ten wzrost formy WU.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2363
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Powodzenia dzisiaj Panowie 💪

Przed chwilą gruchnęła wiadomość o nowym klubie z Auckland. Czy to połączenie przyniesie sukces? 😎 1000003602.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1939
Do góry Bottom