>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Fajne te derby Sydney, czailem się na bts przy 0-4 :), tu nie zdążyłem napisać... Honorowa już jest 1-4, a coś mi mówi, że to chyba jeszcze nie koniec 😉
Edit
Eee 1-4 zostało choć w 93 min. Redmayne jak za najlepszych lat uchronił Sky Blues od utraty gola... Ale i tak w porownaniu do zakończonych wcześniejsze derbow F3 w Newcastle, to był fajny meczyk. Aaa i wszystkie gole strzelali gracze gości. Taka ciekawostka 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2832
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
Ale meczycho na SKY Stadium,Nix zasłużenie prowadzą po pięknej kontrze w 34 ' ;) ,ale Reds łatwo skóry nie sprzedają dlatego : BTS @ 1.65 over 2,5 @ 1.93
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3349
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Qrde tu już powinny być ze trzy bramki minimum ale coś skuteczność szwankuje, trzeba było w rożne iść, wczoraj również, tych to nie brakuje ;]
uparłem sie na undery ostatnio, spróbuję raz jeszcze:
poniżej 2.5 - 1.70
E: i karny za chwilke qtwaaaaaa ;] 1:1
 
Ostatnia edycja:
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
Reds wybite z rytmu , lekko Nix (-2,5) @ 4.9

87' słupek ratuje Reds a to załatwiło by ten HC no ale cóż mamy
3:2 .To był jeden z tych meczów, które lubimy w AL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +760
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
@ 1.88 na Roar przy 1:0 to ja pobieram.
Post automatycznie złączony:

1. połowa. Liczba żółtych kartek over 1,5 @ 2.15 (jest jedna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3615
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
Wchodzi O'Shea J. i Mileusnic N./// Roar (-1,5) @ 4.00

Czułem ,że to spitolą.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
arvo ekipa - wiem ze to troche nie na temat ale za sprawą

lokalnych leśnych dziadów ;-) budujemy tutaj pozytywna kangurza 🦘 społeczność wiec pomyślałem sobie ze będzie to ciekawa - smaczkowa informacja odnośnie 🇦🇺



Harry Kewell blisko półfinału Ligi Mistrzów Azji. Dziś 2:1 w Chinach z liderem Chinese Super League Shandong Taishan. Yokohama to ostatnio ulubiony klub trenerów: 2018-21 Ange Postecoglou 2021-23 Kevin Muscat 2023- Harry Kewell Rewanż za tydzień w Japonii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1591
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
arvo ekipa - wiem ze to troche nie na temat ale za sprawą

lokalnych leśnych dziadów ;-) budujemy tutaj pozytywna kangurza 🦘 społeczność wiec pomyślałem sobie ze będzie to ciekawa - smaczkowa informacja odnośnie 🇦🇺



Harry Kewell blisko półfinału Ligi Mistrzów Azji. Dziś 2:1 w Chinach z liderem Chinese Super League Shandong Taishan. Yokohama to ostatnio ulubiony klub trenerów: 2018-21 Ange Postecoglou 2021-23 Kevin Muscat 2023- Harry Kewell Rewanż za tydzień w Japonii.
Taaa z Jurkiem Dudkiem w 2005 r ograli Milan przegrywając 0:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +761
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
Już za nie długo CCM w Pucharze AFC.
Forma jest,powinni Ich ograć lekko ale @ na win daremne.
Dlatego za drobne próbuję takiego wariata.

Central Coast Mariners FC - Odisha FC

1-15 min.Marynarze win @ 3.36
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1621
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
Już za nie długo CCM w Pucharze AFC.
Forma jest,powinni Ich ograć lekko ale @ na win daremne.
Dlatego za drobne próbuję takiego wariata.

Central Coast Mariners FC - Odisha FC

1-15 min.Marynarze win @ 3.36
cisną i cisną tych hindusów ale skuteczność szwankuje, czas cos ugotować 🍜

Central Coast Mariners 0-0 Odisha
31'
Over 0.5 HT 💰
2.02
Betfair


idealnie 36' 1 - 0 Mikael Doka (Nisbet J.)

snajp snajp z mojego doświadczenia nie warto czekać na takie kursy bo pociąg juz odjedzie, jak jestes przeświadczony ze cos wejdzie lepiej brac cokolwiek powyzej 1.95

gospodarze dobrze graja, moim zdaniem będą chcieli pocisnąć jak się da na maksa przed meczem w Indiach.


52' 2 - 0 Roux S. (Edmondson R.)

gospodarze siedli po drugiej bramce, chyba ten wynik ich satysfakcjonuje tym bardziej ze widac roznice klas - jest mecz w Indonezji wiec raczej juz spasuje granie niczego tutaj ewentualnue under 2.5 FT.

77' 3 - 0 Mikael Doka (Rzut karny)

89' 4 - 0 Ronald Barcellos (Mikael Doka)

dobrze ze nie grałem, gdyż rozjechali hindusa na mjentko, niestety zagrałem indonezje która tez nie weszła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2283
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
Jutro WSW vs WU

Czy Wędrowcy po ostatniej wtopie z Sydney są w stanie bez Antonssona pokonać,grające w kratkę ale coraz lepiej WU ? Pod koniec stycznia udało Im się wygrać z WU na wyjeździe 1:0 ale wtedy to w/g mnie było całkiem inne United.Obym się nie mylił ale myślę , że jest okazja aby się postawić wielkiemu WSW , może nie pokusić się o wygraną ale remis jak najbardziej w zasięgu.
Sędzia Abraham - gwizdał 12 spotkań w tym sezonie 7 karnych. W meczch WSW często oglądamy karne ( Ci to zawsze coś odje....),w United dużo młodzieży o jakikolwiek błąd nie trudno.
Tu będzie underowo , 0:0 / 1:1

Proponuję :

remis @ 4.10
uder 2,5 @ 2.52
W obu połowach padnie poniżej 1.5 gola @ 3.30
Zawodnik otrzyma kartkę // Joshua Risdon @ 2.88
Pierwszy zawodnik z kartką // Joshua Risdon @ 8.00
Kursy Betcris
GRUBO
Karny w meczu @ ? (przeszukałem kilka buków,na razie brak takiego zakładu )
W razie obrania złych kierunków , będziemy oczywiście "gotować " coś live :)

Po 1-szej połowie wyglądało wszystko ok .
Dzisiaj niestety straty , ale za to WU pozytywnie. A kusiło po 1:1 pograć Unitet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1622
majekx 766,6K

majekx

Znawca A-League
Na jutro WSW - WU

Nie zgadzam się z snajp snajp 'em. WSW u siebie, po tym czym zakończyly się derby... Do tego patrząc na tabelę... Wg mnie gospodarze powinni zdemolować WU, inaczej kibice wywiozą ich na taczkach... A gdzie minus? Taki, że to może być jakiś większy plan i WSW zwolnili miejsce w top 6 na rzecz City.. to by był dopiero wałek.

Ja jednak wierzę w czystość tego sportu i biorę za średnią stawkę:

1 - @1,72 1:3

I za mniejszą stawkę:

1 ha-1,5 - @2,75

Tylko jak by ktoś chciał iść ślepo razem ze mną w ww kierunku - popatrzcie na moją passę z ostatnich typów... Powrót może być na tarczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1390
majekx 766,6K

majekx

Znawca A-League
Poniżej zapowiedzi jedenastek, które zobaczymy dziś na boisku:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1481
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
Poniżej zapowiedzi jedenastek, które zobaczymy dziś na boisku:
wow Sonny już gra i to w ataku! Posadził Antonssona na ławce. Czuję że namiesza w tej lidze.

Zgadzam się w typowaniu z majekx majekx - gospodarze to biorą... no chyba że goście pierwsi strzela dwie bramki 🤪

Ooo dzięki qowalsky6 qowalsky6 ! Tego nie zauważyłem. W bramce gości rezerwowy ogór a na ławce bramkarz dzieciak.

Patrząc na wszystkie powyższe argumenty biorę już przed meczem
Western Sydney Wanderers v Western United
Wanderers -1 po 2.35 Betfair totalne dno zagrali gospodarze, bez ambicji.


przemyślenia po 20'
goscie przyjechali tu jednak po 3 punkty ostro atakują i sa strasznie nieporadni. gospodarze inteligentnej no i szybkie konterki, Sonny juz wylozyl jednemu kangurowi piekna patelenke ale oczywiscie chlop walnal z calej sily w kosmos...

31' Daniel Penha co za grajek ! piękne kółeczko teraz, wyprowadzenie i podanie ale bramkarz gospodarzy szybszy.
32' ależ fart gospodarzy United mega szansa
33' i kolejny strzal gosci po kontrze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1292
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
WSW vs WU
Gospodarze "powinni" być zmotywowani po laniu w derbach, czas na zabawy Pana Li (honorowego prezesa WSW) z tabela też powoli "powinny" dobiegać końca. Pytanie na dziś, czy to będzie ten mecz? Dla mnie zostaje live...
Ps
Rada dla Rudana :) gratis, Marko w bramce WU stoi dziś Sutton, goalkeeper bez doświadczenia, każ chłopakom walić z dystansu 😉... Nie ma za co.
Edit
To nie był "ten" mecz ewidentnie.
Ft 1-3, czyli SZP nie pier... niczy się w tańcu, kolejna porażka WSW, a prowadzili tradycyjnie w meczu... Co do strzałów z dystansu to były ale pilka szła w kosmos, cóż może trzeba wiecej trenować?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2226
snajp 525,4K

snajp

Użytkownik
Czerwona w meczu @ 4.65 ,fixiarze Pana li coś spitolą i będzie 1:1 :)
Post automatycznie złączony:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +531
Do góry Bottom