>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 766,3K

majekx

Znawca A-League
Patrząc na to co się dzieje na boisku to ja naprawdę, szczerze, mam nadzieję, że przyczyna, że nie ma jeszcze 1:1 jest taka, że WU nie chce strzelić gola niż to, że ma pecha...

no i klops... właśnie strzelili



\\edit
WSW chce to wygrać 1 bramką... jak stracili na 1:1 to się obudzili i coś zaczęli biegać... ehhhh

\\edit2
nie chce wygrać... fatalna passa trwa w najlepsze a ja wracam na tarczy...

\\edit3
i skończyło się na 1:3.. WSW oddaje miejsce w plaoffach na rzecz City? na razie uchylają drzwi i się uśmiechają do obywateli. Posada Rudana wydaje się mniej pewna. A kibice zaraz po końcowym gwizdku pokazali co myślą o wyniku i postawie gospodarzy...
 
Ostatnia edycja:
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
Patrząc na to co się dzieje na boisku to ja naprawdę, szczerze, mam nadzieję, że przyczyna, że nie ma jeszcze 1:1 jest taka, że WU nie chce strzelić gola niż to, że ma pecha...

no i klops... właśnie strzelili



\\edit
WSW chce to wygrać 1 bramką... jak stracili na 1:1 to się obudzili i coś zaczęli biegać... ehhhh
gotujemy cos szefie ! musi byc over 2.5 musi... czekamy na kurs i jedziemy z tym koksem ⚒

poszly konie po betonie !

Western Sydney Wanderers 1-1 Western United
75'(HT 0-0)
Over 2.5 brawo, mimo ze goście to cieniasy to gryźli trawę dzisiaj = zasłużone zwycięstwo.
2
Betfair


81' ale ich pogonili, nawet dziadek Nikita strzelił 1:3

chciałem pochwalić snajp snajp - za typ, ale teraz patrze ze miał under i remis, tacy z nas zajebiści typerzy ze nikt nie trafił nic przed meczem :LOL:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1326
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
Teraz zrobi się nerwowo i to czerwo wejdzie
hehe 1:3 grubo :)

Clisby ewidentne czerwo za ten faul.
zgadzam sie w 100%, Jacek do bazy powinien zjechać, ale te sędzia cos przestał dawać czerwone Australia - B. Abraham - Profile with news, career statistics and history - Soccerway



Penha goes 𝙋𝙊𝙒 💥 - zdecydowanie zawodnik meczu.

p.s.
majekx majekx - serio tak to wyglądało jakby oddali.

snajp snajp louisarmstrong louisarmstrong qowalsky6 qowalsky6 - mam nadzieje, ze zostajecie na mecz w Perth za 14 minut !

isztwan isztwan wpadaj tez 🥡
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +761
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Proponuję typ na jutrzejszy mecz Perth Glory - Newcastle Jets over 3 lub over 3,5. Ostatnie 4 mecze pomiędzy nimi to ten over 3,5 za każdym razem został pokryty. Obydwie drużyny notują ostatnio wysokie wyniki. Mam taką czutkę że tu znów będzie wysoki wynik. Perth u siebie ma średnią 4.1 gola na mecz natomiast Newcastle na wyjeździe 3,9. Do tego dochodzi możliwy brak podstawowych obrońców w składzie Perth.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1923
snajp 524,6K

snajp

Użytkownik
Wygląda mi na to ,że Nixiary to biorą. Nix win 3.30 🥳
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1371
majekx 766,3K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

zacznę od pomysłu od M mario-1988
Perth - Newcastle

ov3,5 - @2,06

Stawka bardzo niska. Niby kierunek oczywisty, ww argumenty trafne. Jednak kurs jak dla mnie bardzo niski. Ostatnie mecze zarówno Glory jak i Jets powinny ten kurs podbić, jednak tak się nie stało. Nie rozumiem dlaczego... i właśnie z tego powodu podchodzę ostrożnie do typu.


City - Phoenix

1 - @1,93 1:0

WSW straciło punkty i to jest właśnie duża szansa dla Obywateli. Obieram kurs na wygraną gospodarzy po średniej stawce.


Adelaida - Victory

gol Bruno - @2,15

Spotkanie zespołów w kryzysie... Adelaida - gospodarz z lekko przetrzebionym składem. Może remis? Dla mnie na ten moment w grze gol Fornaroliego, który od kilku meczy jest lekko w cieniu innych zawodników.. i jak tak patrzę to w lidze w tym roku jeszcze gola nie strzelił. Może ten mecz to dobra okazja na wyjście z tych 13 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2458
snajp 524,6K

snajp

Użytkownik
Testuje nowe kierunki na jutro : ;)

Połowa z największą liczbą goli:
spotkanie 1 // druga połowa @ 1.92
spotkanie 2 // druga połowa @ 1.94
spotkanie 3 // druga połowa @ 1.93

w ako @ 7.19

Test zaliczony na PIĄTKĘ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1868
costilson 3,9K

costilson

Użytkownik
A może by tak spróbować gol MacLarena? Ostatnio kiepska forma, ale to cała drużyna gra piach. Ale w ostatnich 3 meczach u siebie z Wellington to Maclaren strzelał w każdym z tych meczów.

@dobra jednak lipa bo Maclaren na ławce.
 
snajp 524,6K

snajp

Użytkownik
Bez tytułu.png

Nix wygra drugą połowę @ 3.12
No nie chcieli strzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1292
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs Nix
Nie wiem o co chodzi z gospodarzami? Do top6 tracą już 5pkt. A po drodze jest jeszcze crazy Roar. Paczam sobie na wyjściowa 11 i co widzę? Wyjadacze na ławce. Czy to się sprawdzi?
Nix bez Oskara ale dobrze sobie i tak radzą, pytanie, czy wjechała dziś w Melbourne czarna walizka? Czy Pan Li będzie tak bezczelny jak wczoraj? Sami widzicie, ten mecz to jak dla mnie jeden wielki znak "?"... Grajacym GL!
Edit
Ft 1-0, City wraca do gry, ale szału nie było. Nix chyba nie chciało strzelić gola w tym meczu 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2229
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
City vs Nix
Nie wiem o co chodzi z gospodarzami? Do top6 tracą już 5pkt. A po drodze jest jeszcze crazy Roar. Paczam sobie na wyjściowa 11 i co widzę? Wyjadacze na ławce. Czy to się sprawdzi?
Nix bez Oskara ale dobrze sobie i tak radzą, pytanie, czy wjechała dziś w Melbourne czarna walizka? Czy Pan Li będzie tak bezczelny jak wczoraj? Sami widzicie, ten mecz to jak dla mnie jeden wielki znak "?"... Grajacym GL!
14' ależ Paulsen popisał się dobra interwencja i wyciągnął główkę gospodarzy

dobry szybki meczyk, zaraz będę cos gotował do przerwy

Melbourne City jak Barcelona :D pressing od 10 metra - nie ma bata zajada sie, pomocnicy juz maja problem z powrotem przy kontrach gości

22' - przerwa na nawodnienie ?! WTF ile tam jest stopni juz sprawdzam... a dobra 30 :censored:

25' - a teraz Baqu wjeżdża cały na biało 🐎

Melbourne City 0-0 Wellington Phoenix
24'
Over 0.5 HT
2
Betfair


32' - ależ tempo siadło, gospodarze oddychają rękawami a Nix wreszcie cos tam tworzy, teraz mieli 4 na 4

HT 0:0 bet był dobry xG obu ekip razem prawie 2 znascili masę sytuacji.

Co mi ostatnio ostatnio nie wejdzie w 1 połowie to strzelają zaraz na początku 2 połowy stąd tym razem będę chciał ich przechytrzyć!

Melbourne City v Wellington Phoenix
Over 1.5
2.2

pojechali ze mna bez mydla dzisiaj, ale nadal uwazam ze to byl dobry typ - masę szans przestrzelonych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +531
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Perth Glory - Newcastle Jets
BTTS + powyżej 2.5 gola
@1.50 Fortuna


Nie dziwi mnie niski kurs na grad bramek w tym meczu, wszak od wielu spotkań taki właśnie scenariusz w tej parze się sprawdza. W siedmiu ostatnich bezpośrednich meczach tylko raz zdarzyło się, że padły trzy gole, a w każdym z pozostałych - minimum po cztery. Bramki padały po obu stronach. Gospodarze są faworytem bukmacherów, niemniej w meczach z ich udziałem na ich stadionie pada średnio około 4 bramek na mecz. Podobnie ma się sytuacja jeśli chodzi o wyjazdowe spotkania Jetsów. Wiadomo, kiedyś każda passa się kończy, ale liczę, że nie dziś :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1699
snajp 524,6K

snajp

Użytkownik
Jak to mówi Baqu Baqu czas coś ugotować :

ov 3,5 żk @ 2.25
Nasępna kartka Perth (2) @ 2.7
Betcris
No Pan Keevers bardzo mnie zaskoczył. Tylko 1 kartka !?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
snajp 524,6K

snajp

Użytkownik
Wszedł Williams i Anasmo , choć nie wygląda to ciekawie próbuję następny gol (3) Perth @ 2.75 🥳
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1530
majekx 766,3K

majekx

Znawca A-League
Live 80' - 1:2 - sytuacja wręcz idealna na gol w końcówce meczu

ov 3,5 - @1,91

pobieram za połowę średnie stawki... druga połowa, pójdzie jak jeszcze około 85'-90' nadal będzie 1:2



\\edit
90' - 1:2

ov 3,5 - @3

i leci druga połowa średniej stawki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4393
Baqu 815,5K

Baqu

Forum VIP
Live 80' - 1:2 - sytuacja wręcz idealna na gol w końcówce meczu

ov 3,5 - @1,91

pobieram za połowę średnie stawki... druga połowa, pójdzie jak jeszcze około 85'-90' nadal będzie 1:2
niestety kolego wziąłem Under 3.5 po 2.2 i wejdzie mi to na bank, także ten ;-)

sekunda później 2:2 😅

ze to Perth wycisnęło remis - co za farciarze !
 
Otrzymane punkty reputacji: +532
majekx 766,3K

majekx

Znawca A-League
snajp snajp - Taggart
qowalsky6 qowalsky6 - łapałem jak wybiła 89'
Baqu Baqu - gdzie i kiedy miałeś taki kurs? ja się zastanawiałem przez chwilę nad overem, ale już koło 85' miałem na iforbecie un po @1,75 vs ov po @2,1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +761
Do góry Bottom