>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
zdaje się, że bet365
A jednak było grać bts.
Jak będą tak słabo grać, to i o to będzie trudno.
McCormack 1-1, widać, że City potrzebują motywacji ????
Keogh zszedł z boiska, Taggarta nie ma, a Glory dalej stwarzają zagrożenie pod bramką City.
Deja vu? Czerwo (po VAR - dla mnie kontrowersyjny, sędzia bez doświadczenia i ...) i karny dla Perth 1-2. Nie mam uwag...
Lovry przewracał zawodnika City i co? Pan z gwizdkiem nie miał jaj, aby to jemu dać czerwo i karnego dla City. Idź Pan w ch.. z takimi &quot;meczami&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
po VAR - dla mnie kontrowersyjny, sędzia bez doświadczenia i ...
karny ewidentny... wyprostowaną nogą w polu karnym.. - swoją drogą Malik pewnie nie widział, że tam ktoś stoi
ale dla City też karny powinien być.. - i tutaj pan z gwizdkiem się nie popisał
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
karny ewidentny... wyprostowaną nogą w polu karnym.. - swoją drogą Malik pewnie nie widział, że tam ktoś stoi
ale dla City też karny powinien być.. - i tutaj pan z gwizdkiem się nie popisał
Na powtórce w przerwie zobaczyłem, że faktycznie go pojechał, czy specjalnie? Teraz to już nie ma znaczenia.
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam towarzyszy doli i niedoli ,poczytałem wypociny i widzę ,że kolejny dziwny mecz.Zrobiłem sobie przerwę w spaniu,a co, ciekawe czy będzie tego warta...ta przerwa .To co tu grać .Kornerki nie idą ,może po przerwie się ruszą ,kartki też nie,może po przerwie się ruszą,może wszystko będzie ok.
Oglądamy,oby było co.
Autobus to ja wole na ulicy oglądać a nie w wykonaniu Perth ,kontra na 1-3 i dziękuje. MC bezradne .I znowu w plecy ale co zrobić taki live.Jednak nie opłacało się wstawać z wyra ,utopiłem dodatkowo parę groszy.Dobranoc państwu ,do jutra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Muszę uciekać (robota) ????
Suchar ode mnie (jak widać analizy i &quot;analizy&quot; to taka sama strata czasu). Podany z serca ????
25.11. 07:35 Wellington Phoenix Central vs Coast Mariners - dnb @ 1,50
26.11. 09:00 Adelaide United vs WS Wanderers - bts @ 1,60
Mam to w dublu @ 2,40 za miedziaka. GL!

Po pierwszym meczu 1-4 ???? Miedziak na ⛔ Jutro poprawka w Adelaidzie za monetę.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Korzystałem kiedyś z bet 365 , więc osobiście mogę zaświadczyć, że pozwala na kupony dublowe i większe z tego samego meczu - z żółtymi kartkami, rzutami rożnymi i chyba nawet wskazaniem 1 x 2 (choć tego ostatniego nie pamiętam, więc stuprocentowej pewności, ze można łączyć kartki i rożne wraz z podaniem zwycięzcy - nie potwierdzam, ale uważam za dość prawodpodobne)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
czarna seria trwa w najlepsze i zbiera żniwo... po meczy City - Perth mam na koncie -5,96j
teraz po tym meczy nie mam serca do jakiegoś motywowania typów... dlatego na szybko na jutro:

-

Phoenix - CCM (1:4)
1 - @1,9 - 1j ⛔ -1j
Typ w 99% dlatego, że Phoenix to zespół swojego boiska... Przekonało się o tym Perth, o mało by się przekonało o tym Roar i straciła tam pkty Adelaida (która grała w najmocniejszym składzie).
1% - słaba gra CCM na wyjazdach.
-

Sydney - Roar
bts - @1,8 - 0,5j ✅ (3:1) +0,4j
Tutaj mam 2 w miarę równoważne argumenty..:
1. Sydney na pewno czuje w nogach finał pucharu i 120 min walki z Adelaidą
2. Roar to zespół, który gra do końca i jeżeli tylko będzie przegrywać to będziemy światkami uporu i gry do 90 min ze strony gości... a to w połączeniu z pkt 1 może zaowocować bramką.

dla chcących grać moje typy (ku przestrodze) - &#39;nie pamiętam kiedy miałem coś na zielono&#39;

\\edit - dodałem kilka zdań argumentacji. O nazwiskach nie wspomnę, bo jak pokazały dotychczasowe mecze nazwiska nie grają.. a wręcz przeciwnie - dostają czerwone kartki i osłabiają drużynę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
grendel 83K

grendel

Użytkownik
czarna seria trwa w najlepsze i zbiera żniwo... po meczy City - Perth mam na koncie -5,96j
teraz po tym meczy nie mam serca do jakiegoś motywowania typów... dlatego na szybko na jutro:

-

Phoenix - CCM
1 - @1,9 - 1j

-

Sydney - Roar
bts - @1,8 - 0,5j

dla chcących grać moje typy (ku przestrodze) - &#39;nie pamiętam kiedy miałem coś na zielono&#39;
No i gitara jutro gram twoje typy, się zazieleni ,że chocho;).
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
ale ja pamiętam. &quot;podbieram&quot; typy i jestem spokojny
czarna seria trwa w najlepsze i zbiera żniwo... po meczy City - Perth mam na koncie -5,96j
teraz po tym meczy nie mam serca do jakiegoś motywowania typów... dlatego na szybko na jutro:

-

Phoenix - CCM
1 - @1,9 - 1j

-

Sydney - Roar
bts - @1,8 - 0,5j

dla chcących grać moje typy (ku przestrodze) - &#39;nie pamiętam kiedy miałem coś na zielono&#39;
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Phoenix-CCM ov 3.0 @ 1,75 - 1j ✅ 1:4 +0,75j

Dla drugiej dzisiejszej pary proponuję dwa single. Za Majekx pobieram bts i gram na kartkowy over za mniejszą kasę. Wprawdzie w tym sezonie bardzo mało kartek pokazywanych jest na stadionie Sydney (nie liczę finału pucharu, a to i tak głównie w dogrywce), ale z drugiej strony w meczach z udziałem Roar pokazywanych jest ich sporo. Wysoki kurs zachęca, więc wygląda to tak:
1. Sydney-Roar bts @ 1,79 - 0,55j ✅
3:1 +0,43j
2. Sydney-Roar ov 4.5 ::zoltakartka: @ 2,33 - 0,2j ✅ 5 +0,27j
Jak łatwo zauważyć w mecz w Sydney zainwestowałem kasę wygraną w Nowej Zelandii, więc w najgorszym przypadku będę dzisiaj na 0.
No i masz, kartki weszły ????
Coś nieprawdopodobnego !!! Najpierw kartki - nagle z doopy, a potem bts w 93 minucie !!! ????
strata: -6,4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Jak powiedziałem tak robię gram typy majekx plus swoje ulubione &quot;rogaliki&quot;.
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 1@2 plus kornerki over 11,5@1,8 ako 3,6⛔
Sydney FC - Brisbane Roar [email protected] plus kornerki over 11 @1,975 ako 3,85.⛔
A kolega który coś wspominał o tym ,że się nie da już chyba wie ,że się da.
Mam nadzieję ,że dam radę obejrzeć oba meczyki.
I oby dziś był dla wszystkich dzień Św. Patryka niech spłynie na nas kolor zielony. ????
W morde jeża a miało być zielono ,ktoś zna może jeszcze jakiegoś patrona od zieleni.:rolleyes:
Chyba zaprzestane grać kornery.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wstałem sobie spokojnie i co ja paczę ???? Zdążyłem jeszcze postawić przy 0-2 over 3,5 po 2,60 za garść centów,bo mój miedziak (z dubla) poleciał. Tutaj nie zdążyłem podać, jak wejdzie to przepraszam. Ale kwintesencją tego meczu jest chyba gol i to co się działo od 65 min. do jego utraty przez Phoenix. Dawno czegoś takiego nie widziałem...
Edit. Przepraszam, jak pisałem to wpadła bramka na 1-3. Naprawdę ciężko czasem być &quot;tu i tu&quot;.
 
Do góry Bottom