>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney FC - Newcastle Jets - wk 11-ki, Mierzej na ławce, Georgievski w składzie:
https://www.newcastlejets.com.au/match/sydney-fc-v-newcastle-jets-a-league-18-11-2017/927974
Stream? Proszę bardzo ????
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&amp;amp;c=815368&amp;amp;lang=pl&amp;amp;eid=588644&amp;amp;lid=815368&amp;amp;ci=150&amp;amp;si=1
Uuu szybki gol dla Sydney. Nie jest dobrze. Trudno oglądam dalej. Na razie w tej akcji Jetsi niestety obsrani ???? Panowie pobudka! Ładna kontra Jets ale bramkarz wybija na róg.
Przewaga Sydney w ostatnich minutach bezapelacyjna. Goście nerwowo i niedokładnie. Mogło być już 4-1, ale teraz leje w Sydney.
Po 1 poł. niestety mój typ to póki co tylko widzimisie było. 4-1 mogło być spokojnie dla Sydney. Jetsi zamiast grać na luzie to spięci i niedokładni. Całe szczęście, że miedziak ⛔to nie majątek.
ft 2-1 szkoda
dopiero kolo 10 na pejsbuku podano ze O&#39;Donovan nie zagra (pachwina) 3 raz oficjalne strony nawalaja w temacie skladow ????
Typ nietrafiony. Trochę mnie Jetsi zawiedli. Trochę zabrakło O&#39;Donovana. Trochę za szybko stracili bramkę. A przede wszystkim Blue Sky bardzo się dzisiaj postarali i dostali nagrodę. Mimo wszystko typ był ryzykowny, ale nie żałuję. W trakcie chciałem dać rożne i bts (nie zdążyłem) a dałem over 0,5 kartki. I nie weszło! W Australii !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam .To co proponujesz na druga połowę panie Qowalsky6 , myślę nad korkami ale tyle było ich w pierwszej połowie że sam nie wiem w którą stronę ,over czy under.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przepraszam ale rodzina mnie odrywa od rana. Wiem, ze po fakcie ale myślałem o rożnych i mimo wszystko bts. Sorry za typ.
edit Przeliczyłem się. Fakt, że nie był to łatwy typ, ale trochę mnie Jetsi zawiedli. Nie mieli nic do stracenia. Wkurzyłem się, że do ostatniej chwili nie było info o absencji O&#39;Donovana.
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Przepraszam ale rodzina mnie odrywa od rana. Wiem, ze po fakcie ale myślałem o rożnych i mimo wszystko bts. Sorry za typ.
Pogralem over 19,5 i over 2&#39;5 bramek jedno już siedzi na drugie szansa też jest ,mam to w dubelku.Przy tej pogodzie i wyniku szansa spora na ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dałem over o,5 kartki po@ 1,50 za miedziaka, bo to cud, że na razie nie było.
Minus, Kurt A jak nie wypaczył sędziowaniem, to dla odmiany ani jednej kartki nie dał! W Australii !!! Ani jednej...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Rudy k.... to znaczy panie sedzio, ze 20 fauli, a kartki 0? Ostatnia szansa na odpuszczenie grzechów!
Sam kolego Ams wybrałeś - zamiast &quot;stairway to heaven&quot; masz dziadu &quot;highway to hell&quot; ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Gratuluję i dobrze,że nie miałeś kartek, bo Kurt A chce być dalej na mojej czarnej liście.
edit. Nie dość, że jest na czarnej liście, to jeszcze wężykiem oznaczony.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Fatalny weekend, dzisiaj 2 miedziaki w plecy. Siła zlego na jednego ???? Ani jednej kartki! Uszczypnijcie mnie, bo nie wierzę!
D..ę mi ratuje dubel z Irlandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zostaje mi dubel z Irlandii Pn na odrobienie (?) dzisiejszych strat. Ba dorzucę monetę ???? Albo, albo...
ps Jak ja lubię te pościgi hazardowe ????
edit Tym razem z happy endem ????
Ballinamallard - Glenavon ( ft 0-3 ) - over 2,5 po @ 1,40 + &quot;moi&quot;
Crusaders - C. Rangers ( ft 7-1 )- hcp 0:1 po @ 1,50
Honor i monety w sakiewce uratowane. Co Australia zabrała to Irlandia oddała ???? Tym razem mi się upiekło bo monetę postawiłem na odrobienie, a dobrze wiem, że odgrywanie się to prosta droga do bankructwa. Uff... Dziś się udało ???? Rzutem na taśmę ale ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Liga mega ogórkowa ( bez obrazy oczywiście, ja b. lubię Aussie i Irishow), ale od czasu do czasu daje zarobić ????
edit No i dała ???? co Australia zabrała ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ok, tak jak tydzień temu próbowałem dać przełamanie Melbourne Victory DNB (remis był), tak teraz idę w odwrotną stornę i gram DNB na Perth w całorocznym po 1.80. Typ podyktowany bardzo wysokim kursem na solidnego faworyta, który na swoim podwórku pokazuje dużo większą siłę rażenia niż na wyjazdach i ogólnie jakieś takie wrażenie mam, że jak oglądałem Perth w ich meczach u siebie, zawsze ta gra wyglądała dość solidnie na moje oko. Przełamanie Melbourne będziemy typowali, ale jeszcze nie teraz. Na pewno nie na wyjeździe przeciwko Glory.
Perth dnb 1.80 całoroczny
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cześć Krysteeek, co do jutrzejszego meczu, to poszedlbym za Twoim typem &quot;w dym&quot; gdyby nie fakt, że do skladu Big V wracają zawodnicy, bez których dotychczasowa gra ekipy z Melbourne wywołuje zgrzytanie zębów. Oczywiście uczulam na kwestie związane z podawaniem składów na oficjalnych stronach klubowych. Ja się wstrzymam z przedmeczowymi zakładami dopóki nie zobaczę wyjściowej jedenastki. Trzeci dzień jestem pod tym względem robiony w ch..a. W czwartek zabraklo Absolsena, wczoraj Mc Cormacka, dzisiaj O&#39;Donovana. Co to qwa jakiś sabotaż? To kluczowi zawodnicy w swoich zespołach. Nie piszę tego, aby usprawiedliwiać swoje do d..y typy w tej kolejce, ale żeby zwrócić uwagę na ten niebezpieczny fakt. Dlatego jutro jak nie zobaczę, to nie uwierzę i do tego momentu nic nie postawię. Kolejny aspekt to mega mobilizacja w obozie Victory - wicemistrzowie jeszcze nie wygrali w tym sezonie! Dlatego uważam, że będziemy jutro świadkami przynajmniej gola z ich strony (jak powroty do kadry się potwierdzą!), a że gospodarze u siebie strzelać potrafią to z tej racji wychodzi mi bts. Ale dopóki nie zobaczę wyjsciowych 11-ek to nawet miedziaka nie postawię! Do 3 razy sztuka! Do jutra ????
edit No i wyszło po wariacjach w składach na Victory
PS Morale po wynikach w Irlandii wzrosły, a więc...
Zerkam sobie na meczyk Austria Wiedeń vs Admira. Akurat jest przerwa. Wynik ht 0-1, a w pierwszych 45 min. mogło paść ze 6 goli ???? Poziom skuteczności jak czasami na Antypodach. Wobec tego tylko za garść centów po kursie 1,55 pobieram over 2,5 ✅w tym spotkaniu.
PS Co tam się wyrabiało. Admira 3 razy wybijała piłkę ze swojej bramki, bramkarz &quot;odbijał&quot; z linii, Austria nie lepsza, raz z linii, raz piłka obok słupka, raz bramkarz ratował im d..ę. Takie cyrki, oba zespoły bardzo młodzieżowym składem i to jest m. in. powód takich akcji.
edit. Szybko poszło 67 min. a już 2-2. Wyrabiają normę chłopaki ponad miarę ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Update: znowu jaja ze składami!
Sytuacja kadrowa przed jutrzejszym meczem w 2 słowach (o kluczowych graczach):
w Victory powroty: Mark MILLIGAN, Kosta BARBAROUSES (nie ma go w 11-ce, ani nawet na ławce), James TROISI, ale wypada Mitch AUSTIN
w Glory wypadł: Adam TAGGART
Perth Glory (two to be omitted): 2.Alex GRANT, 4.Shane LOWRY, 5.Jacob POSCOLIERO, 6.Mitch NICHOLS, 8.Xavi TORRES, 9.Andy KEOGH (c), 11.Mitch MALLIA, 13. Nick FEELY (gk), 14.Chris HAROLD, 15.Brandon WILSON, 16.Joseph MILLS, 17.Diego CASTRO (nie ma go w 11, ani na ławce), 18.Andreu GUERAO, 19.Joe KNOWLES, 20.Jake BRIMMER, 23.Scott NEVILLE, 29.Jeremy WALKER, 33.Liam REDDY (gk)
Ins: 16.Joseph MILLS (promoted), 29.Jeremy WALKER (promoted)
Outs: Nil Kłamczuchy!
Unavailable: 3.Marc WARREN (ankle 7-8 weeks), 7.Joel CHIANESE (collar bone 2-3 weeks), 22.Adam TAGGART (hamstring 5-7 weeks), 25.Daniel STYNES (hamstring 2-3 weeks)
Melbourne Victory (one to be omitted): 1.Matt ACTON (gk), 2.Jason GERIA, 4.Rhys WILLIAMS, 5.Mark MILLIGAN, 6.Leigh BROXHAM, 7.Kenny ATHIU, 8.Besart BERISHA, 9.Kosta BARBAROUSES, 10.James TROISI, 14.Thomas DENG, 18.Matias SANCHEZ, 20.Lawrence THOMAS (gk), 21.Carl VALERI (c), 22.Stefan NIGRO, 23.Jai INGHAM, 31.Christian THEOHAROUS, 41.Leroy GEORGE
Ins: 5.Mark MILLIGAN, 9.Kosta BARBAROUSES (nie ma go nawet w 11)) 10.James TROISI (all return from international duty)
Outs: 15.Cameron McGILP, 16.Josh HOPE (both omitted) Kłamczuchy! Wypadł Kosta!
Unavailable:
11.Mitch AUSTIN (knee), 17.James DONACHIE (quad)

I tak bez &quot;obejrzenia&quot; wyjściowych 11-ek nic nie postawię dzisiaj. Jeżeli powyższe info się potwierdzą, to nie pasuje mi tu teraz Krystka 1 dnb i &quot;mój&quot; bts trochę pod znakiem zapytania. Obecnie (po składach) to i 2-ka/dnb wg. mnie może być prawdopodobna (edit kursy już poleciały). Do jutra wobec tego na live.
edit Na pejsbuku Victory nie ma Kosty w składzie.
edit 2 Podano składy:w Perth nie ma dodatkowo Castro, kursy poleciały na 2-kę

https://www.perthglory.com.au/match/perth-glory-v-melbourne-victory-a-league-19-11-2017/927976
edit 3 Kosty nie ma, reszta niby się zgadza, może rzucę garść centów na dnb Victory edit 4 (rzuciłem) jeśli będę oglądał ten mecz. Na teraz nie mam nastroju...
edit 5 live dnb na plus
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Trójeczka na jutro:
1. Perth-MV ov 3.0 @ 2,00 - 1j ⛔ 0:2 -1j
2. Perth-MV ov 5.5 ::zoltakartka: @ 2,18 - 0,4j ⛔ 2 -0,4j
3. Perth-MV ov 11.5 RR @ 1,96 - 0,21j ⛔ 7 -0,21j

Po 1 połowie: 0:0, 2 ::zoltakartka:, 5 RR
Szansa jedynie na kartki i na rogi. Jeżeli szybko padnie bramka to może skontruję, bo na razie się to zupełnie nie opłaca.
Absolutna klęska.

strata: -6,82j
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Zostaje mi dubel z Irlandii Pn na odrobienie (?) dzisiejszych strat. Ba dorzucę monetę ???? Albo, albo...
ps Jak ja lubię te pościgi hazardowe ????
edit Tym razem z happy endem ????
Ballinamallard - Glenavon ( ft 0-3 ) - over 2,5 po @ 1,40 + &quot;moi&quot;
Crusaders - C. Rangers ( ft 7-1 )- hcp 0:1 po @ 1,50
Honor i monety w sakiewce uratowane. Co Australia zabrała to Irlandia oddała ???? Tym razem mi się upiekło bo monetę postawiłem na odrobienie, a dobrze wiem, że odgrywanie się to prosta droga do bankructwa. Uff... Dziś się udało ???? Rzutem na taśmę ale ????
O to gratki ,a ja przegapiłem myślałem,że mecze będą wieczorem ,paczę a tu już 5-0 dla Krzyżowców to dałem na luz.
 
Do góry Bottom