>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Prezezo napisał o jego absencji w poście 251
Tyle, że przeanalizowałem i obstawiłem mecz w nocy. Faktycznie byłem mało spostrzegawczy, gdy wystawili składy. A Prezezo rozwikłał zagadkę zmian kursów w trakcie przerwy. Życie z bukmacherki jest trudne, nawet jeśli to ma być tylko dodatek do pensji.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tyle, że przeanalizowałem i obstawiłem mecz w nocy. Faktycznie byłem mało spostrzegawczy, gdy wystawili składy. A Prezezo rozwikłał zagadkę zmian kursów w trakcie przerwy. Życie z bukmacherki jest trudne, nawet jeśli to ma być tylko dodatek do pensji.
Co tu powiedzieć? ????
Per aspera ad astra ????
 
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
stan w budżecie po pierwszym spotkaniu: -1,8j
może nowy dzień będzie lepszy:

-

Roar - City (3:1)
2 - @2,2 - 0,5j ⛔
ov2,5 - @1,8 - 0,5j ✅

stan konta w tej kolejce -1,9j
Typ przede wszystkim spowodowany brakami kadrowymi w Roar:
Unavailable: 1.Michael THEO (gk) (finger – 2-4 weeks), 2.Dane INGHAM (international duty – 1 week), 3.Luke DEVERE (knee – 10 weeks), 4.Daniel BOWLES (knee – TBC), 5.Corey BROWN (hamstring – 2-4 weeks), 7.Thomas KRISTENSEN (hamstring – TBC), 13.Jade NORTH (groin – 1 week), 20.Shannon BRADY (broken foot – TBC)
Co prawda wraca Khalfallah ale myślę jednak braki kadrowe będą odczuwalne. Po drugiej stronie murawy zabraknie tylko (i aż) Fornaroliego. Strata to spora, ale jest MacCormack i Kamau. Powraca z meczu kadry Cahil. jest też Carrusca i Mauk... jednym słowem City ma kim grać. Na papierze wygląda lepiej niż gospodarze. A fakt, że w końcówce zapewne wejdzie Cahil - może działać tylko na plus - bo jego doświadczenie może tylko zaowocować tym, że Brisbane nie skorzysta ze swojej najmocniejszej broni - gry do końca i szaleńczych ataków w końcówce, które bały punkty i z Victory i z Phoenix.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs City
Fornaroli
nie gra od początku A - league więc City powinno się już &quot;przyzwyczaić&quot;. Pocieszeniem dla kibiców jest fakt, iż Bruno wrócił do treningów. Cahill może w wyjściowym się nie pojawić, ale grać to on będzie chciał ???? Taki typ. Za Twoim kierunkiem drogi Majekxie przemawia to, że Roar od początku sezonu nie potrafi nic wygrać. Nawet jak wyciągają remis i gonią wynik, to więcej w tych akcjach szczęścia niż rozumu. Idąc tym tropem szansa na 2-kę jest, ale ja z racji swoich niepowodzeń w kontekście Brisbane dam wobec tego tylko miedziaka na dnb po @1,61 ⛔ Się popisali dzisiaj ???? bardziej dla sportowych emocji niż z wielkiego przekonania. Dziś do 1 CCM też nie miałem przekonania chociaż Wam koledzy kibicowałem, polowałem na live na x, a tu w 93 min. bum - Redsi wyjechali z kompletem punktów. Morał jest z tego taki, że najlepiej się gra swoje typy, co do których jest się przekonanym. Oczywiście warto skonfrontowć swoje pomysły z innymi, a co za tym idzie od czasu, do czasu warto skorzystać z rozsądnych podpowiedzi kolegów, co niniejszym czynię ???? GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
od razu zapodam następne mecze:
-

Sydney - Jets (2:1)

bts+ov2,5 - @1,95 - 0,5j +0,47j
stan konta po dotychczasowych meczach kolejki -1,43j
Delikatna stawka bo SFC może postawić na murowanie bramki.. ja tutaj liczę na O&#39;Donovana i poprawę gry ofensywnej SFC... przecież Bobo nie strzelił już od 2 spotkań. Czyli wychodzi w tym miejscu bts... a od tego tylko krok do jeszcze jednego gola - na pewno o wygraną zagra SFC - więc ov i bts wydaje mi się całkiem możliwy

-

Perth - Victory (0:2)

ov2,5 - @1,55 - 1,25j ⛔ -1,25j
ov3,5 - @2,35 - 0,5j ⛔ -0,5j
= -1,75 -1,43 = -3,18

tutaj po prostu musi być overowy mecz. Perth po stracie 5 goli w Nowej Zelandii musi zagrać otwarty football. Z drugiej strony V, które zawodzi, ale w składzie której ciągle gra groźny Berisha. No i te powroty do składu:
Ins: 5.Mark MILLIGAN, 9.Kosta BARBAROUSES, 10.James TROISI (all return from international duty), 11.Mitch AUSTIN (returns from suspension)
Czyli V mocno wzmocniona. Ja tutaj liczę mocno na otwarty mecz w stylu australijskim i kilka bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Roar-MC ov 5.5 ::zoltakartka: @ 2,10 - 1j ✅ 8 +1,1j
Ponad połowa wymaganej ilości kartek już do przerwy napawa bardzo dużym optymizmem. Teraz niech szybko MC zdobędzie kontaktową bramkę, to będzie dla mojego zakładu jak woda na młyn.
No i puściły po trzeciej bramce zwieracze graczom MC ????

strata: -4,21j

Gratuluję wszystkim dzisiejszym overowcom i bts-owcom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs City
Podano składy, Budziński w wyjściowej 11 - ce City, do tego Fitzgerald i Kamau. U Roar m. in. Holman, Makaron ???? i Ben &quot;Kalafonia&quot; ???? Chcą sobie chłopaki postrzelać dzisiaj?
Więcej informacji poniżej:
https://www.a-league.com.au/match/brisbane-roar-fc-v-melbourne-city-fc-a-league-17-11-2017/927973#!/lineups
edit
No i nie ma McCormacka ???? Kolejny mecz, a tu niespodzianki kadrowe wyskakują!
live
Mega nieporozumienie i z banalnej sytuacji zrobiło się 1-0 , Roar farciarze, bo bramka z tzw. d...y
Kursy podobnie jak wczoraj na Redsów, tak dzisiaj przed meczem u niektórych buków pospadały na gospodarzy. O czymś nie wiemy? No tak nie ma McCormacka i wszystko jasne ???? No to niech Budziński uratuje City ????
Chyba można iść w kartki w tym meczy, ale ja rzucę garść centów na x2 po @2,10. Tanio mimo braku McCormacka City skóry nie sprzedadzą. Mam nadzieję ofc ????
City się starają ale na razie ... nic. Teraz Roar dla odmiany. Będzie ciężko widzę ???? No ładnie, piłka wybijana z pustej bramy, mogło być 2-0. I graj tu Panie przeciw Roar.
Długo się nie cieszyłem 2-0, City jak dzieci ???? Co wczoraj zarobione to dzisiaj pójdzie się j... ????
Zamiast meczu teraz trochę KSW. Trzeba było iść w karki tak jak kuba72 rozkminiał.
ht 2-0 Budziński kolego miałeś ratować City, a nie łapać kartki. Najgorsze w tym &quot;wyniku&quot; jest to, że goście mieli okazje, Roar za to skuteczni do bólu. Widoczny jest niestety brak McCormacka. Wczorajsze rozkminy i scenariusze diabli biorą ????
live
Piękny strzał City obroniony przez bramkarza, a po chwili gol Mauka i 2-1 ????
City strzelcie na remis i utrzymajcie to się nie pogniewam na Was ????
Osama czemuś nie przycelował teraz? Young teraz pięknie broni ????
City o krok od samobója ????
No i masz 3-1 co się dzisiaj z nimi stało? Galekovic taki doświadczony bramkarz i jak junior ???? Buuu... Trochę wstyd dla takiego bramkarza, mieć udział przy 2 straconych golach ????
 
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Jak już Qowalsky6 napisał - z powodu stanu murawy. Na kiedy, nie wiem.
Edit:.. i powyżej pełna informacja. Thx
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
City zwyczajnie nie chce tego wygrać... bez Cahila, MacCormacka, Carruscy.. oj będzie minus :/
Znowu przed meczem nigdzie nie było info o braku McCormacka. Dzień po dniu takie akcje. Nieładnie ze strony Kangurów, nieładnie...
 
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
Byś nie spał, to byś psioczył ???? Good morning Mr. grendel ????
Pewnie masz racje ,ale spać kiedyś trzeba ,w związku z tym mam czasami mniej stresu;);).
Pocisnąłem na live over 4,5 gola plus over 13 korków .No i proszę w chwili gdy to klepałem jest 4 bramka.
No i niestety ,ale Budziński spaprał w końcówce była szansa na 5 bramkę ,czyli jeden wielki ⛔.
 
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Przynajmniej ov in plus.. minimalizacja strat.. ale minus jest.. co mi te mecze w tygodniu nie idą
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ku pamięci
Napisałem:
&quot;A propos, nie mam weny na jutrzejsze spotkanie tym bardziej, że gra &quot;moje&quot; Brisbane ???? z niezbyt lubianym przeze mnie City.&quot;
Pierwsza myśl najlepsza ????
&quot;Nawet jak wyciągają remis i gonią wynik, to więcej w tych akcjach szczęścia niż rozumu. Idąc tym tropem szansa na 2-kę jest, ale ja z racji swoich niepowodzeń w kontekście Brisbane dam wobec tego tylko miedziaka na dnb po @1,61 bardziej dla sportowych emocji niż z wielkiego przekonania.&quot;
Argumenty kierunku &quot;na City&quot; były, ba 2 bramki z d...y przez błędy Galekovica - ja się spodziewałem wszystkiego, ale nie jego słabej postawy ???? Miedziak na ⛔
&quot;Podano składy, Budziński w wyjściowej 11 - ce City, do tego Fitzgerald i Kamau. U Roar m. in. Holman, Makaron ???? i Ben &quot;Kalafonia&quot; ???? Chcą sobie chłopaki postrzelać dzisiaj?&quot;
Postrzelali aż miło, tylko nie w tą stronę co trzeba ????
&quot;No i nie ma McCormacka ???? Kolejny mecz, a tu niespodzianki kadrowe wyskakują!&quot;
Dla mnie skandal, drugi mecz pod rząd z takim samym &quot;numerem&quot; ????
&quot;Chyba można iść w kartki w tym meczy, ale ja rzucę garść centów na x2 po @2,10. Tanio mimo braku McCormacka City skóry nie sprzedadzą. Mam nadzieję ofc ???? &quot;
Oj trzeba było ???? , a tak jeszcze drobne na live ⛔ Klątwa i przekleństwo Roar znowu powróciło? Brrrr... Gratulacje dla kuby72 za karki, majekx wyrobił over ????

Poniżej kilka ważnych momentów z bramkami oczywiście, jest już kilka uwag, które nie spodobają się fanom City, ale piłkarze sami sobie są winni:


https://www.a-league.com.au/news/roar-v-city-key-stats-brisbanes-breakthrough

Trener też w....ty ????
https://www.a-league.com.au/news/joyce-frustrated-cit
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jutro
09:50 Sydney FC - Newcastle Jets typ: x2 po @2,25 w premium za miedziaka ⛔
Fajny nam się sezon zrobił, kto by pomyślał jakiś czas temu, że Jetsi będą liderem A - league? No kto? Na razie przełamana została hegemonia Blue Sky. Wszystko się może jednak jutro zmienić pod warunkiem, że gospodarze wezmą się w garść, a goście &quot;zawalą&quot; temat. Biorąc pod uwagę to co widziałem do tej pory, to jestem skłonny zaryzykować i postawić na to, że Jetsi jutrzejszego meczu nie przegrają. Presja jest po stronie gospodarzy, ew. strata punktów nie będzie mile widziana, kibice to wiadomo, że + dla gospodarzy. Ciekawe, czy sędziowie nie będą aby chcieli pomóc Blue Sky? Ktoś powie: o co Ci qowalsky6 chodzi? Ano o kolegę, który także w meczu Jets w poprzednim bodajże sezonie potrafił wypaczyć wynik spotkania. A imię tego kuta...rza: Kurt Ams! W niektórych sprawach nie ma u mnie przedawnień. Uważajcie na mecze z udziałem tego jegomościa. I to jest mój główny argument za gospodarzami, a przeciw podopiecznym Merricka. Do tego nie będzie u gości Mossa, Vargasa i Georgievskiego - to też łyżka dziegciu, bo u gospodarzy niby wszyscy są do dyspozycji Arnolda. Dla zainteresowanych statami to uczciwie przyznaję, że w ostatnich latach Sydney regularnie prało Newcastle. Mimo wszystko spróbuję pójść w stronę typu ryzykownego i nieoczywistego. Lojalnie uprzedzam. edit Niestety moje rachuby zawiodły. Przepraszam!
Podsumowując: typ mocno ryzykowny, ja go pobieram, bo nie takie rzeczy już widziałem w tej lidze, kurs mi odpowiada.Samochodu i domu nie polecam jednak zastawiać, bo na gospodarzy jak widzicie jest całkiem sporo argumentów. A po drugiej stronie tylko moje &quot;widzimisie&quot;, doświadczony trener, grający &quot;na luzie&quot; team, który w tym sezonie walczy o zmazanie hańby, jaką było dla Jetsów &quot;zdobycie&quot; wooden spoon. Najlepiej pokonując, lub remisując z aktualnym mistrzem... ???? Szczęście do tego będzie także potrzebne więc... GL!
edit ft 2-1 nie tak to miało wyglądać
PS
W 2015 spotkanie Jets vs Blue Sky skończyło się 3-4. Nie mam nic przeciwko aby jutro wynik się powtórzył, ale tym razem dla Newcastle.
https://www.a-league.com.au/video/classic-clashes-newcastle-v-sydney-17-april-2015
edit
Namierzyłem drania, to było w lutym br. (mecz z Redsami) posty w poprzednim temacie m. in. nr 1062, 1067, 1069, 1109, pan &quot;sędzia&quot; dostał ode mnie ksywę: &quot;ryży ch...&quot;. Taka sytuacja ????
edit2
Od czasu, do czasu padają tu typy z innych kontynentów (także &quot;suchary&quot;) więc 2 na jutro o 16:00 w Irlandii Pn. - do taśmy można spróbować albo po prostu dubelek:
Ballinamallard - Glenavon ( ft 0-3 ) - over 2,5 po @ 1,40 + &quot;moi&quot;
Crusaders - C. Rangers ( ft 7-1 )- hcp 0:1 po @ 1,50 Powodzenia ????
edit Honor i monety w sakiewce uratowane. Co Australia zabrała to Irlandia oddała ???? Tym razem mi się upiekło bo monetę postawiłem na odrobienie, a dobrze wiem, że odgrywanie się to prosta droga do bankructwa. Uff... Dziś się udało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Po dzisiejszym sukcesie jutro też zagram w kolory. Mam nadzieję, że w pojedynku dwóch najlepszych ekip ligi posypią się iskry.
Sydney-Jets ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,82 - 1j ⛔ 0 -1j

Typ absolutnie nietrafiony.
strata:
-5,21j
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Po dzisiejszym sukcesie jutro też zagram w kolory. Mam nadzieję, że w pojedynku dwóch najlepszych ekip ligi posypią się iskry.
Witam. Ja z mojej strony zaryzykuje do kartek over 2,5 goli i over 12 korków. Kurs na to zdarzenie w WH @19.
Sydney-Jets ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,82 - 1j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom