>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

888.com World Snooker Championship, 19th Apr-5th May 2008

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ding Junhui - Marco Fu @ 1

Stawiam na młodszego reprezentanta wschodzniej półkuli. Tak samo jak Maguire’a, młodego Dinga widzę dużo dalej niż w pierwszej rundzie tego turnieju… Nie twierdzę, że Marco to łatwy przeciwnik, ale jednak Ding wydaje się być dużo lepszym zawodnikiem. Mimo tego że różnica wieku między tymi graczami to 9 lat – Ding jest oczywiście młodszy. Poza tym chińczyk ma już za sobą pare ciekawych tytułów (UK Championship, China Open, Northern Ireland Trophy). Kursy na Dinga wahają się w okolicach 1.50 więc warto zagrać. (7/10)

Ronnie O&#39;Sullivan - Liu Chuang @ 1

Wielki Ronnie powraca po słynnej konferencji prasowej w Chinach. Pewnie nie jeden z nas zadaje sobie pytanie: &quot;Czy Ronnie znów nas zachwyci?&quot;. Szczerze? - mam nadzieję, że chociaż na ten turniej okaże się dla niego wartym grania. Chciałbym ujrzeć Ronniego za starych dobrych czasów kiedy oglądanie jego gry było dla nas przyjemnością. Dziś niestety patrzymy na snookerzystę który &#39;nie czerpie&#39; radości z gry i olewa nawet sędziów. Zawodnik na jakiego trafił w pierwszej rundzie... krótko: jeżeli podejdzie z prawidłowym nastawieniem i nie będzie bagatelizował wszystkich występów po kolei to nie mam wątpliwości kto wygra... Druga opcja zapewne się domyślacie... kolejna kompromitacja - mam nadzieję jednak, że tak się nie stanie. Jeżeli chodzi o typ: no bet - ewentualnie za drobne, ale jak spojrzałem na kurs to zwątpiłem.
Ja bym raczej skożystał z wysokiego kursu na Marco Fu. To dobry i doświadczony zawodnik i myślę że nie da się wyrzucić w pierwszej rundzie. Chińczyk gra dobrze i moze być uznawany za faworyta ale przy tych kursach to raczej bym widział 3/10 na Fu. Ale już napewno nie 7/10 na Dinga...

A Ronnie jest równie dobrze znany z głupich dybryków co z gry... Jak patrzę na niego kiedy się koncentruje i mu zależy to gra niczym niekwestionowany mistrz. Jednak wystarczy gorszy dzień, coś nie po jego myśli i mało ze wtedy gorzej gra to jeszcze cyrki odstawia i histerie. Nie żyje ze snookera tylko z ekskluzywnych sklepów z bielizną więc zdarza mu się olać turniej bo tak. To snookerowy himeryk więc jego zachowanie jest nieprzewidywalne. Odradzam grę na niego, mimo iż jest niekwestionowanym faworytem. Kurs 1.1 jest nie do grania!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ze wzgledu ze mistrzostwa juz od jutra czas wlaczyc sie do rozmowy:jezora: Po pierwsze sprawa Ronniego O&#39;Sullivana , wszystko lacznie z moja prawą ręka stawialbym na niego i nie ma mozliwosci zeby Ronnie przegral,sa to mistrzostwa swiata a wiec nie ma mozliwosci odpuszczenia. Dodatkowo ostatnia afera w Chinach napewno sprawi ze Rakieta sie zmobilizuje i mlody Chinczyk moze powaznie ucierpiec w starciu w Mistrzem. Co do typów:
Higgins - Stevens 1 1.4 10\10
Mistrz swiata i gracz ktory jest skreslany przez wiekszosc ,,znawców&#39;&#39; Snookera ktorzy ze wzgledu na brak sukcesów Johna mowia ze jego czas minąl. Nie zdziwie sie gdy po raz kolejny nie bedzie mial sobie rownych na zblizajacych sie mistrzostwach, w Chinach pokazal ze popracowal troche nad formą a na MŚ napewno dyspozycja bedzie dobra.Stevens to wrak gracza z przed lat,zostalo mu tylko nazwisko i to mnie bardzo martwi,przegrywa z kim sie da i gdzie sie da . Jego frustracja z braku dobrej gry jest widoczna i niepozwala mu to wyjsc z dolka, Matthew Stevens to zdecydowanie inny gracz niz kilka lat tam. Higgins to wciaz czolowka swiatowa,napewno ma cos do udowodnienia ,jego cierpliwosc i rozwaga przy stole napewno zaowocują dobrym wynikiem i podejrzewam ze Higgins bez najmniejszych problemow pokona slabego w tej chwili Stevensa.
Ronnie O&#39;Sullivan - Liu Chuang 1 1.10 100\10
oraz
rezultat po 9 partiach i wynik koncowy Ronnie\Ronnie O&#39;Sullivan 1 1.25 10\10
Bez komentarza.

Carter - Hawkins (Carter - 1.5) 1.90 7\10
Carter jak to Ali, zawsze konkretny , solidny Snooker na okreslonym poziomie,wiadomo czego mozna sie po nim spodziewac. Hawkins szalenie nieregularny ,po udanym poprzednim sezonie jakby zgubil forme i nie mozne sie odnaleźć . Pokonal pewnie w Chinach Hendrego ale to nie swiadczy o niczym bo Stephen akurat do asów aktualnie nie nalezy. Carter to bardzo cierpliwy gracz grajacy systematycznie, odpowiedzialnie. Napewno Ali nie pokaze jakiejs efektownej gry ale napewno bedzie kontrolowal wynik spoktania od poczatku do konca i pokona pewnie Hawkinsa ktory nie pokazal do tej pory w sumie nic.
Joe Perry - G. Dott 1 1.5 7\10

Mistrz swiata z przed dwoch lat zagubil sie i nie wie co zrobic aby znow grac skutecznie i efektywnie,szansa na przelamanie mial byc dla niego wystep w Sheffield ale pechowo trafil na Snookerzyste ktory aktualnie jest w najlepszej formie jezeli chodzi o graczy 2 planu. Perry zadziwil wszystkich dobra gra miedzy innymi na Malcie gdzie dzielnie walczyl z bardziej utalentowanymi zawodnikami i pokazal ze nalezy sie z nim liczyc w Mistrzostwach Swiata ,mysle ze 2 rundy sa w zasiegu Perrego a za Dottem nie przemawia absolutnie nic , jest w tragicznej formie ale najbardziej martwi mnie jego kondycja psychiczna i nastawienie ktore napewno nie jest najlepsze.
Selby - King : Wynik po 9 partiach i koncowy Selby\Selby 1.44 9\10
Selby obok Murphego i Maguire&#39;a to najrowniej grajacy zawodnicy w tym sezonie , Selby to absolutna klasa swiatowa praktycznie w kazdym pojedynku pokazywal ze jest aktualnie jednym z najgrozniejszych zawodników w MT i napewno jest jednym z faworytów do wygrania w Sheffield . King to od zawsze solidny gracz ale bez przesady, jest on grozny dla graczy z nizszej polki a nie dla snookerzysty pokroju Marka Selbego. Selby od poczatku jest skoncetrowany i zapewne bedzie chcial zaznaczyc swoja obecnosc w MŚ od 1 swietnego wystepu.
Murphy - Harold 1 1.16 10\10

Nie ma co sie rozpisywac nad tym typem, mecz na podbicie AKO bo prawdopodbienstwo przegrania tego meczu przez Shuana jest znikome. Ogral juz Harolda w Chinach . Murphy to chyba najbardziej ambitny gracz w MT , prawdziwy perfekcjonista ktory przyklada sie do kazdego meczu bez wzgledu na klase przeciwnika. Harold to zaden przeciwnik dla bylego mistrza swiata ktory jest w dobrej formie i pewnie awansuje do nastepnej rundy.
Dodatkowe ciekawe troszke ryzykowne typy to Allen , Cope , Swail. Aczkowliek raczej polecam te typy ktore podalem z analizami. Pozdrawiam.:spokodfhgfh:
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Interesującą informacje podał na Eurosporcie jeden z komentatorów. Mianowicie Higgins spodziewa sie na dniach dziecka i jak zapowiedział, w razie porodu momentalnie rezygnuje z gry i jedzie do żony. W perpektywie awansów do kolejnych rund może to być stresogenne dla ludzi, którzy zagrają na Johna ;).

BTW. Carter dzisiaj gra od 20:00. Gra toczy się do 10 wygranych frame&#39;ów. Co sie stanie jesli ten mecz się będzie przeciągał? Kiedy zostanie dokończony?
pzdr
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no ciemno to widzę...
mati987: no niby tak, ale jak się ogląda mecz to się widzi, że ten Higgins coś dzisiaj tak nie bardzo..
naszym świetnym analitykom umknęła niestety wiadomość o nadchodzącym dziecku Johna i buki mogą sobie dziś na nas nieźle zarobić ;)
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Tak jak właśnie powiedział jeden z komentatorów. Jeden malutki błąd Higginsa i Stevens robi breaka. Ja liczę jak najbardziej na Higginsa, ale narazie nie wygląda on zbyt dobrze w tym pojedynku, za to Matthew gra zdecydowanie lepiej moim zdaniem... Ale to wszystko się jeszcze zmieni ! Liczę na to. Btw Na Eurosporcie w TV jest transmisja ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No i pierwszy zawodnik już w 3 freami zarobił... a był bliski zarobienia większej kwoty niż premia za 2 miejsce [147 tyś. funtów a za wice-miestrza jest chyba 140 tyś]. I tu moje pytanie: wie ktoś może jaka jest rezerwa finansowa na te dodatkowe wygrane? Bo na nagrody przeznaczono bańkę... ale gdyby się okazało że padnie nieoczekiwanie wiele 147 to 888 będzie niewypłacalny? Na ile są przygotowani, czy może płacą tylko za jeden taki break?

PS. polecam shotboxa do komentowania ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Oglądając końcówkę pojedynku Higginsa ze Stevensem to trzeba powiedzieć że obecny mistrz swiata wchodzi dalej, ale coś dzisiaj nieczysto wbija. Bile wchodzą ale bardzo ciasno. Mam nadzieje że nabierze pewości bo w następnej rundzie powinien trafić na Rayana Day&#39;a który jest we świetnej formie. Nawet tak jak komentatorzy mówili że Day jak zostałby czarnym konien mistrzostw to by się nie zdziwili. O 17 na eurosporcie godzinna transmisja, zapraszam przed tv:-D
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No zobaczymy jak Day zagra.Mam nadzieje ze dobrze , to to tez moj typ.
Co do Higgins to jeszcze jedna sesja , ale widac ze lepiej sobie radzi od Stevensa , ktory raczej pod forma jak to wspominałem .
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie... bez przesady.... usunąłem już 28 postów bo robicie sobie livescore w temacie...
Nie umiecie się posługiwać google?
Od pytań i wszelkich dyskusji macie dział Rozmowy i pytania dotyczące Snookera - tam proszę kierować wszelkie swoje wątpliwości.
Jeżeli to nie pomoże to będę zmuszony karać warnami...
Dyskutujmy tu normalnie a nie wylewajmy swoich żalów w stylu: co ten John wyprawia?&#39; i &#39;kiedy gra Carter?&#39;

Livescore:
http://www.worldsnooker.com/livescoring/viewer.asp?tournamentcode=0708WC
http://uk.eurosport.yahoo.com/snooker/

pozdrawiam
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Już się rozpoczęło spotkanie Hendry-Allen. Nie oglądam go bo nawet nie mam jak, ale według mnie wygra Mark Allen. W China Open grał świetnie a przy formie Stephena Hendry&#39;ego w tym sezonie młody irlandczyk może go pokonać. Szkot jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem i ma niezwykłe doświadczenie. W sumie lubie obydwóch graczy i kto wygra jest dla mnie jakby bez znaczenia, ale czas żeby zabłyśnał Mark. Niech wygra lepszy:-D
 
mikulskijerzy 0

mikulskijerzy

Użytkownik
M.Selby-M.King 1 1.17

M.Williams-M.Davis 1 1.35

Te mecze grają jutro. Nie będę ukrywał na snookerze się w ogóle nie znam, a jedyne co znam to przynjamniej zasady. Kursy na tą dwójke nie są wysokie ale są ok. Czy rzeczywiscie to są mecze gdzie nie będzie żadnej niespodzianki czy może lepiej nie ryzykowac?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Selby pokona Kinga chocby nie wiem co,Mark Williams to jest gracz ktorego nie powinno sie obstawiac:jezora: Ostatnio troche lepiej w Chinach ale watpie aby forma z przed latach wrocila. A Mark Davis? Niespodziewanie wdarl sie do MS z eliminacji i moze namieszac,troche lekcewazony gracz ja licze ze stac go na niespodzianke,lepiej brac Binghama lub Perrego.
 
mikulskijerzy 0

mikulskijerzy

Użytkownik
Ja jednak ciągle myśle nad tymi typami. Nieznam historii zawodników ale według rankingu obydwie rzeczy powinny spokojnie wejść jak uważacie? ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ranking nie gra roli, zrob jak uwazasz ale Williams od dawna boryka sie z brakiem formy. Mark Davis pokonal za to w kwalifikacjiach groznego Greena 10-2 a wiec ten facet jest grozny. Ale jednak Borsuk to Borsuk, jak zagra na swoim przyzwoitym poziomie to wygra.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dobra, to mamy 3 pewniaki: Selby, Maguire i Murphy... a no i Ronny [ale jego to ja raczej ostrożnie będę grał bo potrafi się obrazić i uwalić typerom kase]. Ale co poza nimi, bo AKO nawet zliczając ich 4 to około 2.00 a jak na 4 spotkania to raczej niskie... Może ktoś ma jakąś ciekawą propozycję pozostałych meczy? Mnie zastanawia Diherty i Fu. Jakieś opmysły / opinie?
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Perry J. - Dott G.1
Murphy S. - Harold D.1
Maguire S. - Hamilton A.1
ako ok 2.4
moja propozycja
co do dotta to wg mnie on nie ma depresji tylko jest zupełnie bez formy i jak przegra to bedzie mógł złożyć winne na chorobe
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ding Junhui-Marco Fu =&gt;1✅ (1,52-2,33) Betgun

Jutro o godzienie 11:00 polskiego czasu w Sheffield odbędą się &quot;azjatyckie derby&quot;. Dla obydwóch zawodników musi to być niezwykły pojedynek. Kto wygra ten rządzi w Azji:-D Ding jest zawodnikiem grający z niezwykłą dokładnością. Trudne, długie bile nie są mu groźne, lubi gre taktyczną i według mnie ma dobrą umiejętność budowania break&#39;ów. Niestety ma jedną wadę, nie potrafi grać pod presją. gdy przeciwnik na niego siądzie i wynik jest zagrożony, nerwy dają o sobie znać. Zawsze w przyblizenieu widać jak skacze mu górna powieka oka ( chyba taki trik nerwowy). Marco Fu słynie z tego że świetnie potrafi sprężyć się na utytułowanych i &quot;lepszych&quot; graczy. Ma świetny H2h między innymi z Ronniem O&#39;Sullivanem. Lubi przegrać z nisko notowanym przeciwnikiem, by w następbym turnieju pokonać gracza z pierwszej 10. Obaj są młodzi i utalentowani, pochodzą z Azji i nie ograli się w Mistrzostwach Świata. Myślę że mecz może mieć różny przebieg i można będzie można zobaczyć ciekawą otwartą gre ale na zwycięzce typuje chińczyka. Wygra Ding Junhui✅.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem to typowy mecz no bet.Jesli miał coś bym tu obstawiac to over 16,5 w unibecie.A na spotkanie pokusił bym sie dac underdoga czyli FU.Ding w tym sezonie mnie nie przekonuje.Delikatnie ja bym dawał na starszego gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom