>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888.com World Snooker Championship, 19th Apr-5th May 2008

Status
Zamknięty.
K 54

korn85

Użytkownik
Sam niestety breaka Cartera nie zobaczyłem i żałuje. Ciekawe, czy dostał taką samą owację od publiczności jak Roonie
Kazdy po wbiciu maxa dostaje owacje na stojaco ;) Mysle ze moim skromnym zdaniu dostał nawet wieksza owazje niz Ronnie. Prawda jest ze kazdy domyslal sie iz Ronnie wbije maxa w MŚ zas jesli chodzi o Cartera to chyba mało ktory co obstawiał i za to nalezy mu sie wielki szacunek. Az dziwi bierze ze Carter po takim meczu jak z Hawkinsem gdzie grał zenujacy snooker ( publicznosc sie nawet podsmiewala z nich poziomu ) był w stanie wbic maxa w MŚ. Od owacji jednak bardziej mi sie podobała radosc Ali Cartera z wbitego maxa. Ale co sie dziwic... to jego pierwszy max w karierze i to od razu w najwazniejszym turnieju sezonu ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i widzisz smooke Alister Carter wszedł.To bedzie najlepsza riposta na twoje komentarze.Ebdon jako twoj typ nie wszedł ;)upppsss ?P
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Moje komentarze nie dotyczyły przecież ani Ebdona ani Cartera ???? Tylko Swaila i Wenbo. Więc to nie ma związku. A co do Ebdona no trudno. Nie wszedł typ i tyle. Za to wszedł Hendry więc i tak jestem na dwóch singlach na zero a nie na minusie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ali Carter zawariował wczoraj:-D Rozszalał się w Crucible Theatre, i to ładnie. Powinien dojść do finału z taką grą. Jeśli Maguire przejdzie do półfinału to stawiam na Alistera. W pierwszym półfinale spotka się Hendry z O&#39;Sullivanem i to będzie niezły meczyk ale ja w finale widze anglika. Licze w składzie finału znajdą się autorzy breaków maksymalnych w tych mstrzostwach.

Ali Carter break maksymalny Crucible Theatre World Championship 29-04-2008(moje urodziny:-D),część I

http://www.youtube.com/watch?v=YmbMk2H0Xqk&amp;amp;eurl=http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&amp;amp;_id=339

Część II

http://www.youtube.com/watch?v=4s0F7AP_eZ0&amp;amp;eurl=http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&amp;amp;_id=339



Ronnie O&#39;Sullivan break maksymalny Crucible Theatre World Championship 28-04-2008

http://www.youtube.com/watch?v=2683ZFhrjco&amp;amp;eurl=http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&amp;amp;_id=337


Mnie osobiście bardziej podoba się max Ronniego, ale trzeba przyznać że Alister Carter rónież wbił ładnego, obydwaj zasługują na brawa ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Maguire-Perry
12:13​

To co wczoraj grali panowie to żenada jak na ćwierćfinał. Maguire grał bardzo słabo, gdy wbijał i chciał ścinać czerwoną to on trafiał w nią centralnie i bila czerwona odbijała się 5-10 cm od kieszeni. Wogule nie potrafił wbijać, odstawne niektóe to też kiepściutko. Joe Perry nie był lepszy:-D np. w jednym z końcowych freamów wyszedłna kolory i prosto do żółtej, jak to mówią komentatorzy &quot;snookerowe przedszkole&quot; a Joe nie wbija żółtej:kwasny4565: Słaby poziom gry zawodników był taki że nie mogłem oglądać tego spotkania. Maguire wyszedł na prowadzenie 12:11 i niezdołał wygrać, a był jednym z faworytów do mistrzostwa. Zawiódł i trudno, bo przez niego kupon nie siadł ale i tak nie poddaje się, na półfinały mam swoich faworytów:spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Maguire-Perry
12:13​
To co wczoraj grali panowie to żenada jak na ćwierćfinał. Maguire grał bardzo słabo, gdy wbijał i chciał ścinać czerwoną to on trafiał w nią centralnie i bila czerwona odbijała się 5-10 cm od kieszeni. Wogule nie potrafił wbijać, odstawne niektóe to też kiepściutko. Joe Perry nie był lepszy:-D np. w jednym z końcowych freamów wyszedłna kolory i prosto do żółtej, jak to mówią komentatorzy &quot;snookerowe przedszkole&quot; a Joe nie wbija żółtej:kwasny4565: Słaby poziom gry zawodników był taki że nie mogłem oglądać tego spotkania. Maguire wyszedł na prowadzenie 12:11 i niezdołał wygrać, a był jednym z faworytów do mistrzostwa. Zawiódł i trudno, bo przez niego kupon nie siadł ale i tak nie poddaje się, na półfinały mam swoich faworytów:spokodfhgfh:
całego spotkania nie oglądałem, włączyłem TV na ostatnie frame&#39;y. ????
Ale zdążyłem zobaczyć kilka &quot;popisów obu Panów&quot;.
Dokładnie ... nie wiem jak on nie wbiłtej zółtej. Wcześniej jeszcze kick na niebieskiej Maguire.
Tak jak piszesz, spotkanie nie zbyt ciekawe (po tym co widziałem), ale ... trochę emocji było, kicki, psute &quot;banalne&quot; bile ...
Ale już po tych kickach wiedziałem, ze Perry siądzie, bo M. &quot;miał to przegrać&quot; (los) !
Emocjonujące pojedynki w półfinale:

Stephen Hendry - Ronnie O&#39;Sullivan
3,40 - 1,30
Ali Carter - Joe Perry
1,70 - 2,00
Jak sądzicie ? Jaki przebieg tych gier ?
Ali dobrze sobie radzi, ale Perry już pokazał ze umie grac ... Tutaj każdy wynik jest możliwy, choc mi się cos wydaje ze wygra Perry !
1 połfinał kosa widowisk, jak dla mnie odpada Ronnie ????
pozd(R)awiam
 
S 0

szypon

Użytkownik
No własnie panowie. Jak się ustosunkować do meczy półfinałowych.
R. O&#39;Sullivan - S. Hendry 1?
A. Carter - J. Perry 1?

The Rocket był murowanym faworytem od początku turnieju. Słabe freamy przeplata genialnymi. Wbił maxa i nie zdziwię się jesli wbije kolejnego. A dużym sukcesem byłoby wbić maxa wielokrotnemu mistrzowi świata. Hendry jak to Hednry, spokojnie ogrywał kolejnych graczy. Ale wątpię żeby był w stanie pokonać Ronnie&#39;ego.
Co do drugiego pojedynku. Ali Carter po fatalnym początku gra coraz lepszego snookera. Wbił pierwszego w karierze maxa i tym samym wyrósł na czarnego konia mistrzostw. Czy poradzi sobie z Perrym? Joe Perry pokonał wczoraj po beznadziejnym (wiele, bardzo wiele błędów Maguiera i Perry&#39;ego) pojednyku Maguiera - de facto jednego z faworytów do tytułu. Jeśli Carter zagra tak jak w końcówce z Ebdonem to myslę że finał jest jego.

Jakie jest wasze zdanie?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To co dzisiaj gra O&#39;Sullivan to jest coś niezwykłego. Przed chwilą wygrał poranną sesję z Hendry&#39;m 8:0. Wynik całego spotkania brzmi 12:4 i wygląda na to że dzisiaj wieczorem wyłoni nam się pierwszy finalista. Oczywiście do rozegrania zostały jeszcze 2 sesje ale ja myśle że jedna wystarczy. Ronnie wbija jak natchnięty, poprostu wszystko co jest możliwe. Kontrola białej bili też genialna, może troszke gorzej odstawne ale cała gra anglika wygląda super. Hendry nie wiedział co ma robić, jemu gra dzisiaj się nie układa. Ogółem Ronnie wygrał 11 partie z rzędu i może pobije rekord wygranych fream&#39;ów pod rząd w Mistrzostwach Świata:-D Oby tak było.
 
O 0

opciu

Użytkownik
racja,O&#39;Sullivan naprawde gra fenomenalnie,jest moim faworytem w mistrzostwach po odpadnięciu higginsa i mam nadzieje że wygra bo ani Perry ani Carter mu nie zagrożą.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Póki co Perry i Carter grają strasznie... Niczym amatorzy w byle klubie snookerowym. Mam nadzieje, że bedzie lepiej z czasem bo, aż się tego nie chce oglądać.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Finał Mistrzostw Świata
Sheffield
Crucible Theatre

Ronnie O&#39;Sullivan vs Alister Carter


W finale zagrają zawodnicy któzy w tych zawodach wbili breaki maksymalne:spokodfhgfh: Obydwaj grają ofensywnie i w czasie finału gra powinna być otwarta i ciekawa, a taką bardzo lubi faworyzowany Ronnie. Drogę do finału łatwiejszą miał Ronnie O&#39;Sullivan któremu dotarcie do tego finału nie sprawiło żadnego problemu. To co &quot;Rocket&quot; zagrał w półfinale było niewiarygodne, grał tak dobrze, ba kapitalnie. Wbijałprzez cały stół, a potem wszystko czyścił prawie do końca. W finale nie powinnien mieć problemów z różnie grającym &quot;Kapitanem Alim&quot;.
Ali Carter w tegorocznych Mistrzostwach jest czarnym koniem i osiągnął już chyba życiowy sukces. Nie ma co się rozpisywać bo chyab wszyscy nie wątpią że to Ronnie O&#39;Sullivan zdobędzie trzeci raz tytuł Mistrza Świata.


Mój typ: Ronnie O&#39;Sullivan
 
Z 0

ziemniaktda

Użytkownik
racja Ryba nad dzisiejszym finalem nie ma sie co rozwodzic, miaelm ostatnio duzo wolnego i ogladalem wszytkie sesje cartera i sulivana,
carter ledwo wygral z perrym KTORY z kolei ledwo wygral z maguierem bo ten byl jakis podkacowany na obydwu sesjach i chyba zbyt &quot;olewatorsko&quot;podszedl do sprawy
to co wczoraj pokazali obydwoje to czysta propagadna i obraza tego pieknego sportu a nie gra , jedno wielkie kolo amatora
chodz postawilem na cartera i to jemu kibicowalem to sposrod tej dwojki amatorow na final bardziej zasluzyl perry ktorego zjadly nerwy
co do roniego to ma dziwna taktyke , oddaje 3 pierrwsze framy a potem leci 11 (8z drugiej +3 z pierwszej sesji) do przodu nie zastanawiajac sie nad niczym ....
kurs nisko ale mozna uzyc jako pewniaka w zakladach kombinowanych
pozdr
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mnie korci dać , handi 5,5 + na Cartera.Ale to moje przeczucie jest.W finale nie powinien go az tak ostro rozwalić.Ale tot ylko taki luzny typek.ktory nie wiem czy sam zagram.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No niestety te mistrzostwa osobiscie mnie bardzo rozczarowały.POziomem gry zawodników, mało było zacietych pojedynków gdzie mozna by sie napajac gra odstawna na wysokim poziomie który by prezentowali dwaj zawodnicy an stole.Zdecydowanie zawiedli SelbHawkinsem potme robi maxa i dochodzi do finału.A Roni klasa sama dla siebie , wszystkich po kolei rozwalił jak chciał.Imo jedynu zawodnik który z nim mogł powalczyc to był Maguire ale glupio odpadł.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - Alister Carter
18:8​
Takim o to sposobem Ronnie został mistrzem świata po raz trzeci.
Cały turniej nie było na niego mocnych, wygrał zasłużenie i potwierdził , że jest najlepszy i w tym sezonie był najlepszy bo został numerem 1 oficjalnego światowego rankingu. Cieszę się że to on wygrał w Sheffield, zasłużył. W tych zawodach &quot;Rocket&quot; potrafił grać pięknie i skutecznie, podszedł do sprawy profesjonalnie. Nie lekceważył przeciwników w dużym stopniu:-D starał się wbijać wysokie breaki i grać ładnie. A co do finału to Ali nie zbyt dużo do powiedzenia, jemu również gratuluje świetniego wyniku (czarny koń turnieju ???? )
Brawo Ronnie O&#39;Sullivan.????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom