>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

xavi90 184,9K

xavi90

Znawca - Boks
Nie zagłębiałem się aż tak ale czy w tych czasach ten Plebiscyt będzie dokładnie w takim samym formacie jak co roku- w sensie że tłum ludzi, prowadzący- wyczytywanie po kolei miejsc, przemówienia itp ?
Jeśli tak to warto zauważyć że Bayern gra 8 stycznia (zaskakujące, w piątki praktycznie nigdy nie grają) a gala jest 9 stycznia co najpewniej oznacza obecność Lewego.
 
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
Dobra, Panowie ostatnia prośba o mobilizację SMS--ową. Z dobrego źródła (na priv jak coś mogę napisać) wiem, że wczoraj na godz. 15 Bartek Zmarzlik miał przewagę niespełna 3 tysięcy punktów. Robotę zrobiły kupony, ale inny rywal - Iga Światek bardzo mocno zyskała przez neta. Na szczęście głosowanie internetowe jest już zamknięte. Kuponów z gazet też nie można wysyłać, dlatego trzeba bronić przewagi nad Igą Świątek (ktora o dziwo minimalnie była przed Lewym - stan na wczoraj na godz 15). Głosowac przez SMS-y mozna jeszcze do jednego dnia przed galą, czyli 08.01. Dlatego prośba o mobilizację, jest bardzo blisko, ale nie można tracić czujności. Nie chce mi się wierzyć, że Ci co glosowali na Lewego czy Ige w necie będą tracić 3 zł za SMS-a. Maksymalnie mozna dziennie z jednego numeru wyslac 30 SMS-ów. Ja mam dwa numery (jeden sluzbowy) i codziennie wysylam maksa. Mimo, że osobiscie nie wierze, że Bartek może to przegrać, to jednak trzeba zachowac czujność na finiszu, bo trójka kandydatów jest blisko siebie. Jak ktoś pisał wyzej, spokojnie za 10 k mozna było puscic kupony - tylko trzeba było to zrobić "mądrze".
Przypomnę..Na Bartka poniżej można głosować jak coś:

Treść SMS-a: 15 na numer: 7371 ----> link https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Za rok możemy my forumowicze lepiej się zorganizować. Ten konkurs dobitnie pokazuje, że wycinajac bardzo dużo kuponów z gazet (daje 10 punktów) - a głos przez neta czy SMSa tylko 1 mozna spokojnie "podpompować" danego kandydata underdoga z popularnej dyscypliny sportu ze sporym kursem. Ale to już temat do uzgodnienia na priv w pare "wtajemniczonych" osob.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Dobra, Panowie ostatnia prośba o mobilizację SMS--ową. Z dobrego źródła (na priv jak coś mogę napisać) wiem, że wczoraj na godz. 15 Bartek Zmarzlik miał przewagę niespełna 3 tysięcy punktów. Robotę zrobiły kupony, ale inny rywal - Iga Światek bardzo mocno zyskała przez neta. Na szczęście głosowanie internetowe jest już zamknięte. Kuponów z gazet też nie można wysyłać, dlatego trzeba bronić przewagi nad Igą Świątek (ktora o dziwo minimalnie była przed Lewym - stan na wczoraj na godz 15). Głosowac przez SMS-y mozna jeszcze do jednego dnia przed galą, czyli 08.01. Dlatego prośba o mobilizację, jest bardzo blisko, ale nie można tracić czujności. Nie chce mi się wierzyć, że Ci co glosowali na Lewego czy Ige w necie będą tracić 3 zł za SMS-a. Maksymalnie mozna dziennie z jednego numeru wyslac 30 SMS-ów. Ja mam dwa numery (jeden sluzbowy) i codziennie wysylam maksa. Mimo, że osobiscie nie wierze, że Bartek może to przegrać, to jednak trzeba zachowac czujność na finiszu, bo trójka kandydatów jest blisko siebie. Jak ktoś pisał wyzej, spokojnie za 10 k mozna było puscic kupony - tylko trzeba było to zrobić "mądrze".
Przypomnę..Na Bartka poniżej można głosować jak coś:

Treść SMS-a: 15 na numer: 7371 ----> link https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Za rok możemy my forumowicze lepiej się zorganizować. Ten konkurs dobitnie pokazuje, że wycinajac bardzo dużo kuponów z gazet (daje 10 punktów) - a głos przez neta czy SMSa tylko 1 mozna spokojnie "podpompować" danego kandydata underdoga z popularnej dyscypliny sportu ze sporym kursem. Ale to już temat do uzgodnienia na priv w pare "wtajemniczonych" osob.
Ile to ludzie lewego muszą wysłać smsów z jego portfela jak myślisz...ale z fartem oby Ci weszło
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Ile to ludzie lewego muszą wysłać smsów z jego portfela jak myślisz...ale z fartem oby Ci weszło
Trochę słabe rozumowanie bo jeśli to co kolega pisał jest prawda i 1 jest Zmarzlik 2 Iga i 3 Lewy to jeśli za darmo lewy nie dał rady być 1 i jego grube kieszenie to wątpię że jemu aż tak zależy.
 
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Dobra, Panowie ostatnia prośba o mobilizację SMS--ową. Z dobrego źródła (na priv jak coś mogę napisać) wiem, że wczoraj na godz. 15 Bartek Zmarzlik miał przewagę niespełna 3 tysięcy punktów. Robotę zrobiły kupony, ale inny rywal - Iga Światek bardzo mocno zyskała przez neta. Na szczęście głosowanie internetowe jest już zamknięte. Kuponów z gazet też nie można wysyłać, dlatego trzeba bronić przewagi nad Igą Świątek (ktora o dziwo minimalnie była przed Lewym - stan na wczoraj na godz 15). Głosowac przez SMS-y mozna jeszcze do jednego dnia przed galą, czyli 08.01. Dlatego prośba o mobilizację, jest bardzo blisko, ale nie można tracić czujności. Nie chce mi się wierzyć, że Ci co glosowali na Lewego czy Ige w necie będą tracić 3 zł za SMS-a. Maksymalnie mozna dziennie z jednego numeru wyslac 30 SMS-ów. Ja mam dwa numery (jeden sluzbowy) i codziennie wysylam maksa. Mimo, że osobiscie nie wierze, że Bartek może to przegrać, to jednak trzeba zachowac czujność na finiszu, bo trójka kandydatów jest blisko siebie. Jak ktoś pisał wyzej, spokojnie za 10 k mozna było puscic kupony - tylko trzeba było to zrobić "mądrze".
Przypomnę..Na Bartka poniżej można głosować jak coś:

Treść SMS-a: 15 na numer: 7371 ----> link https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Za rok możemy my forumowicze lepiej się zorganizować. Ten konkurs dobitnie pokazuje, że wycinajac bardzo dużo kuponów z gazet (daje 10 punktów) - a głos przez neta czy SMSa tylko 1 mozna spokojnie "podpompować" danego kandydata underdoga z popularnej dyscypliny sportu ze sporym kursem. Ale to już temat do uzgodnienia na priv w pare "wtajemniczonych" osob.
Ile to ludzie lewego muszą wysłać smsów z jego portfela jak myślisz...ale z fartem oby Ci weszło
Trochę słabe rozumowanie bo jeśli to co kolega pisał jest prawda i 1 jest Zmarzlik 2 Iga i 3 Lewy to jeśli za darmo lewy nie dał rady być 1 i jego grube kieszenie to wątpię że jemu aż tak zależy.
Jeśli, jeśli 🙂 okaże się po...z fartem, bo tak jak napisałem czysto bukmacherskie podejście jak najbardziej na tak...ale już podkręcanie tematu na wysyłanie smsów to słabo...
 
B 646

bladasek23

Użytkownik
Dobra, Panowie ostatnia prośba o mobilizację SMS--ową. Z dobrego źródła (na priv jak coś mogę napisać) wiem, że wczoraj na godz. 15 Bartek Zmarzlik miał przewagę niespełna 3 tysięcy punktów. Robotę zrobiły kupony, ale inny rywal - Iga Światek bardzo mocno zyskała przez neta. Na szczęście głosowanie internetowe jest już zamknięte. Kuponów z gazet też nie można wysyłać, dlatego trzeba bronić przewagi nad Igą Świątek (ktora o dziwo minimalnie była przed Lewym - stan na wczoraj na godz 15). Głosowac przez SMS-y mozna jeszcze do jednego dnia przed galą, czyli 08.01. Dlatego prośba o mobilizację, jest bardzo blisko, ale nie można tracić czujności. Nie chce mi się wierzyć, że Ci co glosowali na Lewego czy Ige w necie będą tracić 3 zł za SMS-a. Maksymalnie mozna dziennie z jednego numeru wyslac 30 SMS-ów. Ja mam dwa numery (jeden sluzbowy) i codziennie wysylam maksa. Mimo, że osobiscie nie wierze, że Bartek może to przegrać, to jednak trzeba zachowac czujność na finiszu, bo trójka kandydatów jest blisko siebie. Jak ktoś pisał wyzej, spokojnie za 10 k mozna było puscic kupony - tylko trzeba było to zrobić "mądrze".
Przypomnę..Na Bartka poniżej można głosować jak coś:

Treść SMS-a: 15 na numer: 7371 ----> link https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Za rok możemy my forumowicze lepiej się zorganizować. Ten konkurs dobitnie pokazuje, że wycinajac bardzo dużo kuponów z gazet (daje 10 punktów) - a głos przez neta czy SMSa tylko 1 mozna spokojnie "podpompować" danego kandydata underdoga z popularnej dyscypliny sportu ze sporym kursem. Ale to już temat do uzgodnienia na priv w pare "wtajemniczonych" osob.
Skąd takie info? Możesz podać podstawę ze zmarzlik prowadzi?
 
Ostatnia edycja:
P 0

plastelina7

Użytkownik
Czy zmieniły sie ostatnio reguły liczenia głosów ?
W tamtym roku nie śledziłem zupełnie tego plebiscyty ale pamiętam 2 lata temu było tak że jak się rozpoczęła gala to podali 10 tych co do tej pory dostali najwięcej głosów i uruchomili drugi etap. W tym etapie tylko smsowo można było głosować na kogoś z tej 10-tki a wszyscy zaczynali od nowa. Tak mi się wydaje że wtedy Milewski to wytłumaczył. Dla mnie to bez sensu.
Wtedy było ostre ciśnienie żeby wypchnąć Kurka na zwycięzcę bo gale robił Polsat a wiadomo że oni pokazują siatkówkę.
i cyk, wszystkie kupony ze Zmarzlikiem do kosza, w tym roku identyczne zasady:
...to nie będzie jednak koniec. W czasie trwania Gali rozpocznie się bowiem drugi etap głosowania. Na samym początku uroczystości ogłoszona zostanie dziesiątka sportowców, która uzyskała największą liczbę punktów w pierwszym etapie i to na jednego z nich będzie można oddać swój głos.

Głosowanie w drugim etapie Plebiscytu odbywa się wyłącznie za pomocą SMS. Rozpocznie się ono 9 stycznia 2021 o godzinie 20.00 i zakończy zgodnie z informacją słowno-graficzną podaną w trakcie transmisji, którą będzie można obejrzeć na Polsacie.


Jeśli dobrze kumam to fani Zmarzlika mogli wyciąć i milion papierowych kuponów z PS, oddać dwa miliony głosów z komputera cioci i wujka, nic to im nie da, 9 stycznia o 20-00 zerujemy głosy i top10 walczy o smsy w trakcie transmisji - ten format głosowania moim zdaniem mocno foruje Lewego.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
i cyk, wszystkie kupony ze Zmarzlikiem do kosza, w tym roku identyczne zasady:
...to nie będzie jednak koniec. W czasie trwania Gali rozpocznie się bowiem drugi etap głosowania. Na samym początku uroczystości ogłoszona zostanie dziesiątka sportowców, która uzyskała największą liczbę punktów w pierwszym etapie i to na jednego z nich będzie można oddać swój głos.

Głosowanie w drugim etapie Plebiscytu odbywa się wyłącznie za pomocą SMS. Rozpocznie się ono 9 stycznia 2021 o godzinie 20.00 i zakończy zgodnie z informacją słowno-graficzną podaną w trakcie transmisji, którą będzie można obejrzeć na Polsacie.


Jeśli dobrze kumam to fani Zmarzlika mogli wyciąć i milion papierowych kuponów z PS, oddać dwa miliony głosów z komputera cioci i wujka, nic to im nie da, 9 stycznia o 20-00 zerujemy głosy i top10 walczy o smsy w trakcie transmisji - ten format głosowania moim zdaniem mocno foruje Lewego.
Ale brednie. Oddane glosy do końca roku również się licza. Zanim cos napiszesz to poczytaj regulamin
 
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
Zgadza się. Wszystkie głosy są ważne na każdym etapie głosowania. Te kupony z gazet dają x10 wiecej (10 do 1) niż SMS czy głos na necie. Teraz do piątku do popołudnia można głosować smsowo, a w sobotę zostanie na 2 h uruchomiony ostatni etap smsowego głosowania.

Ja tam jestem dobrej myśli, oby do soboty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 646

bladasek23

Użytkownik
Tutaj na forum padło hasło że zmarzlik ma już 3 tys głosów przewagi. Zatem przy takiej przewadze SMS wart jest 1 głos a kosztuje i dziwny jest ten plebiscyt, że kupon z gazety wart jest 10 do 1. Owszem gazeta również kosztuje jednak zasadę punktacji nie wiem kto ją wymyślił. Tutaj musiałaby być mobilizacja na lewego tak jak na zmarzlik
 
Do góry Bottom