>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

H 73,5K

hagi84

Użytkownik
hahaha 10k psu w bude, niech maja biedne buki
szkoda, typ wygladal fajnie, ale pewnie za bardzo przekoloroyzowany przez autora, bywa.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
I takie to było value...
Dobrze, że w tym roku sprawiedliwie.

PS. Ciekawe kto z tych, którzy mnie tak obrażali i wysmiewali będą mieli odwagę się zachować jak mężczyźni i przeprosić.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
I takie to było value...
Dobrze, że w tym roku sprawiedliwie.

PS. Ciekawe kto z tych, którzy mnie tak obrażali i wysmiewali będą mieli odwagę się zachować jak mężczyźni i przeprosić.
Ja Cię mogę przeprosić jak coś, nie mam z tym żadnego kłopotu, tylko w moim przypadku przyznałem rację, że plebiscyt PS ma się trochę nijak do głosowania dziennikarzy z zagranicy :)
Post automatycznie złączony:

kajetanowicz przed zmarzlikiem ????????
ja juz zgłupiałem ,o co caman???????????????????????????????
Kajetanowicz przed Zmarzlikiem to dla mnie szwindel większy niż wybory na Białorusi...
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Tzn powinno być podzielone połowa pkt od kibiców i połowa od specjalistów albo dziennikarzy trenerów sportowców i sumujemy a tym bardziej nie ma żadnego 10 do 1 głos liczony z gazet.. Głos to głos
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
To nie jest pierwszy raz gdy Stoch osiąga wysokie miejsce za rok w którym tego nie zdobył. Kiedyś tak przecież wygrał, nie ogarniacie tego że nikt nie będzie specjalnie analizował kto i co zdobył? Skoki masz całe święta praktycznie co drugi dzień a jeszcze Kamil forma życia.

Ale, żeby Kajetanowicz był przez Zmarzlikiem to bym tego w życiu nie wymyślił. Traktuje to jako kiepski żart.
Od faceta do którego byłem całkiem obojętny czy będzie w ogóle w top10 ni z tego ni z owego zajmuje 4 miejsce, nie do wiary.
 
Do góry Bottom