>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Bartosz Zmarzlik wygra 96 Plebiscyt na Najlepszego Polskiego Sportowca 2020 roku 9.00 (fortuna) 9,5/10

Dwie największe polskie firmy bukmacherskie - sts (7.50) i fortuna (9.00) mają w swojej ofercie takie zdarzenie. Wydaje mi się, że ten kurs powinien oscylować ok. 1.70-1.80. Tym bardziej, że o wynikach takiego plebiscytu decydują kibice. studiujac regulamin widać, że najwiecej 10 punktów dają kupony z gazety. To właśnie przed rokiem dało ogromną przewagę Zmarzlikowi nad Lewandowskim. W tym roku może być podobnie.
Od kilkunastu dni w Gorzowie i okolicy (Barlinek,Strzelce Krajenskie, Slubice, Kostrzyn itp.) dostanie Przeglądu Sprotowego graniczy z cudem. Kibice Stali Gorzów bardzo mocno po raz kolejny zmobilizowali się do kupowania gazet. Dziś bylem w Gorzowie po godz 15 i w całym miescie znalazłem jedynie 20 przegladów, które oczywiscie kupilem. Wśród znajomych mam 2-3 takich, któzy zebrali od poczatku gru1dnia kilkaset gazet, rekordzista ma ponad tysiąc. Wszystko po to, by pomóc Bartkowi Zmarzlikowi w wygranej.
A co ciekawego akcja mobilizacyjna w głosowaniu na Zmarzlika jest zamieszczona w innych klubach żużlowych takich jak chocby w Lesznie, czy Wrocławiu. Środowisko żużlowe jest mocno scentralizowane, wszystko w jednym celu - aby na sportowej pamie Polski mówić jak najwięcej o ich ukochanej dyscyplinie czyli żużlu. Dyscyplina, która przez wiele lat była gdzies w cieniu, a nie dawno wlasnie za sprawą pierw Golloba, a teraz Zmarzlika wychodzi z cienia.

Na logikę wydaje się, że kto ma zagrozic Lewandowskiemu, skoro został najlepszym Piłkarzem Świata? Jednak raczej nie widze wsród polskich klubców, pojedynczej osoby, która tak mocno zaangazowałaby się w wygrana piłkarza. Zresztą piłkarze u nas w kraju nie są za bardzo lubiani (przez to, że sporo zarabiają i sie wywyzszają). Równiez zwykli kibice są zajęci czym innym - COVIdem itp i nie w głowie im, żeby jeździć za gazetami czy codziennie wchodzić w internet (oddawać głos warty 1 pkt). W historii polskiego plebiscytu pilkarze nie byli do tej pory popularny i ulegali niszowym dyscyplinom jak chociażby - skoki narciarskie, czy rzut młotem. Tak samo jest w innych krajach. W takiej Belgii pilkarz nie ma zadnych szans z kolarzem, a w Holandii dominuja panczeniści. W wielu krajach jest podobnie.

Czy chcemy czy nie, na żużel na każdy stadion co kolejkę ligową chodza dziesiątki tysięcy osób. Całe środowisko jest mocno zżyte i słynie z mobilizacji podczas takich głosowań. Przykład - rok ubiegły.

Warto też podkreślić, że Zmarzlika wspiera Orlen. Ta firma jest jednym ze sponsorów plebiscytu i dla nich wizerunkowo też będzie mistrzostwo świata jak wygra ich drugi obok Kubicy najbardziej rozpoznawalny sportowiec. Na Zmarzliku mocno ta panstwowa firma opiera też swoj marketing. Dodatkowo niedawbno oglosili kupno kiosków Ruchu, mediów, także nie wierzę, że za "drobne" w jakiś sposób nie pomogą swojemu marketingowemu koniowi pociągowemu.

Podsumowując: Kurs na wygraną Zmarzlika po takim kursie to jakiś żart. Grajcie póki nie spadnie to do granicy ok 2. Zreszta sami macie tez wplyw na to zdarzenie: glosujcie raz dziennie: https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/ - kupcie jutro maksymalnie ile dacie rady Przegladów Sportowych (jutro ostatni dzien sa kupony) i wyslijcie do 31 grudnia te kupony.

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik wygra 96 Plebiscyt na Najlepszego Polskiego Sportowca 2020 roku 9.00 (fortuna) 9,5/10

Dwie największe polskie firmy bukmacherskie - sts (7.50) i fortuna (9.00) mają w swojej ofercie takie zdarzenie. Wydaje mi się, że ten kurs powinien oscylować ok. 1.70-1.80. Tym bardziej, że o wynikach takiego plebiscytu decydują kibice. studiujac regulamin widać, że najwiecej 10 punktów dają kupony z gazety. To właśnie przed rokiem dało ogromną przewagę Zmarzlikowi nad Lewandowskim. W tym roku może być podobnie.
Od kilkunastu dni w Gorzowie i okolicy (Barlinek,Strzelce Krajenskie, Slubice, Kostrzyn itp.) dostanie Przeglądu Sprotowego graniczy z cudem. Kibice Stali Gorzów bardzo mocno po raz kolejny zmobilizowali się do kupowania gazet. Dziś bylem w Gorzowie po godz 15 i w całym miescie znalazłem jedynie 20 przegladów, które oczywiscie kupilem. Wśród znajomych mam 2-3 takich, któzy zebrali od poczatku gru1dnia kilkaset gazet, rekordzista ma ponad tysiąc. Wszystko po to, by pomóc Bartkowi Zmarzlikowi w wygranej.
A co ciekawego akcja mobilizacyjna w głosowaniu na Zmarzlika jest zamieszczona w innych klubach żużlowych takich jak chocby w Lesznie, czy Wrocławiu. Środowisko żużlowe jest mocno scentralizowane, wszystko w jednym celu - aby na sportowej pamie Polski mówić jak najwięcej o ich ukochanej dyscyplinie czyli żużlu. Dyscyplina, która przez wiele lat była gdzies w cieniu, a nie dawno wlasnie za sprawą pierw Golloba, a teraz Zmarzlika wychodzi z cienia.

Na logikę wydaje się, że kto ma zagrozic Lewandowskiemu, skoro został najlepszym Piłkarzem Świata? Jednak raczej nie widze wsród polskich klubców, pojedynczej osoby, która tak mocno zaangazowałaby się w wygrana piłkarza. Zresztą piłkarze u nas w kraju nie są za bardzo lubiani (przez to, że sporo zarabiają i sie wywyzszają). Równiez zwykli kibice są zajęci czym innym - COVIdem itp i nie w głowie im, żeby jeździć za gazetami czy codziennie wchodzić w internet (oddawać głos warty 1 pkt). W historii polskiego plebiscytu pilkarze nie byli do tej pory popularny i ulegali niszowym dyscyplinom jak chociażby - skoki narciarskie, czy rzut młotem. Tak samo jest w innych krajach. W takiej Belgii pilkarz nie ma zadnych szans z kolarzem, a w Holandii dominuja panczeniści. W wielu krajach jest podobnie.

Czy chcemy czy nie, na żużel na każdy stadion co kolejkę ligową chodza dziesiątki tysięcy osób. Całe środowisko jest mocno zżyte i słynie z mobilizacji podczas takich głosowań. Przykład - rok ubiegły.

Warto też podkreślić, że Zmarzlika wspiera Orlen. Ta firma jest jednym ze sponsorów plebiscytu i dla nich wizerunkowo też będzie mistrzostwo świata jak wygra ich drugi obok Kubicy najbardziej rozpoznawalny sportowiec. Na Zmarzliku mocno ta panstwowa firma opiera też swoj marketing. Dodatkowo niedawbno oglosili kupno kiosków Ruchu, mediów, także nie wierzę, że za "drobne" w jakiś sposób nie pomogą swojemu marketingowemu koniowi pociągowemu.

Podsumowując: Kurs na wygraną Zmarzlika po takim kursie to jakiś żart. Grajcie póki nie spadnie to do granicy ok 2. Zreszta sami macie tez wplyw na to zdarzenie: glosujcie raz dziennie: https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/ - kupcie jutro maksymalnie ile dacie rady Przegladów Sportowych (jutro ostatni dzien sa kupony) i wyslijcie do 31 grudnia te kupony.

Powodzenia !
przejechałem się teraz po Gorzowie w celu kupienia przeglądu sportowego - o godz dokładnie 18.10 kupiłem w askanie (galeria handlowa 2 ostatnie ) i na sikorskiego kupiłem ostatni przegląd sportowy więc 3 zakupiłem i wypełniam na zmazrlika wszystkie :)
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Mi przyjął forbet po kursie 8 za 500zl na Zmarzlika(3 kupony).
Mam podobne przemyślenia do kolegów powyżej, choć znaków zapytania jest więcej.
Przegląd Sportowy jak każda gazeta papierowa to już trochę anachronizm. Gazety papierowe czytają głównie ludzie starsi. Moja wątpliwość nazywa się IGA ŚWIĄTEK. Obiektywnie rzecz biorąc największy sukces polskiego sportu w kończącym się roku to właśnie triumf Igi. Pytanie jak zmobilizują się fani tenisa, i jak podzielą się głosy. Jeżeli przyjmiemy, że elektorat żużlowy jest karny i zmobilizowany to jeśli część osób z Lewandowskiego przerzuci swoje głosy na Świątek to one się tak rozłożą, że Bartek powinien wygrać raczej gładko. Wydaje się, że zwycięży ten który straci mniej na rzecz Świątek. Pytanie też relewantne ilu dojdzie nowych głosujących? Ale zdecydowanie wszystko powyżej 7 na Zmarzlika to duże value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dołączę i ja. Rok temu poleglem na Lewym. Dzis juz tego błędu nie popelnie. Gram Zmarzlika i mobilizuje w necie by również tak zrobili i zaczeli oddawac głosy na Bartosza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Panowie a jak uzupełniacie pozostałe miejsca na tych kuponach z przeglądu? Rozumiem że Świątek i Lewandowskiego nie dodajecie? :D
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Panowie a jak uzupełniacie pozostałe miejsca na tych kuponach z przeglądu? Rozumiem że Świątek i Lewandowskiego nie dodajecie? :D
no wiadomo -Lewego to nawet nie dodałbym uczciwie ,bo te jego sukcesy indywidualne może sobie wsadzić ....Mazurka nie grali ani razu przy jego sukcesach więc dla mnie w top 100 by nie był .Świątek zasługuje na top 3 ,wzruszyłem się jak wygrała i może dla mnie wygrać i nie będę zły .
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
Polska to jednak stan umysłu! pomijam Wasze zaklady ale jak można wybrać goscia na najlepszego sportowca roku w Polsce którego znają w 10 krajach świata / może przesadziłem w 6-7? a nie uhonorać pilkarza znanego na całym świecie!!
Post automatycznie złączony:

i jeszcze jedno czy znane Wam jest slowo UCZCIWOŚĆ! jak można forować goscia który sciga się jakimiś tam motorynkami do najlepszego piłkarza świata- no może wybierzmy mistrza sumo w JAPONI Was docenią!
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Polska to jednak stan umysłu! pomijam Wasze zaklady ale jak można wybrać goscia na najlepszego sportowca roku w Polsce którego znają w 10 krajach świata / może przesadziłem w 6-7? a nie uhonorać pilkarza znanego na całym świecie!!
Post automatycznie złączony:

i jeszcze jedno czy znane Wam jest slowo UCZCIWOŚĆ! jak można forować goscia który sciga się jakimiś tam motorynkami do najlepszego piłkarza świata- no może wybierzmy mistrza sumo w JAPONI Was docenią!
Piłka nożna to sport bodajże drużynowy ,więc co z tego ,że gdzieś go tam wybrali na najlepszego piłkarza wedle statystyk z LM i bundesligi jak tU chodzi o Polskę ,nasza reprezentację jako sukcesy.Sukces jest wtedy kiedy się ,wzruszasz i łezka w oko Ci się kreci jak grają Mazurka Dąbrowskiego .My mając Lewandowskiego jako reprezentacja gramy taką żenadę ,że nie da się tego oglądać ,nie wychodzimy z grupy od lat czy to ME czy MŚ .
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
A dla mnie 1.4 w tym roku na Lewego to promocja. Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pomiędzy fanami żużla a piłki nożnej... Moim zdaniem nie można brać poważnie sportuk, który jest uprawiany może w 5 krajach na świecie z gościem, który jest absolutnie top1 piłkarzem na świecie w tym roku.

PS. Liczę na Świątek i Blachowicza w top5. :)
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
A dla mnie 1.4 w tym roku na Lewego to promocja. Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pomiędzy fanami żużla a piłki nożnej... Moim zdaniem nie można brać poważnie sportuk, który jest uprawiany może w 5 krajach na świecie z gościem, który jest absolutnie top1 piłkarzem na świecie w tym roku.

PS. Liczę na Świątek i Blachowicza w top5. :)

Lepszą promocję masz w Biedronce niż grać za @1,4 a po drugie na żużel w Polsce chodzi więcej kibiców niż na ekstraklapę w naszym kraju gdzie Ci piłkarzyki grają piach i nędzę co widać po naszych klubowych drużynach w rozgrywkach pucharowych w Europie!!!!
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Lepszą promocję masz w Biedronce niż grać za @1,4 a po drugie na żużel w Polsce chodzi więcej kibiców niż na ekstraklapę w naszym kraju gdzie Ci piłkarzyki grają piach i nędzę co widać po naszych klubowych drużynach w rozgrywkach pucharowych w Europie!!!!
Tu akurat się nie zgodzę z tymi kibicami na żużlu w porównaniu do ekstraklasy. Masz 8 drużyn w pierwszej lidze żużla a w ekstraklasie 16. Na starcie 4 mecze więcej w piłkę (Patrząc tylko na najwyższy poziom). Teraz policz kibiców Wisły, Legii, Lecha czy choćby Górnika, Jagielonii, Widzewa którzy rozgrywają mecz u siebie i masz na stadionach +/- 80k kibiców. Gdzie przy tym jest Twój żużel?

Nie chce mi się szukać szczegółowych danych ale pierwsze co znalazlem z brzegu z sierpnia zeszłego roku.
14. kolejka PGE Ekstraligi
truly.work Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa - 9 600
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin - 7 000
Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra - 6 106
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno - 13 697

Takie frekwencje że pała mięknie.
 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
jedno jest pewne żużel w skali świata to sport niszowy!!! i nic tego jak na dziś nie zmieni - argument że Lewandowski reprezentuje sporty zespołowe też odpada - patrz Bartosz Kurek 2018 r - dziekuję!
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A dla mnie 1.4 w tym roku na Lewego to promocja. Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pomiędzy fanami żużla a piłki nożnej... Moim zdaniem nie można brać poważnie sportuk, który jest uprawiany może w 5 krajach na świecie z gościem, który jest absolutnie top1 piłkarzem na świecie w tym roku.

PS. Liczę na Świątek i Blachowicza w top5. :)
Ale co ma branie na poważnie sportu który jest uprawiany w 5 krajach do plebiscytu na najpopularniejszego sportowca kraju? Oczywiste jest że jak byś zapytał grupy 100 osób w kraju czy znają Lewego i Zmarzlika to na jednego byłby wynik 100 a na drugiego 20. Tutaj rozchodzi się o sposób wyboru, motywację ludzi głosujących a nie to kto osiągał większe sukcesy w danym sporcie. Przeczytaj post @
M mazinho87 może coś więcej zrozumiesz na czym to polega. A już z tym @1.4 i promocją - to wg mnie jest śmieszne - realny kurs @1.23...
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Tutaj rozchodzi się o sposób wyboru, motywację ludzi głosujących a nie to kto osiągał większe sukcesy w danym sporcie.
Z ust mi to wyjąłeś. Jakaś idiotyczna dyskusja tu powstała o tym czy Lewandowski jest lepszy od Zmarzlika. Przecież to nie o to chodzi w tym wątku! Też nie jestem fanem żużla, a piłki, a mimo to zagrałem na Zmarzlika po kursie 10. Ile Przeglądów Sportowych kupiliście i zagłosowaliście w ciągu ostatniego miesiąca? No właśnie. Ja też żadnego. Ale przemówiła do mnie argumentacja w tym wątku, którą zobaczyłem w środowych postach i zaryzykwoałem. To tak jak z obstawianiem Eurowizji - to że jakiś utwór mi się nie podoba nie znaczy, że nie obstawię na jego sukces w momencie, gdy wszystkie znaki na to wskazują. Przecież to jedna z podstaw gry u bukmachera - oddzielenie sympatii i antypatii od trzeźwego myślenia. Ale komu ja chcę to wytłumaczyć, skoro widzę że w mniemaniu co po niektórych kurs 1,4 na Lewego to value. Skwituję to uśmiechem politowania ;) I nie twierdzę, że ten zakład wypali, ale kurs fantastyczny.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
"A dla mnie 1.4 w tym roku na Lewego to promocja. Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pomiędzy fanami żużla a piłki nożnej... Moim zdaniem nie można brać poważnie sportuk, który jest uprawiany może w 5 krajach na świecie z gościem, który jest absolutnie top1 piłkarzem na świecie w tym roku. "


A jakie ma znaczeniepopularnośc dyscypliny/zawodnika w kontekście konkursu, gdzie liczą się w głównej mierze wycięte kupony z gazety, a w mniejszym stopniu glosy internetowe i SMSY?
Jeżeli tak by było, to w 2019 roku na najlepszego sportowca Omanu zostałby wybrany piłkarz, a nie gość, który ujeżdża wielbłądy. W Belgii, czy Holandii też nie byłby to kolarz czy panczenista. Jak sobie sprawdzicie, to w takich plebiscytach w 90 % krajow wygrywają sportowcy niszowi. Dlaczego tak jest? Tutaj by musial jakiś socjolog zrobić dokladne badania. Może ta waska grupa fanów potrafi się w jakiś sposób lepiej zorganizować i taki konkurs traktuje bardzo priorytetowo, żeby się wykazać?Nie wiem..

Wiem jedno, że ja samzrobiłem rozeznanie,rozmawiałem ze znajomymi z Gorzowa, okolic, po sponsorach zawodnika (bo takowych znam) i włosy stanely mi dęba. Ja sam doliczylem się przynajmniej ok 3-4 tysięcy gazet (dwa dni temu nie doliczylem grupy facebookowej), które kupiły osoby któe znam! Tylko od moich znajomych z samych kuponów z gazet daje to ok 30-40 tysiecy głosów dla Bartka. A też Ci ludzie na tych kuponach nie umieszczali nigdzie Lewego i Świątek! Na forum kibiców Stali powstala nawet specjalna grupa mobilizujaca do zakupów gazet i nie umieszczania tam pilkarza i tenisistki!

A to jest tylko to, o czym ja jako jedna osoba wiem. Na pewno inni, nieznani mi kibice Stali/sponsorzy lokalni (Bartek ma ich mnóstwo w Gorzowie i okolicy) zmobilizowala się na ten plebiscyt.

Sam Lewandowski rok temu mial tylko dwa razy tyle niż to co wiem o ludziach, którzy się mobilizowali od poczatku grudnia i wykupywali wszedzie gazety gdzie się dało.Jedna osoba nawet nawiazala kontakt z dystrybutorem i ta gazeta nie trafila na polki w ogole w jednej z mniejszych miasteczek koło rodzinnej miejscowosci Bartka. A kto z Was, tych glosno namawiajacych na granie 1,40 na LEwego zna jakąkolwiek akcje mobilizacyjną by Lewy wygrał plebiscyt? Lewemu zalezy na tym plebiscycie? Może Bayernowi Monachium?

Chce przypomnieć, że Bartek Zmarzlik pochodzi i wciąż mieszka w wiosce liczacej 200 osób (Kinice). Jak ktoś kiedys bedzie w tych okolicach to jest tam - mega pekne i mega czyste jezioro - to bardzo polecam! Chlopak się tam pokazuje, jest "ziomkiem" i żadna sodówa mu nie uderzyla. On w ogóle nie imprezuje, nie szuka rozglosu, całe zycie podporządkował by być najlepszym w tym co robi. Jak nie jeździ na torze, to wolny czas spędza w warsztacie by udoskonalac swój sprzęt. Ludzie lubie takie historie.

Do tego żużel jest fenomenem w Gorzowie i szczególnie w okolicznych miasteczkach. Ludzie tym zyją, a jakby Zmarzlik kandydtował na pezydenta miasta - to dostałby z 95 % głosów. Ja wiem jak dla osób zaangażowanych w sport żużlowy wazny jest ten plebiscyt. Każdy chce pomóc "chlopakowi" stąd, by o nim o tej niszowej dyscyplinie mówiono przez dłuższy czas.Na żużel zaraz po piłce nożnej chodzi najwięcej ludzi w Polsce. Co z tego, że ten sport jest znany głównie w Polsce? Czy Amerykanie się martwia, że NFL i baseball jest głównie dla nich? Czy kolonie pobrytyjskie martia się, że tylko ich jara krykiet? Albo w Omanie, że sportem narodowym jest ujezdzanie wielbłądów? NIE!

Jeszcze wspominałem, że w Zmarzlika mocno wszedł koncert Orlenu i nie wierze, że im nie będzie zależało, by o ich zawodniku mówiono znów w całym kraju.

Jak ktoś chce sobie grać Lewandowskiego po 1,40 kiedy o wyniku decydują wycięte kupony, mobilizacja danego środowiska to jego sprawa. Ja nie mam zamiaru kogoś na sile przekonywac, napisalem tylko o faktach, które ja osobiscie znam. Każdy, ten mądrzejszy i ten mniej niech sobie sam wyciagnie wnioski.

!!!!!!!!!!!!!!!!! PS Zapomnialem. Na rzecz Zmarzlika agitują wszystkie największe lokalne media. Np. radio Eska co jakis czas mówi o tym w informacjach - na stronce jest też wypowiedź człowieka, który pracuje w Przegladzie Sportowym: https://www.eska.pl/gorzow/gorzow-z...ne-glosy-kibicow-audio-aa-b6fP-kGUN-AF5q.html

Żeby nie spamować i żeby nie zatraciło się to co najważniejsze:

Wygrana Zmarzlika w Plebiscycie PRzegladu Sportowego (sts kurs 7.50) 9.5/10. Szansa Zmarzlika na wygranie plebiscytu przy tych zasadach jest ogromna. Kursy s a kompletnie nieadekwatne do tego. Niech kazdy z ta wiedzą zrobi co zechce/co uważa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Obecnie najwyższy kurs na Zmarzlika jest w noblebet 10.00
Osobiście pogralem grubiej że Zmarzlik bedzie lepszy od Świątek @2.01 w sts(etoto i betfan również ma, ale mniejszy kurs)
Dla mnie spore szanse powodzenia typu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Obecnie najwyższy kurs na Zmarzlika jest w noblebet 10.00
Osobiście pogralem grubiej że Zmarzlik bedzie lepszy od Świątek @2.01 w sts(etoto i betfan również ma, ale mniejszy kurs)
Dla mnie spore szanse powodzenia typu.
na noblebet można postawić tylko jeden kupon na Zmarzlika? Zagrałem za 50zl i drugiego nie mogę postawić
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Posłuchaj kolego kibic-źrebie czy ty jesteś aż taki infantylny czy udajesz?
Jak czasem przeglądałem wątek mma to nie rozumiałem ataków innych użytkowników w twoją stronę.
Ale jak widzę twoją aktywność w tym dziale, to wydaję się że są one przynajmniej w części usprawiedliwione.
Dobra rada przeczytaj wątek od pierwszej strony, potem przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.
I na koniec co ma wspólnego plebiscyt w którym najlepszego wybierają kibice z Polski od ankiety w której głosują jacyś dziennikarze z Albanii, Słowacji, Mołdawii i tak dalej?
Napij się zimnej wody i przestań rozmywać temat swoimi nic nie wnoszącymi wpisami.
I jeszcze jedno wyślij na pw skany tych grubych kuponów jak to ty grasz na Lewandowskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nigdzie nie napisałem, że gram grubo tylko, że jak dla mnie w obecnej sytuacji 1.4 na Lewego to promocja. A to zupełnie dwie różne rzeczy.
I nadal uważam, że tak jest.
 
Do góry Bottom