>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Taka nauczka na przyszłość dla wszystkich, że taki plebiscyt to idealne miejsce do manipulacji wynikami. Może w nim przejść dosłownie wszystko a i tak nie będzie możliwości udowodnienia potencjalnego szwindlu.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Taka nauczka na przyszłość dla wszystkich, że taki plebiscyt to idealne miejsce do manipulacji wynikami. Może w nim przejść dosłownie wszystko a i tak nie będzie możliwości udowodnienia potencjalnego szwindlu.
Wg mnie to zależy od tego, jak podadzą, jakie są oficjalne wyniki głosowania w liczbie głosów, można by to podważyć, tylko to co teraz napisze to taka lekka abstrakcja może się wydawać, bo załóżmy, że Zmarzlik za 5 plac dostanie liczmy 50 tys głosów, jeśli głosy z gazety liczyły się x10, to każda osoba, która głosowała na Zmarzlika musiałaby zrobić screeny każdego z głosów z osobna przed wysłaniem i np. każdy głos od jednej osoby ponumerowany, żeby nie było, że robi się zdjęcia tych samych kuponów, potem gdzieś w necie każda z osób wysyła zdjecia na jakims blogu lub forum czy na fejsie, obojętnie, ktoś tam to policzy i mogłoby się okazać, że z samych głosów z gazet Zmarzlik ma załóżmy 55 tys i już na tym poziomie mamy skandal, ale tak jak piszę, to całe 'przedsięwzięcie', które opisałem musiałoby mieć od początku do końca ręce i nogi i takie lekko abstrakcyjne, żeby wszystkich czy zdecydowaną większość skrzyknąć, żeby tak zrobili, aczkolwiek nie awykonalne :)
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Kolega Mazinho chciał dobrze i atakowanie go jest nie fair, przecenił faktycznie wartość gazety papierowej i za bardzo sugerował się swoim regionem, a przecież głosuję cała Polska (pisałem o zagrożeniach w pierwszym poście tego tematu).
Ale na taki a nie inny wynik miały też wpływ inne kwestie.
Po pierwsze wydawcą przeglądu jest RASP, które też kontroluję onet gdzie Lewy był bardzo mocno promowany.
Po drugie koronawirus i obostrzenia z tego tytułu spowodowały, że ludzie siedzą w domach i z nudów głosują, a masa zawsze wybiera najbardziej medialnego sportowca i tego który w danej chwili odnosi największe sukcesy (większa frekwencja zawsze zmniejsza szanse mniej rozpoznawalnych nazwisk czy dyscyplin).
Po trzecie zmiana profilu konkursu, z roku na rok kupony z gazet tracą na znaczeniu bo ludzie przestają je czytać, wszystko przenosi się do internetu! A wydawca też chce na tym zarobić, więc poza gazetami można było głosować przez emaila, twittera,fb,sms (notabene ciekawy jestem kto zarobi na tak dużej bazie danych, nie no mamy rodo więc nic nie wycieknie;)).
Po czwarte sami jesteśmy sobie winni, o czym nie raz pisałem! Nie bierzemy odpowiedzialności za słowo, każdy może wejść i napisać stawiam all in(takich bolkowetikonkow, typerowskokow jest tu cała masa,) papier przyjmie wszystko. Tylko ja osobiście chciałbym zobaczyć te kupony znawców którzy piszą o betach roku, dekady itd. oraz stawkach za które faktycznie grają.
Po piąte sam jestem w plecy 2 tys. na tym konkursie ale dalej uważam, że początkowe kursy na Zmarzlika to było value.
Po szóste Zmarzlik przegrał z Kajetanowiczem(sic!) Panowie też jestem w szoku, ale Kajetanowicz tu wystąpi w jakiejś telewizji śniadaniowej jednej drugiej, tu w jakimś programie rozrywkowym się pojawi i łapie rozpoznawalność.
Na przyszły rok trzeba wyciągnąć wnioski i wziąć pod uwagę, wszystkie czynniki.
I taka prośba do wszystkich, o wiele łatwiej będzie wspólnie wygrywać jak zaczniemy wymieniać merytoryczne argumenty i brać większą odpowiedzialność za to co piszemy.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jeju przegrała nisza i tyle.Obiektywnie zmarzlik powinien być na 3 miejscu, Kajetanowicz to nieporozumienie,Stoch też mimo że jestem zapalonym kibicem skoków
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ale o co ten płacz tu? Od początku nie było żadnego value na Zmarzlika.
Raz wygrał i fajnie... Dla mnie to nie zrozumiałe, ze mzoe wygrać ktoś reprezentujący dyscyplinę, która uprawia się w 5 krajach na swiecie. Zresztą podobnie jest ze skokami narciarskimi ale ale trudno... Jest jak jest. Natomiast w tym roku rywalizowali z gościem, który gra w piłkę nożną, wygrał LM, zdobył nagrodę fife. Zupełnie dwie różne kategorie wagowe i nawet jakieś śmieszne mobilizacje nie pomogly.

Stoch był wysoko bo jeszcze parę dni temu wygrał Konkurs 4 skoczni więc wiadomo, że ludzie też to brali pod uwagę.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Śmieszy mnie to jak żal ludziom tyłki ściska. Zmarzlik nie wygral = ustawka 😂😂 bez komentarza
Nikt nie ma żalu ,że nie wygrał tylko ,że przegrał z kajetanowiczem co swiadczy ,że głosy musiałbyć wszystkie zerowane na godz 20-tą wczoraj .Kurs na Zmarzlika był 15 i potem spadał systematycznie .Więc teraz pajacu posłuchaj-jak ktokolwiek moze miec żal ,że nie wchodzi kurs 15 :) :) :) .Zastanów się pajacyku
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Nikt nie ma żalu ,że nie wygrał tylko ,że przegrał z kajetanowiczem co swiadczy ,że głosy musiałbyć wszystkie zerowane na godz 20-tą wczoraj .Kurs na Zmarzlika był 15 i potem spadał systematycznie .Więc teraz pajacu posłuchaj-jak ktokolwiek moze miec żal ,że nie wchodzi kurs 15 :) :) :) .Zastanów się pajacyku
Zebrało się kilku kibicow Zmarzlika ktorzy uwazaja ze inna nisza nie moze miec swoich fanów. Glosy nie byly zerowane, kieruje do regulaminu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 858

woffi2013

Użytkownik
Nie wiem, czy były wyzerowane czy nie, ale chyba każdy widzi, że coś było grubo nie tak z tym tegorocznym Plebiscytem. I o wygraną Lewandowskiego chodzi tu najmniej. Ale Kajetanowicz, który nic nie wygrał na 4 miejscu w takiej konkurencji, przed Zmarzlikiem, Błachowiczem? Gdzie Rajdy są chyba trochę bardziej niszowe niż MMA, żużel...

Maliszewska przed Błachowiczem? Przed Kubackim?

Widział ktoś w ogóle wyniki łącznie z punktacją?
 
P 22

paffciow

Użytkownik
mazinho zna sie na tym, jak ja na zeszlorocznym sniegu
bana powinien wylapac za wprowadzanie ludzi w blad, sam pewnie zagral na lewego i smieje sie teraz z nas, frajerow.
 
Do góry Bottom