>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Czy zmieniły sie ostatnio reguły liczenia głosów ?
W tamtym roku nie śledziłem zupełnie tego plebiscyty ale pamiętam 2 lata temu było tak że jak się rozpoczęła gala to podali 10 tych co do tej pory dostali najwięcej głosów i uruchomili drugi etap. W tym etapie tylko smsowo można było głosować na kogoś z tej 10-tki a wszyscy zaczynali od nowa. Tak mi się wydaje że wtedy Milewski to wytłumaczył. Dla mnie to bez sensu.
Wtedy było ostre ciśnienie żeby wypchnąć Kurka na zwycięzcę bo gale robił Polsat a wiadomo że oni pokazują siatkówkę.

/Zrobiłem oddzielny temat na to wydarzenie
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Polska to jednak stan umysłu! pomijam Wasze zaklady ale jak można wybrać goscia na najlepszego sportowca roku w Polsce którego znają w 10 krajach świata / może przesadziłem w 6-7? a nie uhonorać pilkarza znanego na całym świecie!!
Post automatycznie złączony:

i jeszcze jedno czy znane Wam jest slowo UCZCIWOŚĆ! jak można forować goscia który sciga się jakimiś tam motorynkami do najlepszego piłkarza świata- no może wybierzmy mistrza sumo w JAPONI Was docenią!
To samo dotyczy skokow czy biegow narciarskich. Sport niszowy. Glownie uprawiany przez kraje skandynawskie, a przypomnę że Adam Małysz wygrywal ten plebiscyt 2razy, Kamil Stoch 2razy i Justyna Kowalczyk 5razy z rzedu!!!
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Siłą Zmarzlika w poprzednim roku byl fakt ze nikt prócz niego nic spektakularnego nie osiagnal. W tym roku nie wydaje mi sie ze ma szanse. Wielkie value widzę za to w Idze Swiątek. Kursy na poziomie 8,00 kuszą. Bardzo młoda dziewczyna wygrała turniej wielkoszlemowy, to moim zdaniem rusza ludzi. Lewandowski nie będzie odbierany aż tak pozytywnie z racji tego ze w kadrze byl totalnie niewidoczny. Zmarżlik no to cóż, osiągnął dużo ale to jest wciąż nisza i ja zdania nie zmienie. Wykorzystal swoj czas bo trafil sie rok ze w polskim sporcie nie było żadnych sukcesów.Oczywiscie stawiam na Igę przy pełnej świadomości że głównym faworytem jest tak czy siak Lewandowski ale na pewno nie aż takim jak pokazują kursy

A ar0nek nie stawiajmy w Polsce skoków na równi z żużlem. Gdybyśmy rozmawiali w skali świata to spoko oba sporty są niszowe ale Skoki to w Polsce od czasów Małysza drugi najpopularniejszy sport z którym oprocz pilki noznej mogla sie rownac jedynie siatkowka i pilka reczna za czasow najwiekszych sukcesow Konkursy skokow narciarskich zaliczają się do topowych oglądalności w historii Polski.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Zmarzlik owszem obronił tytuł czego prędzej żaden Polak nie zrobił. Jednak obrona tytułu odbyła się na polskich torach, które Bartek zna dobrze. Wiemy, że ten rok był dziwny i w tym zamieszaniu Bartek znalazł się dobrze albo poprostu nie było konkurencji i z tego skorzystał nasz wojownik. Inni piszą że Bartek zawdzięcza wszystko sobie a Lewy to strzela z łatwych podań do pustej bramki. Też tak myślałem. Jednak nie oszukujmy się za Bartkiem też stoi szereg ludzi i odpowiedniego sprzętu bez tego nie było by sukcesu. Bez zaplecza nawet Bartek nie dałby rady. Natomiast nie chce popadać w zachwyt nad lewym, ale jednak wiele bramek zawdzięcza własnym umiejętnością. I z 2 str kto zgarnia króla strzelców w 3 kategoriach LM, Bundesliga i puchar to nie przypadek. Nie ma drugiego polaka który równo grał przez cały sezon. Iga owszem ładny sukces ale też w tym dziwnym sezonie gdzie faworyci mam wrażenie że trochę odpuścili Iga gdyby osiągnęła jeszcze jeden tytuł w tym roku to można powiedzieć że warto ją brać pod uwagę. Trafiła z forma na jeden turniej i rzecz jasna brawo bez straty seta brawo jeszcze raz. Owszem grać lewego za 1.4 gdzie niestety decydują ludzie nie warto ale samemu oddając głos w setnych procentach zwiększa się jednak szanse 😉 jednak dla mnie ten rok należy do lewego zdobył co mógł prócz złotego buta i zdobywa. Przecież zgarnal tytuł sportowca Europy 2020 a Iga była 9 nie wiem który Bartek ale też powinien być notowany. Dlatego lewy w tym roku pozdrawiam
Ps
Nikomu nie narzucam wyboru tylko wyrażam moje zdanie.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zmarzlik owszem obronił tytuł czego prędzej żaden Polak nie zrobił. Jednak obrona tytułu odbyła się na polskich torach, które Bartek zna dobrze. Wiemy, że ten rok był dziwny i w tym zamieszaniu Bartek znalazł się dobrze albo poprostu nie było konkurencji i z tego skorzystał nasz wojownik. Inni piszą że Bartek zawdzięcza wszystko sobie a Lewy to strzela z łatwych podań do pustej bramki. Też tak myślałem. Jednak nie oszukujmy się za Bartkiem też stoi szereg ludzi i odpowiedniego sprzętu bez tego nie było by sukcesu. Bez zaplecza nawet Bartek nie dałby rady. Natomiast nie chce popadać w zachwyt nad lewym, ale jednak wiele bramek zawdzięcza własnym umiejętnością. I z 2 str kto zgarnia króla strzelców w 3 kategoriach LM, Bundesliga i puchar to nie przypadek. Nie ma drugiego polaka który równo grał przez cały sezon. Iga owszem ładny sukces ale też w tym dziwnym sezonie gdzie faworyci mam wrażenie że trochę odpuścili Iga gdyby osiągnęła jeszcze jeden tytuł w tym roku to można powiedzieć że warto ją brać pod uwagę. Trafiła z forma na jeden turniej i rzecz jasna brawo bez straty seta brawo jeszcze raz. Owszem grać lewego za 1.4 gdzie niestety decydują ludzie nie warto ale samemu oddając głos w setnych procentach zwiększa się jednak szanse 😉 jednak dla mnie ten rok należy do lewego zdobył co mógł prócz złotego buta i zdobywa. Przecież zgarnal tytuł sportowca Europy 2020 a Iga była 9 nie wiem który Bartek ale też powinien być notowany. Dlatego lewy w tym roku pozdrawiam
Ps
Nikomu nie narzucam wyboru tylko wyrażam moje zdanie.
dawno takich bzdur nie czytałem .Po pierwsze to to ,że MŚ w były odbywane w Polsce to warunki dla wszystkich były takie same .Po turniejach we Wrocałwiu ,gdzie Bartek pojechał przeciętnie kurs ,że będzie mistrzem świata był ok 8 ,więc mogłeś łapać skoro tak piszesz ,że miał łatwo obronić tytuł!!!
Lewndowski gra cały rok dobrze i trzyma formę ,ale co z tego .Przecież tu chodzi o POLSKĘ!!!!! Co Lewandowski osiągnął dla Polski przez rok????? Czy ktoś z Was się wzruszył tym ,że Lewandowski gra dobrze cały rok i strzela gole???????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jeszcze jedno dla wszystkich miłośników 1,27 na Lewego.
Ktoś kto typował lub wytypuje Lewego ,potencjalny kibic zrobi to raz i dam mu 1pkt .
Natomiast kibic żużla choćby taki jak ja , oddałem już głosów( punktów ) na Bartka Zmarzlika ponad 300 ( kupiłem 11 przeglądów sportowych ) i codziennie oddaje głos od 2 miesięcy ze swojego lapa, i całej rodzinki .
pozdrawiam
Może ktoś teraz zrozumie sens grania 1,27 na Lewego lub jak było 10 na Bartasa , a jest jeszcze dobre 4,75
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
dawno takich bzdur nie czytałem .Po pierwsze to to ,że MŚ w były odbywane w Polsce to warunki dla wszystkich były takie same .Po turniejach we Wrocałwiu ,gdzie Bartek pojechał przeciętnie kurs ,że będzie mistrzem świata był ok 8 ,więc mogłeś łapać skoro tak piszesz ,że miał łatwo obronić tytuł!!!
Lewndowski gra cały rok dobrze i trzyma formę ,ale co z tego .Przecież tu chodzi o POLSKĘ!!!!! Co Lewandowski osiągnął dla Polski przez rok????? Czy ktoś z Was się wzruszył tym ,że Lewandowski gra dobrze cały rok i strzela gole???????????
Zastanów się jaki jest próg wejscia by być najlepszym pilkarzem swiata a jaki jest prog wejscia do bycia najlepszym w żużlu a potem spojrz na sprawę obiektywnie. Bo fakty są takie, że i Robert Lewandowski osiągnął w tym roku więcej warty wyczyn jak i Iga Świątek ponieważ zrobili to w sportach które są na świecie w top popularności i uprawia je więcej osób niż żużel. Jestem kibicem skoków narciarskich i będę zawsze przeżywał bardziej medale zdobywane przez Kamila Stocha niż Lewandowskiego zdobywające gole w bayernie i zdobywającego różne tytuły piłkarza roku ale nie kłócę się z oczywistą oczywistością bo skoki to na świecie sport tak samo niszowy jak i żużel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
xavi90 177,1K

xavi90

Znawca - Boks
Nie wiem jaki sens ma dyskusja mająca na celu przekonywanie innych do swojego zdania- każdy patrzy na sport i odczuwa sukcesy indywidualnie. Deprecjonować możemy każdy sukces osiągnięty przez faworytów w tym roku: Lewandowskiego (w półfinale i finale LM nie pokazał nic szczególnego), Świątek (wygrała turniej wielkoszlemowy ale w którym nie grało wiele zawodniczek z topu) czy Zmarzlika (sezon żużlowy był dziwny). Każdy ma po trochu rację: u nas wygrywały wielokrotnie sporty niszowe jak biegi narciarskie czy skoki. Lewandowski miał fantastyczny rok (według mnie powinien wygrać) ale to wcale nie znaczy że wygra konkurs- na tej samej zasadzie Ronaldo czy Messi wcale nie wygrywają w swoich krajach. A wydaje mi się że u nas w kraju ludzie patrzą szczególnie przez pryzmat reprezentacji.
Wygląda na to że po spadku kursów nic już nie ma żadnego value- zwłaszcza że jak ktoś wspomniał wyżej, tak naprawde reguły nie są do końca jasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie wiem jaki sens ma dyskusja mająca na celu przekonywanie innych do swojego zdania- każdy patrzy na sport i odczuwa sukcesy indywidualnie. Deprecjonować możemy każdy sukces osiągnięty przez faworytów w tym roku: Lewandowskiego (w półfinale i finale LM nie pokazał nic szczególnego), Świątek (wygrała turniej wielkoszlemowy ale w którym nie grało wiele zawodniczek z topu) czy Zmarzlika (sezon żużlowy był dziwny). Każdy ma po trochu rację: u nas wygrywały wielokrotnie sporty niszowe jak biegi narciarskie czy skoki. Lewandowski miał fantastyczny rok (według mnie powinien wygrać) ale to wcale nie znaczy że wygra konkurs- na tej samej zasadzie Ronaldo czy Messi wcale nie wygrywają w swoich krajach. A wydaje mi się że u nas w kraju ludzie patrzą szczególnie przez pryzmat reprezentacji.
Wygląda na to że po spadku kursów nic już nie ma żadnego value- zwłaszcza że jak ktoś wspomniał wyżej, tak naprawde reguły nie są do końca jasne.
Zgadzam się z xavim, że ta dyskusja niczego nie wnosi, bo tak jak wyżej wspomniano, każdy chce udowodnić swoją rację, ja jestem fanem piłki nożnej i wg mnie to, co zrobił Lewy w tym roku to przechodzi ludzkie pojęcie, biorąc pod uwagę dominację Messiego i CR w ostatnich kilkunastu latach (wyjątek Złota Piłka dla Modrica w 2018 r.), wygrał wszystko z klubem, w klasyfikacji Złotego Buta przegrał tylko z Immobile, statystyki za ubiegły sezon i to, co robi jeszcze w nowym sezonie to kosmos, nie patrzmy na kadrę, bo on sam meczu nie wygra, oglądałem dwa mecze bez Niego, to był obraz nędzy i rozpaczy, z Nim też jest słabo, ale bez Niego to dno i kilometr mułu, dlatego dla mnie powinien wygrać bezapelacyjnie, ale powinien a wygra to 2 różne sprawy, sam pograłem na Zmarzlika, ale tylko i wyłącznie po poście mazinho, który dokładnie opisał, jaka jest mobilizacja środowiska żużlowego i to, że kupony z Przeglądu Sportowego liczą się razy 10 a wg mnie to duża przewaga dla Zmarzlika :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
przeciez ten plebiscyt jest tylko z nazwy plebiscytem na najlepszego sportowca. no kurde, przeciez nie zawsze 'najlepszy' wygrywa w takich konkursach. to nie sa zawody sportowe gdzie sedziowie wystawiaja oceny... albo wygrywa ten kto strzeli wiecej bramek czy rzuci wiecej punktow... wygrywa ten kto zdobedzie wiecej glosow kibicow.


Jeszcze jedno dla wszystkich miłośników 1,27 na Lewego.
Ktoś kto typował lub wytypuje Lewego ,potencjalny kibic zrobi to raz i dam mu 1pkt .
Natomiast kibic żużla choćby taki jak ja , oddałem już głosów( punktów ) na Bartka Zmarzlika ponad 300 ( kupiłem 11 przeglądów sportowych ) i codziennie oddaje głos od 2 miesięcy ze swojego lapa, i całej rodzinki .
pozdrawiam
Może ktoś teraz zrozumie sens grania 1,27 na Lewego lub jak było 10 na Bartasa , a jest jeszcze dobre 4,75
pozdrawiam
zakladam, ze w zeszlym roku to samo robiles, ile wtedy glosow nabiles? podobna liczba, wieksza, mniejsza? pytam, bo lubie miec punkt odniesienia. 300glosow 300 ludzi zrobi to samo i mamy 90000 xd
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
przeciez ten plebiscyt jest tylko z nazwy plebiscytem na najlepszego sportowca. no kurde, przeciez nie zawsze 'najlepszy' wygrywa w takich konkursach. to nie sa zawody sportowe gdzie sedziowie wystawiaja oceny... albo wygrywa ten kto strzeli wiecej bramek czy rzuci wiecej punktow... wygrywa ten kto zdobedzie wiecej glosow kibicow.




zakladam, ze w zeszlym roku to samo robiles, ile wtedy glosow nabiles? podobna liczba, wieksza, mniejsza? pytam, bo lubie miec punkt odniesienia. 300glosow 300 ludzi zrobi to samo i mamy 90000 xd
nie oddałem ani jednego w zeszłym roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja w zeszlym roku pogralem Lewego i oddalem ok 40 głosów na niego. W tym roku postawilem na Zmarzlika i oddalem juz ok 20 głosów w jego strone
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ja mam Zmarzlika w róznych bukach na około 2 klocki więc głosuję ile się w tym roku .Rok temu miałem symbolicznie za 100 zł Bartasa
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Jak juz piszemy kto ile ma to ja dalem 10k, wejdzie nie wejdzie, trudno
Tak czy siak value napewno bylo po tych duzych kursach
Ale jakos czym blizej gali tym bardziej uswiadomiony jestem , ze dalem naziemnym zarobic pare zloty :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak juz piszemy kto ile ma to ja dalem 10k, wejdzie nie wejdzie, trudno
Tak czy siak value napewno bylo po tych duzych kursach
Ale jakos czym blizej gali tym bardziej uswiadomiony jestem , ze dalem naziemnym zarobic pare zloty :)
10k?na zmarzlika? W życiu by ci tego nie przyjęli nawet w 5 bukach
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
10k?na zmarzlika? W życiu by ci tego nie przyjęli nawet w 5 bukach
w sts online na h2h Zmarzlika ze Świątek nawet nie singiel a kilka zdarzeń do tego miałem z łącznym 7,5 netto kursem to 1000 nawet nie dało rady, w ogóle to jest w limicie 200złoty za kupon, celowo zrobione.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
10k?na zmarzlika? W życiu by ci tego nie przyjęli nawet w 5 bukach
cos tam kiedys uslyszales i fachowca teraz zgrywasz?
Post automatycznie złączony:

no trzeba byc glupkiem - bez obrazy by probowac takie zdarzenia on line grac
Post automatycznie złączony:

1609332246422.png
Post automatycznie złączony:

nawet po paru punktach nie musialem jezdzic, wszystko w jednym punkcie zagrane
Post automatycznie złączony:

dorzucilem jeszcze w forbecie pare stowek i w betfan 1k, betfan spalone, ale o dziwo po te 100zl bralo zawsze po akceptacji

Ja nie z tych by sie przechwalac i zmyslac za ile to sie dalo - to zaden wyznacznik

Zdjecie wkleilem bo mnie smieszy 3/4 komentarzy na forum, ze sie nie da , ze za chu... nie przyjma itp itd...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
w sts online na h2h Zmarzlika ze Świątek nawet nie singiel a kilka zdarzeń do tego miałem z łącznym 7,5 netto kursem to 1000 nawet nie dało rady, w ogóle to jest w limicie 200złoty za kupon, celowo zrobione.
U mnie na Zmarzlika ze Świątek przyjęło 8razy po 250zl i tyle. Kurs spadl i juz nie chcieli przyjąć ani złotówki
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W drugim etapie głosowanie tylko przez SMS

A głosy oddane teraz wliczają się do 2.etapu?

Edit : ok juz wiem:
Przechodząc do II Etapu Plebiscytu 10 Nominowanych
Sportowców, którzy uzyskali największą liczbę punktów w I Etapie Plebiscytu, zachowują punkty
zdobyte przez nich w I Etapie Plebiscytu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom