>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Mógłby ktoś opisać, jak to po kolei zrobić? I to konto na FB naprawdę konieczne? Bo nie mam i nie mam raczej zamiaru założyć.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Dziwne dostałem właśnie drugie 8 Euro ... pierwsze przegrałem dzisiaj rano a teraz wchodzi i drugie. Miał ktoś tak ?
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
czy pierwszy moj zaklad musi byc za cala kwote czy moge sobie normalnie grac? bo nie czaje, kilka wpisow ze to co sie ugra z tych 8e trzeba obracac.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
ja Ci powiem tak, zagrałem 4 razy za 8e na kurs powyżej 1.4 i elegancko moge wypłacać tylko potrzebuje 5zł na mb i jeśli byłby ktoś uprzejmy to bardzo bym prosił o pożyczkę oddam odrazu po wypłacie
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Nie no niemożliwe raczej,żeby trzeba było 3 razy po 8 euro.Raczej za ile się chcę tylko,żeby 3 razy obrócić 8 euro.Może coś źle zrozumiałeś.
Wie ktoś może jak rozliczają krecz w tenisie?Pytałem rano,ale nie bardzo się dogadałem ???? Nie no niemożliwe raczej,żeby trzeba było 3 razy po 8 euro.Raczej za ile się chcę tylko,żeby 3 razy obrócić 8 euro.Może coś źle zrozumiałeś.
Wie ktoś może jak rozliczają krecz w tenisie?Pytałem rano,ale nie bardzo się dogadałem ???? [/QUOTE

mi rozliczyli jako kurs 1,00
wypłacili wygraną z łącznego kursu odbytych meczy
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Witam , mam pytanko , jeżeli ktoś na dowodzie nie ma stałego miejsca zameldowania . A wpisał teraźniejsze mniejsze zamieszkania to będą jakieś problemy ? Wczoraj wieczorem (22:00) założyłem konto , wysłałem skan dowodu i zrobiłem wszystko na tym FB. Co o tym myślicie ? Za ile powinny być pieniądze ? ; )
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Witam , mam pytanko , jeżeli ktoś na dowodzie nie ma stałego miejsca zameldowania . A wpisał teraźniejsze mniejsze zamieszkania to będą jakieś problemy ? Wczoraj wieczorem (22:00) założyłem konto , wysłałem skan dowodu i zrobiłem wszystko na tym FB. Co o tym myślicie ? Za ile powinny być pieniądze ? ; )
dane na dowodzie muszą się zgadzać z danymi podanymi podczas rejestracji konta
więc możesz się nie doczekać bonusu
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Dziwne dostałem właśnie drugie 8 Euro ... pierwsze przegrałem dzisiaj rano a teraz wchodzi i drugie. Miał ktoś tak ?
zakładka FREE BET po prawej stronie
są z góry narzucone mecze
jak wytypujesz poprawnie wszystkie dostajesz kasę
są podane 3 kupony
poprawnie wytypowane 6/6 meczy 4 euro
poprawnie wytypowane 8/8 meczy 13 euro
poprawnie wytypowane 10/10 meczy 23 euro
kasę przelewają na konto główne do pięciu dni może udało ci się dwa razy wytypować 6/6
 
R 1

robocop1992

Użytkownik
wypłacał ktoś już z tego? ja pomału robię obrót, żeby nie stracić. Na razie 8 euro zainwestowałem i ciekaw jestem czy wliczyli to do obrutu, bo dawałem double kurs kazdego zdarzenia +1.4 i po 1 albo 2 euro
 
R 1

robocop1992

Użytkownik
Wiszu94, jak wpiszesz na facebooku na tablicy &quot;userame: twójligin&quot; to czekasz 1-4h, zresztą tam widać na bierzmując jak dodają, bo każdemu któremu dają bonus piszą komentarz &quot;Done&quot;
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Wiszu94, jak wpiszesz na facebooku na tablicy &quot;userame: twójligin&quot; to czekasz 1-4h, zresztą tam widać na bierzmując jak dodają, bo każdemu któremu dają bonus piszą komentarz &quot;Done&quot;
Napisali na tablicy, by nie dodawać swoich ID, nicków..
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
wypłacał ktoś już z tego? ja pomału robię obrót, żeby nie stracić. Na razie 8 euro zainwestowałem i ciekaw jestem czy wliczyli to do obrutu, bo dawałem double kurs kazdego zdarzenia +1.4 i po 1 albo 2 euro
tak wypłacałem na mb
napisali że max do 12 godzin kasa na koncie
minęło 14 i nie było więc napisałem do nich
po piętnastu minutach zajrzałem na mb i kasa była
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom