>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Już 2h temu wpisałem username:nick i dałem &quot;lubię to&quot; na Facebooka i dalej nie mam bonusu . Mam nadzieję że za niedługo się pojawi...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dają wszystkim ,kto wysle skany i to bez żadnej prośby i bez zbędnych operacji na FB ...
Wysłałem skan ponad 3 dni temu i napisałem na LC czemu nie dodali mi jeszcze bonusu i odpisali mi że muszę kliknąć Like it! na Facebooku. ????
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Mi też powiedziała że muszę lubić ????
Ale co Ci zależy robisz konto z 5min , piszesz tak wszystko .
I masz w 1-4h kasę a nie kilkanaście godzin.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Ja czekam 3 dni już, wszystkie operacje wykonałem - czyli like it na FB, napisałem swój username na ich tablicy, a także wysłałem skany moich dokumentów, jak narazie bonusa nie przyznali.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja czekam 3 dni już, wszystkie operacje wykonałem - czyli like it na FB, napisałem swój username na ich tablicy, a także wysłałem skany moich dokumentów, jak narazie bonusa nie przyznali.
Napisz im na Live Chacie. Czekałem od poniedziałku, dziś napisałem na chacie i od razu przyznał mi bonus.
 
S 37

sowa24

Użytkownik
Panowie niech ktos wyjaśni dokładnie jak wygląda ten obrót bo juz pare wersji czytałem i jednym słowem zgłupiałem;)
Zakład ma być z kursem na minimum 1.4 jezeli chodzi o single to sprawa jasna, a jak wyglada z paroma zdarzeniami na kuponie kazdy ma byc po min. 1,4 czy wsumie wystarczy ze Ako wynosi min. 1.4? Każdy zakład ma opiewac na 8 euro czy mozna za inna stawke puszczac tylko zeby w koncowym efekcie obrocic ten bonus 3 razy?
Pozdrawiam
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Panowie niech ktos wyjaśni dokładnie jak wygląda ten obrót bo juz pare wersji czytałem i jednym słowem zgłupiałem;)
Zakład ma być z kursem na minimum 1.4 jezeli chodzi o single to sprawa jasna, a jak wyglada z paroma zdarzeniami na kuponie kazdy ma byc po min. 1,4 czy wsumie wystarczy ze Ako wynosi min. 1.4? Każdy zakład ma opiewac na 8 euro czy mozna za inna stawke puszczac tylko zeby w koncowym efekcie obrocic ten bonus 3 razy?

Pozdrawiam
kurs 1,4 singiel lub AKO
obrót na 24 euro obojętnie jaka stawka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom