>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
cock 756

cock

Użytkownik
Skany polskich dokumentów (UE) do Armenii za 8 euro?
Albo inaczej... 1 na 8-miu wg armeńskich firm statystycznych może na bukmacherce być na &quot;letkim plusie&quot;?
W lewym górnym rogu stronki w about`cie ani słowem o bezpieczeństwie i kontroli innych firm nad Vivaro. Są zaś oddsmakerzy i fotki surowych biur, gdzie oddani pracy Ormianie przyznają 8 euro bonusu. 8, jak mówiła Doda to przewrócona nieskończoność (porównanie godne prezentowanego profesjonalizmu)... Nie wierzę Im, choć bardzo bym chciał...
 
M 17

miki3453

Użytkownik
też mi sie to nie podoba. pisze do nich z prośbą o przyznanie bonusu każdego dnia i do tej pory (czekam 10dni) praktycznie codziennie zapewniaja mnie że bonus zostanie dopisany a to w ciągu jednego dnia a to kilku godzin. dziwnie to wygląda .
 
777 28

777

Użytkownik
A kto mówi że wysyła im skan swojego oryginalnego dowodu, mało to w necie &quot;fajnych programów graficznych&quot; :p
Prawie wszędzie przy wypłacie patrzą aby na &quot;dowodzie&quot; zgadzało się imie,nazwisko, adres zamieszkania i wiek taki jak przy rejestracji a przy wypłacie na mb prawie nikt po potwiedzeniu dokumentów nie sprawdza czy dane z mb i dane z kasyna są te same... wypłaty spokojnie dochodzą...
jakieś rachunki itp to też nie problem... myslicie że czemu coraz więcej buków i kasyn żąda listownego potwierdzenia konta/albo odrzuca wątpliwe rachunki itp ...bo coraz więcej ludzi się wycfaniło i wysyła im skany &quot;bele gówna z bazaru&quot; ????
 
M 3

mlbpicks

Użytkownik
buk niepoważny, zagrałem na Rybanikovą,że wygra 6gema, a przy stanie 2-3 i 40-30 dla niej zeszła z kortu i zakład przegrany ...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
też mi sie to nie podoba. pisze do nich z prośbą o przyznanie bonusu każdego dnia i do tej pory (czekam 10dni) praktycznie codziennie zapewniaja mnie że bonus zostanie dopisany a to w ciągu jednego dnia a to kilku godzin. dziwnie to wygląda .
I to wszystko dla 8(!!!) euro u jakiegoś cygańskiego buka?????
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
I to wszystko dla 8(!!!) euro u jakiegoś cygańskiego buka?????
może temat zamknąć
ciągle to samo
jakieś żale a wszyscy i tak żebrają o te 8 euro


bukmacher w 100% wypłacalny
szybkie wypłaty
depozyt nawet 1euro
szybko rozlicz zakłady
dobry live
 
M 17

miki3453

Użytkownik
I to wszystko dla 8(!!!) euro u jakiegoś cygańskiego buka?????
poważnie. sam sie sobie dziwie . kto skorzystał niech ma . dla mnie ten cały ich livechat to jakas kpina, z takim podejściem do klienta sie jeszcze nie spotkałem . miłej zabawy na vivarobet dla mnie to jedna wielka strata czasu i nerwów .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
poważnie. sam sie sobie dziwie . kto skorzystał niech ma . dla mnie ten cały ich livechat to jakas kpina, z takim podejściem do klienta sie jeszcze nie spotkałem . miłej zabawy na vivarobet dla mnie to jedna wielka strata czasu i nerwów .
Może po prostu źle podszedłeś do tematu. Zobacz moją rozmowę i to przebiegło ekspresowo. Zdziwiłem się że dopisali mi bonus od ręki, nie musiałem praktycznie czekać. Zależy to może też od tego na kogo trafisz. Tak jak kolega wyżej napisał, buk jest wypłacalny, mają też swoje punkty naziemne, a widzę niektórzy już mają podejrzenia. Fakt faktem zdarzają się podejrzane firmy, ale tutaj wszystko jest ok. Kursy, live, chat, bonus ok czego chcieć więcej. Jeśli ktoś nie chce tam grać to niech po prostu obróci kasę i wypłaci a potem zamknie, zablokuje, czy cokolwiek zrobi z kontem. Niby 8 euro, ale jak ktoś umiejętnie tym rozdysponuje to wyciągnie niezłą kwotę. Temat faktycznie można zamknąć bo robi się burdel.
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanko ; )
Czy chce wypłacić kasę na MB to MB musi być na daną osobę co ma konto na buku ?
Czy może być na inna , chodzi mi o to czy muszą się dane zgadzać z MB i z buka .
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanko ; )
Czy chce wypłacić kasę na MB to MB musi być na daną osobę co ma konto na buku ?
Czy może być na inna , chodzi mi o to czy muszą się dane zgadzać z MB i z buka .
tak jak u każdego bukmachera
muszą być te same dane!!!
zero kombinacji
a co założyłeś konto na siebie przegrałeś
przy 10 koncie coś ugrałeś ale nie wiesz teraz jak wypłacić????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
tak jak u każdego bukmachera
muszą być te same dane!!!
zero kombinacji
a co założyłeś konto na siebie przegrałeś
przy 10 koncie coś ugrałeś ale nie wiesz teraz jak wypłacić????
Zastanów się, musiałby zrobić te 10 lewych skanów dowodów, a i tak chyba nie problem założyć MB na jakieś tam lewe dane wpłacić wypłacić i przesłać na swój prawdziwy rachunek MB, rzeczywiście problem.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wszystko co powinno być napisane zostało wcześniej napisane, temat zamykam bo pewnie pojawiać beda sie tu same posty ze ktos nie dostał bonusu a przecież juz 4 dzien czeka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom