>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Już 2h temu wpisałem username:nick i dałem &quot;lubię to&quot; na Facebooka i dalej nie mam bonusu . Mam nadzieję że za niedługo się pojawi...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dają wszystkim ,kto wysle skany i to bez żadnej prośby i bez zbędnych operacji na FB ...
Wysłałem skan ponad 3 dni temu i napisałem na LC czemu nie dodali mi jeszcze bonusu i odpisali mi że muszę kliknąć Like it! na Facebooku. ????
 
wiszu94 18

wiszu94

Użytkownik
Mi też powiedziała że muszę lubić ????
Ale co Ci zależy robisz konto z 5min , piszesz tak wszystko .
I masz w 1-4h kasę a nie kilkanaście godzin.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Ja czekam 3 dni już, wszystkie operacje wykonałem - czyli like it na FB, napisałem swój username na ich tablicy, a także wysłałem skany moich dokumentów, jak narazie bonusa nie przyznali.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja czekam 3 dni już, wszystkie operacje wykonałem - czyli like it na FB, napisałem swój username na ich tablicy, a także wysłałem skany moich dokumentów, jak narazie bonusa nie przyznali.
Napisz im na Live Chacie. Czekałem od poniedziałku, dziś napisałem na chacie i od razu przyznał mi bonus.
 
S 37

sowa24

Użytkownik
Panowie niech ktos wyjaśni dokładnie jak wygląda ten obrót bo juz pare wersji czytałem i jednym słowem zgłupiałem;)
Zakład ma być z kursem na minimum 1.4 jezeli chodzi o single to sprawa jasna, a jak wyglada z paroma zdarzeniami na kuponie kazdy ma byc po min. 1,4 czy wsumie wystarczy ze Ako wynosi min. 1.4? Każdy zakład ma opiewac na 8 euro czy mozna za inna stawke puszczac tylko zeby w koncowym efekcie obrocic ten bonus 3 razy?
Pozdrawiam
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Panowie niech ktos wyjaśni dokładnie jak wygląda ten obrót bo juz pare wersji czytałem i jednym słowem zgłupiałem;)
Zakład ma być z kursem na minimum 1.4 jezeli chodzi o single to sprawa jasna, a jak wyglada z paroma zdarzeniami na kuponie kazdy ma byc po min. 1,4 czy wsumie wystarczy ze Ako wynosi min. 1.4? Każdy zakład ma opiewac na 8 euro czy mozna za inna stawke puszczac tylko zeby w koncowym efekcie obrocic ten bonus 3 razy?

Pozdrawiam
kurs 1,4 singiel lub AKO
obrót na 24 euro obojętnie jaka stawka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom