>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8 euro bez depozytu

Status
Zamknięty.
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Tak też zrobiłem.Zobaczymy co z tego będzie.Zapewne będę musiał poczekać jeszcze kilka ładnych godzin na odp.Do poniedziałku pewnie.
Zastanawiam się też czy nie pomyliłem się wpisując nr paszportu(np jednej liczby).Jednak nie wiem gdzie to sprawdzić.
Miałem identyczną sytuacje, posłałem skan paszportu i 8e było ????
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Też tego nie lubie i dostałem bonus. No i żeby wypłacic kase trzeba zrobić depozyt. Podobno trzeba obstawić nie raz a trzy razy całość :|
Depozyt mozna zrobic 1€ wiec to chyba nie problem :razz:
 
T 13

txc

Użytkownik
Ten caly serwis wyglada jak robiony na jakies zaliczenie ;) No, ale 1e w razie czego to zaden majatek. Co do &quot;lubienia&quot; to tez kazali mi to zrobic po wyslaniu kopii dokumentu. Chcialem porozmawiac na livechacie, ale niczego takiego tam nie widze. Owszem jest odnosnik do livechatu, ale co to w ogole ma byc? Jakis serwis z takimi bajerami wlanie jak livechat. Napisalem im czemu LC nie jest dostepny. to odpisali:
&quot;Hello. The Live Chat service is available 24 hours. We are here 24/7 to help you.
With Best Regards VivaroBet Team&quot;
Moze ja jestem slepy? ????
 
gael 12

gael

Użytkownik
Jak ja wchodzę na ich chata to mnie wywala na jakąś stronie dziwną xD
No i właśnie na tej &quot;dziwnej stronie&quot; jest czat po lewej.W tej chwili jest offline,ale jeszcze kilka godzin temu był online
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ale zjeby, teraz sie nie moge zalogowac bo pisze, ze wpisuje złe hasło, a jak daje przypomnienie i przyszlo mi na maila hasło ktore wpisuje i rowniez nie działa ????
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
czyli jak to jest, załóżmy że wygrywam 100 Euro aby zlecić wypłatę wpłacam 1Euro i natępnie obracam wszystkim po kursie &gt; 1.4 ?
[EDIT] Ok, udało mi się połączyć z babką z Live Chat . Wygraną kwotę należy obrócić 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.4 . Mogą być zdarzenia łączone na jednym kuponie (AKO) . Co do samego LC to raz jest przekierowanie na inną stronę a raz takie coś :
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Tak trzeba czekać najlepiej pełne 3 dni robocze, po 15 min. od razu nie dadzą. Co do wysyłania skanów dokumentów chodzi tutaj o normalną weryfikację jak u każdego bukmachera i nie jest to żadne złodziejstwo więc spokojnie nie bójcie się nie ma czego. Firma Vivarobet jest firmą wypłacalną. Mają dobrą ofertę z każdego sportu dobre mecze na LIVE i wiele innych więc jak najbardziej POLECAM.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Tak trzeba czekać najlepiej pełne 3 dni robocze, po 15 min. od razu nie dadzą. Co do wysyłania skanów dokumentów chodzi tutaj o normalną weryfikację jak u każdego bukmachera i nie jest to żadne złodziejstwo więc spokojnie nie bójcie się nie ma czego. Firma Vivarobet jest firmą wypłacalną. Mają dobrą ofertę z każdego sportu dobre mecze na LIVE i wiele innych więc jak najbardziej POLECAM.
Ja spokojnie czekam. Jest weekend wiec w poniedziałek , najpoxniej w srode 8euro powinno byc. A co do oferty to w tenisie mozna grać nawet ITF-y a to jak do tej pory miął tylko bet365
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzisiaj udało mi się porozmawiać z kimś na live czacie. I wiem że są to ludzie z Armenii. (pracujący na live chat) W sumie to nic takiego, ale dla nas może to być trochę tak jakby bukmacher z 3-go świata. Najważniejsze żeby byli wypłacalni :)
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Totalna amatorka ten bukmacher jednym daja po godzinie inna jak ja czekaja od piatku albo dluzej conajwyzej pograc za bonus i to wszystko
Tylko zauwaz ze jest napisane ze bonus przyznaja w 3 dni robocze a ty czekasz od piatku takze dopiero 1 dzien roboczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom