>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

75$ bez depozytu do Party Poker

I 0

incomer

Użytkownik
Ja tez zleciłem wypłate 400$ przelewem prosto na konto, 9 w poniedziałek.
Troche to trwa, dziś dopiero moje zlecenie uzyskało status Completed - od teraz 2-3 dni robocze ;s

wbrew pozorom na kasynie też mozna zarobic, oczywiscie tu juz role odgrywa tylko fart;i

18-Mar-07 10:52 ET Taken to americanroulette $05.00 americanroulette Success
18-Mar-07 11:06 ET Taken from americanroulette $90.50 americanroulette Success
18-Mar-07 11:41 ET Taken to VegasClub $05.00 VegasClub Success
18-Mar-07 11:48 ET Taken from VegasClub $70.00 VegasClub Success
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
03/21/2007 18:39 USD 400.00 Wire *************** Approved to
be processed Your Cash out request is in process. U mnie w histori narazie jest taka informacja niema jeszcze compled
 
I 0

incomer

Użytkownik
03/21/2007 18:39 USD 400.00 Wire *************** Approved to
be processed Your Cash out request is in process. U mnie w histori narazie jest taka informacja niema jeszcze compled
no to poczekasz ze 2 dni na status completed - ja tyle czekalem, a potem kolejne 2-3 dni;s
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
03/21/2007 18:39 USD 400.00 Wire *************** Approved to
be processed Your Cash out request is in process. U mnie w histori narazie jest taka informacja niema jeszcze compled
Czyli ciesz sie, kasa juz blisko ???? Wysokich wygranych zycze, to najlepsze miejsce do rozpoczęcia przygody z pokerem.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
A jaki sposob wyplaty polecicie? probowal ktos czekiem przez poczte? da rade czy kochana poczta polska podpi...oli?
nie slyszalem nic aby komus czek zginal
osobiscie bym nie ryzykowal ... kuzyn mi wyslal raz kase w kopercie mala kwota ... to dlateg ow kopercie ;] jakos niedoszlo a pozniej w TV byl reportaz jak kolesie co rozwaza paczki przegladaja sobie poczte i biara co wartosciowe ;] pozatym pewnie z takim czekiem byly by problemy zeby zrealizowac .. tak mysle
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
A Iron sie cieszy bo jak sie logujecie z jego refka to on dostaje 10$ co na forum jest zabronione!! ????
Popatrz na pierwszą strone kolego. Temat jest nie od dzis, dzieki temu ze Iron zrobil instrukcje po polsku to duzo wiecej osob moglo dostac kase. Takze wiekszosc o tym wie. Ameryki nie odkryles.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
osobiscie bym nie ryzykowal ... kuzyn mi wyslal raz kase w kopercie mala kwota ... to dlateg ow kopercie ;] jakos niedoszlo a pozniej w TV byl reportaz jak kolesie co rozwaza paczki przegladaja sobie poczte i biara co wartosciowe ;] pozatym pewnie z takim czekiem byly by problemy zeby zrealizowac .. tak mysle
ale chyba czek jest wystawiony na osobe wiec by go nie zrealizowali, no i mozliwe ze nawet nie rozpoznali by ze to cos cennego ;) tak czy inaczej duzo wygodniej jest wyplacic sobie na MB lub NT po uprzednim depozycie $10

saddam thx za wsparcie ;)
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
A ja mam problem z zarejestrowaniem się w Party Poker po wprowadzeniu swoich danych takie coś mi wyskakuje :
Identity not verified
We&#39;re sorry, but we were not able to verify your identity based on the information you provided. Please click here to go back to the previous screen and correct your details. If you prefer, you can send a copy of your driver&#39;s license (or valid passport) to us via fax:
Toll Free Fax (US and Canada): +1 (888) 542-7009
Toll Fax (International): +44 (125) 858-0582
Or
Send a scan via email to: [email protected]
Once we receive your fax or email, we will contact you via email within 20 minutes.:
We apologize for any inconvenience this may cause. If you have any questions, please feel free to contact us.


Wysłałem na maila dowód i napisali :
Dear Lukasz, Thank you for sending us the document as requested. The issues that you have cannot be resolved via email. Please call us at your earliest convenience. You can call us at the numbers mentioned below or reply back with a convenient time and we will call you.

Tylko problem jest, bo po angielsku zbytnio gadać nie umiem
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
a gdybym chciał napisać że, za bardzo telefonicznie nie mogę, tylko majlowo
mógłby mi ktoś pomoc w napisaniu maila do nich ????
 
Do góry Bottom