>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 07.12.2011 - środa

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja to najchętniej bym się nie udzielał. O pewności awansu Ajaxu mówiłem tak, jakby mieli 4 punkty przewagi przed ostatnim meczem...
W tych co wierzyli w Bazyleę wpajałem fakt, że nie dzisiaj takie sensacje.
Wraz pisałem, że APOEL nogi nie odstawi, a oni się dosłownie, bez przenośni o piłkę przewracali w niektórych akcjach...
United niestety ma takie coś, że jak ma formę to jedziemy równo, jak ma kryzys to trwa w najlepsze. Nie ma w tym klubie czegoś takiego jak gra w kratkę i tego typu rzeczy. Wygrywamy w pięknym stylu, przegrywamy po kolei, jak leci.
Ciesze się często, że nie jestem kibicem Barcelony, bo łzy i takie chwile też są potrzebne, nie można cały czas wygrywać i się do tego przyzwyczajać, a przy zwycięstwie 1-0 ryczeć ile to braków w drużynie (mówię tu poniekąd o młodszych kibicach United).
Żyjemy dla takich lat jak 1999, 2008, jak i 2006, 2010 czy obecny. Taka rola kibica, a ten kto zaspamuje całą stronę w HP (jak zrobił to m.in. PhillipS) to widać ze coś z nim nie tak.
Liga czeka. Z żalem będzie się patrzeć na wtorkowe, środowe wieczory bez nas, a ze świadomością, że w czwartek gramy z jakimiś oszołomami (no, chyba ze Legia).
BELIEVE
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie macie podejrzeń, że Dynamo sprzedało ten mecz ?? :] Ja go nie oglądałem, ale kumpel mówi, że kpina na stojąca go oddali.
Widziałem skrót i to są jaja co odwalili na oczach całej Europy. Przecież te gole to oni tracili na stojąco. Na 3-1 to ledwo zaczeli ze środka, nagle się jeden przewrócił potem niby drugi chciał blokować ale się potknął o własne nogi... Kolejne gole to nawet nie dobiegali do piłkarzy OL, kolejne gole niemal kopią były bo podanie szło wszerz pola karnego i nikt nie raczył nawet wślizg zrobić czy spróbować wybić piłkę. Ajax wydymany podwójnie bowiem w ich meczu na Arenie sędzia nie uznał im dwóch prawidłowo zdobytych bramek! A było to jeszcze jak Real prowadził 1-0...
A oto foto podsumowujące mecz w Zagrzebiu : (po jednej z bramek dla Lyonu)

Zacznijmy od tego, że typersko dzisiaj było banalnie łatwo.
Rzeczywiście bardzo banalnie, wszedł Ci kurs to się chwalisz i cytujesz pisząc jakieś dyrdymały.
I proszę bez takich odzywek i prowokacji do innych userów (wiesz o co chodzi..)
Żyjemy dla takich lat jak 1999, 2008, jak i 2006, 2010 czy obecny. Taka rola kibica, a ten kto zaspamuje całą stronę w HP (jak zrobił to m.in. PhillipS) to widać ze coś z nim nie tak.
Liga czeka. Z żalem będzie się patrzeć na wtorkowe, środowe wieczory bez nas, a ze świadomością, że w czwartek gramy z jakimiś oszołomami (no, chyba ze Legia).
BELIEVE
Przeżyliśmy sezon 2005/06 kiedy skończyli fazę grupową za Lille, Benfą i Villareal gdzie też wydawało się, że grupa łatwa i przyjemna to przeżyjemy.
Można sie jedynie pocieszać tym, że odpadł też Manchester City, ale marne to pocieszenie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ciesze się często, że nie jestem kibicem Barcelony, bo łzy i takie chwile też są potrzebne, nie można cały czas wygrywać i się do tego przyzwyczajać, a przy zwycięstwie 1-0 ryczeć ile to braków w drużynie
ja wiem, że to taka zaczepka po bolącej porażce, ale miej też na uwadzę kibiców będących z tym klubem trochę dłużej i pamiętających gorsze chwile... albo cieszących się z sukcesu jakim był tylko awans do LM a nie mistrzostwo (pamiętny gol Rivaldo z Valencia w samej końcowce, och i ach! ???? )

Nie szkoda mi obu Manchesterów, ale żałuje właśnie Ajaxu... piłkarze mają prawo czuć się oszukanymi ;/
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Brawo dla Szwajcarów. Udowodnili, że w piłce nie liczą się pieniądze a umiejętności. Ciężki był mecz do obstawienia, bo z mojej strony liczyłem na remis. Jest bardzo dobrze. Jeżeli oba Manchestery się zmobilizują to może być ciekawa walka w lidze europejskiej. No chyba, że polskie drużyny pokrzyżują im szyki... o ile do tego dojdzie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rzeczywiście bardzo banalnie, wszedł Ci kurs to się chwalisz i cytujesz pisząc jakieś dyrdymały. I proszę bez takich odzywek i prowokacji do innych userów (wiesz o co chodzi..)
A co może mi powiesz, że dzisiejsza kolejka LM była trudna pod względem bukmacherskim?
City gładko, Napoli gładko, Real gładko, Lyon gładko, Benfica wygrała, Manchester United odpadł zgodnie z moimi przewidywaniami.
Z tego co mi wiadomo kibicujesz United. Rozumiem Twoją frustracją i niezadowolenie, ale nie musisz tego wyładowywać na innych użytkownikach forum.
Wszedł mi kurs 5,50 to się &quot;chwalę&quot;, nie często się trafia takie numery. W swoim poście też wspomniałem o bramkach Ajaxu i pozdrowiłem swojego kolegę bo86bo który często wciskał swoje bezsensowne 3 grosze na temat Barcelony/Realu w lidze angielskiej, Manchesteru United, Manchesteru City itp. Szkoda, że tego już nie widziałeś.
A co do dalszej Twojej wypowiedzi odnośnie Lyonu i Ajaxu to potwierdzam. Właśnie na N obejrzałem powtórki nieuznanych niesłusznie bramek Ajaxu i żal mi się zrobiło. Żeby na takim poziomie rozgrywek robić takie cyrki. Jeżeli ktoś nie wierzy w ustawki piłkarskie/sportowe niech dzisiaj poważnie się zastanowi po awansie Lyonu.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przeżyliśmy sezon 2005/06 kiedy skończyli fazę grupową za Lille, Benfą i Villareal gdzie też wydawało się, że grupa łatwa i przyjemna to przeżyjemy.
Można sie jedynie pocieszać tym, że odpadł też Manchester City, ale marne to pocieszenie...
No jasne, przeżyjemy i ten. Najbardziej to mnie irytują ludzie, którzy piszą, że Bazylea dała nam pstryczka w nos. Spokojnie ludzie, my pstryczki dostajemy wiele razy, po prostu taka liga i takie życie. A prawdziwy pstryczek to przydałby się kibicom Barcelony, ale dosłownie prawdziwy. Chociaż, uno momento...
Przecież jak oni by nie wyszli z grupy, to i tak cały świat uznałby to za dłuższy wypadek przy pracy...
Mniejsza, piłkarze jak i sam Ferguson już zostali nazwani frajerami obecnego sezonu przez większość &quot;kibiców&quot;, bo po prostu przydarzył im się gruby kryzys. Pierw CC, teraz LM. Człowiek uczy się po prostu na błędach, Fergie też, więc dla chcącego nic trudnego. Kto chce to rozumie, kto nie - jego wybór
Nie szkoda mi obu Manchesterów, ale żałuje właśnie Ajaxu... piłkarze mają prawo czuć się oszukanymi ;/
Bo nie ma prawa być szkoda, odpadli bo zasłużyli. City przez kozaczenie i brak kompletnie ogrania, a Ferguson przez zlekceważenie rywali.
ja wiem, że to taka zaczepka po bolącej porażce
Nie, tu bez zaczepki. Ja też pamiętam pierwsze lata pracy Fergusona (choć to młodeeee lata) i wiem co znaczą banalne słowa: rozczarowanie, sukces.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A prawdziwy pstryczek to przydałby się kibicom Barcelony, ale dosłownie prawdziwy. Chociaż, uno momento... Przecież jak oni by nie wyszli z grupy, to i tak cały świat uznałby to za dłuższy wypadek przy pracy...
Czy jesteś bratem użytkownika bo86bo ?
Czy wy &quot;kibice&quot; Manchesteru United macie jakiś kompleks Barcelony? Nikt w temacie nie napisał o Dumie Katalonii, Manchester nie wyszedł z grupy i już jakieś śmieszne aluzje w stronę Barcy. ŻAŁOSNE!
Komu ma to służyć?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Shakal z tym się zgadzam. Nikt tu nic nie wspominał o Barcelonie, a kibice United jak zwykle jedna i ta sama gadka. Kuchcik lubię Cię ale to co czasami piszesz Ty, Bobo czy inni kibice United to jest żałosne i to bardzo...Wszystkie rozstrzygnięcia w LM raczej uczciwe, dziwne że to awans Lyonu wygląda na kupiony, spodziewałem się że szejki kupią 0-0 Villarealu bądź inny wynik dający awans City. Oczywiście nie do końca poważnie to mówię...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie, nie jestem jego bratem. Tylko mnie to po prostu wku****, wkurza.
Manchester nie wyszedł z grupy, ok, zdarza się. Jak napisałem - Ferguson nic się nie nauczył sprzed roku, gdzie męczyliśmy się co niemiara, bo też wystawiał rezerwy i teraz mu się to odbiło. W poprzednim sezonie mieliśmy szczęście, a on naiwny liczył na to znowu.
Ale do krótkiej rzeczy, nas już po meczu cały świat (piłkarzy, Fergusona, cały klub) nazwał frajerami sezonu. Gdyby nie awansowała Chelsea, argument ze niezgrany zespół, słaba forma i krótki okres trenera. O odpadnięciu City nikt już nie pamięta, a o nas wszak będą gadać przez najbliższe parę lat, czy to przy rozpoczęciu grup, czy losowaniu, czy przy starcie każdego grupowego meczu.
I to mnie najbardziej irytuje, nie awansowałby Real - wypadek, Barca - wypadek, odpadło United to beka na cały boży świat, a to jest po prostu ***** najzwyklejszy, psi kryzys i brak formy
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Co do MU, jeszcze przed startem ligi w Angli pisalem w ktoryms temacie ze czerwone diably nie maja skladu na wygranie ligi a co dopiero LM. Pamietam ze to byl okres kiedy mowilo sie o mozliwosci transweru Snejdera. Byel wtedy jak najbardziej za tym wzmocnieniem bo jak dla mnie sklad MU jest dosc przecietny. Jednak nigdy bym nie przypuszczal ze odpadna juz w grupie. I to jeszcze w jakiej? No mozna sie zalamac... ????

Fergusona oczywiscie szanuje ale chyba czas pomyslec nad emerytura. Bo mimo nawet tego finalu LM z tamtego roku i mistrzostwa kraju jego ekipa nie przekonuje mnie od dluzszego czasu.

Czy to sa &quot;frajerzy sezonu&quot; ? nie wiem ale biorac pod uwage sile ich grupy sa kandydatami do tego &quot;tytulu&quot;.

Nie chcem tu sie znecac nad nimi kuchcik ale prawda jest brutalna. Dla pocieszenia, jak Real tyle lat nie mogl przejsc 1/8 to tez sie roznych rzeczy nasluchalem. Zawsze kiedys musi nadejsc gorszy okres, potrzeba wtedy troche czasu zeby odbudowac klub. zobaczymy czy to bedzie wlasnie ten czas Manchesteru i jesli tak to jak dlugo on potrwa.

Dla nich dobrze jest ze Chelse, Arsenal i Liverpool tez nie sa ostatnio w dobrej dyspozycji wiec tylko City moze uciec w ligowej tabeli.


A co do City, niby odpadli podobnie jak sasiedzi ale nie ma co porownywac nawe sily obu grup. Mysle jednak ze MC wypadlo tak przede wszystkim przez to ze byli debiutantami. Tam raczej nie ma mowy o spadku formy, i powinni dalej zdecydowanie kroczyc w lidze po tytul.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
@Kuchcik MU, tworzysz jakąś alternatywną rzeczywistość, a z kibiców United robisz męczenników. Największymi męczennikami są zaś Ci, którzy Old Trafford widzieli tylko zza monitora.

Dzisiaj United dali ciała, ale przecież przez ostatnie kilkanaście lat rozpieszczali kibiców jak mało kto.

Ile razy Utd zdobywali mistrzostwo Premier League?
Ile razy w tym czasie mistrzostwo Hiszpanii zdobywała Barcelona?
Ile razy w tym czasie Bayern wygrywał Bundesligę?

Tymczasem w gorszym fragmencie sezonu, gdy odbija się czkawką przebudowa zespołu zaczyna się płacz. O tym, że wyniki i tak są o niebo lepsze od gry, nie trzeba już chyba wspominać.

Nie ma w tym klubie czegoś takiego jak gra w kratkę
A co aktualnie jest? Zwycięstwa po 1:0 przelatane remisami i bolesnymi porażkami to co? Choć fakt, ostatnio moda nazwać byle g*wno kryzysem. Przydałaby się odrobina pokory, bo wcale nie musi być lepiej. Wręcz przeciwnie. Wiele klubów już w tym momencie chętnie podebrałoby kilku grajków. Wtedy dopiero mogą być prawdziwe problemy.

Żyjemy dla takich lat jak 1999, 2008, jak i 2006, 2010 czy obecny.
Pominąłeś mistrzostwo w 2000, 2001, 2003, 2007, 2009, 2011. Rozumiem, że z dobrobytu może poprzewracać się w głowie i przy takiej ilości sukcesów można wybrzydzać, ale przydałaby się odrobina sprawiedliwości.

Chociaż jakby to wyglądało cztery razy więcej udanych sezonów? Nie! W tak tragicznym dniu trzeba być męczennikiem! 2008 możesz zresztą skreślić, bo przegrali w haniebnym stylu w pierwszym meczu FA Cup z Coventry - będzie większe współczucie.

Ciesze się często, że nie jestem kibicem Barcelony.
Oni pewnie często cieszą się, że nie są Tobą i choć ja sam nie mam z Nimi nic wspólnego to zadziwia mnie Twoja wybiórcza pamięć. Z jednej strony przytaczasz rok 1999, a z drugiej zapominasz o serii niepowodzeń Barcelony w latach późniejszych.

2000 - Barcelona kończy ligę za Deportivo
2001 - Barcelona kończy ligę za Realem, Deportivo i Mallorcą
2002 - Barcelona kończy ligę za Valencią, Deportivo i Realem
2003 - Barcelona kończy ligę za Realem, Sociedad, Deportivo, Celtą i Valencią
2004 - Barcelona kończy ligę za Valencią
2008 - Barcelona kończy ligę za Realem i Villarreal.

W 2008 roku Ty się cieszyłeś, a Barcelona skończyła sezon z blisko 20 punktami straty do Realu, odpadła w półfinale pucharu króla i półfinale ligi mistrzów.

Swoją drogą dobrze tu widać, że o prawdziwym kryzysie to mogą mówić kibice Deportivo...

A prawdziwy pstryczek to przydałby się kibicom Barcelony, ale dosłownie prawdziwy
Mało to ich dostali w latach kiedy Utd zdobywali trofea w Anglii? Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe.

edycja:
1. W którym meczu ligi mistrzów w tym sezonie grały rezerwy United?
2. Jeśli nie pamiętasz ile gadano o wtopach Realu i o kompleksie Lyonu to trzeba zacząć brać lecytynę, bo niedługo zapewne zapomnisz gdzie mieszkasz i jak się nazywasz.
3. O wtopie City nikt nie zapomniał.
4. Za to Ty sam nakręcasz spiralę wokół United.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Manu zasłużyło na miano frajerów roku, w grupie byli w stanie pokonac jedynie Oteul, śmieszne to ale prawdziwe, w meczach z Benficą i Bazyleą szybko tracone gole, gra obrońców to istna kompromitacja, skutecznośc w ataku dzisiaj to jakiś żart, Nie wyjść z tak słabej grupy obnaża wszystkie ich braki, w PL same szczęsliwe 1-0, myśle że długo to nie potrwa bo o wygraniu ligi nie mają co marzyć, ktoś wczoraj pisał że Chelsea pokazała siłę ligi Angielskiej ? Dzisiaj zrobiły to Manchestery ?
A porównanie frajerów( śmiało mogę już tak nazwać MU) roku do Barcelony czy Realu to przecież nie ma sensu, bo to tak jakby porównywać Malucha do Mercedesa więc kibiców diabłów i ich smiesznych wywodów kompletnie nie rozumiem, te drużyny w tym momencie dzieli lata świetlne
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Stało się United w okresie rewolucji pokoleniowej odpada z LM... czy słusznie, moim zdaniem tak, bo jak przyznał sam Sir Alex zlekceważyli grupę... mimo tego widzę dobre rzeczy:
1. United moim zdaniem pożegna się z przeciętniakami - Ji, Fletcher
2. United nie ma składu by wojować a wszystkich frontach, może to i dobrze bo skupią się na lidze a nie jak sezon temu Arsenal mógł wygrać wszystko a nie wygrał nic
3. Lepiej,że odpadli teraz jak mieli by odpaść później
4. Te rozgrywki obnażyły słabość United i SAF nie będzie zakrywał się szerokim składem i uniwersalnością
5. Koniec z sentymentami - Giggs proszę odejdź
6. Niestety kontuzje - Cleverley miał zastąpić Scholesa, grał bardzo dobrze ale te kontuzje, Anderson to samo
Nie tłumaczę United bo to bez sensu, zawiedli ale cóż takie rzeczy są wpisane w historię klubu, teraz widać jak ważny dla United był Edwin ;)
Teraz czas na reakcję w lidze a LE zostawmy dla Ravel, Paula i Willa niech młodzi się ogrywają bo jeszcze tego by brakowało aby Pogba czy Morrison odeszli.
I to mnie najbardziej irytuje, nie awansowałby Real - wypadek, Barca - wypadek, odpadło United to beka na cały boży świat, a to jest po prostu ***** najzwyklejszy, psi kryzys i brak formy
Barcelona przegrała z Getafe i była cisza, po prostu wypadek, United zremisowało z Benficą i NU i przez tuby na cały świat, o kryzysie a to świadczy tylko o tym,że każdy boi się United a to świadczy o jego wielkości... nie bójcie się United, co nie zabije to wzmocni... jedyne co mnie martwi to kontuzja Serba.
Więcej się nie wypowiadam na ten temat jak ktoś coś chce to na PW bo zaraz kolejny moderator się przyczepi ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Co do spotkań o pietruszkę czyli Bayern i Dortmund można było się przekonać ile warte jest dla nich 800 000 euro :razz: Mnie zastanawia jeden fakt ! Kto wybiera komentatorów N ? W meczu City-Bayern żenujące zachowanie kiedy na boisko wszedł Usami. Śmiech, brecht i głupi komentarz zupełnie nie na miejscu co świadczy o żenującym poziomie i braku kompetencji do komentowania takich zdarzeń ! Druga sprawa to brak pojęcia o zawodnikach, nic tylko wymienić panów z N.
 
P 0

pizzini87

Użytkownik
Mi nie weszło tylko Lille, w zasadzie po pierwszej połowie wiedziałem, że Tranzbospor tego meczu nie przegra, ale nie mogłem wycofać kuponu, bo gram w Sts`ie.
Lyon - mecz ewidentnie sprzedany... Szkoda, że Ajaxowi nie uznali sędziowie dwóch prawidłowo zdobytych goli ...
Awans należał się FC BASEL, drużyna pokazała w grupie, że ma charakter i zadziorność, chociaż też wczoraj miała dużo szczęścia ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
bo86bo wydaje mi się że jesteś zaślepiony i nie obiektywnie patrzysz na sytuację.
Co innego przegrać 1 mecz to rzeczywiście może być wypadek przy pracy, MU wielki jest ale nie ten aktualny, i tego MU jak widać nie przestraszyło się nawet słabiutkie Basel, zapomniałeś już jak swoją wielkość pokazali w derbach Manchesteru ośmieszając się i kompromitując Alexa, jesli w tej drużynie nie wymieni się połowy składu Fletcherów czy emerytów Gigsów to nic się nie zmieni i dalej będą grali kaszanę.
Zawsze lubiłem grę MU ale to co widzę w tym sezonie, grają słabo bez polotu, minimalnie wygrywając w PL, z LM nie są w stanie wygrać z tak słabymi druzynami jak Basel czy Benfica, z Basel to pierszy mecz na OLD Traford też w zasadzie mieli przegrany, udało się wyrównać w końcówce, wczoraj już tyle szczęscia nie mieli.
Patrząc na te nazwiska w MU, to się zastanawiam skąd oni się wzięli w takim klubie.
Nie ma potencjału ofensywnego, Obrona gra z meczu na mecz coraz gorzej.
Rooney uciekaj z tego tonącego okrętu
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Ale do krótkiej rzeczy, nas już po meczu cały świat (piłkarzy, Fergusona, cały klub) nazwał frajerami sezonu.
A może tak nie jest?
- Porażka 1-6 w derbach
- Nie wyszliście z grupy LM z takimi potęgami jak Otelul czy Basel
- Przegrana z drugoligowym Crystal Palace 1-2 w Carling

To jakie macie nosić miano? &quot;Manchester Pechowy United&quot; czy &quot;Manchester Wypadek Przy Pracy&quot; ?
Gdyby nie awansowała Chelsea, argument ze niezgrany zespół, słaba forma i krótki okres trenera. O odpadnięciu City nikt już nie pamięta
Gdybać to sobie możesz, gdyby nie kryzys L&#39;poolu w latach 90 to MU byłoby na poziomie Chelsea.

O odpadnięciu City nikt już nie pamięta
Odpowiedz sobie sam co znaczy City w Lm? Frycowe trzeba płacić, poza tym oni mieli grupę śmierci (Napoli, Bayern i Villarreal). Całe szczeście że wy tam nie trafiliście bo pewnie nawet w Le byście nie grali.

I to mnie najbardziej irytuje, nie awansowałby Real - wypadek, Barca - wypadek
Noooo tak, nie ma to jak przysłaniać swoje porażki czymś innym. W sumie ci się nie dziwie, też miałbym pewnie kompleks gdyby moja drużyna w finale Lm praktycznie nie wyszła w własnej połowy.

odpadło United to beka na cały boży świat
Przeżywasz teraz to co ja w ostatnich sezonach jako fan The Reds. Jednak my się nie tłumaczymy śmiesznymi argumentami.

I jeszcze na koniec, napisałem to ponieważ szanowny pan kuchcik po każdej wpadce L&#39;poolu sam szukał zaczepki. Na szczęście nie irytują mnie zaczepki 14/15 latków.

Aaaa zapomniałbym odnieść sie do wypowiedzi Bludka:
&quot;Pominąłeś mistrzostwo w 2000, 2001, 2003, 2007, 2009, 2011&quot;

Jak on może to pamiętać jak nie miał wtedy nawet 10 lat?





 
S 4,7K

skazany10

Użytkownik
Holenderskie media doszukują się spisku. Głównym podejrzanym został obrońca Dinamo Domagoj Vida. Defensor zespołu z Zagrzebia po golu Lisandro Lopeza na 5:1 dla Lyonu mrugnął do Bafetimbi&#39;ego Gomisa, który w całym spotkaniu zdobył cztery bramki.
Ponadto media z Holandii wytropiły zdjęcie, na którym widać, jak Vida wychodzi z zakładu bukmacherskiego.
Brak awansu Ajaksu do 1/8 finału Ligi Mistrzów zaszokował Holandię. Przed ostatnią kolejką zespół z Amsterdamu był w bardzo dobrej sytuacji. Ajax miał trzy osiem punktów i bilans bramek 6:3, a Lyon pięć &quot;oczek&quot; i stosunek goli 2:6. Niewielu dawało Francuzom szanse na wyprzedzenie Ajaksu, z którym w grupie dwukrotnie zremisowali 0:0. A jednak udało się... Przyczynili się do tego także sędziowie spotkania Ajaksu z Realem, którzy nie uznali dwóch prawidłowo zdobytych goli przez zespół z Amsterdamu
onet.pl
 
river 148

river

Użytkownik
Ale do krótkiej rzeczy, nas już po meczu cały świat (piłkarzy, Fergusona, cały klub) nazwał frajerami sezonu. Gdyby nie awansowała Chelsea, argument ze niezgrany zespół, słaba forma i krótki okres trenera. O odpadnięciu City nikt już nie pamięta, a o nas wszak będą gadać przez najbliższe parę lat, czy to przy rozpoczęciu grup, czy losowaniu, czy przy starcie każdego grupowego meczu.
I to mnie najbardziej irytuje, nie awansowałby Real - wypadek, Barca - wypadek, odpadło United to beka na cały boży świat, a to jest po prostu ***** najzwyklejszy, psi kryzys i brak formy
Barcelona przegrała z Getafe i była cisza, po prostu wypadek, United zremisowało z Benficą i NU i przez tuby na cały świat, o kryzysie a to świadczy tylko o tym,że każdy boi się United a to świadczy o jego wielkości... nie bójcie się United, co nie zabije to wzmocni... jedyne co mnie martwi to kontuzja Serba.
Czy kibice United sa jacys zakompleksieni?:?
Mowi i pisze sie o odpadnieciu United z prostego wzgledu. Ten klub jest kojarzony z sukcesami, z jednym z najwybitniejszych trenerow w historii, z generacja pilkarzy, ktora wygrywala lige angielska w ostatnich kilkunastu latach wielokrotnie, osiagnala kilka finalow LM, zdobywala wiele innych pucharow. MU jest w ostatnich 15-20 latach zdecydowanie klubem nr 1 w Anglii. Czy wiec to jest dziwne, ze pisze i mowi sie o jego odpadnieciu z LM juz w fazie grupowej majac w grupie kluby z Portugalii, Rumunii i Szwajcarii? Postronni obserwatorzy, kibice, pilkarscy eksperci, w ogole pilkarski swiat nie jest przyzwyczajony do takich wynikow Manchesteru. Dlatego teraz sie o tym glosno mowi, bo odpadniecie MU to jest sensacja.
Oczywiscie jak to kibice United musial zostac przywolany watek Barcelony. Nie wiem czy wy oczekujecie, ze porazka z Getafe stanie sie news&#39;em nr 1 w Faktach o 19 czy Wiadomosciach o 19:30??
Trudno stawiac jedna porazke z Getafe na rowni z kleska United w derbach, odpadniecie z Pucharu Ligi z Crystal Palace, gre w kratke w PL czy fakt, ze MU w fazie grupowej LM byl w stanie pokonac tylko rumunski Otelul Galati.
Co by nie bylo to Real czy Barca takich wynikow nie maja wiec nie dziwota, ze pisze sie o kryzysie United tym bardziej, ze Czerwone Diably byly stawiane obok duetu z Hiszpanii na rowni w kontekscie walki o wygranie LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom