>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 07.12.2011 - środa

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Może i było przyznanie do tego, że jest słabo... Ale oprócz zacytowanych zdań przez Ciebie, jest też sporo usprawiedliwień... Bo ciężko przychodzi każdemu kibicowi, przyznać się do tego, że jego zespół w danej chwili, okresie czasu jest cienki...
A co mam napisac jak takie byly fakty United zas jest oslabione kontuzjami, odeszli czolowi gracze, co dla Ciebie byloby oki gdyby nawstawiał ekipe z OT, tego sie nie doczekasz... bywaja i takie wpadki ale powroty po nich pokazuja wielkosc klubu a Arsenal co? Walczyl o wszystko a w miesiac wszystko przegral ;)
Teraz jestem z nimi bo lubie Wengera i chce aby im się ułożylo za tydzień z City
Musisz się przyzwyczaić Robson, niestety... Czasami trzeba cierpieć za innych Jezus też cierpiał za nas :p Powodzenia!
Szkoda,ze &quot;Twoj Jezus&quot; usunąl nie wygodny post, w ktorym napisalem ze przyznalem mu racje co do Santosu...ale widocznie to bylo nie wygodne i lepiej stawiac w zlym swietle jak samemu przyznac sie do blędu...
Może dla Ciebie Robson jest wyrocznią i tworzycie kółko wzajemnej adoracji, sorry ja mam własne zdanie, nie mowie,ze zawsze mam racje jak Wy Mędrcy Świata ale ja widze przynajmniej,ze Roo nie jest liderem United bo jak mozna być liderem, kiedy w decydującym meczu nie bierze sie na siebie ciężaru i zamiast dać sygnał do ataku to podcina się skrzydla... a poza tym Roo z akcji strzelil ostatnio 18 wrzesnia. W nosie to mam co o mnie myslicie, podaje swoje typy... jarali się w większości jak to Valencia nie zrobi kuku Chelsea a wyszło na moje,że nawet bramki nie strzelili... wczoraj nie typowalem bo mialem wazniejsze rzeczy na glowie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
A co mam napisac jak takie byly fakty United zas jest oslabione kontuzjami, odeszli czolowi gracze, co dla Ciebie byloby oki gdyby nawstawiał ekipe z OT, tego sie nie doczekasz... bywaja i takie wpadki ale powroty po nich pokazuja wielkosc klubu a Arsenal co? Walczyl o wszystko a w miesiac wszystko przegral ;)
A Arsenal co? Walczył o wszystko a w miesiąc wszystko przegrał, bo... Grali jak ostatnie cioty... z meczu na mecz coraz gorzej... Ale potrafię o tym mówić otwarcie, a nie usprawiedliwiać ich, ze mieli gorszy moment, że zdarza się itd... Grali piach i zasłużyli na to, że odpadli ze wszystkich możliwych rozgrywek... Skoro nie potrafi się wygrać z Birmingham pucharu CC, które teraz reprezentuje Championship... To o czym my w ogóle mówimy...

Teraz jestem z nimi bo lubie Wengera i chce aby im się ułożylo za tydzień z City
Ehe... Tylko dlatego, żeby Manchester zmniejszył stratę do City ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
A gdzie tu jest odwrócenie :grin: ?
Tu jest obiektywne myślenie i stawianie sprawy jasno... Grali słabo odpadli, proste i logiczne... Jeżeli dla Ciebie bycie kibicem, to zawsze pozytywne myślenie, a krytyka własnego zespołu to chora sytuacja, to coś tu nie tak.
Swoją drogą, patrząc na Twój avatar, wygląda na to, że masz pewnie ponad 20 lat... a mam wrażenie, jakbym rozmawiał z 12 latkiem, któremu mama kupiła koszulkę Manchesteru United na targu...

Edit: Nie będę się tu z Tobą spinał, zwijam spać. Już Robson za Ciebie cierpi, ja sobie podaruję ;)
Pozdrawiam!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tu jest obiektywne myślenie i stawianie sprawy jasno... Grali słabo odpadli, proste i logiczne... Jeżeli dla Ciebie bycie kibicem, to zawsze pozytywne myślenie, a krytyka własnego zespołu to chora sytuacja, to coś tu nie tak.
Krytyka to nie jest obrazanie zawodnikow ktorym sie kibicuje, krytyka to widzenie zlych aspektów ale nie można być zaślepionym i jak przegrali to nie myśleć dlaczego... a wiem dlaczego Unnited nie awansowalo, po pierwsze zlekcewazyli rywala po drugie pech... samoboj Jonesa, fatalna interwencja de Gea w meczu z Benfica,ale nie wyzywam ich od ciot, tylko staram sie rozumiec bo graja w nowym klubie, aklimatyzacja i walka o wyzsze cele i ciesze sie jak sie rehabilituja dobra postawa, przyklad Jones i dwie bramki...
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Prawda jest taka, że Miki napisał &quot;grali jak cioty&quot; i to jedno &quot;jak&quot; całkowicie zmienia postać rzeczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom