>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 07.12.2011 - środa

Status
Zamknięty.
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Lille vs Trabzonspor

Typ - 1
Bukmacher - Betgun
Kurs - 1,52
Mimo, że na koncie Lille po pięciu kolejkach jest dopiero 5 punktów W przypadku zwycięstwa drużyna LOSC zapewni sobie awans do kolejnej rundy. Francuzi znajdują się aktualnie w świetnej formie co potwierdzają 3 kolejne zwycięstwa w tym bardzo ważne wyjazdowe z CSKA Moskwa. Trener Rudy Garcia w ostatnim meczu ligowym z Ajaccio dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Dopiero w drugiej połowie na boisku pojawili się Eden Hazard, Moussa Sow i Florent Balmont. W meczu z Trabzonem zagra już prawdopodobnie najmocniejsza 11. Turcy z kolei grają ostatnio bardzo słabo. Trabzonspor w ostatnich 10 meczach wygrał tylko dwukrotnie. Patrząc na formę obu klubów oraz na ich potencjał zdecydowanym faworytem jest gospodarz tego spotkania. Warto dodać, że w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Turcy tylko dzięki dużej ilości szczęścia zremisowali. To Francuzi byli drużyną zdecydowanie lepszą.

Ostatnie mecze Lille:
Ajaccio Lille 2-3
Lille Brest 2-0
CSKA Lille 0-2
Toulouse Lille 0-0
Lille Evian 1-1

Ostatnie mecze Trabzonspor:
Sivasspor Trabzonspor 2-2
Trabzonspor Besiktas 0-1
Trabzonspor Inter 1-1
Mersin Trabzonspor 1-1
Trabzonspor Kayserispor 2-1

Przypuszczalne składy:
Lille: Landreau - Debuchy, Chedjou, Basa, Beria, Balmont, Mavuba, Cole, Payet, Sow, Hazard
Trabsonspor: Tolga -Serkan, Głowacki, Kacar, Celustka, Colman, Zokora, Altintop, Paulo Henrique, Mierzejewski, Yilmaz
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
manchester city- bayern -1,5
kurs 2,5


kazdy wie jaka jest sytuacja.city o wszystko, bayern tylko o prestiż i jakąs kase.w interesie city jest uzyskanie bezpiecznego prowadzenia i nasluchiwanie wiesci z hiszpanii. gospodarze w najmocniejszym skladzie.bayern na pewno bez robbena i kroosa, a tacy gracze jak muller,gomez,van buyten raczej na pewno spędzą dziś duzo czasu na ławce albo w ogóle nie wejdą.wiemy jaka jest obrona bayernu jak sie ja nacisnie.w niemczech nie ma tego kto zrobić.city musi walczyc ojak najwyzszy wynik, bo niech tam napoli nie wygra w hiszpanii a citizens straca gola na wyrównanie np.na koniec to wiemy jak będa sobie pluć w brode. wygrana napoli przeciez nie jest oczywista.villareal to podobny potencjał tyle, ze sa bez formy i w klube nie jest wesoło.na jeden mecz moga odpalić, a przecież tutaj idą nie małe pieniadze za wygraną.wczoraj szachtar udowodnił, ze nie grał o nic, wczesniej mając tylko 2pkt a potrafil wyrgac w nikozji i tylko dzieki remisowi w porto, apoel sie moze cieszyc z 1miejsca


inter-cska x2
kurs 1,4

cska musi wygrac i liczyc na remis w lille co jest dośc prawdopodobne. jest to zdecydowanie najsłabsza grupa, ale walka o 2miejsce strasznie zacięta. wiemy jak inter przędzie. w kazdej innej grupie, to miałby problem zeby sie na 2miejsce załapac z taka grą. na mecz dzisiejszy w kadrze jest jedynie kilku znanych graczy ale moze i tak trener interu odwazy sie wysluchac woli chociazby kibiców, którzy chcieliby zobaczyć młodych. takze cska na pewno będzie gryźć trawe a inter sobie czekac.


benfica -1,5
villareal-napoli 2 remis zwrot
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium - 1 @ 1,66 ✅
Bayern ma już zapewniony awans i do tego spotkania przystąpi w okrojonym składzie , z powodu infekcji nie zagra Kross i Robben w pierwszym składzie nie zobaczymy też Gomeza którego to ma zastąpić Petersen. W obronie w miejsce Lahma zagrać ma Contento. Na ławce prawodpodobnie wyląduje również Muller i van Buyten. Jeżeli chodzi o Man City to przystąpią w najmnocniejszym składzie i jeżeli ofensywa bedzie skuteczna to nie liczyłbym na jakąkolwiek strate punktową gospodarzy.

PS. Chyba wszyscy doskonale wiedzą jak gra Man City w obecbym sezonie i o co walczą w tym meczu ????
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium - kto strzeli bramke ? Aguero , kurs 2,00

Musze zgodzić się moim bratem (przedmówcą) ale ma zdecydowanie racje co do typu na błękitno niebieskich, myślę że wynik będzie oscylował koło 3:0 , 3:1 , w wybitnej formie strzeleckiej znajduje się Kun Aguero myślę że typ ciekawy i kurs niczego sobie. Bet365
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
OSC Lille - Trabzonspor - 1 @ 1,45 ⛔
W tym meczu bezapelacyjnie typuje zwycięstwo ekipy Francuskiej. W obecnym sezonie prezentują na prawdę fajny i ciekawy dla oka futbol. W lidze zajmują 3 miejsce pokonując na własnym stadionie takie zespoły jak Lyon 3;1 Marsylie 3;2 i Rennes 2;0. Drużyna Trabzoonu prezentuje się znacznie gorzej co prawda w grupie LM wyprzedzają swoich rywali o 1 pkt ale swoją grą mnie osobiście nie przekonują i nie widzę dla nich miejsca w dalszej fazie Ligi Mistrzów! Uważam że w ostatniej kolejce ofensywa Lille (Hazard , Sow i Payet) załatwia sprawe i cenne 3pkt zostaną w boisku Lille aa tym samym awansują na 2 pozycję i wyjdą z grupy!

Przypuszczalne składy :

Lille: Landreau - Debuchy, Chedjou, Basa, Beria, Balmont, Mavuba, Cole, Payet, Sow, Hazard

Trabsonspor: Tolga -Serkan, Głowacki, Kacar, Celustka, Colman, Zokora, Altintop, Paulo Henrique, Mierzejewski, Yilmaz

Sędzia: Pedro Proenca (Portugalia)
Sami się zrobili w chuja ! ????
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium
Mecz wielkich gigantów światowej piłki, ale wynik będzie jednoznaczny. Wysoka wygrana MC!. I mówię to świadomie. Wiadomo o co walczą Anglicy. Awans do następnej fazy, chodź nie zależy to tylko od nich. Ale Bayern natomiast przyjechał tu rozegrać mecz. W ekipie Bawarczyków zabraknie m.in. Mario Gomeza czy Daniela van Buytena. Kontuzje i infekcje wykluczają natomiast Bastiana Schweinsteigera, Arjena Robbena i Toniego Kroosa. Na stronie ekipy z Monachium przeczytałem wypowiedź Neuera. Powiedział że zadowoli ich remis, bo przyjechali tu po prostu nie przegrać. Aż dziwne.

Składy:

Hart - M. Richards, Kolo Touré, Kompany, Clichy - Yaya Touré, Barry - Silva, Nasri, Adam Johnson - Aguero
Trainer: Mancini
Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Contento - Luiz Gustavo, Tymoshchuk - T. Müller, Alaba, Olic - Petersen
Trainer: Heynckes
Myślę że MC -1,5 lub over 2,5
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Na półmetku Ligi Mistrzów ponownie przedstawiamy typy naszych ekspertów na najbliższą kolejkę. Chelsea będzie walczyć o awans do kolejnej rundy z dobrze grająca Valencią. Manchester City jedzie do Monachium, gdzie stoczy zapewne niełatwy bój z Bayernem, a pewny już awansu Arsenal będzie chciał zapewnić sobie komplet oczek w spotkaniu z Olympiakosem.

Typują:



Man City - Bayern (1: 1,60, X: 4,00, 2: 5,00) Betclic
Typ: wynik 2-0 - 8.50 w Betclic


Bayern pod wodzą Juppa Heynckesa wrócił na właściwe tory. Lider Bundesligi ma już zapewniony awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów i dlatego w Manchesterze Niemcy będą mogli zagrać na luzie. Gospodarze koncentrują wszystkie sily na Bayern. Wydając tyle milionow na transfery i płace, odpadać z Champions League w grudniu zwyczajnie nie wypada.



Villarreal - Napoli (1: 4,50, X: 3.60, 2: 1,75) Betclic
Typ: Napoli - 1.75 Betclic

Napoli musi przygotować się do tego meczu jak do finału. Jeśli wygr,a to zapewni sobie drugie miejsce w grupie, niezależnie od wyniku w meczu Man City z Bayernem Monachium. Villarreal nie zdobył jeszcze ani jednego punktu w meczach fazy grupowej, choć trudno jest mi sobie wyobrazić, że Hiszpanie zakończą rozgrywki z zerowym dorobkiem. Czy znajdą motywację do gry?
https://betclick.hs.llnwd.net/r1/media/retention/common/betclic/sport/images/2011/201110_Amb_duel/small_image_desailly.jpg


Lille - Trabzonspor (1: 1,55, X: 4,00, 2: 5,50) Betclic
Typ: remis 4.00 w Betclic


Moim drugim typem jest zakład na remis Lille, które podejmie u siebie Trabzonspor. Ostatnie mecze Lille remisowało, choć tym razem są pod presją wygranej. Trabzonspor zakwalifikuje się do kolejnej fazy z remisem, jeśli CSKA Moskwa wygra na wyjeździe z Interem. W meczu Lille z Trabzonsporem stawiam na remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
river 148

river

Użytkownik
Hit dzisiejszego dnia to spotkanie Manchester City - Bayern.
Dla City mecz o wszystko w LM. Konieczna wygrana i liczenie na wpadke Napoli. Bayern w tym meczu gra juz o co najwyzej prestiz, bo I miejsce w grupie ma zapewnione.
Faworytem tego meczu sa gospodarze, ktorzy maja o co grac i na pewno beda bardzo zdeterminowai by wygrac oraz zrewanzowac sie za porazke w Monachium. Bayern z kolei przystapi do tego meczu mocno oslabiony. Nie zagraja T. Muler, Gomez, Schweinsteiger, Van Buyten, Robben i Kroos. Jakby nie patrzec to praktycznie polowa wyjsciowego skladu. City za to w mozliwie najsilniejszym zestawieniu. W takim wypadku faworyt jest jeden i nie wyobrzam sobie innego scenariusza niz wygrana City.
Biorac pod uwage spore oslabienia Bayernu i noz na gardle MC proponuje w tym meczu zagrac troszke ryzykowniej niz czyste 1.;)
City zaatakuje od poczatku bo nie ma tu na co czekac. Licze wiec na to, ze w miare szybko obejma prowadzenie i sadze, ze jedna bramka sie nie zadowola. Dlatego calkiem prawdopodobne jest ich zwyciestwo przy prowadzeniu juz do przerwy jak i over 2,5. W sumie w tym meczu bramkowy wynik jaki widze to 3-1, ewentualnie 2-1.
Jest jednak haczyk. Niewatpliwie Anglicy beda nasluchiwac wiesci z El Madrigal i jesli tam Napoli w miare szybko wyjdzie na prowadzenie to z City moze ujsc powietrze dlatego mam nadzieje, ze Napoli w Hiszpanii latwo miec nie bedzie.
Typy:
MC wygra i padnie powyzej 2,5 gola - 2,37 --&gt; 2,50
I polowa/koniec meczu - MC/MC - 2,50 --&gt; 2,60
bet365
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Benfica Lizbona - Otelul Galati

Jaka sytuacja jest w tej grupie każdy wie, Benfica walczy o pierwsze miejsce w grupie. Jestem przekonany, że gorące portugalskie głowy nie będą kalkulować i patrzeć na wynik spotkania w Bazylei. Zresztą na Estadio da Luz zawsze gra się dla kibiców, tym bardziej dziś, bo Benfica w fazie grupowej jeszcze u siebie nie wygrała (remisy 1:1 z MU i Basel). Otelul gra o honor i pierwsze punkty w grupie. Na wyjazdach w lidze grają w kratkę, w CL póki co dwie porażki. Tanio skóry nie sprzedadzą z pewnością, ale nie wierzę, że są w stanie przeciwstawić się lizbońskim Orłom. W końcu pierwsze miejsce w grupie to nie tylko prestiż, ale też pewien handicap przy losowaniu następnej fazy CL. U gospodarzy osłabienia dziś głównie w obronie, nie zagrają: Maxi Pereira i Luisao. Absencja Enzo Pereza, to żadne osłabienie. Poza tym wszyscy zdolni do gry, a Artur, Ezequiel Garay, Pablo Aimar i Oscar Cardozo także wypoczęci bo nie grali w weekend w przegranym meczu 1:2 z Maritimo. Rumuni do Portugalii przylecieli bez obrońców Salageanu i Sargiego, nie zagra z tego co się orientuję też pomocnik Bus. Myślę, że to że Benfica wygra nie ulega wątpliwości, pytanie tylko ile. Ja stawiam jakieś 2:0, 3:1. Mimo, że w grupie jeszcze u siebie nie wygrali to w eleminacjach nie mieli z tym problemów wygrywając kolejno z Trabzonem 2:0 i Twente 3:1. Estadio da Luz to gorący teren, myślę że Benfica wykorzysta szansę i awansuje dalej z pierwszego miejsca. Będzie to dodatkowy prestiż, bowiem jak wiadomo drugi z portugalskich zespołów, Porto wczoraj odpadł z dalszych gier zajmując dopiero 3 miejsce w swojej grupie. Moje propozycje z Tobet (grane w poniedziałek, dziś kurs już spadł):

1 hc (0-1) - 1,42
x hc (0-2) - 4,2
 
R 28

roki1

Użytkownik
Manchester City-Byern


Mocno oslabiony Bayern raczej nie fiknie dzisiaj.Brak Gomeza,Mullera,Buytena,Schweinste
Robbena i Kroosa raczej nie pomoze w dobrej grze.Wygrali ostatnio w lidrze ale nie ma co porownywac ich sobotniego rywala do dzisiejszego.Zreszta Bayern gral usiebie,a to duzo. Motywacja tez jest po stronie gospodarzy jak i caly sklad.Raczej dzis Man nie powinnien nawalic.Wczoraj dala Chelsea licze ze dzisiaj da Man na zakoncyenie tegorocznych rozgrywek.

Manchester City Bayern Typ 1 Kurs 1.7 Bet365
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nie sposób się nie zgodzić z poprzednikami. Benfica -1 to dla mnie promocja patrząc na powołaną kadrę SLB:
Goalkeepers: Artur Moraes and Eduardo;
Defenders: Miguel Vítor, Garay, Jardel, Luís Martins and Emerson;Midfielders: Matic, Javi García, Rúben Amorim, Witsel, Aimar, Nolito, Bruno César and Gaitán;
Forwards: Cardozo, Saviola, Nélson Oliveira and Rodrigo Moreno.

do tego dokładając żywiołową publikę w stolicy Portugalii oraz słabiutkiego przeciwnika mamy przepis gotowy na łatwe pieniążki. Mobilizacja ekipy z Estadio da Luz jest tym większa, że zwycięstwo daje im bez oglądania się za plecy pierwsze miejsce zatem spinać się będą, żeby osiągnąć sukces.

Drugim spotkaniem jest wspomniane City. Nie mam zamiaru powtarzać wypowiedzi bądź faktów przytaczanych przez poprzedników. Co mogę dodać? Niby Bayern ma obiecaną premię 800.000 Ojro za zwycięstwo w Anglii, ale nie wydaje mi się to możliwe jeśli faktycznie nie zagra także Gomez oraz Muller (te absencje ze znakiem zapytania, nie są potwierdzone jak Van Buyten czy Robben).

Wychodzi nam AKO koło dwóch, jak ktoś chce to na podbitkę Selby z UK Championship (1.25 - Tobet) to wymarzony, środowy kupon gotowy.

Rzadko się wypowiadam w piłkarskim dziale, gdyż w futbolu nie upatruje potencjalnych możliwości do zarabiania pieniędzy. Długi czas kopałem i wiem, że niespodzianki oraz inne nieprzewidziane fakty mogą wystąpić stąd ta wstrzemięźliwość wobec tej dyscypliny sportu. Dziś nie tylko sentyment, ale i rozsądek nakazuje zagrać! ????
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ajax- Real 2 kursy 2.20-2.30
Według mnie jest to jeden z pewniejszych typów na dzisiejszy wieczór LM. Real zagra w zmienionym składzie stąd taki kurs, jednak wszelkie zapowiedzi przedmeczowe pokazują, że będzie to skład na prawdę mocny. Jestem przekonany, że chłopaki zdominują gospodarzy w swoim stylu.
Dodatkowo należy pamiętać, że gra z Ajaxem po prostu Realowi leży. Jest to przecież drużyna techniczna, nie grająca brutalnie. Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że jest to holenderski odpowiednik Realu i Barcelony.
W zasadzie klasę Realu znamy. Kluczowe z punktu widzenia meczu jest oczywiście ustawienie. Raczej na pewno zagra Kaka, Sahin, Granero, Albiol, Arbeloa, Coentrao. Podobno Mou zdecyduje się postawić na atak Benzema-Higuain, więc najmocniejsza broń na pierwszy ogień.
Można powiedzieć, że każdy z tych zawodników przewyższa klasą graczy Ajaxu. Ba, większość z nich grała już w tym sezonie bardzo dobre spotkania. W zasadzie trener Realu przygotował dwie jedenastki gotowe do gry. Ta druga teoretycznie słabsza jest bez wątpienia w stanie pokonać Ajax.
Dodam, że Real wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania w bardzo dobrym stylu i w drużynie jest pełna mobilizacja do skończenia fazy grupowej z kompletem punktów.
Kolejny aspekt to zbliżające się Gran Derbi. Każdy z dziś grających zdaje sobię sprawę, że dobrym spotkaniem może wywalczyć miejsce w składzie na ten fantastyczny klasyk.
Jest wiele argumentów przemawiających za Realem i przy całej sympatii dla Ajaxu uważam, że dziś nie pokonają Królewskich.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Inter - CSKA
Bardzo ciekawe spotkanie, bardzo ciekawy kurs.
Włoska piłka, jak wiadomo od dawna to przede wszystkim defensywa. Undery 2,5 występują bardzo często z udziałem drużyny z Mediolanu. W ostatnich 3 meczach we wszystkich spotkaniach padło mniej niż 2,5 gola.

Dużo osób twierdzi, że piłkarze jak mają zapewniony awans, nawet z 1 miejsca to zespół odpuszcza mecz. Absolutnie nie ma tu mowy o takim czymś. To nie liga podwórkowa, tylko Liga Mistrzów - najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki Świata. Patrzą na nich miliony widzów, a oni mają odpuszczać mecz? I nie mówię teraz tylko o Interze, ale o wszystkich innych zespołach z zapewnionym udziałem w 1/16 rozgrywek.
Dlatego są, że w drużynie gospodarzy mobilizacja do zwycięstwa będzie duża.

Słowo o piłkarzach z Moskwy. 3 ostatnie spotkania i 3 porażki. Wyraźnie im nie idzie. I patrząc na ich grę, można zauważyć, że grają jakoś bez polotu, co pokazywali na początku rozgrywek LM. Dzisiaj muszą zaatakować, jeśli myślą jeszcze o wyjściu z grupy. Sądzę, że Inter nie będzie się nastawiał tylko na obronę i grę z kontry, i sam będzie chciał narzucić styl gry. Co z tego wyniknie? Prawdopodobnie dużo zaciętej gry w środku pola, ze sporą liczbą kartek (kursy w tym meczu na kartki też są bardzo wysokie) i zapewne z wyrównaną grą. Mało akcji = mało goli. Ale jak już wspomniałem wcześniej Włosi na pewno nie odpuszczą i zadowolą swoich kibiców wygraną przynajmniej jedną bramką.
Moje typy:
Inter i poniżej 2,5 ~~ 5,5
Powyżej 3,5 kartki ~~ 1,8
 
H 2

happy-football

Użytkownik
Lille - Trabzonspor
Trabzonspor over 0.5 @ 1.99 Pinnacle


Wpadł mi w oko ten kursik. Nie neguję tego, że faworytem spotkania są Francuzi ale w momencie w którym strzelą bramkę Trabzonspor nie ma już nic do stracenia i musi rzucić się do ataku. Za plecami obu drużyn czai się CSKA która może włączyć się nawet do walki o miejsce w kolejnej rundzie LM. Podsumowując przegrany w tym meczu może zostać z niczym. Sytuacja w której pierwsza bramka otwiera mecz jest więc mocno prawdopodobna. Turcy z przodu dysponują ciekawymi zawodnikami jak choćby Yilmaz, Henrique, Mierzejewski(;)) czy Altintop. Lille to bardzo ciekawa i poukładana drużyna jednak tuzów defensywy(która mocno ucierpiała po odejściu Ramiego) próżno tu szukać. W ostatnich 5 meczach ligowych bramki wbiło im Evian TG, Lyon i Lorient. Do tego wszystkiego dochodzi wieczne założenie, że jedną bramkę można stracić z niczego. Obie drużyny o coś walczą, Turcy z pewnością nie przyjechali tu stanąć na boisku i liczyć na to, że Inter wygra z CSKA(remis Rosjan i porażka Trabzonsporu wyrzuca tych drugich z pucharów). Widzę value w tym zakładzie.
 
P 0

parolski

Użytkownik
ja bym nie byl taki pewny tego Napoli. Mimo że walczą o awans to są mało ograni w Europejskich pucharach, więc wg mnie może zjeść ich presja. bardziej bym się skłonił do postawienia 1x. To że Villareal już nie gra o nic to nie znaczy że ten mecz odpuści. podobny przypadek był wczoraj w meczu APOEL-Szachtar.
ja osobiście ten mecz odpuszczam, tu wszystkosie moze zdarzyć
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
GRUPA A
Ciekawą sytuację mamy w grupie A. W ostatniej kolejce Manchester City zagra z Bayernem Monachium, a Napoli z Villareal. Wynik tych spotkań zadecydują o tym, kto zajmie w tej grupie 2 miejsce (premiowane awansem do 1/8 finału Ligi Mistrzów), a kto 3 (premiowane awansem do LE, który jednak nikogo nie zadowala).
Pierwsze miejsce zagwarantowane mają Niemcy, a ostatnie Hiszpanie. Walka o drugą pozycję rozegra się pomiędzy Włocham, a Anglikami.
Obecnie Napoli ma na swoim koncie 8 pkt, o jeden więcej niż Manchester City. Gdy wygrają swoje dzisiejsze spotkanei w Hiszpanii zakwalifikują sie do 1/8. By City miało realne szanse na awans po pierwsze muszą wygrać z Bayernem, a po drugie czekać na wynik z El Madrigal.
BRAKI KADROWE:
Villareal: Giuseppe Rossi, Jose Catala, Cristian Zapata, Javier Camunas i Gerard Bordasa.
Napoli: Christian Maggio, Salvatore Aronica, Marco Donadel i Miguel Britos
Manchester City: Micah Richards (występ niepewny)
Bayern Monachium: Mario Gomez, Thomas Mueller Daniel van Buyten, Arjen Robben, Bastian Schweinsteiger i Toni Kroos


GRUPA C
W tej grupie obecnie pierwsza Benfica podejmie dziś ostatni Otelul Galati (jak na razie bez punktu), a Manchester United na wyjeździe zagra ze Szwajcarami z Bazylei. Benfica jest już pewna awansu do najlepszej szensnastki Ligi Mistrzów, a rumuńscy gracze już na pewno zajmą ostatnią pozycję. Ten mecz będzie dla nich meczem można powiedzieć o honor - na pewno swojego debiutanckiego sezonu w LM chcą zakończyć z dorobkiem chociaż 1 pkt.
Ciekawszy mecz odbędzie się w Szwajcarii. Tamtejszy FC Basel zagra z Man Utd o awans do 1/8 LM. Tylko zwycięstwo gospodarzy da im upragnioną promocję do dlaszych rund. Nikt chyba nie spodziewał się, że w ostatnim meczu Czerwony Diabły w tej grupie będą musiały bić się o awans. Basel na swoim stadionie gra świetnie (na 9 spotkań w Super League w tym sezonie wygrali 7, zremisowali 1 i jedno przegrali), obecnie też znajdują się w znakomitej formie (nie przegarli w ostatnich 9 spotkaniach).
Braki kadrowe:
Benfica: Luisao, Aimar (występ niepewny)
Otelul Galati: Brak
Manchester United: Javier Hernandez, Michael Carrick, Dimitar Berbatow, Rafael, Fabio, Anderson, Michael Owen, Tom Cleverley
FC Basel: Benjamin Huggel (występ niepiewny)
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Bayern Monachium
Typ: x2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się w grupie A. Manchester City musi ostro walczyć o awans do kolejnej fazy LM po porażce 1:2 z Napoli. Dzisiaj jednak czeka ich bardzo ciężki mecz z liderem grupy - Bayernem.
Bayern pokonał ekipę Manciniego 2:0 w poprzednim meczu obu tych ekip, dzisiaj powalczą co najmniej o remis aby pokrzyżować plany Anglikom. Porównując formę obu drużyn od listopada wygląda to imponująco;
Manchester City na 6 ostatnich meczy wygrał 4 spotkania, 1 zremisował i doznał porażki z Napoli.
Bayern wygrał 4 mecze i doznał 2 porażek (0:1 u siebie z Borussia Dortmund oraz 2:3 z Mainz (wyjazdowy mecz)).
Jest to mecz o życie dla Manchesteru City w Lidze Mistrzów muszą pokonać Bayern ale także liczyć na Villarreal w meczu z Napoli, uważam, że dzisiaj Niemcy jednak pokrzyżują plany ekipie Manciniego. Kadrowo obie drużyny być może przystąpią do tego meczu następująco;
Manchester City: Joe Hart, Gael Clichy, Joleon Lescott, Vincent Kompany , Micah Richards, James Milner, Yaya Touré, Gareth Barry, Kun Agüero, Edin Dzeko, David Silva.
Bayern Monachium: Manuel Neuer, Philipp Lahm, Daniel Van Buyten, Holger Badstuber, Jerome Boateng, David Alaba, Luiz Gustavo Dias, Franck Ribéry, Thomas Müller, Takashi Usami, Mario Gomez.


Sądzę, że Bayern jest w stanie tutaj wywalczyć co najmniej remis, jest to drużyna bardziej ograna w pucharach a to w takich meczach &quot;o życie&quot; ma niekiedy wielkie znaczenie.Poprzedni mecz obu ekip potwierdził ten fakt. Typuję x2 na Bayern Monachium.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Błędne informacje użytkownika Santoro86 dotyczące udziału konkretnych zawodników w meczu, mogą okazać się tragiczne w skutkach.
BRAKI KADROWE:
Bayern Monachium: Mario Gomez, Thomas Mueller Daniel van Buyten, Arjen Robben, Bastian Schweinsteiger i Toni Kroos
Kadrowo obie drużyny być może przystąpią do tego meczu następująco;
Manchester City: Joe Hart, Gael Clichy, Joleon Lescott, Vincent Kompany , Micah Richards, James Milner, Yaya Touré, Gareth Barry, Kun Agüero, Edin Dzeko, David Silva.
Bayern Monachium: Manuel Neuer, Philipp Lahm, Daniel Van Buyten, Holger Badstuber, Jerome Boateng, David Alaba, Luiz Gustavo Dias, Franck Ribéry, Thomas Müller, Takashi Usami, Mario Gomez.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Błędne informacje użytkownika Santoro86, które mogą okazać się tragiczne w skutkach.
ja czytałem, że absencja Mullera i Gomeza nie jest w 100% potwierdzona i to w niejednym źródle. To, że mieli objawy grypy to nie znaczy, że dziś nie zagrają..
może cytat z bayern.munchen.pl (news napisany godzinę temu...)
Niepewny też jest występ Thomas Muller i Mario Gomeza, u których również zdiagnozowano objawy grypy. Czy zagrają czy nie, zapewne dowiemy się przed samym spotkaniem. Do składu na pewno powróci głodny gry Tymoszczuk. „Ci co pojawią się na boisku będą bez wątpienia bardzo zmotywowani” – stwierdza Daniel van Buyten.
kłania się czytanie ze zrozumieniem ???? nie spotkałem się z informacją, że na pewno nie zagrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom