>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 07.12.2011 - środa

Status
Zamknięty.
Q 3

qba107

Użytkownik
Orientujecie się o co chodzi w tak nagłym wzroście kursów na Napoli? Jeszcze wczoraj oscylowały na poziomie 1,65-1,7, dziś to 1,8-1,85. Kadrowo w obu ekipach utrzymany status quo...
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
ja czytałem, że absencja Mullera i Gomeza nie jest w 100% potwierdzona i to w niejednym źródle. To, że mieli objawy grypy to nie znaczy, że dziś nie zagrają..
może cytat z bayern.munchen.pl (news napisany godzinę temu...)
kłania się czytanie ze zrozumieniem ???? nie spotkałem się z informacją, że na pewno nie zagrają.
Opierałem się na swoich informacjach będąc ich pewien, dlatego podbiłem post użytkownika Klemi, który wydawał/wydaje mi się prawdziwy, stawiając tym samym &#39;analizę&#39; użytkownika Santoro86 w zupełnie innym świetle. Śmiej twierdzić, że w bladym.

Jeśli chodzi o moje czytanie ze zrozumieniem, to myślę, że wszystko jest w porządku. Nie zacytowałem przecież Ciebie, a innego użytkownika. Posyp głowę popiołem !
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Bayern Monachium
Typ: Manchester City strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na Etihad Stadium, przyjeżdża Bayern Monachium. &quot;Bawarczycy&quot; zapewnili już sobie awans do następnej fazy, zdobywając trzynaście punktów w pięciu spotkaniach. Co więcej dzisiejszym gościom z Niemiec uda się awansować z pierwszej pozycji, bez względu na to jaki padnie wynik w Manchesterze.
Dla &quot;The Citizens&quot; może być to najważniejszy mecz tego sezonu. Nikt chyba nie potrafi sobie wyobrazić, że po tak dużej ilości &quot;wpompowanych&quot; pieniędzy w skład, zabraknie ich w Lidze Mistrzów. Determinacja i motywacja podopiecznych Manciniego jest bardzo duża. Bowiem od tego spotkania zależy czy wyjdą z grupy, ale tylko w przypadku jeśli włoskie Napoli, przegra lub zremisuje na Estadio El Madrigal.
Manchester City pokazuje od początku sezonu, że pieniądze przeznaczone przez szejków nie poszły na marne. Pierwsze miejsce w Angielskiej lidze, z przewagą 5 punktową nad drugim Manchesterem United i brak porażki, mówi samo za siebie.
Na Etihad Stadium, wszystko wskazuje na to, że &quot;Bawarczycy&quot; przyjadą bez tak dużej motywacji jak City. Bo przecież po co grać dobre zawody, skoro i tak się wyjdzie z pierwszego miejsca? Ponadto wszystko wskazuje na to, ze Bayern będzie sobie musiał radzić bez Robbena, Riberyego, Krossa, Schweinsteiger i Gomeza. Są to tylko przypuszczenia, bowiem każdy z nich albo leczy jakiś uraz lub grypę...
Szczerze powiedziawszy, nie widzę szans dla drużyny Bayernu na Etihad Stadium. Wypełniony po brzegi stadion doda &quot;The Citizens&quot; pewności siebie, która zaprowadzi ich do zwycięstwa... co nie zmienia faktu, że z grupy i tak odpadną ;) Zakładam, że Napoli nie odda punktów w Hiszpanii!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Orientujecie się o co chodzi w tak nagłym wzroście kursów na Napoli? Jeszcze wczoraj oscylowały na poziomie 1,65-1,7, dziś to 1,8-1,85. Kadrowo w obu ekipach utrzymany status quo...
Panowie kursy nie grają. To jest bez znaczenia czy one rosną czy spadają. Widocznie ludzie bardziej grają na Villarreal lub na remis niż na czystą 2.
Ostatnio w półfinale Copa Sudamericana kursy tak samo najpierw spadły na Universidad De Chile, a przed meczem rosły o 0,1-0,2 kursu. Wynik był 2:0 dla Chile. Radzę nie sugerować się kursami.
 
B 12

bartasiu

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Real Madryt
Typ: Real Madryt(-1) @5.10!
Bukmacher: STS

Witam, dziś typuję że Real wygra na wyjeździe conajmniej 2 bramkami. Kurs udało się złapać okazyjny w STSie, więc dlaczego nie spróbować? Wczoraj rezerwy Barcy gładko pokonały BATE, a dziś drugi garnitur Realu klepnie Ajax. Co prawda zabraknie w Amsterdamie gwiazd Realu, ale odpoczywają przed Gran Derbi. Co nie znaczy, że z Ajaxem zagrają słabiaki. Mourinho mówił że od pierwszych minut zagra Kaka, pewnie od początku zobaczymy też Benzeme i Higuaina, także ma kto strzelać, w defensywie Arbeloa, Coentrao.. A czy strzelenie conajmniej dwóch bramek, przy problemach kadrowych Ajaxu może być takie trudne?
Mecz o godzinie 20.45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik


FC Basel - Manchester United (20:45)

Typ: Manchester United. @ Kurs: 1.69 @ Stawka: [4/10] @ Pinnacle. ⛔ ⛔
Ostatnie spotkanie fazy grupowej. Manchesterowi United wystarczy zaledwie jeden punkt by awansować do kolejnej rundy, uważam jednak że podopieczni Sir Alexa Fergusona powalczą dzisiaj o pełną pulę. Drużyna Mistrza Anglii to drużyna o wiele lepsza pod każdym względem od Basel. Nie widzę innego rozwiązanie jak pewna wygrana &#39;Czerwonych Diabłów&#39; i pewny awans do kolejnej rundy. Co prawda drużyna Manchesteru w tym sezonie gra przeciętnie, ale takie spotkania musi wygrywać.
Różnica między Basel a United jest ogromna. Wierze w Red Devils.
Przypuszczalne składy:
Basel: Sommer - Steinhofer, Abraham, Dragović, Park, Shaqiri, Huggel, Xhaka, Frei, Streller, Frei
Man Utd: De Gea - Smalling, Ferdinand, Vidic, Evra, Nani, Jones, Fletcher, Young, Rooney, Welbeck
Sędzia: Bjorn Kuipers (Holandia)
ediit: kaaaabaret ???? United poza Liga Mistrzów. ;)
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Też dzisiaj gram na Real. Analogiczna sytuacja jak z Barceloną, gdzie ludzie pchali się w jakieś undery czy BATE z handicapem. Mówimy o dwóch najlepszych obecnie drużynach świata. Barcelona grała drugim/trzecim garniturem, Real zagra dublerami wspartymi pewnie Kaką czy Higuainem. Ci dwaj gracze pewnie zawalczą o pierwszy skład na GD. Reszta też chętnie się pokaże. Kolejna rzecz - tak ambitny gość jak Mourinho na pewno będzie chciał zakończyć fazę grupową z kompletem zwycięstw i odpowiednio zmotywuje piłkarzy. Zawsze to jakieś kolejne osiągnięcie. Dochodzi też czynnik psychologiczny, a to zawsze ważny aspekt dla Jose - odniesienie zwycięstwa przed meczem z Barceloną, która efektownie wygrała. Trzeba postraszyć rywala - patrzcie, my trzecim składem lajtowo wygrywamy w LM 4:0. Jak odpowie Real? Wydaje się, że również wygraną. Kurs 2,4 na Real (wczorajszy) w innym meczu niż z Barcą, niezależnie od okoliczności trzeba łyknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sparta 309

sparta

Użytkownik
miki9971 racja City to dziś chyba najlepsza inwestycja, Bayern ma awans i to City musi atakować od początku. Swoją klasę potwierdzili chociażby w meczu derbowym z Manchesterem pokonując ich 6-1.
Mam za to dziwne przeczucie co do Napoli. Wbrew pozorom Villarreal to kopciuszek LM. Fakt, dołek formy. Jednak w takim meczu nawet jakby grali z Realem bał bym się postawić swoje pieniądze. Villarreal po fazie grupowej 0pkt? ja w to jakoś nie chce wierzyć. Myślę że mimo niepowodzeń dziś powalczą. Napoli to nie jest wcale aż tak silna europejska drużyna zeby stawiac ja jako zdecydowanego faworyta. Owszem muszą wygrać, ale czy wygraja? Przeczucie mi mówi, że potwierdzą się zapowiedzi graczy z Hiszpanii i będą walczyć bo chcą zatrzymać faworyzowane Napoli. Podobno we włoskiej prasie można było przeczytać jakieś plotki o premiach od szejka dla graczy Villarrealu za odebranie punktów dla Napoli.. mi się wydaje ze to tylko plotki, bardziej wierze w ambicje i wole walki gospodarzy. Czuje że to Villarreal wytrzyma ataki Napoli i skontruje obejmujac prowadzenie, a goście już tego nie odrobią i doprowadzą jedynie do remisu.

DW 1:1
7,00
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Manchester City - Bayern Monachium
Typ : City @ 1,667 Pinnacle✅2:0​
Wiadomo jak wazny to mecz dla City, muszą wygrać i jeszcze patrzeć co zdarzy się na El Madrigal (oby wygrana Napoli ;) ). Więc może tak się stać, że nawet 3pkt nie dadzą im awansu, ale w trakcie meczu przecież nie będą się na to oglądać tylko będą robić swoje. Mają też poniekąd ułatwione zadanie bowiem Bayern bez Kroosa, Schweinsteigera, Robbena i grype przechodzą Gomez i Muller więc ich występ pod znakiem zapytania, ale może się okazać że nawet zagrają.. O dziwo kicker też nie przewiduje Lahma w pierwszym składzie.Można też czekać do ogłoszenia jedenastek w sumie. Bayern ostatnio sporo spuścił z tonu po świetnym początku sezonu. Wkradały się słabsze mecze dość często.
Mancini pewnie wystawi wszystko co ma najlepsze do tego meczu bo co by się nie wydarzyło w Hiszpanii to i tak swoje Citizens muszą zrobić czyli wygrać. A obiektywnie patrząc to u siebie jednak dominują w każdym meczu i na komplet pkt ich stać. Aguero, Silva, Balotelli czy Yaya Toure to spora siła jakby nie patrzeć. Bayern na angielskich boiskach może się &quot;pochwalić&quot; bilansem 2-7-5.

VS
Basel - Manchester United
Typ : MU @ 1,699 Pinnacle ⛔2:1 :-:)-:)-(​
Co tu pisać, po prostu ten mecz Diabły muszą wygrać i powalczyć o to pierwsze miejsce w grupie. Co prawda remis starcza do awansu, ale nie sądzę by bronili zaciekle tego remisu. Skład MU wystawi dobry, Jones pewnie z Fletcherem w środku pola, Welbeck w ataku pod nieobecność Chicharito i Berby. SKrzydła optymalne. Defensywa również. Tylko kataklizm może chyba pozbawić Manchester kolejnej rundy LM, a jakoś w to nie chce wierzyć...
Tak więc dzisiaj angielski dubel tj City +MU @ 2,822 Pinnacle wygląda smacznie ;)
VS
Ajax Amsterdam - Real Madryt
Sporo osób widzę napala się i gra Królewskich argumentując to tym, że Barca wczoraj też wygrała wystawiając słabszy skład, że Real dąży by wyrównać jakiś tam rekord itp. Ale weźcie pod uwagę, że Barca raz, że ma bardzo zdolną młodzież, dwa że grała na Camp Nou, a trzy że rywalem było BATE Borisow. Real z kolei nie ma takiego zaplecza w dodatku gra na AmsterdamArena i trzy Ajax to nie ogórki i przed nimi wciąż cel w postaci awansu do dalszej fazy nie został przyklepany, bo to są te detale(jak mawia Hajto:razz ???? potrzeba im bramek by nie oglądąć się na wynik z Zagrzebia. Wg mnie nie ma się co napalać na to spotkanie i zdecydowanie lepiej je omijać w dzisiejszym typowaniu.

VS
OSC Lille - Trabzonspor
Gdyby wyższy był kurs na Lille to też bym się nei wahał tylko grał na nich. Wszystko mają w swoich nogach w tym meczu. Wygraja i bez oglądania się na innych powinni awansować. Cały skład wygląda poprawnie
Lille : Landreau – Debuchy, Basa, Chedjou, Béria – Mavuba (cap), Balmont - Payet, J.Cole, Hazard – M.Sow
Trabzon : Tolga (cap) – Celustka, Giray Kacar, Glowacki, M.Cech – Colman, Zokora – Serkan Balci, Alanzinho, Halil Altintop – Burak Yilmaz

VS
Dinamo Zagrzeb - Ol.Lyon
Typ : Lyon @ 1,900 Pinnacle ✅1:7​
Niby iluzoryczne szansę mają Les Gones do awansu,ale może tak łatwo się nie poddadzą. W formie nie wątpliwie są dobrej. Wrócił Lisandro, świetnie gra Bastos, Ederson także wystrzelił z dyspozycją i posadził na ławce odradzającego sie Gourcuffa. Dinamo bez pkt póki co i ciekawe czy po 6 kolejce też tak będzie. Dinamo może walczyć wyłącznie z Otelulem i Villareal by nie zostać zespołem bez zdobyczy punktowej także ambitne cele przed nimi :p Nawet ostatnio zacieli się w lidze i dwa remisy z rzędu. Lekko sobie zagram na Olympique.
Dinamo : Kelava – Vrsaljo, Vida, J.Leko, Ibanez – Badelj (cap), Calello – Tomecak, Kovacic, Sammir - Beqiraj
Lyon : Lloris – Réveillière, Cris (cap), Lovren, A.Cissokho – Gonalons, Källström – Briand, Ederson (ou Gomis), Bastos - Lisandro
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
nawet 3pkt nie dadzą im awansu, ale w trakcie meczu przecież nie będą się na to oglądać tylko będą robić swoje. Mają też poniekąd ułatwione zadanie bowiem Bayern bez Kroosa, Schweinsteigera, Robbena i grype przechodzą Gomez i Muller więc ich występ pod znakiem zapytania, ale może się okazać że nawet zagrają..
Na odwrót z grypą Robben i Kross... Co do tego spotkanie to masówa idzie na City ale co się dziwić. Dla Bayernu na pewno jest ważniejsza niedzielna ligowa potyczka a niżeli ten mecz w LM. Zarząd jasno mówi,że zagrają tak jak trzeba, ja w to nie wierzę ! Man City będzie grać twardo i nie wierze aby zawodnicy z Bayernu gryźli trawę i walczyli do upadłego bo dodatkowe kontuzje im są nie potrzebne.Muszą dać do wiadomości,że nie odpuszczą to oczywiste...Po za tym kurs na city 1,6 to żadne Value...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Basel 5,50 2:1 ✅
A ja typersko pokuszę się o niespodziankę tegorocznej LM. Według mnie to będzie właśnie odpadnięcie Manchesteru United.
Atutem gospodarzy jest na pewno własne boisko i olbrzymia motywacja. United na pewno nie jest tak mocne jak rok temu, ostatnio męczą się w lidze krajowej, a o awans w LM muszą walczyć do ostatniej kolejki.
5 listopada wygrali mecz po samobójczej bramce &quot;Wes&quot; Browna z 17 w tabeli Suderlandem. Następnie przyszło kolejne skromne zwycięstwo z 15 w tabeli Swansea City.
Później remis u siebie z Benficą po śmiesznych błędach obrońców Manchesteru i kolejny ligowy remis z Newcastle znów u siebie. Odpadnięcie z krajowego pucharu z Crystal Palace na pewno nie należy do sukcesu tego klubu.
Ostatnim meczem Manchesteru był z Aston Villa też skromnie wygrany 0:1. Widać, że Anglicy wygrywają swoje mecze na styk i nie mają już takiej siły w ataku jak kiedyś.
Dziś jadą na trudny Szwajcarski teren gdzie gra się do przodu. Jeżeli Basel strzeli pierwszy myślę, że to okropnie sfrustruje graczy z wysp i zaczną się głupie faule/kartki z ich strony.
Dodajmy do tego fakt, że dziś wyspiarze mogliby już o nic nie grać. Basel wygrywał na Old Trafford już 2:3 po bramkach Freiów, ale niestety w 90 minucie Manchester wyrównał.
Moim zdaniem Szwajcarzy dzisiaj zrehabilitują się przed własną publicznością za tamten mecz i przypieczętują solidnie awans do 1/8.
A taki kurs na gospodarzy gdzie stawką jest dalsza gra w turnieju to czyste value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 12

bartasiu

Użytkownik
Dodajmy do tego fakt, że dziś wyspiarze mogliby już o nic nie grać. Basel wygrywał na Old Trafford już 2:3 po hattricku Freia, ale niestety w 90 minucie Manchester wyrównał.
Frei hattricka nie strzelił. 2 bramki strzelił Alex Frei, jedną zaś Fabian Frei ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
charlson 226

charlson

Użytkownik
Home Team - Wednesday -vs- Away Team - Wednesday
Typ : Away Team +2 [AH]
Buk : Sbobet
Kurs : 1.89
Stawka : 6/10 ✅

Dzisiaj mamy dość ciekawe pary w Lidze Mistrzów i wybrałem taki oto zakład, że ilość bramek gości będzie większa niż graczy, którzy grają u siebie [z handi +2]. Postaram się przeanalizować spotkania.
Basel vs United
Myślę, że tutaj nie ma innego wyjścia jak wygrana United 2 lub 3 bramkami, bo od tego meczu zależy bardzo wiele dla ekipy z Manchesteru. Jeżeli chcą przejść dalej muszą pokazać co potrafią liczę na wysokie zwycięstwo, po tym meczu mamy bilans 0-4.
Manchester City vs Bayern Monachium
City jest dla mnie tutaj faworytem, ale liczą na wyrównane spotkanie. Manchester City powinien wygrać jednym golem, szczerze obstawiam tutaj 2:1, jako, że Bayern ma już pewny awans, a gospodarze mają nóż na gardle. Po tym meczu : 2-5.
Ajax vs Real Madryt
Każdy zna fakty meczowe, opisane w innym temacie przez MYM-ów. Ajax z absencjami, Real w składzie &quot;rezerwowym&quot;, bo nie wiem czy można nazwać takie składy rezerwami, liczę na wygraną Realu dwoma golami, powiedzmy 1:3, po tym meczu mamy 3:8
Benfica vs Otelul
Szczerze ? O ten mecz obawiam się najbardziej, Benfica jest nieobliczalna, może wygrać 1:0 albo 4:0, od wyniku tego meczu będzie dużo zależeć, ja zakładam opcje środkową czyli 3:0. Dużo może zmienić się w przerwie kiedy gracze poznają wynik ze stadionu w Bazylei. Jeżeli wysoko będzie prowadził Manchester, Benfica będzie mogła trochę z tonu, że tak się wyraże spuścić. Po tym meczu mamy 6:8
Dinamo Zagreb vs Lyon
Dużo też zależy od tego, jaki przebieg będzie miał mecz Realu Madryt. Bo od tego w dużej mierze zależy czy Lyon awansuje dalej, musi wygrać wysoko i liczyć na porażkę Ajaxu (dość wysoką).
Wynik 0:2 jest prawdopodobny. Zatem 6:10.
Inter vs CSKA
Inter pewny awansu, podejdzie do meczu luźno. CSKA ma nadal szanse, jeżeli chcą coś ugrać, to nie widzę tutaj innej opcji jak to minimalne zwycięstwo CSKA ???? 1:2, co daje nam 7:12.
Lille vs Trabzon
Tutaj nie wiem czego się spodziewać, jeżeli Trabzon się zepnie, ma szanse na remis, jednak remis w tym spotkaniu może nikogo nie satysfakcjonować, jeżeli wygra CSKA. W końcówce na pewno będzie gorąco i znając mentalność Turków polecą kartki. 2:1 dla Lille. No to mamy 9:13.
Villarreal vs Napoli
Villarreal wielki syf. Grają strasznie i nie wiem czy są w stanie ugrać chociaż remis w tym meczu. Napoli leci do przodu i jeżeli wygrają nie będą musieli się martwić rezultatem z Manchesteru. Myślę, że sprawią sobie taką przyjemność i 0:2 jest prawdopodobne.
Końcowy rezultat według mnie 9:15. Zatem spory zapas, musiałyby posypać się niespodzianki żeby typ nie wszedł.
Pozdrawiam i GL
Edit :
Wynik : 7:15 dla gości ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
timao 178

timao

Użytkownik
Inter Mediolan - CSKA Moskwa over 2,5 @2,27 Pinnacle
CSKA gra o awans. Gospodarze w obronie są karygodni. Nie wiem dlaczego , ale mam wrażenie , że gracze Interu będą chcieli coś udowodnić swoim kibicom , CSKA gra o życie - tak więc przy szybko strzelonej bramce ktoś musi się otworzyć na ofensywną grę.
Nawet taki szczegół pozwala mi twierdzić , że @2,27 to trochę za dużo. Osobiście wystawiłbym U/O 1,98 - 1,90 (takie kursy mamy na linię 2 and 2,5).
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik

Ajax Amsterdam - Real Madryt (20:45)
Typ: Real Madryt. @ Kurs: 2.20 @ Stawka: [2/10] @ Expekt. ✅ ✅
Ten mecz analogicznie przypomina mi wczorajsze spotkanie FC Barcelony z BATE Borisov. Tam również największe gwiazdy Barcelony zostały w domu odpoczywając przed meczem z Realem, zaś na murawę wybiegł drugi, a może nawet trzeci garnitur. Dzisiaj podobnie, Jose Mourinho w Madrycie zostawił swoich najważniejszych zawodników.
W dzisiejszym meczu wystąpią dublerzy - ale jacy dublerzy!
Real obecnie posiada dwie równorzędne jedenastki, na świecie nie ma drugich tak dobrych zmienników jak w Madrycie. Real ma już pewny awans z pierwszego miejsca, jednak dzisiaj jestem przekonany iż zmiennicy będą chcieli się dobrze pokazać. Królewscy nawet bez Cristiano Ronaldo, Carvalho, Marcelo, Ramosa, Khediry, Pepe
czy Ikera Casiliasa są o klasę mocniejsi od Ajaxu Amsterdam.
Wczoraj Barcelona również miała się męczyć z mistrzem Białorusi, jednak przejechała się po nim bez najmniejszego problemu. Nie twierdze iż Real powtórzy wynik mistrza Hiszpanii, jednak jestem przekonany że mając takich zawodników w składzie na dzisiejsze spotkanie drużyna Mourinho jest faworytem tego spotkania a co za tym idzie pokona ekipe Franka de Boera. Real obecnie jest w takim gazie, że remis w tym spotkaniu będzie dla mnie ogormną niespodzianką. Poniżej prezentuje potwierdzone składy przez Marce.
Potwierdzone składy:
Ajax: Vermeer; Wiel, Vertonghen, Anita, Blind; Enho, Eriksen, Janssen; Lodeiro, Sulejmani, Ebecilio.
Real: Adán; Arbeloa, Varane, Albiol, Coentrao; Granero, Sahin, Callejón, Kaká; Higuaín, Benzema.
Czy jest to słaby skład? Moim zdaniem Ajax dzisiaj nie będzie miał nic do powiedzenia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że typersko dzisiaj było banalnie łatwo.
Basel 5,50 2:1 ✅
Villarreal - Napoli 1,72 10/10 0:2 ✅
Napoli (-1 HA) 2,375 8/10 0:2 ✅
Real wygrał zgodnie z planem. Choć co do nich miałem wątpliwości. Szkoda mi Ajaxu bo sensacyjnie odpadł, wolałbym ich niż Lyon ;). W I połowie nie uznali im 2 poprawnie zdobytych bramek. A co zrobił Lyon to masakra i to dosłownie. 1:7 i awans do 1/8 !
City z Napoli były dzisiejszymi peffkami. Trudno sobie było wyobrazić by City nie wygrało z osłabionym Bayernem, a Napoli przegrało szansę na 1/8.

Kolejna sprawa to Anglia na pewno nie jest zadowolona z tej edycji Ligi Mistrzów. Odpadają dwa kluby z Manchesteru, pozostają w grze tylko Londyńczycy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 135

mhm

Użytkownik
Powiem wam taka rzecz bo stawiam nie od dzisiaj.
Jezeli kurs rosnie to ja jestem super zadowolony! Wiadomo ze sie denerwuje ze moglem grac wyzej ale to jest znak ze prawdopodobnie wygram. Dlaczego?
a) ludzie nie maja pojecia o bukmacherce, czesto kurs rosnie bo ludzie graja swoje druzyny, bo nie maja info, bo nie wiedza ze mecz odbywa sie na neutralnym boisku itd.
b) 90% ludzi przegrywa, wiec jezeli oni graja przeciwny typ tak, ze podbijaja kursy to prawdopodobnie przegraja.
Dzisiaj kurs na Lyon urosl z 1,9 na 2,2!!! a bylo 7:1.
Ile ludzi musialo grac na Zagrzeb 1x ze tak kurs wzrosl? Miliony ???? Buk musi zarabiac wiec zarobil na tych co grali na Zagrzeb.
Jak kurs rosnie o 0,2-0,4 to jest to swietny znak dla grajacych na to zdarzenie.
Kilkanascie dni temu podobna sytuacja w meczu bodajze Udinese - Parma czy Palermo juz nie pamietam. Wzrosty z 2,1 na okolo 2,4 i 2:0.
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Odniosłem wrażenie że Lille celowo zagrało na remis żeby zająć 3 miejsce i grać w Uefa ale im nie wyszło bo CSKA sprawiło sensację wygrywając z Interem i takim oto sposobem Lille ląduje na ostatnie miejsce w tabeli ???? Dziękuję Dobranoc !
 
M 135

mhm

Użytkownik
bo CSKA sprawiło sensację wygrywając z Interem i
jaka sensacje? Ile meczy Interu ogladales w tym sezonie? Srednia wieku 30 lat. Widziales bramke na 2:1 dla CSKA? Obronca nie zrobil nic. Stal w miejscu. Obejrzyj powtorke.
Lyon tez sensacja?:] Nie. Piekna ustawka mafii.
Sensacja mozna ewentualnie nazwac odpadniecie United aczkolwiek oni tez nic specjalnego nie graja. Wiecej ogladac mecze, mniej kierowac sie nazwa. Inter to dno. Nawet Novara z nimi wygrywa czy Catania to co dopiero CSKA!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie macie podejrzeń, że Dynamo sprzedało ten mecz ?? :] Ja go nie oglądałem, ale kumpel mówi, że kpina na stojąca go oddali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom