>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5GBp do buka za free

T 0

tlen

Użytkownik
Nikt nawet nie wie, czy promocja jest dla wszystkich! Wasze teksty i opinie opieraja sie jedynie na przeczuciu, tak jak ktos tu napisal &#39;&#39;pewnie dla wszystkich, dlaczego niby nie dla plakow&#39;&#39;

Osobiscie nie otrzymalem zadnego emaila potwierdzajacego iz ta promocja obowiazuje wszystkich uzytkownikow corala ????

Promocja jest juz nieaktualna! Jak KOD nie dziala to po chuj sie pytasz jeden z drugim czy jest jeszcze promo!
 
T 0

tlen

Użytkownik
Dandi puknij sie w glowe to moze samo sie zmieni.
Czytaj temat to sie dowiesz!
(Zmien z UK na EU, pod napisem CORAL)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja tak nie robilem akurat. ale w regulaminie nic nie wsponinają ze nie mozna z jedego IP kilka osób z rodziny...więc nie ma co narzekac, kto był szybszy ten wykorzystał moment....
sam byłeś ostatnio przeciw krętactwu i wyłudzaniu, ciężko tu więc mówić że kto pierwszy ten lepszy i nie ma co mieć do nikogo pretensji, bo takie rejestrowanie to krętactwo w czystej postaci.

mieli przyznają pewną pule na bonusy i z pewnością się już wyczerpała i wcale nie chodzi o jakieś blokowania bonusa..tylko o to że przeznaczona na ten cel kasa sie wyczerpała i po temacie. ;-)
no tak, a dlaczego sie wyczerpala? bo powstalo XXX kont. I jesli sa to falszywe konta to z wyplata kasy tez bedzie lipa - i jak sie to skonczy? kasa wroci po prostu do buka, a tak wiecej osob moglo by skorzystać

mysle że nie ma co bronić ludzi ktorzy masowo rejestrują konta na takich promocjach

Ja nikogo nie bronie, ale kazda osoba ma swoja tozsamośc i swój dowód osobisty(na jedna osobe napewno nie zakładali) , a jak czegos regulamin nie zabrania to nie krętactwo, tylko dopuszczalne sprawy.Bo jakby było inaczej, to byłby zakaz rejestracji z jedego Ip wiecej niz jedej osoby.

A jakie Ty widzisz fałszowanie kont jesli regulamin tego nie zabrania?

Mi wystaczył jeden bonus , ale wiele osob czuje sie pokrzywdzona, myśle że nieslusznie, bo niektorzy byli w szkole jak wiekszosc sie rejestrowała---czyli prosta sprawa , albo bukmacherka , albo nauka ...zartuje teraz troszke, ale to tez prawda. Pozdro
 
M 0

many

Użytkownik
Tlen wez sie wyluzuj i edytuj posty to ze ty nie zdazyles to nieznaczy ze masz sie wyżywac na forum pozdro ;]
Nie chce sie chwalic ale jezeli teraz wygra korona to na koncie bede mial 36.04 funta + 6 funtow w zakladzie ;P
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Nie chce sie chwalic ale jezeli teraz wygra korona to na koncie bede mial 36.04 funta + 6 funtow w zakladzie ;P
A co robisz?? Wybacz, ale... do szału doprowadzają mnie tacy goście...

P.S.1 Niestety też... grubiej... postawiłem na Koronę ???? Buuu...

P.S.2 A Tlen... ma sporo tracji... Szczególnie jeśli chodzi o te... dziecinne pytania... które zaśmiecają temat... (myślę, że co najmniej połowa postów jest... do wykasowania... - w tym i mój... oczywiście ???? )
 
D 0

dymek256

Użytkownik
Nie chce sie chwalic ale jezeli teraz wygra korona to na koncie bede mial 36.04 funta + 6 funtow w zakladzie ;P
A co robisz?? Wybacz, ale... do szału doprowadzają mnie tacy goście...

P.S.1 Niestety też... grubiej... postawiłem na Koronę ???? Buuu...

P.S.2 A Tlen... ma sporo tracji... Szczególnie jeśli chodzi o te... dziecinne pytania... które zaśmiecają temat... (myślę, że co najmniej połowa postów jest... do wykasowania... - w tym i mój... oczywiście ???? )
po pierwsze po to jest forum żeby ocokolwiek pyytać
po drugie jak jestes taki stary to nie graj w buki i nie łaś się na 5 funciaków tylko odrazu do domu starców ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
widac za duzo osob sie rzucilo i dlatego nie ma juz promocji ????

ja niestety przegralem ????
mialem dwa kupony:
jeden na Wisłe Płock drugi na M.Sharapova + cos tam
niestety wisla stracila bramke po karnym w 87min

a szarapowa:

Szarapowa wygrała pierwszego seta i w drugim prowadziła już 5:3. Nie potrafiła jednak wygrać decydujących gemów - przegrała osiem kolejnych i musiała uznać wyższość rodaczki. Popełniła aż 47 niewymuszonych błędów, w tym 13 podwójnych błędów serwisowych.
bez komentarza ????
 
K 0

kolbek

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę 20 funtów czekiem i pobrało mi za to 3 funty prowizji.
Dziś zleciłem wypłatę zobaczymy czy czek dojdzie!

Jak ktoś ma informacje jak uzupełnić dane do przelewu bankowego i czy mozna przelać na konto PKO BP to prosił bym zeby napisał ????
 
M 0

many

Użytkownik
A musiales wyslac kopie jakiegos dokumentu??? Ja dzisiaj bede zlecal wyplate 36 funtow i nawet nie wiem co wpisac w tych rubrykach przy wyplavcie ;/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
&#39;&#39;ku*** to Many, zobacz jak załatwił gline... Nooo...&#39;&#39; ????
Fala zbrodni :p
Co Ty myslisz mlodziencze ,że jestes u siebie na Osiedlu??/Admin dla tego goscia należy się &quot;czysty&quot; BAN.
 
T 0

tlen

Użytkownik
Proponowałbym młodzieńcze, abyś zgłosił moderatorowi, iż mój tekst jest nie na miejscu i kuje cię w oczy.

Po drugie nie pisz &#39;&#39;Ty&#39;&#39; z dużej litery, jest to oznaka szacunku, ale niestety w dalszej części twojej treści widać słowo &#39;&#39;gościa&#39;&#39; a ja nie jestem żadnym twoim gościem.

Po trzecie, daruj sobie takie uwagi. Moderator na pewno czuwa i stoi na pewno po stronie Prawa i Sprawiedliwości i podejmie odpowiednie działania.

Złóż może podanie do administratora forum o mianowanie cię młodszym moderatorem, będziesz wyłapywac takich ludzi jak ja. Kto wie, może w przyszłości jakiś awans ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Proponowałbym młodzieńcze, abyś zgłosił moderatorowi, iż mój tekst jest nie na miejscu i kuje cię w oczy.

Po drugie nie pisz &#39;&#39;Ty&#39;&#39; z dużej litery, jest to oznaka szacunku, ale niestety w dalszej części twojej treści widać słowo &#39;&#39;gościa&#39;&#39; a ja nie jestem żadnym twoim gościem.

Po trzecie, daruj sobie takie uwagi. Moderator na pewno czuwa i stoi na pewno po stronie Prawa i Sprawiedliwości i podejmie odpowiednie działania.

Złóż może podanie do administratora forum o mianowanie cię młodszym moderatorem, będziesz wyłapywac takich ludzi jak ja. Kto wie, może w przyszłości jakiś awans ?
Moder nie jest dzieckiem jak Ty i z pewnościa jest w pracy lub na wykładach,ja z kimś tak wulganym jak Ty nie mam ochoty dyskutowac i ode mnie masz IGNORA, a moder za Twoje przeklenstawa i pisanie nie na temat w każdym poście powinien Cie usunąc i nie jestem pierwszą osoba z , która sie tu kłocisz-nic nowego nie wnosisz na Forum tylko &quot;zamieszanie&quot; robisz, a Twoje posty są w wiekszości nie na temat i z przekleństwami nie stosujesz się do regulaminu, naprawdę to nie Twoje Osiedle , ani&quot; czateria&quot;.I myśle ,że odpowiednia osoba jak poczyta Twoje posty to się zajmie całokształetm :zoltakartka:
 
Do góry Bottom